Ultrazvuk noční můry odhaluje parazitické červy kroužící se uvnitř lidského žaludku

Ultrazvuk mužského žaludku zachytil některé nevítané obyvatele - podle nové zprávy se kroutila spleť parazitických škrkavek.

Je sex opravdu zdravý? Ano, snižuje kardiovaskulární onemocnění a depresi a přispívá také k...

Mnoho mužů i žen si myslí, že jde pouze o nějaký bulvární mýtus, který vznikl pro zajímavější titulky. Je to však pravda: pravidelný sex je opravdu zdravý!

Imunolog: V těle máme klíče, ničí covid i rakovinu a můžou za smrtnost viru....

Klíče, které ničí v našem těle cizí zámky, to je podle doktora imunologie Jiřího Šinkory T buněčná imunita, která je zásadní pro boj těla s koronavirem, ale taky třeba s rakovinou. V rozhovoru detailně popisuje, jak funguje a proč může za vyšší smrtnost covidu-19 mezi staršími lidmi. A říká, že covid vlastně není zabiják.

Vakcinační pas jako motivace k očkování? Usnadnilo by to i cestování, tvrdí Evropská unie

EÚ sa už nechala počuť, že tí, ktorí sa nechajú očkovať proti koronavírusu, budú mať možnosť ľahšieho cestovania

Odborníci uvádějí, že průměrně v epidemiologických obdobích umírá kvůli chřipce více než 800 lidí....

Už dlhšie sa vedie debata o tom, či je ochorenie Covid-19 nebezpečnejšie než chrípka a porovnávajú sa najmä údaje o úmrtiach. Podľa ministerstva zdravotníctva na chrípku zomrelo počas chrípkovej sezóny minulý rok len 40 ľudí. Na Covid-19 zomrelo doposiaľ niečo vyše 500 ľudí. Odborníci to však vidia inak. Každoročne podľa nich zomiera kvôli chrípke okolo 1 500 ľudí

Špičkový virolog: „Nejhorší věcí, kterou můžete udělat, je učinit vakcínu povinnou“

Špičkový virolog varoval, že „nejhorší, co můžete udělat, je učinit vakcínu povinnou“, protože by to bylo „palivo pro protivakcinační hnutí“.

Zvláštní případ. Děti vyvíjejí koronavirové protilátky, aniž by někdy byly testování pozitivně

Od počátků pandemie koronavirů vědci pozorovali, že děti jsou méně náchylné k rozvoji COVID-19, i když přesné důvody, proč zůstávají nejasné.

ČR: Lidí bude v prodejnách méně, ale čas nákupů se prodlouží

Prodlouží se sice doba otevření prodejen (do 21.00), ale jeden člověk pro sebe bude muset mít prostor 15 metrů čtverečních. Svateb, pohřbů a bohoslužeb se smí od středy zúčastnit patnáct osob místo dosavadních deseti....

Koronaviry cirkulují v Itálii od září loňského roku, tvrdí vědci

Podle nového výzkumu byl koronavirus přítomen v Itálii měsíce předtím, než je známo, že došlo k jeho propuknutí.

Padání vlasů se dá předcházet: Co dělat?

Trápí vás vypadávání vlasů? V prvé řadě byste měli znát příčinu, proč tomu tak je. Teprve poté můžete vypadávání vlasů zastavit nebo mu také předejít.

Oblíbené články

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové...

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com