Konec cirkusů v Čechách?

Cirkusy, které majú v Čechách dlouholetou tradici, budou musel vynechat ze svých představení všechna zvířata. Ministerstvo zemědělství (MZe) na základě požadavku ministerstva životního prostředí totiž navrhuje úplný zákaz vystupování a drezury zvířat v cirkusech.

70 % Romů pracuje! K Jílkové přišel Ovčáček a pořádně to schytal ze Zemanovy...

Ve čtvrtek večer se v pořadu Máte slovo Michaely Jílkové řešily výroky českého prezidenta Miloše Zemana na adresu Romů. Evropské centrum pro práva Romů se dokonce usneslo, že Zemanovy výroky ohrožují demokracii, a jsou rasistická. O tom, zda prezident zvyšuje etnické napětí ve společnosti, či se Romové stali pouhou obětí dezinformační kampaně diskutovali Jiří Ovčáček, mluvčí prezidenta ČR, Olga Richterová, první místopředsedkyně České pirátské strany, Jaroslav Foldyna, náměstek hejtmana Ústeckého kraje a místopředseda ČSSD, Daniel Hůle, vedoucí dluhového poradenství Člověka v tísni, Adam Perský, občan z Prahy a Petr Kováč, vyznamenaný šéfkuchař z Brna a kandidát do Senátu za Romskou demokratickou stranu.

Češi nejsou líní: Loni nasbírali lesní plody za 6,6 miliardy korun

Češi loni nasbírali lesní plody za 6,6 miliardy korun, meziročně se hodnota zvedla o 1,6 miliardy korun.

Na exministra Daniela Hermana od lidovců vyplavalo něco moc, moc ošklivého…

ROZHOVOR „Podle mne je zde riziko, že pokud zvítězí Daniel Herman a stane se senátorem parlamentu České republik, tak znovu bud provádět svou podivnou politiku, která je založena na podpoře islámských extremistů. Vzhledem k angažovanosti europoslance za KDU-ČSL Svobody v podpoře syrských povstalců i za cenu likvidace syrských křesťanů (kteří ve většině podporuji vládu prezidenta Asada), či z aktivit exposlance za KDU-ČSL Gabala na podporu neomarxistů z neziskovek věnujících se podpoře migrace do Evropy, tak mám obavu z budoucnosti,“ říká exmulism Lukáš Lhoťan.

Multikulturní svazačka Romancová vyhrožuje odpůrcům migrace a islámu likvidaci ….

Ingrid Romancová, věrna to neobolševicka soudružka, vyhlásila: "Jestli vás někdo kyberšikanuje kvůli uprchlíkům a kvůli islámu, určitě se obraťte na mě.

V zooparku chovaná puma zranila tříleté dítě

Ve Faunaparku v Horní Lipové na Jesenicku zaútočila zde chovaná puma na tříleté dítě.

„Mega průser, kriminál!“ Senátor KDU-ČSL dostával ze zahraničí desítky tisíc eur. Peníze pro město...

Lidovci se po volbách zaradovali. Získali stovky mandátů napříč republikou a jejich předseda Bělobrádek se v Náchodě probojoval do druhého kola senátních voleb. V tomto veselí ovšem ParlamentníListy.cz získaly skandální informace o tom, jak svého času fungoval jejich zástupce v Uherském Brodě. Řeč je o tamním starostovi a dosluhujícím senátorovi Patriku Kunčarovi.

V pražských Hlubočepích utekla smrtelně jedovatá mamba zelená

V pražských Hlubočepích v ulici V Bokách I utekla v úterý večer smrtelně jedovatá mamba zelená.

Buď šíří Hate Free Culture fake news, nebo se tahle česká rodina totálně zbláznila

Ty obrázky šťastné české rodinky, která má svoji asi šestiletou holku a adoptovala jí sedmnáctiletého brášku z Afghánistánu, mě dojímají.

V Česku zemřela první pacientka nakažená západonilskou horečkou

První člověk, který se na českém území nakazil západonilskou horečkou, zemřel. Byla to dvaasedmdesátiletá žena, která v inkubační době prokazatelně nebyla v zahraničí, současně měla ale i další vážné chronické problémy, uvedla dnes televize Nova. Informaci o úmrtí televizi potvrdil náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula. Podle hygieniků žena z jižní Moravy zemřela v srpnu v nemocnici.

Oblíbené články

Konec cirkusů v Čechách?

Cirkusy, které majú v Čechách dlouholetou tradici, budou musel vynechat ze svých představení všechna zvířata. Ministerstvo zemědělství (MZe) na základě požadavku ministerstva životního prostředí totiž navrhuje úplný zákaz vystupování a drezury zvířat v cirkusech.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com