Zprávy k zamyšlení

Zprávy k zamyšlení

Zprávy s myšlenkami, které mění životy. Zprávy k zamyšlení je oblíbená rubrika našeho webu, neboť právě tyto zprávy nutí naše čtenáře přemýšlet a opravdu uvažovat nad danými tématy.

Koronavirus: Ve Španělsku – policie údajně šikanuje místní obyvatelstvo + VIDEO

Přišel nám e-mailem tento screenshot. Jeden z diskutujících na sociálních sítích přišel s neuvěřitým svědectvím o tom, jak policie brutálně šikanuje obyvatele španělských měst. Přečtěte si, co tvrdí. Můžete to potvrdit? Máte známé ve Španělsku? Podělte se o informace do komentářů a nebo nám zašlete své zkušenosti.
NATO

Ve stínu koronaviru: USA přesouvá do Evropy obrovské množství vojáků, letadel a tanků. Jsme...

Zatímco Evropa řeší koronavirus, USA přesouvají do Evropy obrovské množství vojáků a vojenské techniky. Dnes přistálo v Portugalsku několik amerických letounů Stealth. V rámci tzv. cvičení Defender Europe 20 je v Evropě již 37 tisíc vojáků a desítky tisíc tanků a další vojenské techniky.

Salvini: EU je doupě zmijí a hyen. Epidemie změnila myšlení Italů. Solidarita na bruselský...

SERGEJ GURKIN líčí hněv Italů, jimž partneři z EU oproti jiným zemím nejenže nepomohli, ale ještě jim naložili, aby konečně pochopili, zač je toho loket

Vysoké nebezpečí: Stát tajně trénuje válku s občany. A proti Rusku. Šílení ČT a...

PETR HÁJEK nabízí několik překvapivých vysvětlení absurdního šílení kolem bezvýznamné chřipky a upozorňuje na skutečná nebezpečí, která jsou v pozadí celé operace pod falešnou vlajkou

Středoafrická republika: Covid-19, 5 milionů lidí, tři respirátory

Ve Středoafrické republice existují pouze tři respirátory pro 5 milionů občanů, což znamená, že stát nemusí být schopen bojovat s koronavirem SARS-CoV-2, varuje norská rada pro uprchlíky.

Uhrík: Brusel sa chystá platiť imigrantom hotely a poskytovať im vreckové

“EÚ sa už načisto zbláznila,” píše podpredseda Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) a europoslanec Milan Uhrík v stanovisku, ktoré poskytol médiám. “V čase, keď sa Európania nemôžu pre koronavírus slobodne prechádzať ani len vo vlastných mestách, chcú bruselskí úradníci sťahovať desaťtisíce imigrantov z Grécka do celej Európy a za stovky miliónov eur im idú poskytovať vreckové a platiť ubytovanie v dovolenkových hoteloch,” tvrdí.

Ruští lékaři se zmínili o podivných úmrtích na COVID-19 v Itálii

V postiženém regionu Itálie (Lombardie), které trpí šířící se epidemií koronaviru nejvíce, pracují i ​​ruští odborníci, kteří přišli se zajímavým zjištěním. Údajně objevily nové příznaky nemoci píše portál RIA.ru.

Objevil se nový příznak nakažení koronavirem

Hoci najčastejšími a veľmi rozšírenými príznakmi nakazenia sa novým koronavírusom sú stále kašeľ, vysoká teplota a problémy s dýchaním, po celom svete sa objavuje stále viac prípadov, keď sú príznakmi nákazy aj neurologické problémy vrátane náhlych záchvatov či dokonca mŕtvice.

Poučí se Číňané? Čínské trhy stále prodávají netopýry a zabíjejí zvířata v hrůzných podmínkách

Kočky, psi a jiná domestikovaná a divoká zvířata volně k dispozici ke koupi? Trhy ve Wuhanu se vrátily do normálu stejným způsobem jako před koronavirem, a to navzdory ohniskům spojeným s netopýry. Divoká zvířata jdou stále na prodej jako jídlo a tradiční medicína.
Papež František

Podle studie náboženství v Kanadě a dalších 8 zemích směřuje k zániku.

Matematická studie provedená Richardem Wiener z Arizonské Univerzity a Danielem Abramsem a Haley Yapleovou z Northwestern University (Severozápadní Univerzita), byla minulý týden prezentována na setkání American Physical Society (APS, Americká fyzikální společnost) v Dallasu.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com