Dietní cola zbytečně ničí naše zdraví

Na všem, co nám nejvíc chutná, se buduje celkem úspěšně závislost. Dietní Cola, Cola Zero a jiné podobné pití, ať už slazené cukrem nebo umělými sladidly, nám chutnají více než voda. Je to o potěšení. Platíme však za něj krutou daň v podobě poškození našeho zdraví.

Kokosový olej na opalování? Určitě ano

Pomáhá vám slunce zlepšit náladu? To slunce jistě dokáže. Spousta lidí nemá ráda léto kvůli vlhkosti, pocení či prachu, které k němu patří. Ale jsou i takoví, kteří se na letní dny vysloveně těší. Je to ta správná doba, kdy se můžete opálit a připadat tak ostatním přitažlivější. Je však také důležité dodržovat zdravotní doporučení.

Srdce nepracuje správně. Seznam příznaků infarktu

Každý druhý Čech zemře na srdeční onemocnění, nejčastěji na infarkt myokardu. Fatální selhání srdce postihuje jak ženy, tak muže. Má různé příčiny spojené s určitým životním stylem. Existuje však množství signálů, které nás dopředu varují. Které to jsou?

Jsem meteosenzitivní. Jak si mohu pomoci?

Některé statistiky uvádějí, že až každý druhý člověk trpí aspoň mírnými příznaky meteosenzitivity. Tento problém trápí převážně kardiaky, astmatiky a obecně ty, jenž trpí chronickými nemocemi. Jak si můžeme pomoci a zmírnit následky?

Potraviny, které pomáhají proti rakovině

Onkologických pacientů stále přibývá. Jen v České republice se počet lidí, které postihne rakovina, meziročně zvyšuje o 2 procenta. Tím spíš je velmi důležité vědět, které potraviny jsou schopné během léčení tělo co nejlépe vyživovat. A v nejlepším případě, které jsou natolik mocné, že umí organismus od rakovinotvorných toxinů očistit tak, aby se nádor po těle již dále nešířil.

Zhubněte s dietou nositele Nobelovy ceny

Japonský vědec Yošinori Ohsumi objevil princip stravování, který vám pomůže uchovat si mládí a zdraví. Tento princip byl natolik inovativní, že v roce 2016 za to získal Nobelovu cenu v kategorii fyziologie nebo lékařství.

Jak snížit krevní tlak bez léků přírodní cestou

Dle statistik se s hypertenzí neboli zvýšeným krevním tlakem lečí okolo 20% dospělé populace. Odhaduje se, že až 25% úmrtí lidí ve věku nad 40 let má na svědomí tato civilizační choroba. Jak nad ní vyzrát a mít zdravé hodnoty krevního tlaku?

Narušení biorytmu ohrožuje zdraví

Lidé s narušeným 24 hodinovým cyklem aktivity a odpočinku jsou náchylnější k proměnlivým náladám, jsou méně šťastní a cítí se osamělejší, tvrdí vědci.

PROČ ŽVÝKAT SUŠENÝ HŘEBÍČEK

Koření hřebíček k nám původně přišlo až z daleké Číny, kde je v rámci čínské medicíny využíván již celá staletí. Jedná se totiž o voňavé koření, jež má mnoho účinků na lidský organismus. U nás ho zpravidla používáme v kuchyni, nicméně Číňané jsou si vědomi většího potenciálu, jež hřebíček skrývá. Pokud jste někdy zkoušeli žvýkat hřebíček při bolestivém hrdle, dobře jste udělali. Jeden z nejznámějších účinků tohoto drobného koření je silná dezinfekce. Hřebíček tak okamžitě ničí bakterie a různé jiné mikroorganismy. Z tohoto důvodu se doporučuje žvýkat hřebíček i při bolesti zubů, či popálení jazyka.

Alzheimer: Duchovní příčiny a způsob léčby

Alzheimer je onemocnění mozku postihující zejména starší populaci. Moderní medicína již dokázala částečně objasnit příčiny jeho vzniku, ale o duchovních příčinách se mlčí. Jaké jsou tedy možné duchovní příčiny Alzheimerovy choroby?

Oblíbené články

Blaha: Bojkotujem BILLU! Rafaj: BILLU som vylistoval z mojich nákupov. Odmietam...

Rakúsky reťazec Billa podľahol nátlaku bratislavskej kaviarne a rozhodol sa stiahnuť z predajní na Slovensku časopis Zem & Vek. Billa si za tento počin vyslúžila od ľudí ostrú kritiku a pridal sa aj vládny poslanec Ľuboš Blaha, ktorý jej dokonca vyhlásil bojkot.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com