Kvalitní čokoláda – jak ji rozpoznat od podřadné

Čokoláda je pochutina. Pokud se tedy jedná o opravdu kvalitní čokoládu. Protože pak vám stačí trocha a můžete se rozplynout. Stejně jako se ona rozplyne ve vašich ústech. Je to požitek. Abyste mohli opravdový požitek s čokoládou zažít, tak je potřeba najít tu pravou čokoládu. Jak ji poznáme?

Erika Magdalena Peprná: Opatrná minivzpoura Ústavního soudu. Lži o očkování odhaleny

Erika Magdalena Peprná komentuje nedávné rozhodnutí Ústavního soudu a přináší text Mariána Filla, odhalující lži a omyly lékařů-zastánců nebezpečného očkování zdravých dětí. (článek z roku 2016)

Nejrozšířenější nemoc v Evropě je často smrtelná. Její léčení je přitom velice prosté

Už deset tisíc let trápí evropskou populaci jedna z nejrozšířenějších nemocí na světě. S její velice jednoduchou léčbou se však v mnohých případech nezačne včas, což má často fatální důsledky.

Kurkumin zabírá proti zánětům kloubů

Kurkumin je flavonoid, barvivo obsažené v indickém šafránu, nebo-li kurkumě. Kurkumin je v poslední době velmi vyhledáván i jako doplněk stravy. Je to proto, že se ukázal účinný při řadě vážných onemocnění, které především souvisely s trávicím systémem, oběhovou soustavou a pohybovým aparátem. Tím ale zázračný účinek kurkuminu nekončí.

Cenzura léčivých bylin vyhovuje lékárnám

Tajemství bylin. Bylinky v sobě skrývají obrovské možnosti. Obdivoval jsem svého strýce Pepu. Měl jsem rád jeho humor a na vycházkách do přírody jsem se s ním nikdy nenudil. Stále měl co vyprávět a jak jsme cestou viděli ty krásné kvetoucí rostliny, vždy věděl, k čemu je která dobrá, na jakou nemoc nebo neduh pomáhá.

Nízkosacharidová dieta nevede k hubnutí, tvrdí lékař

Jsem certifikovaným chirurgem v oblasti snižování hmotnosti s léčebnou i chirurgickou odborností pro léčbu obezity. Posledních 17 let svého života jsem pomáhal lidem bezpečně a účinně hubnout. Jednou z největších překážek, jež jsem musel překonávat, byla média a jejich neporozumění nutriční problematice a také senzacechtivé titulky, které bývají pro veřejnost velmi zavádějící.

Kúpeľ so sódou čistí krv a lymfu

Mnoho ľudí vie o priaznivých účinkoch jedlej sódy na ľudské telo.

Průlomový lék proti veškerým virovým infekcím (i Ebole) objeven v USA jižv r. 2011,...

Jsme v době úžasných lékařských objevů, které jsou zatím většinou ze zištných důvodů vládců ignorovány, ale však ony se jednou prosadí ...

Křečové žíly potřebují zpevnit a očistit

Křečové žíly se objeví, pokud se stěny žil oslabí, změní se průtok krve a žíly se značně zvětší. Prosvítají nám pak zřetelně pod kůží a vytváří nevzhledné hrbolky. Křečové žíly postihují zejména dolní končetiny a jsou důsledkem především celkového nevhodného životního stylu.

Vedci vynašli nový spôsob liečby rakoviny

Vedci z Uralskej federálnej univerzity (UrFU) a britskej Edinburskej univerzity spoločne vykonali experiment na superpočítači, ktorého výsledky môžu pomôcť v boji proti rakovine. Táto informácia bola zverejnená na oficiálnych stránkach UrFU

Oblíbené články

Le Penová: Evropská unie se snaží rozpoutat občanskou válku v Irsku

Evropská unie se snaží podmínkami Brexitu rozpoutat občanskou válku v Irsku, prohlásila předsedkyně pravicové francouzské strany Národní sdružení (bývalá Národní fronta) Marine Le Penová pro televizi BFMTV.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com