Zprávy k zamyšlení

Zprávy k zamyšlení

Zprávy s myšlenkami, které mění životy. Zprávy k zamyšlení je oblíbená rubrika našeho webu, neboť právě tyto zprávy nutí naše čtenáře přemýšlet a opravdu uvažovat nad danými tématy.

VIDEO: Data jasně ukazují, že roušky nefungují a spíše škodí, říkají odborníci

Panel odborníků na státním slyšení na Floridě sdílí svoje zkušenosti a říkají: data jasně ukazují, že roušky nefungují a lidem spíše škodí.

Lékařka se nebála promluvit na rádiu a odpálila šokující zprávu….

O léčbě covidu a jiných nemocí, které medicína neumí, anebo nechce léčit, a také o připravovaných seminářích

Sdílejte. TOTO VIDEO TRVÁ 1 MINUTU A OBJASŇUJE NYNĚJŠÍ SITUACI

TOTO VIDEO TRVÁ 1 MINUTU A OBJASŇUJE NYNĚJŠÍ SITUACI

Hnusný velikonoční masakr civilistů na Donbasu: Pětiletý kluk roztrhaný pumou z dronu NATO. V...

VÁCLAV DANDA v souvislosti s posledním vývojem na donbaské frontě konstatuje, že ukrajinská vláda hraje s dementním Bidenem poker o život nejen svůj, ale bohužel bezprostředně i náš

Podle Amnesty se Lidská práva zhoršují ve střední, jihovýchodní Evropě a v Česku zaznamenala...

Pandemie COVID-19 zaznamenala zvýšení státní kontroly nad soudnictvím a sdělovacími prostředky a dále ohrožovala menšiny, které již trpí diskriminací ve střední a jihovýchodní Evropě, uvedl ve své výroční zprávě zveřejněné v pondělí hlídací pes Amnesty International.

JOE BIDEN varoval Německo, že „využije všechny dostupné páky“ k zastavení plynovodu Nord Stream...

Nová vláda ve Washingtonu varovala, že podle mluvčího pana Bidena je „odhodláno použít všechny dostupné páky k zabránění dokončení Nord Stream 2“. V pondělí USA uvedly, že nebudou dělat kompromisy ve svém odhodlání zabránit Německu v zapojení do plynovodu na zemní plyn z Ruska do srdce EU. Německo doufalo, že nová Bidenova administrativa bude příznivější, než byla Trumpova vláda vůči projektu plynovodu.
Orbán

Orbán ohromil německé čtenáře: Angelo, tohle je sebevražda. To jsem vaší kancléřce řekl do...

Maďarský premiér Viktor Orbán pro německý liberální deník Die Zeit uvedl, proč se rozhodl zablokovat historicky největší rozpočet EU. Text v české verzi zveřejnila facebooková stránka Co se děje v Maďarsku. „Kdyby s vetováním rozpočtu přišli Němci, byly by to atomové bomby. Když odpalujeme my, jsou to jen ruční granáty,“ řekl Orbán, jenž Německo připodobnil k vlaku, který se je snaží vytlačit z trati. „Pokud to přijmeme, uděláme z Evropské unie Sovětský svaz,“ upozorňuje maďarský předseda vlády.

Loutka Greta? „Notičky“ z neziskovky. Nechtěně je ukázala celému světu

Chyba v práci s technikou již podruhé odhalila, že Greta Thunbergová je na svých sledovaných sociálních sítích instruována jinými lidmi. Tentokrát už to není jen její otec, ale rovnou nezisková organizace z Kanady, která mladé hvězdě posílala instrukce k prezentaci, včetně hashtagů, které má použít.

Německá komisařka: Migrace je pro nás obohacením a nutností. Migranti musí u nás cítit...

Nemecká komisárka pre integráciu, Annette Widmann-Mauzová z vládnej Merkelovej strany CDU vyhlásila, že migrácia je pre Nemecko obohatením a nutnosťou. Migranti podľa nej sa tiež musia cítiť v bezpečí. Zriadila preto linku, na ktorú môžu migranti volať ak sa stretnú s rasizmom, alebo ak sa budú cítiť nejako ohrození

Oblíbené články

Více než 1100 uprchlíků opouští Lesbos

Všichni uprchlíci byli před přijetím trajektu do přístavu Pireus poblíž Atén testováni na koronavirus.Úřady pokračují v úsilí o uvolnění zařízení na ostrově, píše portál...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com