Orbán

Orbán: „Armády migrantů buší na dveře Evropy“

Maďarský premiér Viktor Orbán varoval, že jak pandemie koronaviru ustupuje, na dveře Evropy buší „armády migrantů“.

Svědectví Češky z Anglie o realitě soužití s muslimskými imigranty

Toto svědectví z Velké Británie (jméno autorky jsme raději začernili) je zveřejněné v debatě na webu časopisu Reflex.

Francouzská policie tento týden podle zpráv zatkla muže podezřelého z toho, že svou ženu...

24letý podezřelý, rumunský státní příslušník, byl zadržen kolem 22:00 ve středu v obci Corbeil-Essonnes po děsivé události.

Lampedusa zaplavena migranty. Starosta varuje. Toto se může stát!

Tisíce migrantů se v posledních týdnech doplavily na italský ostrov Lampedusa. Evropská komise chce po členských státech, aby Itálii s problémem pomohly. Slovenský ministr zahraničí Ivan Korčok ovšem systém povinných kvót rázně odmítl. „Trváme na svém stanovisku, že ve střednědobém a dlouhodobém horizontu povinné kvóty nepomohou,“ pověděl. Vyjádřil se i papež František. Středozemní moře se prý stalo „největším hřbitovem v Evropě“.

Migranti z Běloruska? Langšádlová varuje. Něco strašlivého

Poslankyně za TOP 09 Helena Langšádlová se na svém twitterovém profilu vyjádřila k Bělorusku a k režimu Alexandra Lukašenka. „Naše kroky proti jeho režimu musí být silné,“ apeluje Langšádlová a varuje před migranty.

“Nezastavíme migraci? Tak se dobře dívejte!” Orbán svým plánem vytřel Merkelové zrak

Po dlouhé době poskytl Viktor Orbán rozhovor slovenským médiím, konkrétně Deníku Postoj. Mluvil hned o několika tématech, která rezonují i v Česku, například o vztahu k EU, k V4, veřejnoprávním médiím, migraci a Německu a Rusku. Podle Orbána bude muset střední Evropa spolupracovat, jinak špatně dopadne.

Vrak migrující lodi z Jemenu, nejméně 25 mrtvých, až 175 nezvěstných

Loď, o které se myslelo, že přepravovala 160 až 200 lidí, se o víkendu převrátila u jemenského pobřeží. Těla 25 migrantů již byla obnovena a stále je nezvěstných až 175 migrantů.

Gang přistěhovalců ovládl švédské město Góteborg a postavil kontrolní zátarasy

Dlouho bylo ticho o imigraci, že? Kriminální klan v Góteborgu vybudoval zátarasy na veřejné komunikaci a dožaduje se totožnosti jak od auta, tak od chodců. Švédská policie zatím nezasáhla. Boje mezi klany začaly v pátek, kdy jednu osobu popravili příslušníci klanu ranou do týla a druhého lynčovali.
Dánsko

Dánský návrh: Menší příspěvek pro přistěhovalce, kteří nechtějí studovat nebo pracovat

Komise navrhuje, aby bylo zrušeno několik příspěvků, které by měly být nahrazeny dvěma různými úrovněmi příspěvků, kde vyšší úroveň bude k dispozici pouze těm, kteří pracovali nebo se vzdělávají při hledání zaměstnání. Horní úroveň rovněž vyžaduje, aby příjemce žil několik let v Dánsku, což znamená, že nově příchozí nemohou získat kvalifikaci.

Německý soud obvinil jeptišku a dal jí pokutu 500 EUR za pomoc nigerijským ženám...

Různé skupiny kritizovaly soudní příkaz a požadovaly dekriminalizaci církevního azylu.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Farage: Hnutí Black Lives Matter „chce svrhnout celou západní civilizaci“

Šéf brexitu Nigel Farage pronesl ostrá slova na adresu anglické fotbalové reprezentace, která během opožděného evropského fotbalového šampionátu UEFA 2020 podlehla hnutí Black Lives Matter.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com