Zprávy k zamyšlení

Zprávy k zamyšlení

Zprávy s myšlenkami, které mění životy. Zprávy k zamyšlení je oblíbená rubrika našeho webu, neboť právě tyto zprávy nutí naše čtenáře přemýšlet a opravdu uvažovat nad danými tématy.

Co zamlčuje Greta? Ředitel nadnárodní automobilky od plic promluvil o hlavní slabině ekoaktivistů

Dlouholetý šéf Jaguar Land Rover Ralf Speth ve svém rozhovoru pro Sunday Times nešetřil kritikou vůči současným klimatickým aktivistům. Konkrétně zdůraznil, že ekoaktivisté šiří svou populistickou kritiku, aniž by nabízeli jakákoliv řešení. Útoky Grety Thunbergové vůči podnikatelům nejsou spravedlivé, protože zamlčuje jejich zásluhy.

„Odborníci“ nyní tvrdí, že byste měli nosit dvě roušky, ne jednu

Vzhledem k tomu, že věda kolem COVID-19 se stále vyvíjí a zdravotníci trvají na tom, aby osoby, které dostanou očkovací látku, i po inovaci nadále nosily roušky a nové kmeny viru se objevují téměř každý týden, „odborníci“ nyní doporučují, aby občané nosili dvě roušky místo jedné.
Viktor Orbán

Orbán: Když se dívám na Západ, tak nevím, zda se mám smát nebo plakat

Maďarský premiér Viktor Orbán se v rozhovoru na rádiu Kossuth ohradil proti tomu, jak Západ, který má sám máslo na hlavě, neustále poučuje Maďarsko.

Lavrov promluvil o nebezpečí cenzury v USA pro celý svět

“Moskva dúfa, že americká spoločnosť nedovolí americkým elitám použiť cenzúru v ich vzájomnom boji,” uviedol počas tlačovej konferencie ruský minister zahraničia Sergej Lavrov.

Zacharová k reakcím o zatčení Navalného: Respektujte právo

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharová doporučila zemím, které vyjádřily nespokojenost se zadržením ruského blogera Alexeje Navalného, aby dodržovaly mezinárodní právo.

Josef Skála: Trumpem vyryté příkopy Biden nezakope. Přinutí nás ještě více nenávidět Rusko a...

Každý nový americký prezident v Česku tradičně vyvolává (oprávněné nebo neoprávněné?) naděje. Bylo tomu tak i v roce 2016 po vítězství Donalda Trumpa nad Hillary Clintonovou.

Mexický prezident učí vyspelé krajiny slobode prejavu a občianskym právam

Prezident Mexika Andrés Manuel López Obrador odmieta dovoliť korporáciám alebo zdravotníckym úradníkom použiť pandémiu ako zámienku na obmedzenie slobody ľudí.

Americká inaugurace: Seznam milostí Donalda Trumpa na poslední chvíli roste

Seznam posledních milostí amerického prezidenta Donalda Trumpa se rozrostl v jedenáctou hodinu a do seznamu se údajně přidalo dalších 50 jmen.

Zakladatelka webu o bezpečnosti vakcín, zasvěcená do farmaceutického průmyslu, byla nalezena mrtvá

„Pokud by se mi něco stalo,“ napsala Brandy Vaughanová na konci roku 2019, „bude to násilný čin a vy budete přesně vědět, kdo a proč ho spáchal.“

Zkušenosti s ubytováváním uprchlíků. Popisují zážitky, na které do konce života nezapomenou…

V roce 2007 jsem pomáhal v jednom nejmenovaném uprchlickém táboře spoluorganizovat vánoční besídku a dárky pro uprchlíky a jejich děti.

Oblíbené články

Česko i Slovensko v slzách: Odešla Hana Maciuchová

Krásná a herecky talentovaná. Taková byla Hana Maciuchová. Byla. Dnes po dlouhé nemoci navždy odešla.Hana Maciuchová se narodila 29. listopadu 1945 ve Šternberku u...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com