Reinach, Švýcarsko: Největší mešita v Aargau bude postavena z kuvajtských peněz prostřednictvím albánské organizace....

V Reinachu byla zahájena výstavba největší mešity v Aargau. Islamistka Saïda Keller-Messahli kritizuje skutečnost, že peníze pocházejí z Kuvajtu skrytým způsobem.

Putin sa ospravedlnil Vučičovi za status Zacharovovej. Neuveríte, čo vyviedla

Ruský prezident Vladimir Putin pristúpil k neobvyklému kroku a ospravedlnil sa svojmu srbskému náprotivku Aleksandarovi Vučičovi za kontroverzný príspevok, ktorý na sociálnej sieti Facebook uverejnila hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí Marija Zacharovová

Lupič se snažil ukrást mobil slečně. Vysvytlo, že je to zápasnice stylu Jiu-Jitsu a...

Záběry ukazují, co se stalo údajnému lupiči poté, co se pokusil ukrást telefon studentce Jiu-Jitsu v brazilském Manausu. Dobře, víme, že byste na prvním místě neměly krást telefony, ale pokud se už k tomu odhodláte, ujistite se, že Váš cíl není trénovaní bojovník.

Tragédie v Argentině: Profesorka odpadla a zemřela během online vyučování

Drama v Argentině: Univerzitní docentka zemřela na nákazu koronaviru – před očima třídy. Žena se předtím stěžovala na problémy s dýcháním.

David Icke: projev na anticovidové demonstraci v Londýně + VIDEO

Demonstrace proti koronavirovým opatřením v Londýně 29. 8. 2020 byla zrovna tak impozantní jako v Berlíně. Promluvil na ní David Icke, kterého není třeba čtenářům alternativních zpráv představovat.
Viktor Orbán

Orbán tajne prijal 1300 migrantov. Šíril masovú hystériu, teraz nech to vysvetlí, reaguje Jobbik

Škandál, ktorý rozpútal rozhovor v denníku The Malta Times, v Maďarsku neutícha.

Nizozemská policie žádá vládu, aby deportovala nelegálních cizinců

Policie v Nizozemsku vyzývá vládu, aby podle zpráv zvýšila deportace nelegálních cizinců, kteří v zemi páchají opakované trestné činy.

Mohl by politický islám v EU zvítězit?

Mohl. Protože proti němu nikdo, vyjma Rakouska, nic nepodniká. „Politický islám nemá v Rakousku místo,“ oznámil kancléř Kurz již v roce 2018

P.C.Roberts: Na obranu rabování

Samotná základna majetku a majetnictví v USA je podle NPR odvozena od nadvlády bělochů a útlaku lidí černých, stejně tak jako od historie otroctví a dominance prvních bělošských osadníků.

Pod rouškou korovaviru se po celém světě zavádí kontrola obyvatel drony (VIDEO)

Pod rouškou korovaviru se po celém světě zavádí kontrola obyvatel drony
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com