Sdružení českých taxikářů z.s. požaduje po vládě konkrétní kompenzační balíček pro pomoc odvětví taxislužby

Odvětví taxislužby je externě a extrémně přímo závislé na veškerých zavřených či omezených odvětvích již delší dobu. Náš „malý prostor provozovny“ - vozidla neumožňuje ani kontaktní rozestupy a nemáme ani možnost otevřít okénka na prodej, či jinou „alternativu“.

Za poslední týden chytila policie 10 migrantů z Afriky

Jihomoravští cizinečtí policisté se rozhodně nenudí. Jen za poslední týden zahájili správní řízení o správním vyhoštění s deseti osobami. Všichni pocházeli z Afriky (Maroko, Alžírsko, Libye).

Vzít pušku na Babiše? Umělci natočili píseň a VIDEO

Hudební skupina Monkey Business, která se dala dohromady už v roce 1999 a funguje dodnes, se rozhodla pořádně rozčeřit české společenské vody. Zpěvák Matěj Ruppert s kolegy natočil klip, v němž herec Jiří Langmajer míří odstřelovačskou puškou na Úřad vlády a také se zaníceným výrazem obhlíží budovu parlamentu. Ruppert tím prý chtěl dát najevo, že už má dnešních předních představitelů státu dost. Není to přitom poprvé, co se do nich trefuje.

Už jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17....

Slovenský poslanec za stranu Směr-SD Ľuboš Blaha na svém facebookovém profilu zveřejnil video, ve kterém se zaměřil na video americké ambasády o 17. listopadu. Vystupuje v něm slovenská herečka Emília Vášáryová.

„Kam jsme se dostali?“ E-recept místo operace. Maříková promluvila o šokujících praktikách během nouzového...

Politička za SPD Karla Maříková se na sociální síti rozčilovala nad praktikami, které jsou v době nouzového stavu uplatňovány ve zdravotnictví. Konkrétně narážela na informaci o tom, že jsou nemocnicím za péči o pacienty s koronavirem vypláceny větší peníze. Co si o tom všem myslí?

Imunolog: V těle máme klíče, ničí covid i rakovinu a můžou za smrtnost viru....

Klíče, které ničí v našem těle cizí zámky, to je podle doktora imunologie Jiřího Šinkory T buněčná imunita, která je zásadní pro boj těla s koronavirem, ale taky třeba s rakovinou. V rozhovoru detailně popisuje, jak funguje a proč může za vyšší smrtnost covidu-19 mezi staršími lidmi. A říká, že covid vlastně není zabiják.

Vakcinační pas jako motivace k očkování? Usnadnilo by to i cestování, tvrdí Evropská unie

EÚ sa už nechala počuť, že tí, ktorí sa nechajú očkovať proti koronavírusu, budú mať možnosť ľahšieho cestovania

Restaurace jsou finančně vyčerpané, říká Stárek

Prezident Asociace hotelů a restaurací Václav Stárek Rádiu Impuls řekl, že situace hotelů a restaurací je kvůli opatřením proti koronaviru kritická: „95 procent ubytovacích zařízení je kompletně uzavřeno a zhruba 14 procent restaurací prodává přes okénko. Co se týká ekonomické situace, tak je zcela zřejmé, že po první vlně pandemie už jsou většinou všichni finančně vyčerpáni.“

Africký migrant odsouzen za znásilnění se odvolá

Loňský případ znásilnění 16leté dívky v Litoměřickém regionu severozápadního Česka není u konce.

Nebylo to UFO, ale bolit

Bylo brzy ráno, čtvrtek 19. listopadu 2020 krátce po tři čtvrtě na pět ráno středoevropského času, kdy ozářil rozsáhlé území České republiky, Bavorska a především Rakouska velmi jasný meteor - bolid. Jednalo se o zcela mimořádný...

Oblíbené články

V Belgii začíná soudní proces s policistou po smrti Kurdského batolete

Mawda Shawri měla jen dva roky, když zemřela v květnu 2018. Kurdské batole bylo v dodávce, která přepravovala své rodiče a další migranty na belgické pobřeží, v naději, že se dostanou do Velké Británie. Policista byl v lednu tohoto roku obviněn z neúmyslného zabití - dnes začíná soudní proces.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com