Dvojice mužů byla v Argentině odsouzena za mučení a únosy. Jeden z nich pochází...

Soud v Argentině se rozhodl odsoudit dva bývalé manažery místního závodu americké automobilky Ford Motor a to za podíl na únosech a mučení 24 dělníků a odborářů za vojenské diktatury na přelomu 70. a 80. let.

Teror na vánočních trzích ve Francii: Po střelbě ve Štrasburku nejméně čtyři mrtví +...

Dnešní večerní střelba v centru Štrasburku si podle listu Derniere d' Alsace vyžádala čtyři mrtvé. Podle francouzského ministra vnitra Christophea Castanera je sedm nebo osm lidí zraněno. Agentura Reuters píše s odvoláním na místní policii o 11 raněných, stav některých z nich je údajně kritický. Bezpečnostní složky uzavřely okolí náměstí Place Gutenberg poblíž katedrály, pachatel je podle policie na útěku. Kvůli bezpečnosti bylo preventivně uzavřeno i sídlo Evropského parlamentu, který tento týden ve městě zasedá.

Kondomy na lékařský předpis? Francouzi tím ještě ušetří

Francouzská vláda začíná prosazovat názor, že sex je sice zábava chudých a mladých, ale ten bezpečný už zdaleka tak ne.

Vyloučený pákistánský student ubodal k smrti profesora na předměstí Paříže

K incidentu došlo poblíž soukromé univerzity Leonard De Vinci v obci Courbevoie nedaleko Neuilly-sur-Seine na západním předměstí Paříže.

Země OSN přijaly globální pakt o migraci. Slibuje blahobyt, varuje i před nebezpečím

Země Organizace spojených národů dnes v marockém městě Marrákeši přijaly globální pakt o migraci, podle agentury AP ho schválilo 164 zemí. Na dvoudenní konferenci však nedorazily tři desítky členů OSN, řada států včetně České republiky materiál odmítá. Právně nezávazný dokument, který v předchozích měsících v některých zemích vyvolal vzrušené debaty i kritiku, má být definitivně potvrzen na Valném shromáždění OSN 19. prosince.

SZ: Zadržení „princezny” Huawei se rovná „vyhlášení války”!

Zadržení dcery zakladatele čínské společnosti Huawei Meng Wanžou organizované Washingtonem je považováno prakticky za „vyhlášení války", napsal Süddeutsche Zeitung.

Útok ve Francii: Šílenec pobodal na nádraží několik lidí

Tři ženy napadl dnes nožem na nádraží ve městě Mylhúzy (Mulhouse) na východě Francie zjevně psychicky vyšinutý muž. Informovala o tom agentura AFP, podle které policie pachatele nedaleko místa činu zadržela. Údaje o stavu dvou zraněných se ve francouzských médiích rozchází.

Francúzsky tieňový minister o podpise Marrákešskej zmluvy: “Macron sa chystá zradiť Francúzov a ešte...

Hnutie francúzskych „žltých viest“ upriamilo pozornosť i na tzv. Marrákešský pakt o migrácii. Aktivisti hnutia varujú pred podpisom zmluvy, mainstreamové médiá, naopak, zdôrazňujú, že zmluva je nezáväzná a nijako neobmedzuje suverenitu štátu

Le Figaro: Francouzská vláda se obává převratu!

Úzkost Elysejského paláce byla vyvolána záměry demonstrantů, kteří se chystají do prezidentské rezidence během sobotní akce.

Oblíbené články

Dvojice mužů byla v Argentině odsouzena za mučení a únosy. Jeden...

Soud v Argentině se rozhodl odsoudit dva bývalé manažery místního závodu americké automobilky Ford Motor a to za podíl na únosech a mučení 24 dělníků a odborářů za vojenské diktatury na přelomu 70. a 80. let.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com