„Neskutečná arogance a drzost.“ Okamura nenechal na Macronovi nit suchou

Lídr SPD Tomio Okamura se na Facebooku pustil do francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, a to kvůli jeho kritice zemí Evropské unie. Francouzské hlavě státu se totiž nelíbilo, že některé země zavírají hranice kvůli obavám ze šíření nového koronaviru.

Mohla by Česká republika zakázat islám?

„Rétorika SPD ovlivňuje ANO, respektive ANO vydělala na stejných obavách, jaké má Okamurova strana: strach z neznáma,“ řekl Zselyke Csaky, vedoucí výzkumník ve Freedom House. „Střední Evropa má s přistěhovalectvím málo zkušeností a nedávné teroristické útoky v západní Evropě by politici mohli snadno použít k vyvolání negativních pocitů. ANO není sama, která k otázce přistupuje velmi cynicky a považuje ji za příležitost zvýšit podporu této strany . “

Závěrečná v restauracích a barech bude dřív

V platnost má nové nařízení vlády přijít již od půlnoci z pátku na sobotu. V něm se „zakazuje přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb mezi půlnocí a šestou hodinou ranní.“ Na jaře toto opatření...

Přes 60 procent Čechů aktivních na internetu si myslí, že Romové jsou zvýhodňováni

Polovina Čechů, kteří jsou aktivní na internetu, se ztotožňuje s tvrzením, že národnostní menšiny mají v České republice lepší podmínky než většina, a to alespoň v některých případech. Každý pátý se pak domnívá, že to platí bezvýhradně. Pokud jde o konkrétní národnostní menšiny v České republice, respondenti ve výzkumu nejčastěji zmiňovali romskou menšinu, názory na její situaci se však různily: zatímco 23 % dotázaných ji u nás považuje za znevýhodňovanou, v očích 63 % Čechů je naopak zvýhodňována.

Udělala Česká pošta při distribuci ochranných pomůcek chybu? Podle Státního ústavu pro kontrolu léčiv...

Na základě rozhodnutí vlády ČR dostává v těchto dnech každý obyvatel republiky narozený před rokem 1951 zásilku s pěti roušky a jedním respirátorem. V pondělí k nim vláda přidala také lidi se zdravotním postižením, s plným invalidním důchodem a mladší 18 let.

Zapomenuté výročí slavného vítězství nad muslimy. Které proslavilo českého vojevůdce!

11.9. byl významný den - spojené armády Rakušanů, Poláku, Čechů, Moravanů, Slezanů a Němců s podporou malých oddílu z různých evropských zemí porazili muslimskou invazi u Vídně roku 1683.

Z koronaviru mu pomohl i tento zázračný lék

Jedním z nakažených Čechů, kteří si zažili koronavirus na vlastní kůži, je Pavel Jakubec. Upozorňuje, že důležité bylo nepodlehnout panice a myslet pozitivně.

Pár fotek z MHD v Praze…to je opravdu zážitek ! :-😂

Pár fotek z MHD v Praze...to je opravdu zážitek ! :-😂

Partie, jakou jste ještě neviděli. Flégr strašil kolapsem zdravotnictví, Žaloudík mluvil o emigraci

Hosty druhé hodiny Partie Terezie Tománkové byli vakcinolog Jiří Beran, senátor a lékař Jan Žaloudík, šéfredaktor Zdravotnického deníku Tomáš Cikrt a evoluční biolog Jaroslav Flégr. Beran zdůrazňoval, že se v Česku nemusíme bát koronaviru, protože smrtnost viru není vyšší než u chřipky. Flégr okamžitě zvedl varovný prst. Profesor Žaloudík odmítl, že by byl guruem antirouškového hnutí. A nezůstal jen u toho. Citoval např. Angelu Merkelovou.

Komentář k situaci okolo videa, ve kterém vyhrožuje jistý muž veřejnosti, že bude mlácena,...

K datu 13.9. 2020 jsem zjistil k osobě dotyčného muže informace.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com