Papež Benedikt vyvolává „obavy o budoucnost církve“, když se objevují obavy o zdraví Františka

František byl nucen zrušit tři události v krátké době o víkendu poté, co jeho pokračující problémy se ischiasem znovu zasáhly 84letého papeže.

Svobodnenoviny.eu: Podvodník Joe Biden musí být zatčen, stíhán a uvězněn pro dobro USA

„Jako šéf Demokratické strany je kariérní politický zločinec Joe Biden hlavním pachatelem největšího volebního podvodu a volební krádeže v dějinách Spojených států. Uvěznění, nikoli inaugurace Bidena je jediným přijatelným výsledkem amerických voleb 2020. Stejně tak musí být pro dobro země rozpuštěna Demokratická strana. Jako figurka zločinecké organizace na úrovni RICO by Bidenova nejlepší šance vyhnout se trestu smrti byla identifikovat všechny jeho kolegy komunisty, kteří plánují totální svržení Ameriky.

Podle tradice Trump zanechal Bidenovi v Oválné pracovně dopis. Co v něm bylo?

Podle tradice Trump zanechal Bidenovi v Oválné pracovně dopis.

Frexit se blíží! Emmanuel Macron připustil, že „Francie bude hlasovat pro odchod z EU“

Euroscepticismus ve Francii zaznamenal v posledních letech vzestup v důsledku vzniku Marine Le Penové, pravicové nacionalistické vůdkyně National Rally. Byla neochvějnou kritičkou EU, dříve se zasazovala o to, aby Francie uspořádala referendum o jejím členství.

Americká inaugurace: Seznam milostí Donalda Trumpa na poslední chvíli roste

Seznam posledních milostí amerického prezidenta Donalda Trumpa se rozrostl v jedenáctou hodinu a do seznamu se údajně přidalo dalších 50 jmen.

Plán nového amerického prezidenta Bidena přivede USA ekonomicky na dno a do závislosti na...

Forbes pripomina, ze vysledek zelenych udelu, opovrhujicich jadernou energii, je zřejmý – zdrazovani energii a zadne vytvareni novych pracovnich mist.

Na koronavírusom skúšanú Európu sa valí jedna pohroma za druhou!

Ako keby nám nestačila britská mutácia koronavírusu, tak v Bavorsku sa objavila nová mutácia SARS-CoV-2. Informáciu priniesol spravodajský portál Politico s odvolaním sa na miestne média. Nový variant bol zistený ešte minulý týždeň u...

Vymazali Trumpa. Zmizel. Proč myslíte, že vás se to týkat nebude? Už se to...

VHLED MICHALA BOKA Za útokem příznivců Donalda Trumpa na Kapitol jsou skryty mnohem vážnější problémy, varuje politolog Michal Bok. Budou se týkat každého z nás. O co jde? Dnes se již velká část našeho fungování přesunula na internet. A když se znelíbíte, můžete snadno zmizet. Své o tom ví třeba Dominik kardinál Duka. A tak zatímco jedni jsou cenzurováni, jiní na internetu šíří nenávist například vůči židům a nikdo s tím nic nedělá.

Trump se stal třetím americkým prezidentem odvolaným z funkce. Kdo byli ostatní?

Sněmovna reprezentantů Spojených států hlasovala o obvinění prezidenta Donalda Trumpa po bezprecedentních nepokojích v budově Kapitolu minulý týden. Tímto kolem obžaloby se Donald Trump zapsal do historie tím, že se stal jediným americkým prezidentem, který byl obžalován podruhé.

Donald Trump v noci na dnešek vyhlásil ve Washingtonu D.C. výjimečný stav, udělil pravomoci...

Na den inaugurace Joea Bidena se chystají po celé zemi násilné protesty MAGA vedené maskovanou Antifou, na jejichž základě bude moci nová Bidenova administrativa schválit New Patriot Act a zařadit 75 milionů Američanů a celé hnutí MAGA na seznam teroristických organizací, označení členové hnutí nebudou mít právo vlastnit zbraň, ani účet v bance. United Soviet America jako zlý sen!

Oblíbené články

Čina začala stavět ostnaté ploty na hranici s Vietnamem. Bojí se...

Čína nyní začíná stavět a / nebo posilovat hraniční zdi poblíž svých hranic s jihovýchodem - podle nové zprávy australské ABC „vyvolává kontroverze“ se sousedními zeměmi.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com