140 000 muslimů na oslavách v parku jednoho západoevropského města + VIDEO

V parku v anglickém Birminghamu se u příležitosti konce ramadánu sešlo kolem 140 000 muslimů. Je to desetkrát více než před sedmi lety.

Podívejte se, jak mladý Klaus zesměšnil Kalouska. To je fakt pecka…

https://www.youtube.com/watch?v=k02aIu7ZBMg (euportal.cz, foto: Shutterstock, video: Youtube)

Smazané záběry z mise Apollo 20: Co bylo upřeno naším zrakům? + VIDEO

Podle oficiálních zpráv NASA byl vesmírný program Apollo dokončena v prosinci 1972 letem Apolla 17. Ale je tomu opravdu tak? Podle bývalých zaměstnanců NASA však projekt dále pokračoval. Pokud je to pravda, proč to americká kosmická agentura tajila? Jednalo se snad o přísně tajnou misi?

Je Putin opravdu připraven „hodit“ Írán přes palubu? + VIDEO

Téma ruských akcí v Sýrii nadále fascinuje a vytváří spoustu polemik. Dává to smysl – tato záležitost je nanejvýš důležitá na mnoha úrovních, včetně úrovně pragmatické a morální, a dnes se chci věnovat čistě pragmatické úrovni a nechat stranou, jen na chvilku, úvahy morální/etické/spirituální. Navíc budu rovněž předstírat, pro argumentační účely, že Kreml jedná jednohlasně, že v ruské vládě nejsou žádní atlantičtí integracionisté, že v Kremlu není žádná 5. kolona a že neexistuje žádná sionistická lobby snažící se silně ovlivnit Rusko. Těmito otázkami se budu zabývat v budoucnu, neboť nemám pochyb, že čas a událostí ukážou, jak nepodložená a politicky motivovaná tato popírání ve skutečnosti jsou. Ale pro účely této analýzy můžeme předstírat, že v Kremlu je vše v pořádku, a předpokládat, že Rusko je plně suverénní a svobodně hájí své národní zájmy.

Podívejte se, kteří čeští poslanci v europarlamentu hlasovali pro uvalení sankcí na ČR kvůli...

Podívejte se, kteří čeští poslanci hlasovali pro to, aby EU uvalila na Českou republiku sankce za nepřijímání migrantů.

První část odmítnutých migrantů je již ve Španělsku + VIDEO

Ve španělském přístavu Valencie zakotvila první ze tří lodí, které převáží více než 600 afrických běženců z lodi Aquarius. Jak jsme vás už informovali, předtím je odmítly přijmout Itálie i Malta. Do přístavu vplul člun italské pobřežní hlídky s 274 lidmi na palubě. Než budou moci přejít na pevninu, podstoupí migranti předběžnou lékařskou prohlídku, uvedl mluvčí místní vlády.

Zoufalí Francouzi stavějí kolem Eiffelovky zeď. Chtějí ji bránit před těmi, které si pozvali....

Kolem slavné pařížské věže vzniká skleněná zeď o šířce 6,5 cm a výšce 2,5 m. Prý je tak odolná, že má zastavit rozjeté vozidlo. Bylo by dobře, kdyby zeď fungovala, když už bude stát dvacet milionů euro.

Je nám zle a chceme větší hotel! stěžovali si uprchlíci a zdevastovali hotel. Majitel...

Pozoruhodná situace nastala v Neapoli, kde tříhvězdičkový hotel se postaral o 350 uprchíků. Ti si ale stěžují úplně na všechno a tak verbálně zasahuje majitel hotelu.

Ohlédutí za udílením Krameriových cen: Tomský prozradil, proč už nemůže do ČT. A došlo...

Už třetí rok po sobě rozdávala Asociace nezávislých médií Krameriovy ceny za svobodnou žurnalistiku. In memoriam ocenění dostal v únoru zastřelený slovenský novinář Ján Kuciak. V porotě opět zasedl i šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl. Na akci promluvil mimo jiné poslanec ODS Václav Klaus mladší, který citoval z Bible.

Oblíbené články

Migrační dekret, kterým se zamezí rozdělování rodin podepíše Trump

Americký prezident Donald Trump, jehož administrativa čelí doma i v zahraničí kritice kvůli spornému rozdělování rodin migrantů bez dokladů, chce ještě dnes podepsat exekutivní příkaz, který umožní dětem zadržených přistěhovalců zůstat s rodiči.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com