Krátke zprávy z domova: Muž se obnažoval a onanoval před dětmi. Hrozí mu...

Muž se obnažoval a onanoval před dětmi. Hrozí mu dva roky vězení

Další výsměch klimatickým aktivistům! Eko-Greta se krčí v nádrži vašeho auta + VIDEO

Na internetu se objevilo nové video, které se vysmívá klimatické aktivistce Gretě Thunbergové. Pokoří popularitu videa, v němž se Greta jakoby účastnila soutěže Československo má talent?

„Zatím ji nemůžeme vyhodit z ČT, tak aspoň ze StarDance.” Kolem Fridrichové to vře,...

V posledním dílu české populární show StarDance skončila moderátorka ČT Nora Fridrichová a Jan Kohout. Tento zvrat diváky ohromil a na internetu vyvolal bouřlivou diskusi.

Elektřina nám může za 30 let chybět, říká ministr Havlíček + audiorozhovor

Rozšíření jaderných elektráren je nutné. V našich ranních Třech Impulsech na tělo to prohlásil ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček.

Ostrava bohuje s nedostatkem parkovacích míst. Postaví parkovací dům

Také Ostrava se musí potýkat s fenoménem nedostatku míst pro parkování. Proto musela přikročit k vyhlásení v pořadí již osmé architektonické soutěže.

Retro: Drahoš se v německém tisku hrdě hlásí k příjímání migrantů! Ale Čechům tvrdí...

Kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš přesvědčuje placenými inzeráty v mediích, že není pro nucené příjímání imigrantů, ale již neříká českým voličům, že je pro dobrovolné přijímání imigrantů do České republiky!

V Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!

Koukám, ze nam do skol dorazilo pokrokove tema "Tolerance k náboženství se zamerenim na islam." V Brne je to součást přípravy k občanství a deti se na postoj spravneho demokratickeho občana mohou pripravit treba vyzkousenim tradičních oděvů, coz se devcatum muze brzy hodit, aby v burce netapaly.
Erdogan

Nacionalismus je čiré zlo! Podívejte, co hlásá bohatý český podnikatel. Kvůli Erdoganovi

Komentátor Jiří Hlavenka viní ze současných bojů na hranicích Turecka a Sýrie Erdoganův populistický nacionalismus a varuje před růstem nacionalismu v Evropě. Podle bývalého místopředsedy Evropského parlamentu za ČSSD Libora Roučka je to varovný signál a možné ohrožení demokracie, protože situace se nápadně podobá růstu nacionalismu před 2. světovou válkou.

Korupce na ministerstvu. Detektivové kvůli státní zakázce na 40 milionů zasahovali na resortu vnitra

Na ministerstvu vnitra a v centrále hasičů ve čtvrtek 17. října zasahovala Národní centrála proti organizovanému zločinu. Detektivové prověřují zakázku na simulaci zásahů u leteckých nehod, na niž v roce 2017 vyčlenil resort vnitra celkem 40 milionů korun. Informoval o tom irozhlas.cz.

Jižní Čechy navštěvují nejčastěji Pražáci a Středočeši, z cizinců pak Němci a Rakušané

Nejčastějšími návštěvníky jižních Čech jsou Pražáci a Středočeši. Mezi cizinci, kteří si jihočeský region vybírají jako cílovou turistickou destinaci, pak převažují Němci a Rakušané. Vyplývá to z výsledků nedávno zveřejněné analytické studie Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR) zpracované ve spolupráci se společnostmi T-Mobile Czech Republic a CE-Traffic. Analýza vychází z anonymizovaných dat získaných od mobilního operátora za celý rok 2018.

Oblíbené články

Cíle zničeny: Velkolepé VIDEO ukazuje ruský systém protivzdušné obrany S-400 v...

Ruská S-400 je žhavá komodita. Indie a Turecko si mohou dovolit díky americkým sankcím získat protiraketový raketový systém. Moskva chce prozradit své působivé schopnosti v čerstvě zveřejněných záznamech z terénních zkoušek.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com