Veganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

Kouření je považováno za jednu z nejškodlivějších činností pro náš organismus. Podle Světové zdravotnické organizace umírá na jeho následky každý druhý kuřák. Přesto jistá blogerka vyjádřila názor, že je méně nebezpečné než konzumace vajíček. Veganka podpořila své tvrzení zajímavým výpočtem, který zmátl i dietology.

Vypadávání vlasů a plešatost by mohla být věcí minulosti s těmito pěti plody

Vypadávání vlasů a plešatění je velmi častým problémem, se kterým se mnoho lidí setkává, zejména při stárnutí. Přiznejme si to, plešatost nebo ztráta vlasů není nikdy hezká věc. Nikdo nechce být holohlavý a pokud jste muž, šance jsou mnohem vyšší. Od krémů na vypadávání vlasů po laser, přes vlasové implantáty a léčbu opětovného růstu. Doslova zkoušíme vše, co je v našich silách, abychom se vyhnuli vypadávání vlasů.

Osteoporóza, tichý zloděj kostí, se může týkat i vás

Osteoporóza, tichý zloděj kostí, nejčastěji potkává ženy. Přestože je povědomí o této nemoci poměrně široké, preventivní vyšetření absolvuje jen cca čtvrtina žen, které jsou osteoporózou nejvíce ohroženy.

Elektronické cigarety způsobují poškození plic, kóma i smrt

Elektronické cigarety mají v USA na svědomí již osm případů úmrtí. Příčinou mohou být e-liquidy, které obsahují vitamin E olej.

Vědci vysvětlili, v čem spočívá nebezpečí čajových sáčků

Jeden čajový sáček způsobuje při zaváření vniknutí miliard částic mikro- a nanoplastů do vody, zjistili vědci z McGillovy univerzity v Kanadě. Výsledky vědecké práce jsou uveřejněny na webových stránkách Environmental Science & Technology.

Ostropestřec mariánský ( Silybum)

V 18.století se ostropestřec mariánský začal používat proti všem jaterním obtížím. Patří do skupiny léčivých, aromatických a kořeninových rostlin. V současné době je nejvíce pěstovanou léčivou rostlinou v České republice.

Tři rostliny, které léčí téměř všechno

Existuje taková oblast – herbologie, tj. bylinkářství, kterými se oficiální medicína nezabývá, protože to je přesně to, čím může být nemoc vyléčena. Babičky to moc dobře znají a tyto byliny dávno používají.

Popraskané žilky vyléčíte invazivní i přírodní metodou

Popraskané žilky neboli metličky, které se nejčastěji vytváří v podkoží nohou, ale i hrudníku a břicha, nejsou pouze kosmetickým problémem. Příčinou jejich vzniku může být i vážnější onemocnění. Proč tedy popraskané žilky vznikají a jakým způsobem se jich zbavíte?

Kompletní průvodce mrazením potravin: Co můžete a nemůžete vložit do mrazničky

Zhruba jedna třetina všech potravin vyrobených pro lidskou spotřebu na celém světě se plýtvá každý rok.

Jak vám může pomoci výživový poradce?

Také patříte mezi ty, kdo již vyzkoušeli celou řadu diet, ale stále vaše váha se ne a ne přiblížit k vytouženému číslu?

Oblíbené články

Cíle zničeny: Velkolepé VIDEO ukazuje ruský systém protivzdušné obrany S-400 v...

Ruská S-400 je žhavá komodita. Indie a Turecko si mohou dovolit díky americkým sankcím získat protiraketový raketový systém. Moskva chce prozradit své působivé schopnosti v čerstvě zveřejněných záznamech z terénních zkoušek.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com