Ne všude po Česku se opatření proti koronaviru zvolňují

Pro ty regiony, kde se v posledním období opakovaně šíří koronavirus, platí, že v městské hromadné dopravě a vnitřních prostorách musí lidé dál nosit roušky a na hromadných akcích venku i uvnitř bude moci být...

Smrtelně nebezpečné: které potraviny nesmíme jíst společně s banány

Banány obsahují mnoho užitečných mikroprvků a mají vysokou nutriční hodnotu, nicméně jejich kombinace s některými potravinami může poškodit organismus, píše čínský portál Sohu.

Pozorně čtěte. Endokrinoložka uvedla první příznak cukrovky

Lékařka endokrinoložka Naděžda Maximová sdělila, jak se dá v raném stadiu zjistit pravděpodobný vznik cukrovky.

Připravte se na velmi silné bouřky

Podle meteorologů můžou být dokonce i extrémně silné. Víkend bude navíc velmi teplý, na některých místech může teplota přesáhnout až tropickou třicítku.Výstraha před silnými bouřkami platí od nedělního poledne do 23:00 ve všech krajích...

Ohniskem koronanákazy je na Liberecku Magna Exteriors

Závod Magna Exteriors nepatří k nejmenším v regionu. Zaměstnává až 1800 zaměstnanců. Poslední dni ale kvůli nákaze musela výrazně zpřísnit hygienická a bezpečnostní opatření. Na vstupu do podniku měří lidem teplotu a až do...

Prof. Michel Chossudovsky: Spiknutí Big Pharmy proti léčbě Covidu-19 hydroxychlorochinem

Útok na nejlepší současně dostupný lék proti Covidu-19 hydroxychlorochin, před časem zveřejněný ve studii britského lékařského časopisu Lancet (a odvozeně i v časopise New England Journal of Medicine), nebyl ničím jiným než součástí spiknutí sdružení velkých západních farmaceutických firem (Big Pharma), jehož účelem bylo vyřadit cenově nenáročný lék hydroxychlorochin z trhu a otevřít tím dokořán dveře nekonečně dražší očkovací látce, kterou Big Pharma připravuje.

Dožívají se 120, rodí do 65 a nikdy nemají rakovinu. Dělají to takto!

Členové kmene Hunza jsou vždy usmívaví, milí a silní. Vypadají tak mladistvě, že mnoho lidí zvenčí je nejednou šokováno jejich skutečným věkem.

Snadné a zdravé recepty, které si zamilujete!

Zdravý životní styl není vůbec tak náročný, jak se zdá! Nejvíce vám v tom pomůže zdravé vaření z pohodlí vlastní kuchyně.

Slovenské veľhory si vzali ďalší život

Popradské pleso vo Vysokých Tatrách sa stalo miestom nešťastia. Zomrel tu v stredu 48-ročný český turista. Informáciu priniesla Horská záchranná služba (HZS). Nešťastie sa odohralo v predpoludňajších hodinách, kedy boli záchranári HZS privolaní k...

Ako ľahko a bezplatne aktivovať imunitu proti rakovine a vírusom

Radí Dr. Michail Vadimovič Petrik s medicínskou praxou 23 rokov, ktorý je praktickým lekárom v medicínskom centre v Kyjeve.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se...

Statistiky z povinných jazykových kurzů nabízených migrantům v Německu ukazují nepatrnou úspěšnost. Zástupci strany pravicové Alternativy pro Německo (AfD) tvrdí, že to dokazuje, že migranti mají jen malou vůli integrovat se do německé společnosti.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com