První kontakt s mimozemšťany proběhne pomocí laseru

Šokující teorie tvrdí, že kontakt mezi námi a mimozemšťany proběhne pomocí vesmírných laserů. Víra, že v nekonečném vesmíru nejsme sami, již dávno předčila pouhou představivost. Nadále, však naše odborníky zneklidňuje rozpor mezi nedostatkem důkazů o existenci mimozemské civilizace a přesto její, tak vysoké pravděpodobnosti.

Čínský satelit zachytil snímky planety Země z odvrácené strany měsíce + VIDEO

Nové záběry jsou zásluhou čínského satelitu Longjiang-2, který vstoupil do lunární orbity v červnu 2018 a pomalu začíná odesílat informace zpět na Zemi, jako součást mise která přivedla Čínu na odvrácenou stranu Měsíce, poprvé v historii.

Kosmická loď obíhá kolem Země přes 700 dní a pouze americká armáda ví proč...

Po více než 700 dnech obíhá kolem Země záhadná kosmická loď, a přesto nikdo jiný než americké letectvo neví proč.

Hubble zachytil Saturn v celé jeho kráse během blízkého letu + VIDEO

NASA sdílí svou výroční fotografii plynového gigantu Saturnu, když Hubblův Telescope klouže dál v nejbližší vzdálenosti k Zemi. Letošní snímky jsou mimořádně působivé, protože prsteny planety jsou díky svému sklonu zcela osvětleny.

Co kdyby všechny satelity přestaly fungovat?

Mnohdy si neuvědomujeme, jak moc jsme závislí na satelitech, které obíhají planetu Zemi. Jak by to ale vypadalo, kdybychom ztratili veškerý kontakt se satelity?

„Havarijní let“, který vedl k policejnímu pátrání, se nyní považoval za meteor

Ohnivá koule na obloze, která vedla k zahájení pozemního a leteckého průzkumu v jihozápadní Anglii uprostřed obav z havárie lehkých letadel, se nyní považuje za meteor.

Mise NASA: Odklonit asteroid, aby zachránili svět před budoucími srážkami

NASA a Evropská kosmická agentura (ESA) se připravují na ambiciózní misi k použití kosmické lodi na odklon asteroidu.
NASA

Guardian: Největší nebezpečí hrozí Zemi z vesmíru

Americká kosmická agentura NASA zahájí v příštím roce novou kosmickou misi, píše The Guardian. V rámci projektu se vědci pokusí odchýlit asteroid z jeho kurzu, aby pochopili, jak se dá odvrátit srážka těchto kosmických objektů se Zemí.

Číňané našli na odvrácené straně Měsíce podivnou látku

Čínský rover Jü-tchu 2 objevil na odvrácené straně Měsíce neznámý materiál. Materiál byl zpozorován během průzkumu jednoho z kráterů: rover ho zachytil na jednom z vysílaných snímků. Uvádí to Daily Mail.

Co by se stalo se Zemi, kdyby Měsíc najednou zmizel? + VIDEO

Většina z nás nepřemýšlí o Měsíci. Jistě, všimneme si ho, když je v úplňku, protože nám dává světlo k vidění, ale kromě toho považujeme Měsíc za samozřejmost. Vždycky tu byl, a tak očekáváme, že tu i navždy bude. Ale co kdyby se to náhle změnilo? Co by pro nás tady na Zemi znamenalo náhlé zmizení našeho Měsíce?

Oblíbené články

Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná...

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com