Je třeba nahlas říci důležitou informaci

Před časem média zmínila, že „imunolog Beran“ vyzkoušel na koronavirus laciný a dávno používaný lék Isoprinosine. Ten lék se ukázal tak účinný, že se doktor Beran obrátil na premiera Babiše, aby zajistil od státu klinickou studii a ihned jsme s ním začali léčit. Problém totiž je, že lék byl dosud v Česku schválen jen na léčbu herpesu tj. oparu (rovněž virové onemocnění).

Ministr Havlíček zhodnotil možnost opětovného uzavření obchodů při zhoršení situace

Ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček v pořadu Otázky Václava Moravce uvedl, že by vláda již nechtěla znovu omezovat provoz obchodů a služeb. V případě určitého zhoršení epidemiologické situace musíme spoléhat na účinnou očkovací...

Další migranti na jihu Moravy. Vyskákali z návěsu kamionu u Vyškova + VIDEO

Šest běženců vyskočilo podle svědků v pondělí z návěsu kamionu nedaleko Vyškova. Pochází pravděpodobně z Afghánistánu. „Podle telefonátu na linku 158 měli utéct do okolních polí. Vyslali jsme na místo několik policejních hlídek včetně psovoda a vrtulník," popsal policejní mluvčí Petr Vala.

Co zjistila studentka k Vrběticím…Neskutečné!

V souvislosti s nálezem protipěchotních min při kontrole skladů v prosinci 2014 státní zástupce dne 11. 11. 2015 podal obžalobu na pět lidí ze dvou firem Excalibur Army, s.r.o., a Real Trade, a.s., za vývoj, výrobu a držení zakázaných bojových prostředků.

Je rozumné vyhánět čerta Belzebumem?

Sněmovna se chystá vyjádřit vládě nedůvěru. Jistě. Za to, jak agresívně, bojechtivně a hlavně hloupě se tato vláda chovala, když jí byly předloženy nikoli důkazy o účasti Rusů na výbuchu munice ve Vrběticích, ale pouhé podezření, si vyslovení nedůvěry zaslouží.

Výkvět naší mladé inteligence.. dej otazky svym detem a vnukum. Tak to je teda...

.. a to tihle ještě neměli distanční výuku... jako Krampolův pořad Nikdo není dokonalý ... (5 minut utrpení)

Romové stále čelí diskriminaci v České republice, uvádí zpráva Amnesty International

Podle výroční zprávy o stavu lidských práv v Evropě zveřejněné Amnesty International (AI) jsou Romové v České republice stále diskriminováni, zejména v oblasti bydlení a vzdělávání.

Ivan Bartoš: Uprchlíci vítejte. Šokující reportáž Jany Bobošíkové o Pirátech a STAN

Ivan Bartoš: Uprchlíci vítejte. Šokující reportáž Jany Bobošíkové o Pirátech a STAN. Věci, které se v mainsteremových médiích nedozvíte...

Hlubocké obří kraslice pomáhají malé Adélce z Bavorovic postavit se na vlastní nohy

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU - Když jde o dobrou věc, je možné protáhnout si Velikonoce až do konce května. Desítky obřích kraslic ještě můžete obejít, oběhnout či objet na kole v rámci charitativní akce Velikonoce na Hluboké. Její výtěžek pomáhá projektu Řetěz naděje, který střádá prostředky pro čtyřletou Adélku ze sousedních Bavorovic, která trpí rozštěpem páteře.

V Praze se otevírá expozice Lesů ČR

Nová lesnická stálá expozice Lesů ČR "Lesy pro budoucnost" se 3. května otevírá v Národním zemědělském muzeu v Praze na Letné. Jak informoval Josef Vojáček, generální ředitel Lesů ČR, dělí se expozice na dvě...

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com