Zprávy k zamyšlení

Zprávy k zamyšlení

Zprávy s myšlenkami, které mění životy. Zprávy k zamyšlení je oblíbená rubrika našeho webu, neboť právě tyto zprávy nutí naše čtenáře přemýšlet a opravdu uvažovat nad danými tématy.

Šmejdi a zničené lidské osudy! Tohle video možná velmi pošpiní boj Šojdrové za údajné...

Europoslankyně KDU-ČSL Michaela Šojdrová se “proslavila” opakovými apely, aby Česká republika přijala 50 údajných sirotků do věku 17 let. Šojdrová přitom mluví o soucitu a nutnosti pomoci. Sociálními sítěmi se nyní začalo šířit tři roky staré video o synovi europoslankyně, který provozoval lichvářské aktivity a připravoval lidi o majetky.

Profesor Drahoš není vítač imigrantů? Aha… Aneb Oblbovat je kumšt

„V politice mnohdy stačí jen oblbnout lidi a oni vám dají důvěru. Ve vědě to nejde,“ vyprávěl nedávno svým fanouškům hojně předpovídaný budoucí senátor profesor Jiří Drahoš.

Média už zase lžou, jako když Rudé Právo tisklo aneb Čteme mezi řádky

Tolerantní islám v tolerantní islámské zemi

Když vaše noční můra se zhmotní a ukradnou vám dítě. Čtěte o otřesných případech,...

Možná jste zaznamenali kauzu, která před dvěma třemi týdny prošuměla českým prostorem. Šlo pedofila, jinak ovšem elitního psychiatra pracující pro norskou sociální službu Barnavernet.

To zme to dopracovali… V Rusku větši svoboda jak u nas… + VIDEO

Po pěti rokach sem se zas podival do centralniho Ruska. naposledy sem tam byl pracovně kratce před začatkem sankci. Tenkrat to byla země obrovskych rozdilu.

Čtěte šílené příběhy. Zatímco nesčetní muslimští migranti jsou nekriticky přijímáni a je jim udělováno...

"Nigerijské bezpečnostní síly vyhlásily ve své zemi válku křesťanům."- Pastor Kallamu Musa Ali Dikwa, výkonný ředitel Voice of Northern Christian Movement (Hlasu severního křesťanského hnutí), Nigérie.

Zatímco teoretičtí ekonomové varují před Trumpovou ochranářskou politikou, ekonomický růst trhá rekordy, každý měsíc...

Zatímco teoretičtí ekonomové varují před Trumpovou ochranářskou politikou, ekonomický růst trhá rekordy, každý měsíc vznikají statisíce pracovních míst a z růstu těží především dělnická třída.

Kdybychom nebyli v unii, většina těch lidí by se živila poctivě nebo by odešla...

Jedna z často opakovaných výmluv eurooptimistů spočívá v připomínání, že či ono ukradli nebo pokazili sami Češi, nikoliv představitelé EU.

Neuplyne několik dní, aby v Evropě, nejčastěji v Německu, nedošlo k vážnému útoku, který...

Neuplyne několik dní, aby v Evropě, nejčastěji v Německu, nedošlo k vážnému útoku, který má imigrační pozadí a jehož oběťmi jsou povětšinou původní obyvatelé, náhodní kolemjdoucí, děti, humanitární pracovníci, či dokonce lékař.

Jejda. Tak to je velmi ošklivé zesměšnění Jiřího Drahoše. No to snad ne…

Postrach králíků a slušňák Jiří Drahoš skautem. Za zkoušku by stáli i Jehovisti, ne?

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com