Qatar Airways nasadí na linku z Prahy do Dauhá Boeing 787-8 Dreamliner

Letecká společnost Qatar Airways chystá nasadit již od 28. října na linku z Prahy do katarského Dauhá letadlo Boeing 787-8 Dreamliner s kapacitou 254 cestujících. Redakci ceskoaktualne.cz to potvrdilo Letiště Praha. Na ranní lince ale bude i nadále létat Airbus A320 s kapacitou pro 132 cestujících.

V Chomutově má dnes pohřeb první z vojáků zabitých v Afghánistánu

V Chomutově se dnes od 12:00 uskuteční pohřeb Martina Marcina, který se stal obětí atentátníka v Afghánistánu. Obřad bude v kostele sv. Ignáce z Loyoly. Marcin je jedním ze tří českých vojáků, kteří 5. srpna zahynuli při útoku, k němuž se přihlásilo radikální islamistické hnutí Tálibán. Afghánec se v jejich blízkosti odpálil, když byli na pěší hlídce nedaleko Bagrámu.

Přečtěte si jak Karel Gott udělal z dobroserských „spisovatelů“ totální hlupáky

Skupina českých spisovatelů se ohradila proti tomu, aby zpěvák Karel Gott vystoupil na Lipském knižním veletrhu 2019 na tzv. Roku české kultury. Napsali proto dopis Martinu Kraflovi, programovému koordinátorovi Moravské zemské knihovny v Brně pro Leipziger Buchmesse 2019. Proti informacím v dopise se ale Gott důrazně ohradil.

Jsou to zemští škůdci, pijavice a paraziti rozkládající národ, které musíme odstřihnout od zdrojů....

ANKETA ČT24 informovala, že ministryně financí Alena Schillerová by chtěla snížit státní dotace neziskovým organizacím o tři miliardy korun oproti 13,6 miliardy, které dostaly neziskovky vloni. O peníze ale nemají přijít neziskovky pomáhající hendikepovaným, starším či sociálně slabým lidem a neziskovky podporující sport.

Neziskovky? Andrej Babiš odhalil, kdo se má třást

Premiér Andrej Babiš, jenž je zároveň lídrem hnutí ANO, se ve svém pravidelném týdenním shrnutí na facebookovém profilu vyjádřil zejména k lídrovi pražské kandidátky v komunálních volbách Petru Stuchlíkovi. Ale také k neziskovým organizacím.

Roček: Kecy o odveta české armády byly komediální

Kdyby to nebylo smutné téma, mohl bych napsat, že jsem se před TV bednou válel smíchy, když ČT24 bavila diváky s pomocí moderátorů a občana Aleše Opaty, dočasně zaměstnaného jako náčelník Generálního štábu mikroArmády ČR.

Pardubický kraj: Kulturní instituce kraje připomenou události srpna 1968

Zanedlouho si i v našem kraji připomeneme události ze srpna 1968. I když přímých pamětníků je v roce 2018 stále ještě mnoho, vyrostly nové generace, pro které je to už dávná historie. Proto krajské kulturní instituce připravily projekty, programy a výstavy, které přelomovou dobu před 50 lety přiblíží v souvislostech především mladým lidem.

Miloš Zeman a zubatá… Hutka vypustil nejnovější varování pro českou společnost

Jaroslav Hutka, který před časem nazpíval písničku o Miloši Zemanovi, se znovu ozývá. Má prý obavy z toho, kam se česká společnost ubírá. Stát, který vznikl po listopadu 1989, je prý možná v rozkladu.

„Nemluvilo by se vám lépe s mužem?“ Witowská si do studia ČT pozvala muslima...

Moderátorka Událostí, komentářů České televize Světlana Witowská přivítala ve studiu Badera Eknaifitha, majitele jazykové školy Alfirdaus. Pan Eknaifith se narodil v Kuvajtu, ale už 15 let žije v České republice. Witowská se ho zeptala, jak se u nás jako muslim cítí. Chtěla také vědět, jak se mu s ní mluví jako se ženou. A toto následovalo...

Bitka na koupališti v Dubí má nečekanou dohru. Toto se šíří na internetu +...

Kauza hromadné rvačky na koupališti v severočeském Dubí se zdá se dále odvíjí. Tisková agentura JV Press, která o incidentu informovala jako první, přináší další detaily napadení, které ve středu 8. srpna rozhýbalo česká média. Objevily se spekulace o rasistických a vulgárních urážkách, které měli útočníci během napadení vykřikovat. Mohl to být rasismus, spekuluje se na sociálních sítích. Policie ale zatím věc vyšetřuje jen jako výtržnictví.

Oblíbené články

Právě v době, kdy poslední kolo skandálu kolem homosexuální sítě a...

Právě v době, kdy poslední kolo skandálu kolem homosexuální sítě a obvinění ze sexuálního zneužívání v Církvi dosahuje vrcholu, papež František – který v poslední době tajemně mlčí – svrhnul mezi nás teologickou jadernou bombu.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com