Donal Trump by chtěl koupit Grónsko od Dánska

Podle zpráv Donald Trump diskutoval o pokusu o koupi Grónska pro USA.

Matteo Salvini chce předčasné volby. A co pak?

Italský místopředseda vlády Matteo Salvini, který vede krajně pravicovou stranu Ligy, minulý čtvrtek oznámil, že podá vládě návrh na nedůvěru a chce předčasné volby.

Paříž naléhá na Putina, aby odpověděl na ukrajinské „nabídky“ ještě před rozhovory s Macronem

Francie doufá, že prezident Vladimir Putin bude pozitivně reagovat na kroky jeho ukrajinského protějšku Volodymyra Zelenského, aby ukončil pětiletý konflikt na východě země, uvedl v úterý francouzský prezident.

Svobodnenoviny.eu: Švédská policie radí ženám, aby „zůstávaly střízlivé a chodily domů brzy“

Podle místních médií, švédská policie ve více městech doporučuje obyvatelům přizpůsobit své návyky a chování tak, aby se nestali terčem zločinců a sexuálních predátorů.

Itálie rozhodne o budoucnosti vlády po vytržení Salviniho

Italští senátoři v pondělí by měli přijat prvotní rozhodnutí o budoucnosti předsedy vlády Giuseppeho Conteho poté, co krajně pravicový vůdce Matteo Salvini vrhl zemi do chaosu tím, že se vytáhl z cukrářské koalice.

Otec našel v lese láhev s odkazem v ruštině: 50-letá zpráva, toto se v...

Zpráva z dob Sovětského svazu, kterou její autor vložil do skleněné láhve, se po padesáti letech vyplavila z moře. Nálezce musel překonat problém s jazykovou bariérou, aby se mu podařilo rozluštit, co je v odkazu napsáno. Pomoc hledal prostřednictvím Facebooku.

Padající kusy z Boeingu 787 poškodilo několik aut a domů

Letecké vyšetřování probíhá, když obyvatelé italského města nahlásili „stovky kusů“ trosek z Boeingu 787, které padaly z oblohy, což způsobilo rozsáhlé poškození a zranilo alespoň jednu osobu.

Salvini může Itálii vyřadit z EU, varuje bývalý premiér!

Matteo Salvini, který vrhl Itálii do chaosu vytažením koaliční vlády, může Itálii vyřadit z EU, varoval v neděli bývalý předseda vlády.

Krátke zprávy: Turecko zasáhlo silné zemětřesení

K opakovaným záchvěvům došlo v pátek o 14.25 místího času (13.25 SELČ) a epicentrum leželo u města Bozkurt v provincii Denizli.

Putin Americe: Ukažte důkazy, že Sýrie použila chemické zbraně

Ve vystoupení před novináři dnes ruský prezident Putin vyzval Američany, aby ukázali důkazy o syrském použití chemických zbraní. Řekl...
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com