Retro: USA: Za drobné pěstitelství do vězení, za přechovávání semen těžké tresty

Nedávno proběhla tiskem alarmující zpráva, že Evropská unie reguluje používání přírodních bylin. V podstatě jde o likvidaci bylin jako léčebných prostředků. Námitky, že byliny se používají už tisíce let, neobstály.

Už jste o tom slyšeli? eJOY® LONG, přípravek určený pro zlepšení mužské sexuální...

Máte problémy se svým sexuálním životem? Chtěli byste potěšit sebe i partnerku delší výdrží v posteli? Potřebujete zvýšit své libido a chuť na sex? Všechny tyto oblasti pokrývá eJoy® LONG.

Snídaně lehce a zdravě sedmkrát jinak

Pokud se vám vaše snídaně zdají už fádní, vyzkoušejte našich 7 neotřelých tipů. Naše snídaně jsou lehké a zdravé.

Alergie na slunce: Jak se jí bránit?

Koncem jarních měsíců a s příchodem léta nabírají sluneční paprsky na intenzitě. Většina z nás sluníčko uvítá, a tak mu rádi vystavujeme svá těla. Co když nás ale zaskočí alergie na slunce v podobě svědivé vyrážky nebo mokvajících pupínků? Aby se tak nestalo, musíme se jí začít bránit už s předstihem.

Aké mlieko nespôsobuje alergie

Vedci ustanovili, aký druh mlieka je pre ľudí úplne bezpečný a nespôsobuje alergickú reakciu. Zistilo sa, že “alergénnosť” mlieka je závislá od mliečneho proteínu – kazeínu, ktorý je v ňom obsiahnutý.

Čistec přímy

Je vytrvalá bylina s rozvětveným, hlíznatým oddenkem s výškou asi 10-60 cm, stonek přímý nebo vystoupený. Květy jsou 1-2cm dlouhé, korunu mají žlutou, na dolním pysku nachovou tečkovanou.

Vejce nezvyšují riziko mozkových příhod

Je tato chutná snídaně základním zdravotním pomocníkem nebo nebezpečím? V průběhu let došlo k protichůdným radám ohledně toho, zda se dopřát nebo se vyhnout.

Dlouho očekávaná novinka pro zlepšení mužské potence je tady, eJoy® LONG už koupíte i...

Známou značku přípravků pro muže, eJoy®, asi není třeba dnes už nikomu představovat. Na našem trhu se prodává již několik let a patří mezi to nejlepší, co tu máme. Její poslední novinka, eJoy® LONG, však překvapila opravdu všechny!

Mrtvice. Jaké jsou rizikové faktory, které k ní vedou?

Cévní mozková příhoda neboli mrtvice je náhlá porucha krevního oběhu mozku, která vede k nevratnému poškození mozkové tkáně. Jak můžeme zabránit jejímu vzniku?

Esenciální oleje, které pomohou při sezónních alergiích

Jaké jsou nejlepší esenciální oleje, které uleví od alergií? A jaké je jejich bezpečné užívání?

Oblíbené články

Organizace islámské spolupráce vyzvala OSN, aby vyhlásila islamofobii za formu rasismu

Organizace islámské spolupráce (OIC) v březnu vyzvala generálního tajemníka OSN, aby svolal zvláštní zasedání Valného shromáždění OSN, vyhlásil islamofobii za formu rasismu a pověřil zvláštního zpravodaje monitorováním a bojem proti této hrozbě v západních zemích.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com