Osobní letadlo sklouzlo z přistávací dráhy a skončilo v obydlené oblasti + VIDEO

Íránské osobní letadlo sklouzlo z přistávací dráhy a skončilo v obydlené oblasti. Informuje o tom portál CNN.

Lék na Coronavirus objeven? Čína říká, že nová léčba testovaná na sestrách byla „úspěšná“

Léčba přípravkem proti CORONAVIRUS byla podle čínských státních médií úspěšně podána poté, co Čína závodila s hledáním vakcíny.

V Londýně krvavě zúčtovávání s muži v turbanech! Na místě zůstali tři mrtvý!

Britská policie vyšetřuje trojnásobnou vraždu, při které byly v noci na pondělí na východě Londýna ubodáni tři muži. Informoval o tom portál deníku The Daily Telegraph s tím, že zadrženi byli dva lidé.

Ruská bio-revoluce, překvapivě ohlášená Putinem, najednou velmi znepokojuje a “ohrožuje” USA

Nečakaná aktivita Moskvy na tomto „bitevnom poli“ veľmi vystrašila USA. Rusko síce postavilo úspešnosť amerických trestných „útokov“ v Sýrii proti Asadovi do veľmi zlého svetla, čo Pentagon samozrejme popiera.

Rakouský kancléř Kurz: Je strašidelné, že většina lidí na sociálních dávkách žije ve Vídni....

Rakouská vláda zatím poctivě plní své předvolební sliby a zaujala tvrdý postoj vůči imigrantům. Kancléř Sebastian Kurz je proto čím dál populárnější doma i v Evropě, kde jej vnímají převážně jako zachránce tradičních stran před vlnou antisystémových hnutí. Poslední zpřísnění postoje vůči imigrantům oznámil rakouský kancléř minulé pondělí. Podle vládního návrhu by cizinci, kteří neumějí německy, měli mít omezené sociální dávky.

Švédsko: Jen jedno usvědečení za 100 bombových útoků

Po více než 100 bombových útokech v jižním Švédsku během roku 2019 byla podle místních médií odsouzena pouze jedna osoba.

Jak se nový čínský koronavirus šíří, strach z něho se šíří ještě rychleji

Podle expertů ve čtvrtek, kdy Čína zaplavila epicentrum smrtící chřipky podobné chřipce, způsobují katastrofy, které způsobují hromadnou paniku.

Merkelová: Je riskantní zcela vypnout kteréhokoli poskytovatele 5G

Diverzifikace je klíčová pro zajištění bezpečnosti země při zavádění mobilní technologie 5G a posunutí jednoho dodavatele dohromady hrozí, že bude kontraproduktivní, uvedla německá kancléřka Angela Merkelová ve čtvrtek.

“Pojďme si promluvit poté, co dokončíš vysokou školu” – Mnuchin odporučil Gretě Thunbergové

Ministr financí Spojených států Steven Mnuchin se ve čtvrtek během tiskové konference s novináři na Světovém ekonomickém fóru v Davosu ve Švýcarsku vrhl na Gretu uvádí agentura Reuters.

Rakousko odmítá další migranty

Vídeň hodlá brzy "oznámit Evropské komisi, že (již) nepřijme žádné další osoby". Rakousko ještě vloni v červnu nabídlo 229 takových míst. Během pěti let obdrželo téměř 200 000 žádostí o azyl a pomocí trojice humanitních programů...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com