Řekové budují na moři protimigrační plot

Řecké ministerstvo obrany zahájilo výstavbu plovoucího plotu, který na moři u řeckých ostrovů přehradí cestu z Turecka do Řecka.

OSN tlačí na Švédsko, aby dále zvyšovalo přistěhovalectví: „Musí pokračovat tak, jak tomu bylo...

Bylo oznámeno, že dohoda o migrační politice mírně tlumí masové přistěhovalectví do Švédska a klade poněkud vyšší nároky na migranty, kteří nyní budou čelit odporu zvnějšku. V kampani s dopadem chce OSN přinutit Švédsko, aby nejen nadále zůstalo „světovou humanitární supervelmocí“, ale také aby dále zvyšovalo přijímání migrantů.

VIDEO „Do ha*zlu, migranti!“ Český kamioňák ve Francii unikl z léčky. A natočil policejní...

„Kdo říká, že to polevilo, tak tady jasně vidíte, že nic nepolevilo,“ říká o migrační vlně český řidič kamionu, který na svém youtubovém kanálu TruckMartin zveřejňuje videa, na nichž ukazuje, jak migranti přepadávají kamiony při snaze dostat se do Velké Británie. Často tak činí za použití blokád silnic v nepřehledných úsecích a využívají momentu, kdy řidiči musí zastavit, aby překážky odklidili. Na jednom z videí šofér přináší jedno ze zaznamenaných setkání s touto metodou. „Konec Německa a celou Belgii absolutně nestavět,“ varuje. Malá chvilka nepozornosti může motoristy vyjít draho.
Evropská komise

Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které...

Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Děje se tak poté, co bylo opakovaně oznámeno, že od povinných kvót se definitivně upustilo. Nesčetněkrát o tom ujistili své obyvatelstvo také vrcholní politici dotčených zemí.

První děti se chystjí přijet do Finska ze středomořských uprchlických táborů

Skupina 25 dětí bude prvními nezletilými osobami bez doprovodu, které tento týden dorazí do Finska z uprchlických táborů v Řecku. Je další skupina z celkovýho počtu 175 nezletilých žadatelů o azyl ze Středomoří, které Finsko přijalo loni na podzim.

Řečtí vojáci zabili syrského migranta na turecko-řecké hranici. Amnesty: “Používají ostřou munici.”

Asyrský muž zabitý na turecko-řecké hranici byl pravděpodobně zastřelen řeckými vojáky a turečtí vojáci se incidentu nezúčastnili, uvedlo nedávné vyšetřování.

Německý ministr vnitra se vyjádřil jasně: Migrantů by mělo přijímat více států EU

Německý ministr vnitra Horst Seehofer žádá, aby se na přijímání migrantů zachráněných ve Středomoří podílelo více států Evropské unie. Dosud jde jen o pět až šest zemí a "takto to ale nemůže zůstat", řekl křesťanskodemokratický politik pro nedělní noviny Welt am Sonntag. Informovala o tom agentura DPA.

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se integrovat

Statistiky z povinných jazykových kurzů nabízených migrantům v Německu ukazují nepatrnou úspěšnost. Zástupci strany pravicové Alternativy pro Německo (AfD) tvrdí, že to dokazuje, že migranti mají jen malou vůli integrovat se do německé společnosti.

Sveriges Radio: Pandemie hrozí EU novou vlnou uprchlíků!

Vedoucí Evropské azylové agentury Nina Gregoriová varovala, že pandemie koronavirů by mohla vést k novému přílivu migrantů do EU, píše Sveriges Radio.

Videoreportáž: Migranti „ukameňovali“ policajtov v maďarskom meste Kiskunhalas

V tábore pre utečencov v maďarskom meste Kiskunhalas migranti zaútočili na policajtov a zahádzali ich kameňmi. Táto epizóda sa odohrala v piatok 15. januára. Vyčíňanie utečencov z Blízkeho východu zaznamenali bezpečnostné kamery.

Oblíbené články

„Udělej smyčku“: Údajný pokus o lynčování vyšetřovaný v Indianě. Otřesné VIDEO

Důstojníci ministerstva přírodních zdrojů v Indianě vyšetřují údajný lynčovací pokus namířený proti černochovi o víkendu poté, co se na internetu objevilo více videí z incidentu.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com