Skutečná nepříjemná pravda: Lední medvědi vzkvétají navzdory změně klimatu. Zajímá to vědce? Když pravda...

Lední medvědi se stali plakátovým dítětem pro změnu klimatu. Jejich populace údajně zdevastovala zmenšující se ledová pokrývka. Když však jeden zoolog vyvrátil tento mýtus, dostala se pod vyšetřování klimatické církve.

Sdílejte: Co by se stalo, kdyby lidé zmizeli ze Země + VIDEO. To budete...

Přemýšleli jste někdy, co by se stalo, kdyby celé lidstvo zmizelo z povrchu naší planety? Pokud by náhle celé lidstvo zmizelo z povrchu planety Země, během HODIN by došlo ke změnám.

Neandrtálec? Může to být důkaz, že lidské bytosti pocházejí z lidoopů? + VIDEO

Na internetu se objevilo zajímavé video, co si o tom myslíte?

,,1000 Kč je moc! Svěrák dostane míň!” Milion chvilek zase povolal umělce. Nové VIDEO

Mobilizace demonstrantů na sobotní Letnou se od pondělka rozjela na plné obrátky. Mikuláš Minář s kolegy z Milionu chvilek pro demokracii uspořádali tiskovou konferenci a tam představili své požadavky, zcela otevřeně nazývané jako „ultimátum“. A kromě toho se rozjela horká kampaň na sociálních sítích, i se zapojením známých umělců. Tentokrát došlo i na dělání si legrace z toho, že někdo považuje demonstrace pořádané Minářem a spol. za placené.

Varování: Lidé mají šanci vyhynout v příštím roce v průměru 1 ze 14 000...

Lidé mají vyšší riziko, že v příštím roce vyhynou, než jedinci napadeni žralokem nebo zasaženi bleskem, zjistila nová studie.

I švédští astronomové jsou přesvědčeni, že Planeta X existuje

Tajemná devátá planeta naší sluneční soustavy, jejíž existenci předpokládají astronomové Mike Brown a Konstantin Batygin, opravdu existuje. Jsou o tom přesvědčeni i jejich kolegové z univerzity ve švédském Lundu. Podle nich jde o těleso, které k sobě přitáhlo Slunce před 4,5 mld. let. Tento objekt lze podle švédských výzkumníků považovat za první exoplanetu, která se stala součástí našeho solárního systému.

Dánská parodie na politickou korektnost ve Švédsku + VIDEO

Humorná satira dánského komika Jonatana Spanga, která si skrze role spolupracujících policistů, Dána a Švédky, dělá legraci z absurdní švédské politické korektnosti, by neměla zapadnout.

Kanye West vyrábí udržitelnou obuv a zároveň podporuje Donalda Trumpa + VIDEO, FOTO

Americký rapper Kanye West oznámil, že jeho kolekce obuvi Yeezy bude v příštích dvou letech trvale udržitelná.

Nejnovější stíhačky amerického vojenského letectva se dostaly do trapné situace díky Tu-160 + VIDEO

Tu-160 nabral rychlost a okamžitě nechal vzadu dvě F-35. O příhodě, k níž údajně došlo 3. listopadu nad Japonským mořem, píše čínský portál Sina.

Harabin pozval Kotlebu na stretnutie a kritizoval progresívcov, Kisku aj sulíkovcov + VIDEO

Štefan Harabin pozval Mariana Kotlebu na stretnutie. Informoval o tom na sociálnej sieti Facebook s tým, že termín stretnutia bude vo štvrtok 14. novembra. Jeho hlavnou témou bude spolupráca Harabinovej strany Vlasť s ĽSNS v parlamentných voľbách v roku 2020, ktorú ponúkol Kotleba už dávnejšie.

Oblíbené články

Podľa Zoltána Andruska bral minister Richter úplatky za vybavenie povolení pre...

Televízia Markíza získala detaily výpovede Zoltána A., ktorý pri uzatváraní dohody o vine a treste v prípade vraždy Jána Kuciaka prehovoril o údajnej trestnej činnosti ministra Jána Richtera a ďalších.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com