Další migranti na jihu Moravy. Vyskákali z návěsu kamionu u Vyškova + VIDEO

Šest běženců vyskočilo podle svědků v pondělí z návěsu kamionu nedaleko Vyškova. Pochází pravděpodobně z Afghánistánu. „Podle telefonátu na linku 158 měli utéct do okolních polí. Vyslali jsme na místo několik policejních hlídek včetně psovoda a vrtulník," popsal policejní mluvčí Petr Vala.

Šokující video: Italská policie přinutila 80letého majitele hotelu, aby proti své vůli ubytoval migranty...

Talianski policajti navštívili hotel v talianskej prefektúre Ficarolo. Na tom by nebolo nič zlé, ak by spolu s nimi neprišli imigranti, ktorých mal majiteľ hotela ubytovať proti svojej vôli na základe príkazu policajtov

Starší pár tančí ve virálním videu. Vyše 20 000 lajků!

Video staršího páru tančícího v plném duchu zapůsobilo na internet, protože se doposud stalo virálním. 15sekundový klip poslal na Twitter uživatel sociálních médií Fred Schultz a jsme si jisti, že se vám bude líbit.

Výkvět naší mladé inteligence.. dej otazky svym detem a vnukum. Tak to je teda...

.. a to tihle ještě neměli distanční výuku... jako Krampolův pořad Nikdo není dokonalý ... (5 minut utrpení)

Návrhářka Blanka Matragi prozradila, co je důležité v oblékání a co by si nikdy...

Patří k nejvýraznějším osobnostem fashion světa. Vystudovala původně uměleckou-sklářskou školu. Pak se vrhla na módu. Žije střídavě v Česku a Libanonu, mezi její klientelu patří nejbohatší lidé světa. Nedávno prožila ničivý a třetí největší výbuch na světě. Stačilo málo a mohla přijít o život, svěřila se v Face To Face návrhářka a designérka Blanka Matragi.

Ivan Bartoš: Uprchlíci vítejte. Šokující reportáž Jany Bobošíkové o Pirátech a STAN

Ivan Bartoš: Uprchlíci vítejte. Šokující reportáž Jany Bobošíkové o Pirátech a STAN. Věci, které se v mainsteremových médiích nedozvíte...

„Pokud by šlo o švédského chlapa a muslimku…“ Video, na kterém muž praštil náhodnou...

Na internetu se objevilo šokující video ze Švédska, na kterém muž bez varování praštil a srazil ženu do bezvědomí jediným úderem. Doba ani místo incidentu dosud nebyly stanoveny. Video původně na Instagramu zveřejnil @Aliballotellii, ale účet byl později deaktivován.

Zásah proti ilegálnym migrantom v Rusku + VIDEO

Príslušníci ruských bezpečnostných zložiek pri razii proti ilegálnym migrantom.

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com