HORNÍ CESTY DÝCHACÍ A PRŮDUŠKY

Častý problém převážně v zimních měsících bývá onemocnění horních cest dýchacích a průdušek. Při tomto onemocnění bývá jeden z hlavních faktorů častý kašel. Ten může být vlhký hlenovitý, nebo suchý dráždivý.

Polievky sa ukázali ako liek na smrteľnú chorobu

Vedci z britskej Imperial College v Londýne zistili, že niektoré mäsové a zeleninové polievky môžu prerušiť životný cyklus nebezpečného parazita Plasmodium falciparum.

Video jen pro silné žaludky. Takto vypadají plíce celoživotního kuřáka. Video má několik tisíc...

V tom, co již bylo označováno za "nejlepší reklamu na kouření vůbec", se čínský transplantační chirurg podělil o video svého týmu, kterým odstranil začerněný pár plic od neúspěšného dárce orgánů.

Děti, které nejsou fyzicky aktivní, mají špatnou srdeční funkci

Nová studie ukazuje, že děti, které jsou méně fyzicky aktivní, mají horší srdeční funkci než jejich aktivnější vrstevníci. „Tato studie je kusem většího puzzle, kde velký obrázek ukazuje, že děti by měly být méně sedavé a aktivnější,“ říká jeden z vědců.

Šok: Rodina švábů byla objevena žijící uvnitř lidského ucha při kontrole + foto v...

"Pacient říkal, že mu hodně vybrovalo ucho, jako by se něco uvnitř škrábalo nebo plazilo… Objevil jsem uvnitř víc než 10 dětí švábů," říka doktor.

Michiganský chlapec, 17 let, dostane po poškození párou dvojí transplantaci plic. Pacient užíval e-cigarety

Sedmnáctiletý chlapec z Michiganu, který čelí „bezprostřední smrti“ z párového zranění, podstoupil dvojí transplantaci plic, první z pacientů trpících účinky e-cigaret, uvedla v úterý detroitská nemocnice.

Jsou superpotraviny opravdu lepší než ostatní jídla?

Co dělá superpotraviny super? V roce 2019 jsme viděli ořechové oleje, jako například avokádový olej, a „super semena“, jako jsou semena melounu, jak skutečně vytvářejí vlny jako superpotraviny pro zdraví ( a bobule goji - 2019 byl pro rok goji skvělý rok), ale možná je čas udělat krok zpět a opravdu se podívat, co tento termín znamená a jaké jsou výhody.

Žena našla čtyři parazitární červy v oku – a vytáhla tři z nich. Neuhodnete...

„Paraziti měli sex v oku a jeden z nich zostal těhotný a narodili se mu kojence,“ řekl jeden výzkumník, který případ řešil.

PRVNÍ NA SVĚTE: Dokument odhalující první transplantaci penisu a šourku poté, co byly utržené...

Doktoři odhalili fotografie z prvního transplantátu penisu a šourku na světě poté, co byly utržené genitálie vojáka při výbuchu bomby.

Rakovinu neléčí, jen z lidí tahají peníze

„Máte zhoubný nádor“ – tato slova vnímají pacienti většinou jako rozsudek smrti. A mnozí se ptají: Kdy už medicína dosáhne takové úrovně, aby se všechna nádorová onemocnění dala úspěšně vyléčit? Netuší přitom, že účinné léky proti rakovině byly už dávno vyvinuty a otestovány. Proč tedy nejsou k dispozici?
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com