„Rusko se udusí vlastní krví”: V Kyjevě se pochlubili “mocnou” armádou!

Náměstek ministra pro dočasně okupovaných územích a vnitřně vysídlených osob Ukrajiny Jurij Grymčak pohrozil Rusku „krvavou“ odpovědí.

Porošenko se bojí nového Majdanu a připravuje se na útěk z Ukrajiny

Většina politologů se domnívá, že Petro Porošenko prohraje prezidentské volby na Ukrajině, které by se měly konat příští rok na jaře.

Tagesspiegel: Generál NATO vyzval Západ, aby učinil Rusko partnerem!

Válka s Ruskou federací bude katastrofou jak pro Evropu, tak pro zbytek světa, prohlásil generál NATO Manfred Hofmann v rozhovoru pro Der Tagesspiegel.

Změna hranic mezi Srbskem a Kosovem může vyvolat novou válku

Mezi Bělehradem a Prištinou probíhají jednání o změně hranic, o výměně území, což může ale také spustit velké problémy na Balkáně.

Ruský vliv na Středním východu roste, vojenská policie obsadila Golany

Ruská vojenská policie začala hlídat demilitarizovanou zónu mezi Izraelem a Sýrií na Golanských výšinách a podtrhuje tak rostoucí vliv Moskvy jako nejdůležitějšího hráče na Středním východu.

Guvernér státu Ohio odpověděl na kritiku Trumpa Putinovým smíchem + VIDEO

Trump ve zprávě na svém účtu na twitteru kritizoval guvernéra Johna Kasicha za opožděnou podporu republikánského senátora Troya Baldersona, kandidujícího do Sněmovny reprezentantů Kongresu USA.

NI: USA se připravují na bitvu s Ruskem v severním Atlantiku!

Americká flotila se chystá ke konfrontaci s Ruskem v severním Atlantiku, uvedl americký časopis The National Interest.

Na festivalu se zřítila lávka, zranění utrpělo přes dvě stě lidí

Více než 200 lidí se v neděli večer zranilo v severošpanělském pobřežním městě Vigo, když se pod nimi zřítila dřevěná lávka postavená pro účastníky hudebního festivalu.

FBI obvinilo Rusko z organizácie minuloročných protestov belošských nacionalistov v americkom Charlottesville + VIDEO

Vyšetrovací úrad FBI je presvedčený, že Rusko sa podieľalo na organizácii protestov belošských nacionalistov v americkom Charlottesville 12. augusta 2017. V rozhovore pre CNN to vyhlásil člen Komory reprezentantov amerického Kongresu Thomas Garrett.

V Rumunsku se demonstruje proti korupci ve vládě. Policie to rozhání slzným plynem

V ulicích rumunského hlavního města Bukurešti tekla krev. V pátek tu začali lidé demonstrovat proti levicové vádě sociálních demokratů (PSD). Protestující vládě vyčítají, že nebojuje s korupcí. Policie nasadila proti demonstrantům vodní děla a slzný plyn. Řada demonstrantů po zásahu bezpečnostních složek musela vyhledat lékařské ošetření. Informuje o tom agentura Reuters.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com