Svobodnenoviny.eu: Migranti v Německu zaútočili na průvodčího ve vlaku a křičeli na něj „nacistické...

Skupina přistěhovalců z Eritreje zaútočila na průvodčího ve vlaku v Německu, plivala na něj a nazvala ho „nacistické prase,“ poté, co ji odmítl nechat ve vlaku se zapálenými cigaretami, podle místních médií.

Pokuta 901 000 eur za záchranu migrantov v Stredozemnom mori. Španielsko zaujme tvrdý postoj...

Pravicová talianska vláda je ostro kritizovaná za tvrdý postoj proti nelegálnej migrácii – a socialistické Španielsko? Lodiam mimovládnych organizácií (NGO), ktoré vplávajú bez povolenia do talianskych teritoriálnych vôd hrozí pokuta od 10 000 do 50 000 eur. Taliansko v tejto súvislosti prijalo v júni dekrét a bolo za to ostro kritizované

Pokrytectví o uprchlících

Níže jsou uvedena dvě schémata z poslední výroční zprávy OSN o situaci uprchlíků ve světě, nazvané „Globální trendy UNHCR 2018“. Přestože tyto obrázky nezahrnují emocionální ránu ohledně mrtvoly utonulého dítěte - která byla nedávno vyplavena na pobřeží, když se jeho rodina pokoušela utéci ze země, kterou se USA a jejich spojenci „snažili osvobodit“ tím, že ji vybombardovali - každý z těchto dvou obrázků obsahuje mnohem větší a důležitější poselství, než jakákoli taková srdcervoucí fotografie nebo příběh.

Svobodnenoviny.eu: Papež: mše na podporu migrantů a neziskovek, Don Beretta: pro Carolu Rackete

Skandál: Don Beretta chtěl sloužit mši pro Carolu Rackete, na její podporu. Zřejmě bylo třeba Salviniho, aby se na poslední chvíli Vatikán a italská Církev vyhnuli dalšímu mediálnímu trapasu.

“Migrácia môže Slovensku priniesť prospech”: Zamestnanci ministerstva vnútra chodia po Slovensku a prednášajú ľuďom...

Zamestnanci migračného úradu patriaceho pod ministerstvo vnútra SR 0chodia po Slovensku a “vyvracajú mýty a hoaxy o migrácii”

Rakouský ex-kancléř odmítl výzvu kapitánky Racketeové zachraňovat „klimatické uprchlíky“

Poté, co se kapitánka převaděčské lodi Racketeová v interview s německým deníkem Bild vyjádřila, že je potřeba zachraňovat nejen migranty v životní nouzi, ale i „klimatické“ imigranty, ozval se ze své dovolené v USA i kancléř nedávno padlé rakouské vlády Kurz.

Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Devětašedesátiletý muž se pokusil podpálit středisko pro nelegální imigranty, které se nachází poblíž města Tacoma ve státě Washington. Došlo k přestřelce, při které byl muž zastřelen. Následně byl identifikován jako Willem Van Spronsen.

Matka dívky zavražděné islamisty v Maroku: “Nejspravedlnější by bylo vynést…”

Matka dánské studentky , podřezané společně s kamarádkou na dovolené v Maroku v dopise zaslaném marockému soudu...

Azylová centra a charterové lety: Itálie připravila plán, jak se vypořádat s migrační krizí

Itálie hodlá v pondělí představit svůj plán, jak snížit příliv migrantů do Evropy. Italská iniciativa zahrnuje zřízení migračních středisek mimo EU a posílení hlídek ve Středozemním moři.

Salvini naživo v televízii: Prevádzači telefonujú s loďami nmimovládok, dohadujú si miesta stretnutí v...

Líbyjskí prevádzači a lode mimovládnych organizácií (NGOs) sú vo vzájomnom kontakte, povedal taliansky minister vnútra Salvini naživo v talianskej televízii. Len tak podľa neho môžu byť pracovníci NGO vždy v správnom čase na správnom mieste, aby mohli pozbierať migrantov v Stredozemnom mori.

Oblíbené články

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com