Migrační fronta v Itálii: Eldorádo pro neziskovky. Zrádci bohatě financují. Obchod s údajnými trosečníky....

MONIKA PILLONI přináší další díl italské migrační detektivky kterou právě rozplétají italské soudy

Více než 1100 uprchlíků opouští Lesbos

Všichni uprchlíci byli před přijetím trajektu do přístavu Pireus poblíž Atén testováni na koronavirus.Úřady pokračují v úsilí o uvolnění zařízení na ostrově, píše portál Ekathimerini.Podle oficiálních údajů bylo ve stanovém táboře Kara Tepe poblíž...

,,Bože chraň! Já Afriku znám.” Diplomat zděšen chválou migrace v ČT. Popsal zlo

„Bože chraň, aby se její naivní neomarxistické (sebevražedné) představy, podporované a prosazované EU, staly skutečností. Nastaly by totiž nevratné demografické změny, jak je vidíme například ve Francii, v Belgii, v Německu a v dalších zemích, které se tak soucitně a naivně otevřely africké migraci. Pokud se nepoučíme z toho, co se tam děje, budeme moci zapomenout na mnoho vymožeností, které máme. Například bezpečnost na ulicích. To, co paní prezentuje, nejsou vize, to je noční můra každého, kdo o Africe něco skutečně ví,“ reaguje někdejší diplomat a nynější poslanec Jiří Kobza (SPD) na slova Kristýny Bodjony Michkové v České televizi.

V roce 2020 byla českou policií zadrženo více než 7 000 nelegálních migrantů. Je...

Během loňského roku bylo policejními orgány země zadrženo 7 093 cizinců neoprávněně pobývajících v České republice, což představuje nárůst o zhruba 25 procent oproti roku 2019.

Konžská uprchlice o mukách v Řecku: Na záchod chodíme do kbelíku, muži nás u...

Vydaly se na dlouhou a náročnou cestu do Evropy, vysnily si Německo a Francii, místo toho skončila dvojice žen z Konga v uprchlickém táboře na řeckém ostrově Lesbos. Už několik měsíců marně čekají na vysvobození a jedna z nich tam dokonce vychovává dítě, které se jí narodilo poté, co byla znásilněna. Podmínky, jež musí Rose a Théthé snášet, prý přitom hraničí s psychickým mučením. „Měly bychom dostat příležitost jako všichni ostatní,“ myslí si dvojice konžských uprchlic.

Nelegální imigranti ve Francii chtějí balenou vodu. Ta z vodovodu prý není dobrá. Taky...

Nelegální imigranti, kteří přebývají ve středisku Briancière v Champcueil nedaleko Paříže vznesli svoje požadavky na vylepšení pobytu ve Francii, které předložili novinářům a podpořili je i pochodem a demonstrací.

Antifa blokuje cestu na rakouské letiště, aby zabránila deportaci afghánských migrantů

Skupina asi 45 migrantů byla podle plánu deportována z Rakouska do Afghánistánu charterovým letem v úterý, uvádí Junge Freiheit.
Zeman

My je nezvali, starejte se vy! Angela Merkelová dostala od Zemana lekci! Selhala, píší...

Mise německé kancléřky Angely Merkelové s cílem přesvědčit Česko v otázce přerozdělování uprchlíků selhala. I když se největší spojenec Merkelové premiér Bohuslav Sobotka snažil návštěvu kamuflovat jako výlet do vědecké laboratoře ČVUT, na Hradě zaznělo jasné: žádné kvóty!

Německo by mělo ilegálním migrantům vyplatit 1 500 eur koronavirové pomoci a udělit jim...

27 německých poslanců podepsalo dopis žádající o finanční pomoc ilegálům stejně jako o udělení amnestie pro ně a suspendování deportací.

ESD: ani násilného migranta nemůžete vyhodit z ubytování

Podľa Európskeho súdneho dvora (ECJ) je nelegálne vyhodiť migranta z domova pre azylantov, a to aj vtedy, ak sa dopustil násilia. Potvrdili to v utorok európski sudcovia po nedávnom incidente v Belgicku, kde bol pre bitku z ubytovania vyhodený Afganec. Toto konanie je podľa súdu v rozpore s nariadením EÚ z roku 2013.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com