Husté. Dánská ministryně pro otázky migrace musela být evakuována od migrantů + VIDEO

Dánskou ministryni pro otázky imigrace a integrace Ingeru Støjbergovou museli evakuovat z uprchlického centra migrantů, kterým odmítli poskytnout azyl, sdělil The Local.

Účastník pražského povstání 1945 o Koněvovi 9.9.2019 + VIDEO

Emil Šneberg účastník pražského povstání 1945 se zbraní v Praze XIX – dnes Praha 6 Hovoří o tom, jakou zásluhu má maršál Koněv na osvobození Československa, o roli vlasovců v pražském povstání a co vyjadřuje památník maršála Koněva.

Dnešní Londýn – dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismus + VIDEO

Londýn. Přesně takhle jsem si Anglii vždycky představoval. Pestrobarevmou a plnou rozmanitých kultur. Jenom jsem tehdy netušil, že multikulturalismus chodí vždy zahalen a zásadně v černém.

Archeologové objevili v Egyptě podzemní labyrint s 3000 místnostmi

Během Mataha expedice (Mataha = arabsky labyrint) v roce 2008 tým objevil ztracený podzemní labyrint. Ten se nachází v oblasti Hawara v Egyptě. Kolosální chrám, který byl již v dávné minulosti pospán klasickými autory jako je Hérodotos nebo Strabón, obsahuje více jak 3000 místností, jejich zdi jsou pokryté hieroglyfy a malbami.

Terorista ze Srí Lanky: Každý, kdo nesouhlasí s muslimy, by měl být zabit

Jeden z údajných sebevražedných útočníků, zodpovědných za brutální masakr křesťanů na Srí Lance, před svým činem natočil video v němž říká: „Každý, kdo nesouhlasí s muslimy, by měl být zavražděn“.

Nebeský kámen Pitoni, pevný důkaz, že mimozemšťané navštívili západní Afriku? + VIDEO

Každý, kdo se i vzdáleně zajímá o mimozemšťany, hledá definitivní důkaz, něco hmatatelného a skutečného. Dosud konkrétní důkaz zůstává nepolapitelný. Formace obilných kruhů se zdají být jedním příkladem, ale vědci hlavního proudu musí ještě potvrdit jejich vytvoření jinými světovými návštěvníky.

Migranti si pochvaľujú, že bez Salviniho sa im v Taliansku lepšie dýcha + VIDEO

Talianska televízia vo svojom programe za účasti bývalého ministra vnútra Mattea Salviniho zverejnila reportáž, v ktorej migranti priznali, že sa živia aj predávaním drog.

Čínský satelit zachytil snímky planety Země z odvrácené strany měsíce + VIDEO

Nové záběry jsou zásluhou čínského satelitu Longjiang-2, který vstoupil do lunární orbity v červnu 2018 a pomalu začíná odesílat informace zpět na Zemi, jako součást mise která přivedla Čínu na odvrácenou stranu Měsíce, poprvé v historii.

Juncker zase perlil: Označuje Brity za „Evropany na částečný úvazek“, kteří nikdy nebyli plně...

Odstupující prezident Jean-Claude Juncker v rozhovoru pro portál Euronews v ústředí Evropské komise, uvedl, že Britové byli od samého začátku pouze „Evropany na částečný úvazek“ a nikdy nebyli plně v unii.
Klaus

Klaus: Elity chtějí zničit naši republiku a národní státy + VIDEO

Václav Klaus senior poskytl rozhovor pro XTV, kde se s moderátorem Lubomírem Veselým věnoval tématům Evropské unie a novým „nebezpečným“ ideologiím. Komunismus nás před genderismem a LGBT ideologií v minulosti chránil, myslí si.

Oblíbené články

Zeman

Děsivé: Europoslanec Polčák ze STAN přál smrt prezidentu Zemanovi

Výrazný představitel strany STAN a europoslanec Stanislav Polčák způsobil pobouření na sociálních sítích, když naznačil, že by prezident Miloš Zeman mohl umřít před tím, než nejvyšší státní zástupce rozhodne o případném obnovení stíhání Andreje Babiše a nemohl by tak premiéra omilostnit.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com