Skupina migrantů zaútočila mačetami na vesnickou diskotéku

Skupina afghánských a syrských migrantů vyzbrojených mačetami zaútočila na diskotéku v malé německé vesnici poté, co dva členy skupiny vyhazovač před tím nevpustil na diskotélu.

Belgie: Migrant ze severní Afriky zatčen za použití falešného taxíků k znásilnění mladých žen

Severoafrický muž byl zatčen v souvislosti se znásilněním mladé studentky žijící v Bruselu, která tvrdí, že se představil jako falešný řidič taxi, aby ji nalákal do auta poté, co opustila studentský křest.

Slovinsko: Do hor vyšli protimigrantské ochranky: “Když si neví s nimi rady vláda my...

Slovinští paramilitáři, oblečeni v maskování a vyzbrojeni vzduchovými puškami, se pohybují ve formaci lesem co by kamenem dohodil od Chorvatska a hlídají pohraniční zónu, kde vedoucí skupiny říká, že nelegální migrace je rozšířená.

Více než 90 procent migrantů z Afriky by se i přes rizika znovu vydalo...

Zpráva Rozvojového programu OSN (UNDP) nazvaná Scaling Fences: Hlasy nepravidelných afrických migrantů do Evropy se snaží zjistit, proč ti, kteří se dostávají do rukou pašeráků lidí a přesouvají se do jiných zranitelných pozic, v první řadě rozhodnutí opustit domov a vyhnout se formálním přistěhovaleckým postupům?

Občané v Německu tvoří bezpečnostní hlídky proti imigrantům. Vláda supí

Prakticky ve všech německých městech dnes občané zřídili občanské hlídky, aby si zajistili bezpečnost proti imigrantům. To je samozřejmě pro vládní imigrační politiku veké odkopání, ostuda a propadák.

Imigrantské “děti” si hrají: na popravy bezvěrců

Obyvatelé čtvrti Lenaupark v Linzi jsou zděšeni. Na ulici si hrají děti! Imigrantské. Na popravy nevěrců...

Migranti si stěžují na špatné podmínky v Evropě: Nefunkční toalety a sprchy, špatné jídlo....

V migračním táboře Vucjak v Bosně zůstává přes 800 lidí bez tekoucí vody, elektřiny nebo funkčních toalet. Místní úřady oznámily, že dva oficiální tábory budou brzy uzavřeny, což znamená, že více než 2 000 lidí bude nuceno spát doslova na ulici. S blížící se zimou se mnozí obávají humanitární katastrofy, píše server Info Migrant.

Veřejnost je šokována. Policie ze Salcburku očividně nezvládá migrantů. Budou zranění policejního sboru v...

Vo štvrti populárnej pre búrlivý nočný život na seba cez víkend narazila hŕstka zle vybavených policajtov s davom nahnevaných a evidentne agresívnych migrantov. Získať kontrolu nad situáciou sa podarilo až po niekoľkých hodinách. Iba s veľkým úsilím mohli byť niektorí lídri zatknutí a minimálne jeden policajt bol zranený

Svobodnenoviny.eu: Na lodi německých neziskovkářů přijel i drogový dealer, podezřelý z napojení na mafii...

Loď Alan Kurdi, německá neziskovka Sea Eye přivezla již jednou vyhoštěného drogového dealera původem z Nigérie

To si Česko odskáče! Mohli nás syrští sirotci zachránit před trestem Bruselu?

Česko bude muset tvrdě platit za střízlivý postoj k uprchlíkům. Brusel žádá trest. Přitom Praha má možnosti, jak s řešením uprchlické krize pomoct. Má to ale háček.

Oblíbené články

Podľa Zoltána Andruska bral minister Richter úplatky za vybavenie povolení pre...

Televízia Markíza získala detaily výpovede Zoltána A., ktorý pri uzatváraní dohody o vine a treste v prípade vraždy Jána Kuciaka prehovoril o údajnej trestnej činnosti ministra Jána Richtera a ďalších.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com