Zprávy k zamyšlení

Zprávy k zamyšlení

Zprávy s myšlenkami, které mění životy. Zprávy k zamyšlení je oblíbená rubrika našeho webu, neboť právě tyto zprávy nutí naše čtenáře přemýšlet a opravdu uvažovat nad danými tématy.

OSN tlačí na Švédsko, aby dále zvyšovalo přistěhovalectví: „Musí pokračovat tak, jak tomu bylo...

Bylo oznámeno, že dohoda o migrační politice mírně tlumí masové přistěhovalectví do Švédska a klade poněkud vyšší nároky na migranty, kteří nyní budou čelit odporu zvnějšku. V kampani s dopadem chce OSN přinutit Švédsko, aby nejen nadále zůstalo „světovou humanitární supervelmocí“, ale také aby dále zvyšovalo přijímání migrantů.

Matteo Salvini: “Na všech životech záleží. Bez rozdílu barvy pleti” Výborný projev

Matteo Salvini: "Na všech životech záleží. Bez rozdílu barvy pleti"

Evropská zpráva o islamofobii: Češi prý nemají dostatek soucitu

Společnost se radikalizuje proti muslimům a politici tyto nálady ve společnosti ještě posilují. Tak hodnotí situaci v České republice aktuální „Evropská zpráva o islamofobii“, kterou údajně s podporou EU vydala nadace SETA, blízká tureckému prezidentu Recepu Tayyipu Erdoganovi. Autoři dokonce v případě Česka spekulují o státem řízené islamofobii.

Magda Vášáryová: Tradičná rodina nikdy neexistovala, je to len súčasť hybridnej vojny o moc

V spoločnosti je asi len desať percent hrdinov. Netreba sa povyšovať nad tých zvyšných 90 percent, pretože chcú, aby prežili, napríklad kvôli deťom alebo rodičom. Lenže vo chvíli, keď sa rozhoduje, kam bude spoločnosť smerovať, je to zničujúci pomer, myslí si Magda Vášáryová.

RNDr. Větvička – od té doby co toto veřejně publikoval, už nebyl v televizi...

Každý Africký, Indický a jiný obyvatel by měl vědět, že dělat děti není problém, problém je, ty děti uživit. Když neumí souložit, nemůže se celý ostatní svět starat o ty jejich děti, to je vyděračství a hnus. Naučte je to vy dobrovolné děvky a idioti z neziskovek a ostatní lidi s tímto problémem neotravujte !!!

Mike Whitney: Jsou Demokraté politickou stranou, nebo CIA protlačovanou Pátou kolonou?

Obávám se toho, že to, co se dnes z politického zmatku v USA vynořuje, je osa, složená z CIA, z Demokratického národního kongresu a z amerických elitních médií. A cílem této osy je využít všech jejích sdružených sil v zájmu jediného: skoncovat s existencí americké ústavní republiky a vytvořit už trvalé autoritativního panství jedné strany.

Kupuje si Babiš vrchní zástupkyni Bradáčovou? Proč Bradáčová pózuje „zdarma“ v Babišových médiích?

Babišova mediální společnost Mafra spustila na iDnes.cz příběhy inspirativních žen. Mezi inspirativními ženami, která spolupracuje ochotně s Mafrou je i vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová, neměla by se ale těmto spolupracím Bradáčová spíše vyhýbat?

Známá proimigračná aktivistka Racketeová žádá zrušení hraniční policie v Evropě

Zrušte financovanie hraničnej organizácie Frontext, hovorí kontroverzná aktivistka organizácie Sea Watch Carola Racketeová. Vyhlásila tiež, že hraničná polícia schválne bráni hranice Európskej únie tak, aby migranti umierali v stredozemnom mori, pretože im odopiera bezpečné cesty do členských krajín.

Německo si od EU bere zpět svou suverenitu

Zdánlivě nejasné soudní rozhodnutí ... zpochybnilo legitimitu nadnárodního právního a politického řádu EU... Rozhodnutí německého Spolkového ústavního soudu představuje novou fázi debaty o rovnováze mezi národní a nadnárodní suverenitou.

Kanónenfutr a pokladnička. Tak nás vidí v NATO!

A teď je to definitivně jasné. Česká republika ví, jak nás vnímá Severoatlantická aliance. Jsme poslušný psík, jako oslíku otřes se musíme přidat. Vysvětlil to ministr obrany Lubomír Metnar.

Oblíbené články

„Udělej smyčku“: Údajný pokus o lynčování vyšetřovaný v Indianě. Otřesné VIDEO

Důstojníci ministerstva přírodních zdrojů v Indianě vyšetřují údajný lynčovací pokus namířený proti černochovi o víkendu poté, co se na internetu objevilo více videí z incidentu.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com