Vzít pušku na Babiše? Umělci natočili píseň a VIDEO

Hudební skupina Monkey Business, která se dala dohromady už v roce 1999 a funguje dodnes, se rozhodla pořádně rozčeřit české společenské vody. Zpěvák Matěj Ruppert s kolegy natočil klip, v němž herec Jiří Langmajer míří odstřelovačskou puškou na Úřad vlády a také se zaníceným výrazem obhlíží budovu parlamentu. Ruppert tím prý chtěl dát najevo, že už má dnešních předních představitelů státu dost. Není to přitom poprvé, co se do nich trefuje.

Už jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17....

Slovenský poslanec za stranu Směr-SD Ľuboš Blaha na svém facebookovém profilu zveřejnil video, ve kterém se zaměřil na video americké ambasády o 17. listopadu. Vystupuje v něm slovenská herečka Emília Vášáryová.

Imunolog: V těle máme klíče, ničí covid i rakovinu a můžou za smrtnost viru....

Klíče, které ničí v našem těle cizí zámky, to je podle doktora imunologie Jiřího Šinkory T buněčná imunita, která je zásadní pro boj těla s koronavirem, ale taky třeba s rakovinou. V rozhovoru detailně popisuje, jak funguje a proč může za vyšší smrtnost covidu-19 mezi staršími lidmi. A říká, že covid vlastně není zabiják.

Lukašenkov režim si môže na zoznam pripísať ďalšiu obeť, maskovaný muž dobil mladého aktivistu...

V nemocnici v Minsku zomrel bieloruský aktivista Raman Bandarenka, ktorého v stredu brutálne zmlátili neznámi maskovaní muži.

Nahrávky z nemocnice – rozhovory s lékařkami a sestrami

Rozhovory se zdravotnickými pracovnicemi z nemocnic ukazují, jak nesmyslná protipandemická opatření jsou, proč je někde nedostatek sester a lékařů, zdali jsou plné nemocnice a infekční oddělení, jak moc je práce zdravotníků náročná a proč není třeba se koronaviru tolik bát. Největším problémem je organizace léčby covidových pacientů.

Kanada doslova zneužila hromadný útok ilegální zbraní a po vzoru našich evropských elit omezuje...

Dnes vám neodpovím já, ale Mgr. Pavel Černý, pplk. v.v., se kterým se dostaneme i na Nový Zéland a samozřejmě nemůžeme minout ani Evropskou unii.

Je-li tohle pravda, budou se dít věci! + VIDEO

Je-li tohle pravda, budou se dít věci!

Strašný příběh japonského kanibalismu během druhé světové války + VIDEO

V roce 1945 stál student lékařské fakulty prvního ročníku jménem Toshio Tono v halách císařské univerzity v Kjúšú, zatímco japonští vojáci vedli dva americké zajatce se zavázanýma očima do laboratoře patologie.

Šílené! Jak se chovají migranti v karanténě? Toto video…

Popisek Salivniho na Twitteru: Odhodí jídlo, rozbijí všechno a uniknou z karantény: to je milé poděkování za naše vzácné dary…

Strach v Malmö. Kriminální gang si natáčel jako udeřili ženu na ulici a svalili...

Portál Samhällsnytt byl prvním médiem, které ukázalo video, ako se dva muži bavili, když v Malmö srazili ženu a natáčeli událost. Pachatel se nyní celé podzimní období držel stranou od policie, a proto úřad vyšel s jeho jménem a obrázkem, aby ho chytili.

Oblíbené články

V Belgii začíná soudní proces s policistou po smrti Kurdského batolete

Mawda Shawri měla jen dva roky, když zemřela v květnu 2018. Kurdské batole bylo v dodávce, která přepravovala své rodiče a další migranty na belgické pobřeží, v naději, že se dostanou do Velké Británie. Policista byl v lednu tohoto roku obviněn z neúmyslného zabití - dnes začíná soudní proces.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com