VIDEO: Migranti děsí lidi korona kašlem a zabávají se na tom

Video na YouTube ukazuje, jak se dva migranti bavili strašením obyvatel tím, že na ně kašlali a říkají, že jsou nakaženi koronavirem (COVID-19).

Video: Imigrant “srovnal” cestující v metru

Obrázek ze všedního života v multikulturní Francii. Imigrant "srovnává" knock-outovou ránou do hlavy cestující v metru. Mrkněte!

Proč nejsou muslimští uprchlíci přesídleni do bohatých zemí Perského zálivu, které jsou si na...

Šest států Perského zálivu (Saúdská Arábie, Kuvajt, Omán, Katar, Bahrajn a Spojené arabské emiráty) bylo roky kritizováno za přijímání příliš malého počtu uprchlíků.

Požáry v uprchlickém táboře v Řecku ukazují, že azylové politiky EU jsou neudržitelné

Tento požár je pouze nejnovějším z řady tragických případů požáru a násilí, stejně jako nelidských podmínek, které utrpěli ti, kterí žádají o azyl na egejských ostrovech Lesbos, Samos, Chios, Leros a Kos. Je to ostrá připomínka selhání současného systému a potřeby změny.

Turecko vyhrožuje Itálii a Maltě záplavou migrantů z Libye

24. a 25. 9. bude Rada ministrů zahraničí EU jednat o řeckém návrhu na uvalení sankcí na Turecko.

Další imigrace nemáme zapotřebí! Rakousko hlásí problémy s imigrací

Do jaké míry může nějaká země velkohubě přijímat imigranty, a přitom zůstat bezpečnou a svébytnou? Do času. Toho už se u izraelské imigrace obával starověký egyptský faraón a zahájil genocidní politiku po meči.

Migranti jako zbraň: Erdogan možná zaútočí na Řecko přes ně

Mezi Řeckem a Tureckem to v posledních několika týdnech vře. Vedou spory o ložiska zemního plynu na dně Středozemního moře ve vodách, které Řecko považuje za své. Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan dal však najevo, že v průzkumu ložisek hodlá pokračovat. Nebude si přitom lámat hlavu smlouvami uzavřenými v minulosti. A jako svého druhu zbraň může využít i migranty. Jenže ani Řekové nespí a posilují svou obranu. Proti Turecku - partnerovi v NATO.

Löfven: Příliš vysoká imigrace je důvodem trestné činnosti gangů. Je třeba je odstranit

„Jed v naší společnosti, kterého se musíme zbavit“ - takto nazval předseda vlády Stefan Löfven klany imigrantů, které ovládají velkou část organizovaného zločinu ve Švédsku.

Tisíce uprchlíků bez domova po požáru v táboře Moria. “Nemáme jídlo ani vodu,” řekl...

Tisíce uprchlíků se staly bezdomovci poté, co požár zachvátil Morii, notoricky přeplněný uprchlický tábor na řeckém ostrově Lesbos, kde v prostoru určeném pro necelé 3 000 žilo asi 13 000 lidí.

The Guardian tvrdí, že hazardní hry Merkelové z roku 2015 se „vyplatily“, ale jak...

The Guardian prohlásil, že rozhodnutí Angely Merkelové z roku 2015 umožnit vstupu více než milionu migrantů do země byla „hazardní hra“, která se „vyplatila“, ale toto dílo glosuje nebo zcela opomíná mnoho negativních dopadů, které migranti měli na německou společnost a také obsahuje alespoň jedno falešné tvrzení.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com