Je třeba nahlas říci důležitou informaci

Před časem média zmínila, že „imunolog Beran“ vyzkoušel na koronavirus laciný a dávno používaný lék Isoprinosine. Ten lék se ukázal tak účinný, že se doktor Beran obrátil na premiera Babiše, aby zajistil od státu klinickou studii a ihned jsme s ním začali léčit. Problém totiž je, že lék byl dosud v Česku schválen jen na léčbu herpesu tj. oparu (rovněž virové onemocnění).

Covid pas bude připravený již v červnu

V Bratislavě se dnes sešli ministři zahraničí středoevropských zemí tzv. C5. Jedná se o Českou republiku, Slovensko, Maďarsko, Rakousko a Slovinsko.Slovenský ministr zahraničních věcí a evropských záležitostí Ivan Korčok na tiskové konferenci ministrů zahraničních...

Odkryl závoj tajemství: Putin promluvil o výsledcích svého očkování proti covidu-19

Ruský prezident Vladimir Putin uvedl novinářům na televizním kanálu Rossija 24, že po očkování proti koronaviru měl pozitivní výsledek protilátek.

Ženy, které pravidelně polykají semeno, mají nižší výskyt rakoviny prsu

Podle výzkumu provedeného státní univerzitou v North Caroline ženy, které pravidelně jednou až dvakrát týdně provádějí mužům fellatio a polykají semeno, redukují pravděpodobnost rakoviny prsů až o 40 procent.

VIDEO: Rouška zvyšuje okamžitou náchylnost k normálním chorobám, virovým i bakteriovým. Do roušek vdechujeme...

Nošení roušek nijak zvlášť nenapomáhá tomu, aby se epidemiologická situace zklidňovala, dodáva lékař pracující ve Švýcarsku. Informuje tn.nova.cz

Podle Strany zelených musí Německo zpřísnit své cíle ve snižování emisí

Německo bude muset zlepšit své emisní cíle pro období po roce 2030 na základě žaloby koalice klimatických aktivistů. Jak ve svém stanovisku uvedla Strana zelených, podle rozhodnutí soudu současné německé zákony nevratně odsouvají vysokou...

To je nám překvapení! Ruská Státní duma: koronavirus unikl z americké laboratoře

Koronavírus spôsobujúci ochorenie Covid-19 mohol uniknúť z amerického biologického laboratória. Ruská vláda by mala nastoliť otázku zodpovednosti za únik vírusu. Vyhlásil to Vjačeslav Volodin, hovorca ruskej Štátnej dumy.

Možná největší vědecký objev od konce SSSR.” Bloomberg promluvil o ruské vakcíně Sputnik

Ruská vakcína Sputnik V, kterou na Západě dříve vnímali negativně, se nyní stala světovým esem v boji s epidemií nového druhu koronaviru, píše agentura Bloomberg.

Dlouhodobé používání ochranných masek na obličeji může přispět k pokročilému stádiu rakoviny plic

Nedávna štúdia v časopise Cancer Discovery zistila, že inhalácia škodlivých mikróbov môže prispieť k pokročilému štádiu rakoviny pľúc u dospelých. Dlhodobé používanie ochranných masiek môže pomôcť pri množení týchto nebezpečných patogénov.

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com