Aktualizované. Sledujte s nami ONLINE: Falcon 9 úspešne odštartoval a letí k ISS!

Druhý pokus o štart sa podaril. NASA a súkromná spoločnosť SpaceX, ktorej šéfuje Elon Musk sa dostala do vesmíru s raketou Falcon 9 a pilotovaným modulom Crew Dragon, na palube ktorého sú astronauti Robert L. Behnken (49) a...

„Létající loď“ natočená z pláže na Novém Zélandu + VIDEO

Záhadnou scénu zachytila ​​kamera Moniky Schaffnerové, která 21. dubna, která šla po pláži, když si všimla, co vypadá jako loď plovoucí ve vzduchu nad oceánem.

Expert vysvětlil, jak je to s mimozemšťany

Odhaduje se, že v pozorovatelném vesmíru by mohlo být více než 10 září (tj. 10 000 000 000 000 000 000 000 000) planet. A pokud jsou některé z těchto světů přesnými dvojčaty Země, šance, že také hostují život, jsou devětkrát lepší než šance, že jsou bez života a neúrodné.

Lincolnshire mezi top 20 oblastí pro pozorování UFO + VIDEO

Lincolnshire se umístil na 15. místě napříč všemi místy v zemi, s podezřením na 13 pozorování za jediný rok.

Vědci objevili černou díru nejblíže k naší Zemi

Evropští astronomové objevili černou díru, která je dosud nejbližší k Zemi. Objekt, který se nachází v souhvězdí Dalekohled, je od naší planety vzdálen zhruba 1000 světelných let. Je součástí systému, jehož další dvě hvězdy lze z jižní polokoule sledovat pouhým okem.

Na obloze ve městě Kroměříž byl natočen záhadný objekt na obloze minulý měsíc! (VIDEO)

Tento zajímavý jev se naskytl obyvatelům města Kroměříž minulý měsíc. Jsou na něm vidět tři neidentifikovatelné objekty. Video je bohužel bez zvuku. Je to, ale něco co se jen tak u nás nevidí.

Pentagon oficiálně vydal tři krátké klipy ze setkání amerických pilotů s tím, co nazývají...

Více než dva roky po jejich úniku na online, Pentagon oficiálně vydal tři krátké klipy ze setkání amerických pilotů s tím, co nazývají „neidentifikované letecké jevy“.

Ruský vědec: “Lidstvo brzy začne kolonizovat Mars”

Uvedl to Maxim Litvak, vedoucí Neutronové a gama spektroskopické laboratoře na Ústavu jaderné planetologie na Ústavu pro výzkum vesmíru Ruské akademie věd.

Někdo tam musí být aneb Záhada světelných jevů na Měsíci

Astronomové zaznamenali na povrchu našeho souputníka řadu zajímavých jevů, pro které zatím nenašli vysvětlení. Americká vesmírná agentura NASA už v r. 1968 zveřejnila katalog měsíčních anomálií, ve kterém shromáždila zhruba 600 podivných úkazů pozorovaných za posledních 400 let.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com