Tuniský premiér: „Nelegální přistěhovalectví je jako terorismus.”

Prohlášení tuniského premiéra Hichema Mechichiho o nelegálním přistěhovalectví v rozhovoru pro francouzský hlasatel France 24 vyvolaly v Tunisku rozruch.

Španělsko: Obyvatelé Kanárských ostrovů protestují proti rostoucímu počtu nelegálních přistěhovalců, napětí stoupá po brutálním...

Na Kanárských ostrovech ve Španělsku roste napětí mezi migranty a místními obyvateli a protesty byly zahájeny po zprávách o útocích migrantů na ostrovany.

Bill Gates promluvil o imigraci. Kolega miliardář Soros bude hodně zuřit, až si to...

Miliardář Bill Gates varoval Evropu, že politika otevřených dveří vůči migrantům může vést ke katastrofě. Zakladatel Microsoftu a nejbohatší muž na světě Gates je toho názoru, že evropští lídři migrační krizi svým vítáním velkého počtu migrantů zhoršují. Gates to uvedl v rozhovoru s německým plátkem Welt am Sonntag. O miliardářových slovech informoval i britský list Daily Mail.

A je to tady. Řecko žaluje nevládní organizace za pašování nelegálních přistěhovalců

Řecko obvinilo sousední Turecko a několik evropských neziskových organizací, že se záměrně podílely na nelegálním pašování přistěhovalců ze Somálska na řecké ostrovy. Podle Řecka někteří z nich organizují cesty migrantů a maskují se za cestovní kanceláře.

Vyslanec evropských práv naléhá na Bosnu, aby jednala, aby se vyhnula humanitární krizi migrantů,...

V severozápadní Bosně se odehrávala humanitární krize, kde až 3 500 migrantů může skončit v chladném počasí, uvedla v pátek přední evropský vyslankyně pro lidská práva.

Invaze přes českou migrační dálnici: Mohamedáni k nám pádili v listopadu ostošest. Osídlení našich...

VÁCLAV DANDA hledí na novou migrační vlnu, která se od podzimu valí ve stále zrychlujícím proudu i přes naše území - a nejen na Západ
Papež František

Papež František před týdnem řekl, že vlastnické právo je druhořadé + VIDEO

Čili v podstatě být vlastníkem například nemovitostí, nebo materiálních věcí je jen ideologií, před kterou by mělo stát sociální právo. Doplnil, že vlastnické právo není nedotknutelné. Čili on to vidí tak, že kdykoliv by nám toto právo mohlo být z nějakých důvodů odebrány.

Proč Afrika nechce zpátky své běžence, jimž jsme měli otevírat svá srdce a poděkovat...

Tak nám to v Německu houstne a černá se od běženců, jichž je na západ od Česka přes 1,3 milionů, z nichž cca 600 tisíc nedostalo azyl a má být deportováno zpět. Pokud však budou deportace neúspěšných žadatelů ze severní Afriky probíhat stejným tempem jako nyní, tak jen Severnímu Porýní-Vestfálsku to prý bude trvat nejméně dvacet let, než se jí podaří vrátit tisíce uprchlíků.

Papež František v nové knize šokuje: “Migrace křesťanství neohrožuje, (ohrožuje ho) jen v myslích...

"Odmítnout ztrápeného migranta, nehledě na jeho vyznání, ze strachu z oslabení" křesťanské "kultury je absurdní dezinterpretace křesťanství i kultury," uvedl papež.

Španělsko: V listopadu přistává na Kanárských ostrovech více než 8 000 nelegálních migrantů

V měsíci listopadu dorazilo na španělské Kanárské ostrovy více než 8 000 nelegálních migrantů z lodí, což je podle údajů španělského ministerstva vnitra historicky rekordní měsíc.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com