Rytmus: Jsem mainstream, v rapu je hodně peněz a chci, aby šly mně. Prodávám...

Jsem mainstream, ale kvalita je stejná. V rapu je hodně peněz a já chci, aby ty peníze šly mně. Mám rád rychle vydělané peníze.

VIDEO: Migranti děsí lidi korona kašlem a zabávají se na tom

Video na YouTube ukazuje, jak se dva migranti bavili strašením obyvatel tím, že na ně kašlali a říkají, že jsou nakaženi koronavirem (COVID-19).

Komentář k situaci okolo videa, ve kterém vyhrožuje jistý muž veřejnosti, že bude mlácena,...

K datu 13.9. 2020 jsem zjistil k osobě dotyčného muže informace.

Lupič se snažil ukrást mobil slečně. Vysvytlo, že je to zápasnice stylu Jiu-Jitsu a...

Záběry ukazují, co se stalo údajnému lupiči poté, co se pokusil ukrást telefon studentce Jiu-Jitsu v brazilském Manausu. Dobře, víme, že byste na prvním místě neměly krást telefony, ale pokud se už k tomu odhodláte, ujistite se, že Váš cíl není trénovaní bojovník.
Su-27

Bylo zveřejněno video, jak ruský Su-27 nad Baltským mořem zachytil americký letoun

Ministerstvo obrany Ruské federace zveřejnilo video, jak ruský stíhací letoun Su-27 nad Baltským mořem zachytil průzkumné letadlo RC-135 amerického letectva.

Dramatické video: Tesla údajně „mimo kontroly“ na ulici v čínském městě a nechala za...

Pouhých pár hodin poté, co Consumer Reports zveřejnily ostrou recenzi možnosti Tesla Full Self Driving (automatické řízení), se na Twitteru objevilo video na ulici Shuangfu v Nanchong City. Na scéně, kde Tesla údajně „došla kontrola a narazila do několika automobilů“ a lidí.

Šok z Austrálie: Těhotná žena zatčená ve svém domě kvůli protiblokovacímu příspěvku na Facebooku...

Šokující videozáznam z australského Melbourne ukazuje, jak je těhotná žena zatčena před svými dětmi ve svém vlastním domě za „zločin“ organizování protiblokovacího protestu na Facebooku.

Macron si odstranil masku při rozhovorech ze studenty univerzity. Byl zato kritizován. Problém byl...

Francouzský prezident Emmanuel Macron byl obviněn z toho, že nebere vážně nařízení. Byl natočen při rozhovorech ze studenty jak si dal dolů masku.

Takto agresívneho Matoviča ste ešte nevideli: „Rozbijem ti papuľu! Normálne ti vytnem!“ (Video)

Ešte v roku 2018 sa dostal vtedajší opozičný poslanec Igor Matovič do potýčky s nezávislým novinárom Martinom Daňom. Ten ho na chodbách Národnej rady Slovenskej republiky šokoval označení, že je vrah a môže za vraždu Jána Kuciaka. (Video na konci článku)
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com