„Udělej smyčku“: Údajný pokus o lynčování vyšetřovaný v Indianě. Otřesné VIDEO

Důstojníci ministerstva přírodních zdrojů v Indianě vyšetřují údajný lynčovací pokus namířený proti černochovi o víkendu poté, co se na internetu objevilo více videí z incidentu.

Matteo Salvini: “Na všech životech záleží. Bez rozdílu barvy pleti” Výborný projev

Matteo Salvini: "Na všech životech záleží. Bez rozdílu barvy pleti"

Video: Černošští vrstevníci mlátí v metru bílou dívku

Austrálie. 16-letá dívka je v melbournském metru napadena a zmlácena mouřenínskými vrstevníky za to, že je bílá.

Rusko vysílá novou vlnu bitevních tanků T-90 a T-72 na podporu Assadu v Sýrii...

Ruské ministerstvo obrany pokračuje v dodávkách vojenského vybavení do Sýrské arabské republiky, protože další nákladní loď byla vyfotografována na Bosporu mezi Středozemním a Černým mořem, informovuje BulgarianMilitary.com s odkazem na AMN.

Muslimský gang dívek zaútočili na švédského chlapce ve škole. “Já tvou matku…” + VIDEO

Ve videu je slyšet jako jedna z nich říká: "budeš kurva mé matce." Já stejně vidět, že přítomen je i učitel, ale rozhodně se nezasahovat.

VIDEO: Pořádkové síly na dav v Londýně nestačily, nechaly se zahnat na útěk

Výtržníci v části Londýna zaútočili na policisty cihlami a lahvemi. Stalo se tak poté, co se strážci pořádku pokusili rozpustit nelegální večírek. Údajně se jednalo o členy místních gangů. Zraněno bylo sedm policistů. Na místo musely být povolány další zásahové jednotky. Dav se podařilo rozehnat až zhruba po třech hodinách.

Na Luníku IX jdou stavět novou bytovku: bydlet tam budou rodiny, které projdou “testem”...

Neslávne preslávené košické sídlisko Luník IX sa dočká novej bytovky. Tá bude stáť na mieste niektorých zbúraných panelákov, ktoré boli neobývané.

Videoreportáž: Migranti „ukameňovali“ policajtov v maďarskom meste Kiskunhalas

V tábore pre utečencov v maďarskom meste Kiskunhalas migranti zaútočili na policajtov a zahádzali ich kameňmi. Táto epizóda sa odohrala v piatok 15. januára. Vyčíňanie utečencov z Blízkeho východu zaznamenali bezpečnostné kamery.

VIDEO: Migranti zničili restauraci v Arboze při bitvě

Social News sdílí video ukazující úplný boj v restauraci ve Västmanlandu. Důvodem hádky je skutečnost, že migranti nemohli akceptovat, že byli vyloučeni z restaurace.

Šokující požadavky chudých migrantů v Itálii: “Dejte nám oblečení Armani, Hugo Boss a Pirelli!”...

Každý si pod pojmom „utečenci“ zrejme predstaví chudobných ľudí, ktorí nemajú nič na jedenie, oblečenie a sú vďační i za malý kúsok, ktorý im je zo súcitu druhých darovaný. V Taliansku sa však presvedčili o opaku. Chudobní migranti z Afriky sa totiž dožadujú obrovského luxusu.

Oblíbené články

Dvě gumičky na penis a sklenářský tmel. Vídeňská zdravotnice popsala, jak...

Podle Multikulturního centra Praha do Rakouska imigranti nejčastěji přicházejí ze sousedního Německa, které je následováno Srbskem, Černou horou, Kosovem a Tureckem, přičemž víc než polovina všech přistěhovalců je z členských států EU. Ostatní migranti přichází nejčastěji z rodinných důvodů, za prací, nebo z humanitárních důvodů.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com