V bioparku na Hradecku utekli z klecí tygři a lev, okolí hlídá policie!

Zvířata zatím neopustila park, na místě zasahuje policie. Ta zároveň žádá obyvatele z okolí, aby nevycházeli.

Podle neziskovky Arniky Babišova vláda nadále likviduje právo lidí na rozhodování o životním prostředí

Česká nezisková organizace Arnika, která spojuje lidi usilující o lepší životní prostředí, vydala tiskové prohlášení, ve kterém píše, že Programové prohlášení vlády ANO a ČSSD slibuje koncepční změnu stavebního práva, urychlení výstavby dopravní infrastruktury a zjednodušení schvalování veřejně prospěšných staveb.

VIDEO Kalousek: Já v práci nepiju + VIDEO

„Já v práci nepiju a TOP 09 není mrtvá.“ Tato rezolutní slova zazněla v duelu Miroslava Kalouska s Václavem Klausem mladším, který přinesl v pořadu Proti sobě reflex.cz 10. července, tedy ještě před zasedáním o důvěře vládě.

Prý u nás žádní imigranti nejsou… Co na tom, že Václavské náměstí, ulice Ve...

Bavorský ministr vnitra se musel splést. V Čechách přece téměř zadní migranti nejsou, že. Aspoň tak to slyšíme z médií už léta. Když tu nejsou, beru to tak, že ani neprojíždějí, natož, aby tu strávili nějaký čas.

Kalousek, Fiala i Pospíšil se totálně ztrapnili. Potvrzeno. Asad nepoužil chemické zbraně. A zde...

Jen bych doplnil, že se stále opakuje stejný scénář, kdy Západ, který tak rád varuje před fake news a propagandou obé používá v míře natolik hrozivé, že pomoci lži a manipulace ospravedlňuje před svými občany to nejhorší, co lze - války.

Okamura: “Potvrdzujú sa moje slová, že sa po našej republike úplne nekontrolovane pohybujú islamskí,...

Český politik Tomio Okamura je známy svojím negatívnym postojom voči migrantom. Perličkou je, že tento patriot sám nemá čisto český pôvod. Potomok Moravanky a otca s japonsko-kórejskými koreňmi prežil detstvo v Japonsku aj v Česku. Najnovšie zasa kritizoval ľahostajný postoj niektorých českých politikov a médií v otázke migračnej krízy. Podotkol, že veľa vecí si nechcú všímať alebo skresľujú

Babiš v MF DNES: Chovanec zradil. Kdo zradí jednou, asi zradí vždycky. Malé je...

K sobotní snídani si čtenáři mohou přečíst velký, třístránkový rozhovor, který deníku MF DNES poskytl jeho vlastník, předseda vlády Andrej Babiš. S redaktorem Petrem Kolářem si povídali hlavně o nové vládě a okolnostech, za kterých dostala důvěru.

Václav Klaus mladší: Chtěl bych žít v zemi, kde …

"Dovolte mi také říci několik slov. Koneckonců o důvěru se uchází po sto letech dvacátá vláda naší České republiky od vzniku republiky, nepočítám tedy 47 let nacismu nebo komunismu," zahájil svůj projev ve Sněmovně poslanec Václav Klaus, aby pak sdelil, že nepodpoří vládu.

Ministryně Dostálová: Návštěvnost České republiky stále stoupá

Ministerstvo pro místní rozvoj předložilo Vládě ČR zprávu o plnění Koncepce státní politiky cestovního ruchu ČR 2014 – 2020 za roky 2016 a 2017. V tomto období se dařilo i nadále pokračovat v trendu nárůstu počtu hostů a přenocování v hromadných ubytovacích zařízeních.

Tak tohle je snad jeden z nejlepších projevů mladého Klause… Sdílejte, než to smažou...

VIDEO zde: https://www.facebook.com/vaclavklausml/videos/705783019752926/ (euportal.cz, foto: Shutterstock)
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com