Zprávy k zamyšlení

Zprávy k zamyšlení

Zprávy s myšlenkami, které mění životy. Zprávy k zamyšlení je oblíbená rubrika našeho webu, neboť právě tyto zprávy nutí naše čtenáře přemýšlet a opravdu uvažovat nad danými tématy.

Milí rodiče, dávejte se pozor, aby vaše dcery nebyly multikulturně sexuálně „obohaceny“ i v...

V Polsku uplynulých vypukl skandál kolem školského projektu Euroweek Foundation – School of Leaders.

“Zrádci, nepřátelé lidu!” Vlna extremismu a násilí roste, varuje prestižní deník

Politika charakterizuje mnoho činností, které spolu na první pohled nemají mnoho společného, konstatuje editorial serveru The Guardian. Renomovaný deník v něm zdůrazňuje, že chování zastánců brexitu, kteří často označují stoupence setrvání Spojeného království v Evropské unii za "zrádce" a "nepřátele lidu", pomáhá vytvářet politickou půdu, v níž se daří násilnému extremismu.

Žena se nenechala obohatit Afgháncem a vysloužila si obvinění za těžké ublížení na zdraví....

V rámci silvestrovských oslav Afghánec sexuálně napadl ženy před vídeňskou radnicí. Jednadvacetiletá Švýcarka o rok mladšímu útočníkovi v sebeobraně zlomila nos a stejně jako on skončila na policii.

Bouře v Německu. Muslimští zápasníci odmítli podat ruku rozhodčí …

Tři muslimští zápasníci v Německu nepodali německé rozhodčí ruku.

Švédsko investuje velké peníze na uvězňování lidí, kteří kritizují masovou migraci

Vedoučí on-line skupiny pro monitorování nenávistných projevů „Näthatsgranskaren“ Tomas åberg obdrží finančí prostředky od daňových poplatníků pro hromadné hlášení důchodců a dalších, kteří na Facebooku píší kriticky o migraci.

Důsledky Macronova zhroucení

Hnutí žlutých vest („Gilets Jaunes“) toho nenechá. Dokonce ani poté - nebo zvláště proto - co Macron učinil váhavé, spíše cynické a oslnivé ústupky („příliš málo a příliš pozdě“), které při podrobení analýze představují novou lež, zejména pokud jde o zvýšení minimální mzdy. To bylo jasné z jeho výrazu, že ústupky tohoto prezidenta, který vedl volební boj na základě hesla „žádné ústupky“, jsou falešné - stejně, jako jeho falešný postoj zastánce. Dokonce i bez naslouchání jeho slovům ho prozrazuje řeč těla, vyznačující se arogancí.

Jak na to v novém roce: Doufej v nejlepší, připrav se na nejhorší. Od...

PETR ŠTĚPÁNEK komentuje stav a pohyb molocha, který ač zraněn, ještě zdaleka neumírá a přináší diagnózu přisluhovačů nové totality, která se od té předchozí příliš neliší

Náš letitý vzor: Je mnoho shnilého v království švédském. Alláhu Akbar nad Karlskronou. Napadena...

JUDITH BERGMAN hledí na vzorně genderově vyváženou demokracii ve Švédsku a ptá se, co se asi pokazilo, co se děje - a neodvažuje se ptát, co se dít bude

Poslankyně se hájila výmyslem, že za volantem neseděla ona, nýbrž nějaký Rus… Na závěr...

Slova „pitomá ženská“ (stupid woman) zamumlal šéf labouristů Corbyn na adresu premiérky Mayové v rozlícené parlamentní debatě o brexitu a vyslovení nedůvěry v její premiérství. „Nepravda, nepravda,“ ohradil se Corbyn, „nenazval jsem pitomou ženskou ani premiérku, ani nikoho jiného.“ A řekl prý „pitomí lidé“ (stupid people).
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com