Muslimští migranti spustili peklo kousek od českých hranic. Mlátili a shazovali ze schodů Německé...

Gang mladých žadatelů o azyl ze Sýrie, Afghánistánu a Iráku se rozhodl kulturně obohatit své Německé zachránce. Stalo se tak v centru města Amberg, které se nachází v Bavorsku, asi 60 kilometrů od hranic České Republiky.

Německo ve velkém přesouvá migranty do jiných zemí EU

Tvrzení Angely Merkelové, že „my to zvládneme“, se očividně nezakládalo na střízlivém odhadu reálné situace. Jak jinak si vysvětlit, že Německo přesouvá stále více migrantů do jiných zemí EU.

Premiér Lybie: Je tu připraveno 800 000 migrantů na cestu do Evropy

Mezinárodním společenstvím uznávaný premiér Lybie tvrdí, že na území tohoto státu čeká téměř jeden milion migrantů připravených na cestu do Evropy.

„Inženýři“ se nechali ilegálně převést na Kypr. Mysleli si, že jsou jen kousek pěšky...

Někteří migranti, kteří přišli kulturně obohacovat Evropu, doplatili na své špatné znalosti zeměpisu. Běženci ze Sýrie, Somálska či Kamerunu se nechali převést na Kypr, kde skončili v tamním uprchlickém táboře.

“Sluníčkářka” na zahradě hostí stovku ilegáních migrantů. Sousedi si stěžují na odporný zápach

Belgická rodina z města Spy vyvolala pořádný rozruch. Na své zahradě totiž hostí asi stovku migrantů. Žena, o které belgická media hovoří jako o Amélini, poskytuje zázemí pro migranty už více jak rok.

„Místo přijímání uprchlíků bychom měli do Afriky posílat kondomy“ řekl francouzský spisovatel. Čelí za...

Kontroverzní francouzský spisovatel Renaud Camus neví, co je politická korektnost a rád věci nazývá pravými jmény. Nyní čelí obvinění za slova, která napsal na sociální síť Twitter.

Většina Němců je proti migrační politice Merkelové

Německá agentura INSA provedla minulý měsíc průzkum veřejného mínění, kterého se zúčastnilo 2 556 respondentů z celého Německa. Místopředsedkyně frakce Evropského parlamentu Evropa svobody a přímé demokracie Beatrix von Storch (AfD) uvedla, že průzkum jasně ukázal nárůst kritiky politiky otevřených hranic. Pouze 7 procent respondentů podporuje evropskou politiku otevřených hranic s neomezenou migrací.

Prezident Macron vysvětlil, proč musí Evropa přijímat běžence

Evropa musí přijímat migranty, protože je to tradice a je to věc cti, prohlásil v pátek francouzský prezident Emmanuel Macron v projevu během summitu EU v Bruselu.

Pomocní pracovníci varují před katastrofou v řeckých uprchlických táborech. Krysy, štíři, hadi, sebepoškozování…

Děti jsou kousnuty štírem, potkanem a hadem. Stovky jsou nuceny používat jednu sprchu. Zápach lidského exkrementu je cítit hodně a nedostatek potravin se stává normou.

Dánové mají strach, chtějí ostnaté dráty na hranicích s Německem

Dánská lidová strana chce postavit plot na dánsko-německé hranici. S inspirací přišel dánský europoslanec a člen Dánské lidové strany Anders Primdahl Vistisen po výletu na maďarské hranice.

Oblíbené články

Hrnko k Macronovmu návrhu o prerozdeľovaní imigrantov: Zlaté oči, alebo sme...

Francúzsky prezident Emmanuel Macron nedávno vyhlásil, že sa EÚ onedlho dohodne na prerozdeľovacom systéme imigrantov medzi členské štáty. Na toto vyhlásenie dnes na sociálnej sieti reagoval poslanec Anton Hrnko
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com