Zprávy k zamyšlení

Zprávy k zamyšlení

Zprávy s myšlenkami, které mění životy. Zprávy k zamyšlení je oblíbená rubrika našeho webu, neboť právě tyto zprávy nutí naše čtenáře přemýšlet a opravdu uvažovat nad danými tématy.

Potraty znamenajú horšie následky pre krajinu ako veľké vojnové konflikty

Systémový analytik V. Bašlačev vo svojej knihe „Demografia: ruský prielom“ uvádza, že v 60-tych rokoch 20. storočia v Rusku z piatich počatých detí štyri zabili potratom ešte v maternici matky. Prejavilo sa to nízkym počtom žien v plodnom veku schopných rodiť deti v 80-tych a 90-tych rokoch.

Mohou muslimové ovládnout Evropu? Vědci to spočítali a tady jsou výsledky

Americký výzkumný ústav Pew Research Center tvrdí, že by měl v následujících letech výrazně stoupnout podíl muslimů v Evropě. V případě, že by se zcela zastavila migrace, by mělo procento muslimů v evropské populaci stoupnout z 4, 9% (2016) na 7, 4% (2050). Důvodem má být vyšší plodnost muslimů v porovnání s nemuslimskými Evropany.Obavy z výrazného přečíslení muslimů na evropském kontinentně jsou ale poněkud liché, protože celkově plodnost muslimů klesá.

Přestaňte nás děsit!

Pozoruhodnou snahu - korunovanou i občasnými úspěchy - vyvíjí zpravodajská redakce ČT na to, aby ze zákoutí našich univerzit rozsetých po území republiky i mimo hlavní město – vykutala a posluchačstvu předvedla nejrůznější místní (po pražsku řečené venkovské), docenty, doktory a vůbec duchovní velikány, samozřejmě předem už pečlivě vybrané a proto zaručující, že budou z televizních obrazovek hovořit stejným jazykem, jakým hovoří redakce ČT sama.

P.C.Roberts: Západní pohled na Rusko

Nadcházející schůzku Trump-Putin komplikuje šílený obraz Ruska, jak jej pro své čtenáře a posluchače zpodobnily západní presstitutky.

Toto se nemělo dostat k občanům. Facebook zcenzuroval tento nepohodlný rozhovor. Tak si ho...

Stanislav Novotný 1. díl: Opět se vrací doba jako před rokem 1989, kdy se doma říká něco jiného, než na veřejnosti, lidé se bojí postihu v zaměstnání Facebook nepovolil administrátorovi profilu publicistického serveru Kupredudominulosti.cz . placenou propagaci příspěvku s aktivistou a bývalým policejním prezidentem Stanislavem Novotným. Novotný i administrátor mluví o cenzuře. V rozhovoru Novotný velmi kriticky hovoří o současné společenské atmosféře a poměrech v médiích.

Prý že nelze chránit naše hranice před imigranty. Tak tady máte několik možných řešení…

Debata o ochraně hranic, se za poslední tři roky vyvinula. Od výkřiků že hranice je jen čára na mapě, až po tichou realizaci těch opatření, která byla v roce 2015 považována za ryzí kacířství. Jako třeba uzavření přístavů.

Proč nemáme žádnou morální povinnost pomáhat uprchlíkům

V souvislosti s i italským ne připlouvajícím lodím „charitativních“ organizací, se objevil starý nešvar. Musíme být solidární. Musíme pomáhat, musíme, prostě musíme.

Co potřebují muži a co ženy, aby si v životě udrželi svá přátelství?

Mít chat na telefonu je dost pro ženy, údajně je to proto, aby si zůstaly nablízku. Ale u mužů je to jinak, tvrdí odborníci, muži údajně potřebují osobní setkání, aby jejich přátelství mohlo vydržet.

Španělsko ve varu: Socialistický premiér po politickém převratu jako urvaný ze řetězu. Migranti, devianti...

Na základě manipulací kolem LGBT Pride v Madridu je ve španělském metru vyvěšován příznačný reklamní plakát. Jeho původcem je jedna soukromá překladatelská škola. Zobrazuje lascivně provokativní scénu s ruským a španělským fotbalovým fanouškem netradiční orientace a je na něm v obou jazycích napsáno „Jsme manželé“.

Neuvěřitelné. Tohle je výsměch a plivnutí do tváře všem slušným lidem…

Tak tohle se mi opravdu nelíbí, krást se vyplácí - soud odmítl potrestat pražskou kapsářku, toxikomanku a recidivistku Marcelu Kovácsovou, přestože v posuzovaném případu šlo o krádeže se škodou přes 600 tisíc korun. Kovácsová totiž s jednou kabelkou odcizila i drahý preparát na onkologickou léčbu za téměř půl milionu korun.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com