Zprávy k zamyšlení

Zprávy k zamyšlení

Zprávy s myšlenkami, které mění životy. Zprávy k zamyšlení je oblíbená rubrika našeho webu, neboť právě tyto zprávy nutí naše čtenáře přemýšlet a opravdu uvažovat nad danými tématy.

Spojené státy v řízeném rozkladu: Namísto policie ozbrojené bandy. Pouze Bidenovi bolševici v rauši....

VIKTORIE NIKIFOROVÁ líčí neutěšený stav anarchie a teroru v amerických městech a ptá se, zda si podobnou „demokratickou kulturu“ necháme importovat k nám domů

Maďarský premiér Viktor Orban bránil fotbalové fanoušky, kteří před zápasem s Irskem vypískali gesto...

Maďarský premiér Viktor Orban bránil fotbalové fanoušky, kteří před zápasem s Irskem vypískali gesto „poklekni“, a tvrdil, že tato ukázka byla „provokací“ a v některých evropských zemích se provádí pouze kvůli jejich historické vině za otroctví.

Zpravodajská policie o boji proti kriminálním klanům: „Dánsko je průkopnická země“

Aby mohla policie bojovat proti zločineckým klanům, potřebuje více pravomocí a měla by hledat sousední Dánsko. Řekl pro SVT mluvčí zpravodajské policie Roland Malmkvist.

Nesvaté války Billa Gatese: Charita pohánějící byznys. Depopulace skrze vakcíny? Sledování každého, zrušení hotovosti...

WOJCIECH GOLONKA přináší profil jednoho z nejmocnějších a nejdiskutovanějších byznysmenů a "filantropů", který se svými totalitnímmi a depopulačními plány ani příliš netají

Co všecko způsobují současné vakcíny a proč, a časové zhodnocení

Očkování je definováno jako molekula, která když je injekčně vpravena do těla, tak vyvolá tvorbu protilátek proti určité nemoci. Současná očkování skutečně napomáhají tvorbě protilátek, to se jim nedá upřít, ale jednak nejsou protilátky vůbec žádná ochrana proti nemoci a ještě ke všemu jejich přemnožení bývá smrtelné.

A teď: Mimozemšťané! Proč Pentagon začal uvolňovat videa s UFO? Mluvil J. P. Juncker...

PETR HÁJEK upozorňuje, že kromě kampaně Globální oteplování nám přes léto nabídnou i něco ještě speciálnějšího – co ovšem brzy budeme mít za stejně skutečné jako domnělou pandemii

Proč se snaží globalisté vyměnit Evropany za Afričany?

Protože jsem se s touto otázkou setkala už mnohokrát, rozhodla jsem se, že se v tomto článku pokusím vše poněkud detailněji vysvětlit. Upozorňuji, že se jedná o poměrně podrobnou analýzu, kde si na nesporných důkazech ukážeme reálnou snahu světových (j)elit o eliminaci nejen Evropana, ale bílé rasy vůbec. Dále bych chtěla upozornit na to, že se jedná čistě o moje osobní analýzy, založené na doložitelných faktech, tedy berte je z rezervou.

Papež František se nechce setkat s Orbánem. V Maďarsku stráví tři hodiny, na Slovensku...

Pápež František sa má v septembri v Budapešti zúčastniť záverečnej svätej omše Medzinárodného eucharistického kongresu. S Viktorom Orbánom, predstaviteľom maďarskej vlády, sa nechce stretnúť pre svoju nespokojnosť s tým, aký postoj zaujal premiér a maďarskí katolícki biskupi voči utečencom.

Retro: Neštěstím pro střední Evropu nejsou politici jako Zeman nebo Orbán, ale Kiska

V pátek a v sobotu proběhla v Polsku schůzka prezidentů zemí Visegrádské čtyřky. A opět se na ní ukázaly některé výrazné názorové rozdíly mezi slovenským prezidentem Kiskou a ostatními prezidenty.

P.C.Roberts: Nevstupuje Putin do propagační pasti?

Ještě dřív, než se vzdáme nadějí na to, že Summit Biden-Putin vyústí v lepší vztahy mezi USA a Ruskem, měli bychom si vzpomenout na Summit Trump-Putin v Helsinkách v červenci 2018.

Oblíbené články

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com