Koronavirus: Ve Španělsku – policie údajně šikanuje místní obyvatelstvo + VIDEO

Přišel nám e-mailem tento screenshot. Jeden z diskutujících na sociálních sítích přišel s neuvěřitým svědectvím o tom, jak policie brutálně šikanuje obyvatele španělských měst. Přečtěte si, co tvrdí. Můžete to potvrdit? Máte známé ve Španělsku? Podělte se o informace do komentářů a nebo nám zašlete své zkušenosti.

Massimo Mazzucco – koronavirus a zajímavé náhody + VIDEO

Massimo Mazzucco poukazuje na zajímavé události v souvislosti s korona virem COVID 19. Tzv. "Náhod" je Poněkud více. A když se něco, začne opakovat, už to asi náhoda nebude.

Prymula: Hranice brzy otevřeme, chceme promořit populaci, do školy se půjde s rouškou (VIDEO)

Kdyby byl na obzoru lék, držel bych tvrdá opatření třeba tři měsíce.

Itálie: Politici odstraňují vlajky EU nad reakcí na koronavir v krajině + VIDEO

Čím dál více Italové jsou s nad Evropskou unií rozčarovaní, cítí, že při řešení pandemie COVID-19 je naprostá nedostatečná podpora, píše The Daily Sabah.

Video: Babiš – řeči versus realita. Video odhalilo nepřipravenost vlády na krizovou situaci.

Na Facebooku lidé začali masivně sdílet video, které obsahuje sestřih záběrů vládní komunikace v dlouhodobějším časovém horizontu.

Ruský stíhací letoun Su-57 vystřelil raketu z vertikální polohy + VIDEO

Videorámečky předložené Ministerstvem obrany Ruské federace ukazují, jak ruské bojové letadlo páté generace Su-57 vypouští raketu ve vzduchu z plně vertikální polohy a v tomto případě účinnost zasažení rakety letecký terč není v žádném případě menší než v případě odpálení rakety z horizontální polohy.

Bez komentáře. Takový výprask dostanete v Bangladéši, když nemáte rouško

Takový výprask dostanete v Bangladéši, když nemáte rouško

Jak funguje Sorosova nadace, Vám vysvětlí její ředitel pro Evropu

Mnoho lidí si dělá legraci z těch, kteří neustále zmiňují Sorosova nadaci. Mají je za debily a hlavně za konspirátorů, protože si myslí, že jeho chapadla nedokáží zajít až do politiky jednotlivých států. Tady v této reportáži vám to dopodrobna vysvětlí ředitele Sorosovy nadace pro Evropu. Zkuste si to teď logicky přenést do vašich států a udělat si z toho vlastní mínění.

ČT natočila „podivné“ video o koronaviru. „Tohle video mě přivede do hrobu dřív než...

Nové video České televize o koronaviru, které natočili redaktoři Událostí Brno, nenechalo chladnými uživatele Facebooku. Video se začalo rychle šířit na internetu, stejně jako negativní komentáře od diváků. Co jim na těch záběrech veřejnoprávní televize vadí?

Koronavirus? Americké bombardéry pro překvapivý jaderný útok manévrují u hranic Ruska. Pět letů za...

Stačí nahradit neznámý počet amerických vojáků v Evropě neznámým počtem amerických bombardérů specializovaných k jaderného útoku. Bombardéry B-2 provedly v březnu u ruských severních hranic už pět “cvičení” – nehledě na pandemii koronaviru.

Oblíbené články

Hledání dalšího potenciálního hostitele živočichů s koronavirem

Když se COVID-19 plíží po celém světě, hodně se zaměřuje na zastavení šíření viru a léčbu nemocných. Ale virologové říkají, že je tu ještě něco, co si zaslouží naše zaměření - hledání budoucích zvířecích hostitelů. Odborníci říkají, že je možné, že by se virus mohl objevit u nového druhu a vybudovat pro budoucnost opětovné napadení lidí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com