Krátke zprávy z domova: Čtyři lidé zahynuli při čelní srážce dvou aut na Novojičínsku

Čtyři lidé zahynuli v pondělí večer při čelní srážce dvou osobních aut u Starého Jičína na Novojičínsku.

Po krásné poslankyni jde policie. Dovolila si říct názor o migrantech, který se nesmí...

Exkluzivní rozhovor s poslankyní za SPD Karlou Maříkovou, kterou policie vyšetřuje kvůli příspěvku na Facebooku o migrantech. Narazila svoboda slova na svou hranici? Nebo jde o zlovůli policie, kterou kontroluje ČSSD?

Svobodnenoviny.eu: Kdyby hloupost nadnášela…

…létali by opozice, ČSSD i ústavní právníci jako holubičky…

Krátke zprávy z domova: Žena nepřežila odběr vajíček, další bojovala o život. Lékaři osvobozeni

Tragédií skončil odběr vajíček na jedné z brněnských reprodukčních klinik.

Krátke zprávy z domova: Opilec za volantem zabil na Jihlavsku dva chodce

Osobní auto srazilo v neděli nad ránem na silnici mezi obcemi Čenkov a Třešť na Jihlavsku dva chodce.

Svobodnenoviny.eu: Milion chvilek si 21. srpna vyšlápne na Hrad aneb Spojování v nenávisti. A...

Před bezpochyby monumentální demonstrací z produkce Milionu chvilek pro demokracii, která pod záštitou oslav 17. listopadu bude opět napínat struny a stmelovat jednu skupinu občanů v jejich nesmlouvavé pravdě proti většinovému špatně smýšlejícímu „zbytku“, nás čeká pochod Chvilkařů na Hrad.
Klaus

KLAUS MÁ SVATOU PRAVDU …

Politická korektnost je na pětiprdí. Je fuk, jestli mi přes okraje rtů vycházejí zvuky: Rom, cigán, cikorka anebo Tmavočech – důležité je, když nedělám národně odporný bugr v Novém Bydžově, chci, aby tam a ani jinde nikdo nikoho neznásilňoval, vnímám jak neonku tak i toho „romaškána“ nejdřív jako člověka – bez ohledu na to, jak „nepřízpůsobivě“ se chová 90 procent jeho tzv. etnika anebo soukmenovců, takže když bude poblíž mě umírat žízní, podám mu sklenici vody.

Praha se podle piráta Hřiba osvobodila sama

Právě se od Jana Žižky dovídám o další sprostotě pirátů, tentokrát pirátského primátora (sic) Prahy Hřiba, a zřejmě muže, jako jsou ostatně piráti všichni, na výsost vzdělaného a ve věcech historie a vojenství zjevně mimořádně informovaného. Takže veškerými vědomostmi o daném problému vyzbrojen, odmítl tento pirát umístit na pražské radnici znovu pamětní desku vzdávající hold našim osvoboditelům, protože Praha prý se osvobodila sama.

Foldyna sledoval na ČT výstup Piráta o Rusku a musel si dát panáka: Jasánek...

Ruské velvyslanectví kritizuje záměr pražského magistrátu nevrátit na Staroměstskou radnici pamětní desku připomínající podíl Rudé armády na osvobození Prahy od nacistů v roce 1945. Velvyslanectví to označilo za pokus vymazat z paměti část společných ději. Má se deska odstranit, protože nesla nepřesné informace, nebo jde skutečně o pokus vymazat z paměti část společných dějin Česka a Ruska? Nejen na to v Událostech, komentářích na ČT24 nabídl svůj pohled místopředseda zahraničního výboru Sněmovny za Piráty Jan Lipavský. Po zhlédnutí jeho vystoupení se poslanci Jaroslavu Foldynovi (ČSSD) doslova zježily chlupy na těle.

Krátke zprávy z domova: Belgičtí fanoušci řádili v ulicích Plzně, jeden hodil světlici na...

Více než tisícovka fanoušků belgického fotbalového klubu Royal Antverpy pochodovala ve čtvrtek v podvečer Plzní.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com