Děsivé svědectví z Řecka. Muslimští uprchlíci zde rabují a kradou co mohou

Muslimští uprchlíci se v Řecku nudí a pořádají vandalské a zlodějské výpravy po okolí. Místo poznání cizí kultury, zabývají se ničením domů, vypalováním stoletých olivových sadů, ničením kostelů a kradením všeho, co dokáží zpeněžit. Až je migrační neziskovky dotáhnou i k nám máme se na co těšit. Díky rozhodnutí sodu EU totiž nemůže česká vláda zakázat kvóty pro přerozdělování převážně muslimských imigrantů z Afriky a islámského světa!

Turecké lodě se připravují na pašování nelegálních přistěhovalců

Řecké námořnictvo v posledních dnech spatřilo kolem šesti tureckých nákladních lodí, které se podle zpráv připravují na pašování nelegálních migrantů na řecké ostrovy.

Rakousko odmítá kvóty přistěhovalců, podporuje Maďarsko, Česko a přísné azylové politiky Polska. “Nátlak je...

Rakousko potvrzuje, že zachovává svou politiku v oblasti migrace a nepřijímá žádné další žadatele o azyl, přestože asi 150 nevládních organizací vyvíjelo nátlak na zemi, aby přijala migranty ze Středního východu uvíznuté v Řecku během pandemie COVID-19.

Polsko, Maďarsko a Česká republika porušily právo EU tím, že nepřijaly uprchlíky

Soudní dvůr Evropské unie (CJEU) ve svém rozhodnutí uvádí, že tyto země nepřijaly svůj podíl 120 000 žadatelů o azyl, kteří přišli do Itálie a Řecka, v rámci programu přemístění schváleného Evropskou radou v roce 2015.

Chorvatsko: Vezmeme nezletilé migranty bez doprovodu

Chorvatský premiér Andrej Plenković pod tlakem Rady Evropy signalizuje, že obrátí kurs a umožní vstup nezletilým osobám bez doprovodu mezi nelegální migranty vstoupit do jeho země.

Pozor, “von der Lejno” přežila a nikdy nespí! “POZOR chystá se na nás Migrační...

Migrační kvóty nejsou minulostí, jen se to nazve jinak.

Polsko chystá imigrantům drsné přivítání

Obytné kontejnery, ostnatý drát a stráže. To v případě migrační krize čeká na všechny, kdo se do Polska pokusí ilegálně proniknout a žádat zde o azyl.

Polský europoslanec: Rozsudek o migrujících kvótách evropského soudu je „směšný a ubohý“

Namísto pomoci svým členským státům v nouzi v době pandemie koronavirů se intuice EU zaměřují na zastaralé případy migrace a projekty týkající se klimatické neutrality, uvedl europoslanec EP pro právo a spravedlnost Patryk Jaki.

Soud EU: Odmítáním uprchlických kvót porušilo Česko, Polsko a Maďarsko své povinnosti

Česko, Polsko a Maďarsko odmítáním povinného přerozdělování žadatelů o azyl nesplnily své povinnosti plynoucí z práva Evropské unie. K tomuto závěru ve čtvrtek dospěl Soudní dvůr EU. Podle vrcholného orgánu unijní justice se trojice zemí nemohla dovolávat toho, že odmítáním migrantů chrání svou vnitřní bezpečnost. Soud odmítl i argument, že systém zavedený v roce 2015 byl nefunkční.

Turecký ministr vnitra: “Evropa. Když skončí vlna pandemie, přijde nová vlna migrace.”

Turecký ministr vnitra Süleyman Soylu tento týden oznámil, že jeho vláda odstranila téměř 6 000 migrantů z řecko-tureckého pohraničního regionu a přesunula je do devíti tureckých provincií, kde budou ubytováni v deportačních centrech, dokud nebude pandemie ukončena, informují řecké noviny Proto Thema.

Oblíbené články

Hledání dalšího potenciálního hostitele živočichů s koronavirem

Když se COVID-19 plíží po celém světě, hodně se zaměřuje na zastavení šíření viru a léčbu nemocných. Ale virologové říkají, že je tu ještě něco, co si zaslouží naše zaměření - hledání budoucích zvířecích hostitelů. Odborníci říkají, že je možné, že by se virus mohl objevit u nového druhu a vybudovat pro budoucnost opětovné napadení lidí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com