Zprávy k zamyšlení

Zprávy k zamyšlení

Zprávy s myšlenkami, které mění životy. Zprávy k zamyšlení je oblíbená rubrika našeho webu, neboť právě tyto zprávy nutí naše čtenáře přemýšlet a opravdu uvažovat nad danými tématy.

Viktor Orbán

Švédští politici: Maďarsko a Polsko možná budou muset opustit EU

Švédští politici ostře kritizují Polsko a Maďarsko za jejich nedávná politická veta obnovovacího fondu a víceletého rozpočtu. Jdou až tak daleko, že říkají, že tyto dvě země hrají ošklivou hru, a zajímají se, zda jsou vůbec součástí evropské spolupráce.

Imunolog: V těle máme klíče, ničí covid i rakovinu a můžou za smrtnost viru....

Klíče, které ničí v našem těle cizí zámky, to je podle doktora imunologie Jiřího Šinkory T buněčná imunita, která je zásadní pro boj těla s koronavirem, ale taky třeba s rakovinou. V rozhovoru detailně popisuje, jak funguje a proč může za vyšší smrtnost covidu-19 mezi staršími lidmi. A říká, že covid vlastně není zabiják.

Takto by se žilo, kdybychom nebyli v EU! Drsná zpráva pro EUrohujery

Čím více se zvyšuje nespokojenost s EU a sílí hlasy po vystoupení, tím více slyšíme, jak nám EU pomohla, jak nutně potřebujeme její dotace, jak náš národ umře hlady a bídou, když nám nebude „Brusel“ pomáhat. … Skutečně?

“To je solidní plivanec do tváře ženám.” Merkelová schválila nové antidiskriminační opatření na Facebooku...

Nemecká strana SPD presadila nové opatrenia zamerané na podporu zásad rodovej rovnosti. Tie predpokladajú zvýšenie počtu žien v predstavenstvách firiem, a to povinnou prítomnosťou aspoň jednej ženy v tých spoločnostiach, v ktorých vedení zasadajú minimálne štyri osoby. Iniciatívu sociálnych demokratov podporila koalícia CDU/CSU.

Svobodnenoviny.eu: Trojúhelník obchodování s lidmi – Soros, Merkelová a Muslimské bratrstvo

Nedávný skandál odhalil špionáž a spolupráci evropských nevládních organizací na Lesbosu v Řecku, kde působilo 33 zaměstnanců ze 4 nevládních organizací se sídlem v Německu, Rakousku a Norsku.

Napište „nenávistné“ komentáře o transsexuálech, a to i v soukromí, a strávite až rok...

V úterý norský parlament zakázal nenávistné projevy proti transsexuálům a bisexuálům a rozšířil svůj trestní zákoník, který chrání homosexuály a lesbičky od roku 1981.

Saúdští vědci rozhodli, že ženy jsou savci

Kolegium vědců v Saúdské Arábii dospelo k závěru, že ženy jsou skutečně savci, což znamená, že musí mít stejná práva jako jiní živočichové této skupiny – velbloudi, jednohrbí velbloudi a dokonce kozy, informuje Islaminsesi s odkazem na tr.shafaqna.com.

Svobodnenoviny.eu: Belgičané formují „civilní hlídky“ pro boj proti nárůstu kriminality migrantů

Obyvatelé belgického Zeebrugge podle zpráv vytvořili civilní hlídky v souvislosti s nárůstem zločinů spáchaných migranty.

Špičkový virolog: „Nejhorší věcí, kterou můžete udělat, je učinit vakcínu povinnou“

Špičkový virolog varoval, že „nejhorší, co můžete udělat, je učinit vakcínu povinnou“, protože by to bylo „palivo pro protivakcinační hnutí“.

Islámské sdružení chce koupit pozemky od obce Helsingborg a postavit velkou mešitu

Islámské sdružení, které dříve mělo špatné názory pro genderový apartheid a extrémní názory na karikatury Muhammada, chce koupit pozemky od obce Helsingborg a postavit velkou mešitu. Městská rada pod vedením umírněných dává palec nahoru. Novinky Dnešní recenze ukazují, že salafista Anas Khalifa byl dříve pozván jako lektor do mešity.

Oblíbené články

V Belgii začíná soudní proces s policistou po smrti Kurdského batolete

Mawda Shawri měla jen dva roky, když zemřela v květnu 2018. Kurdské batole bylo v dodávce, která přepravovala své rodiče a další migranty na belgické pobřeží, v naději, že se dostanou do Velké Británie. Policista byl v lednu tohoto roku obviněn z neúmyslného zabití - dnes začíná soudní proces.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com