Zprávy k zamyšlení

Zprávy k zamyšlení

Zprávy s myšlenkami, které mění životy. Zprávy k zamyšlení je oblíbená rubrika našeho webu, neboť právě tyto zprávy nutí naše čtenáře přemýšlet a opravdu uvažovat nad danými tématy.

Orbán zavřel hranice: Ví něco, co my ne? Evropská komise peče další imigrační kvóty....

IVAN LEHOTSKÝ přemýšlí, proč Orbán přistoupil k tak tvrdým opatřením na hranicích Maďarska, a v kontextu dění v Bruselu mu víc než jen trochu svítá

Lukašenko: Požádal jsem Putina o některé druhy zbraní

Alexander Lukašenko uvedl, že během rozhovoru s prezidentem Vladimírem Putinem ho požádal, aby dodával Bělorusku určité druhy zbraní. Kreml popírá, že by vůdci hovořili o dodávkách nových zbraní do Běloruska.

Merkelová: Navalnyj se stal obětí trestného činu, snažili ho umlčet. Von der Leyenová: Je...

Ruský opoziční politik Alexej Navalnyj se stal obětí útoku, který byl proveden s použitím látky ze skupiny Novičok, uvedla německá kancléřka Angela Merkelová. Podle političky jed v organismu Navalného je určen přesně a není o tom pochyb.

Švédsko: 15 muslimských sborů chce změnit švédskou ústavu – dělat si legraci z náboženství,...

Po prohlídce Rasmusa Paludana (pozn. Redakce: dánský politik), kde jeho strana Stram Kurs pálila kopie Koránu na různých místech ve Švédsku, nyní imám z Rinkeby tvrdí, že patnáct muslimských sborů chce změnit švédské zákony tak, aby zakazovaly lidem falešná náboženství. To by mělo zahrnovat zapálení „svatých písem“.

Neuvěřitelné: Viroložka, která uprchla z Číny, říká, že Peking lže o COVID – a...

Čínská virologička, která uprchla do Spojených států na začátku tohoto roku, tvrdí, že koronavirus je vyroben člověkem - a říká, že má důkazy, které to dokazují.

Jak to bude s koronou dál? Odpověď evolučního parazitologa je zajímavá

Už v apríli vystúpil na verejnosti s prvou predpoveďou a ukázalo sa, že bola pomerne presná. A čo teraz hovorí evolučný biológ a parazitológ Jaroslav Flégr na otázku, ako sa bude situácia s koronavírusom vyvíjať ďalej?

Turecko vyhrožuje Itálii a Maltě záplavou migrantů z Libye

24. a 25. 9. bude Rada ministrů zahraničí EU jednat o řeckém návrhu na uvalení sankcí na Turecko.

Výrok Hillary Clintonové dává demokratické Americe sbohem

I sbohem éře, kdy poražený šel a stiskl vítězi ruku. Ať už ve sportu, třeba na tenisovém kurtu, či ve volbách všeho druhu, ať už politických či všech možných jiných.

Erdoğan potřebuje najít nové nepřátele

Turecko-řecké napětí v Egejském a Středozemním moři jen posiluje staletý turecký sen o opětovném připojení některých řeckých ostrovů k Turecku. Nekompromisně pro-erdoganský deník Yeni Safak, dokonce vážně navrhuje, aby jich turecká armáda bez rozpaků zabrala hned 16.

Sandy Fitzgerald: Trump je nominován na Nobelovu cenu míru

Od presstitutek se to nedovíte a globalisté teď vyvinou obrovský tlak na Nobelův výbor, aby mu Nobelova cena pro rok 2021 udělena nebyla.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com