Historická návštěva Merklové na nejtemnějším místě německé historie + VIDEO

Kancléřka Angela Merkelová (65, CDU) poprvé navštívila bývalý německý koncentrační a vyhlazovací tábor Osvětim (Polsko) poprvé ve svém čtrnáctiletém funkčním období.

Jeremy Clarkson odkazuje Grete Thunbergové: Vraťte se do školy a drž hubu

Greta Thunbergová se stala vzorem mezinárodního mládežnického environmentálního hnutí poté, co začala přeskakovat třídy zpět ve svém rodném Švédsku, aby protestovala proti vnímané nedostatečné akci zákonodárců v oblasti změny klimatu, ale kritici tvrdí, že je pěšcem, který má byli dospělí povýšeni na další program.

629 pákistánských dívek byly prodány jako nevěsty do Číny

629 dívek a žen z celého Pákistánu, které byly prodány jako nevěsty čínským mužům a odvezeny do Číny. Seznam, který získala agentura Associated Press, byl sestaven pákistánskými vyšetřovateli, kteří byli rozhodnuti rozdělit sítě obchodování s lidmi, kteří využívají chudé a zranitelné země.

Bratr zastřelil mladší sestru, protože si ho zablokovala na Facebooku

Na Aljašce zatkli muže, který zastřelil svou mladší sestru poté, co si ho zablokovala nebo odstranila z přátel na sociální síti Facebook.

USA je znepokojeno přijetím nového zákona v Rusku

USA je znepokojeno tím, že Rusko přijalo zákon, který umožňuje uznávat zahraničními agenty těch jednotlivců, kteří dostávají finanční prostředky ze zahraničí. Před médii se takto vyjádřila oficiální zástupkyně amerického ministerstva zahraničí Morgan Ortagus.

Nepodceňujte „rozzlobené děti“, varuje Greta Thunbergová

Mladá aktivistka pro změnu klimatu Greta Thunbergová varovala kritiky, aby „nepodceňovali sílu rozhněvaných dětí“, když uzavřela třítýdenní jachetní cestu přes Atlantik.

Náhrada Ruslanu? Podívejte se, jak ji vidí Volga-Dněpr + FOTO

Největší ruský letecký nákladní přepravce, skupina Volga-Dněpr připravil technické požadavky na modernizaci stávajícího parku nákladních letounů An-124-100 a nastínil podobu perspektivního nákladního dopravního letadla s mimořádně vysokou nosností.

Angelu Merkelovou při návštěvě Drážďan dav lidí vypýskal

Německá kancléřka Angela Merkelová dorazila do Drážďan, aby se zúčastnila setkání ženských sítí, kde jako čestná hostka přednesla projev, ve kterém požadovala rovnost všude.

Michael Schumacher mrtvý? Veřejnost i Fanoušci jsou v šoku

Zdravotní stav Michaela Schumachera už několik let vyvolává více otázek, než odpovědí. To dopadá na jeho příznivců, kteří se chtějí konečně dozvědět pravdu o tom, jak na tom legendární pilot Formule 1 je.

Bývalý čínský muslimský úředník a hlava Sin-ťiangu je odsouzen k doživotnímu vězení za přijetí...

Čínský muslimský úředník byl odsouzen na doživotí za přijetí úplatků ve výši 79,1 milionu juanů (8,7 milionu liber) za práci ve vyšších vládních funkcích, včetně vedoucího provincie Sin-ťiang a národní energetické správy.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com