Země se loni točila rychleji než kdykoli jindy za posledních 50 let

Všech 28 nejrychlejších zaznamenaných dnů (od roku 1960) se odehrálo v roce 2020, kdy Země dokončila své otáčky kolem své osy o milisekundy rychleji, než je průměr.

Toto je 7 z nejpodivnějších experimentů, které kdy lidé ve vesmíru provedli. Neuvěříte vlastním...

Způsob, jakým se věci chovají v mikrogravitaci, se nám nyní může zdát zřejmý, poté, co se lidé vydávají do vesmíru již více než 50 let.

VIDEO: Nazca Mumie Závěry Vědeckých Odborníků Na Zasedání 18. Listopadu 2018

MŮŽETE ZMĚNIT ZNAMENOU HISTORII, JE TO, ŽE OBA MARIA (MOMIA GRANDE.1,70 MTS) JOSEFINA (JEDNA Z MALÝCH 60 CMT, KTERÉ VYHLEDÁVÁ JAKO SPIELBERG ET), NENÍ LIDSKÉ.

Astronomové možná detekovali první rádiový signál z exoplanety + VIDEO

Při našem nekonečném hledání, abychom porozuměli vesmíru a našemu místu v něm, mohou cenné malé výkyvy v datech naznačovat celé nové světy.

800 let stará “vánoční hvězda”

Před dávnými časy, 800 let, abych byl přesný, se Saturn a Jupiter viditelně zdály být blízko u sebe. 21. prosince 2020 bude Saturn viditelný v rozmezí 0,1 stupně Od Jupitera, což je poprvé od roku 1226. Oba Saturn a Jupiter se pomalu dostat blíž k sobě po celý měsíc prosinec, s nejbližší zarovnání je na 2020/12/21 těsně po západu slunce.

VIDEO: Nad Studeněvsí se objevilo UFO. Hvězda, optický klam nebo podvrh?

V pohnutých dnech kvůli hrozbě z nákazy koronavirem Covid-19 mají i lidé na Kladensku jiné starosti. Přesto obyvatele Studeněvsi vytrhla z domácí karantény už v neděli nevšední příhoda, která se v pondělí večer zopakovala. Nad vesnicí se prý objevilo UFO.

Čeká nás konec světa? Jsme blíže k černé díře, zjistili vědci

Bude naše planeta pohlcena supermasivní černou dírou? Japonští vědci právě oznámili revoluční výsledky svého výzkumu černé díry ve středu Mléčné dráhy. Ukázalo se, že jsme mnohem blíže katastrofě, než jsme si mysleli.

Na ISS letí vánoční dárky, ale také myši a mikroby

Přistát na orbitálním komplexu by loď měla dnes. Raketa SpaceX Falcon 9 odstartovala s nejnovější verzí nákladní lodi z Kennedyho vesmírného střediska.Se sebou nese asi 2,9 tuny vážící náklad, který obsahuje miliardy mikrobů a...

Chystáme se být svědky mimořádného planetárního vyrovnání, které nebylo vidět za 800 let

Pozorovatelé hvězd se o Vánocích dočkají, protože Jupiter a Saturn se na noční obloze Země přiblíží k sobě více, než po téměř 800 let. Připravte si svůj dalekohled, doufejte v jasnou noc a připravte se.

„Viděl jsem čerstvou mrtvolu mimozemšťana.“ Ufolog promluvil o tom, jak mimozemšťané kontrolují Zemi

Rozumné síly mimozemského původu již v průběhu mnoha staletí upoutávají pozornost vědců. Proč vojáci vyvolávají kontakty s mimozemšťany a jsou pozemšťané připraveni na střet s mimozemským rozumem? Sputnik.Polska se pokusil tyto otázky vyjasnit se známým ruským ufologem, spisovatelem a cestovatelem Nikolajem Subbotinem.

Oblíbené články

Čina začala stavět ostnaté ploty na hranici s Vietnamem. Bojí se...

Čína nyní začíná stavět a / nebo posilovat hraniční zdi poblíž svých hranic s jihovýchodem - podle nové zprávy australské ABC „vyvolává kontroverze“ se sousedními zeměmi.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com