Víte, že máte na Facebooku skrytou schránku? Tady je návod, jak se do ní...

Možná vás tam čekají opravdu prapodivná překvapení… Největší světová sociální síť je jako živý organismus. V základu sice zůstává stejná, ale neustále se na něm něco mění. A tak vám mohlo uniknout, že má taky skrytou schránku. Tam Facebook schovává zprávy, u kterých z různých důvodů usoudil, že byste je nemuseli vidět. A nutno říct, že v ní najdete dost zajímavé věci a možná si několikrát řeknete: „Jak mi to mohlo uniknout?“

Strašný příběh japonského kanibalismu během druhé světové války + VIDEO

V roce 1945 stál student lékařské fakulty prvního ročníku jménem Toshio Tono v halách císařské univerzity v Kjúšú, zatímco japonští vojáci vedli dva americké zajatce se zavázanýma očima do laboratoře patologie.

Průlom v Egyptě: Dlouho ztracená faraonova mumie „zachráněna před rozpadající se pyramidou“ v Sakkáře

Faraon ze Starého království je údajně pohřben v Krokové pyramidě - ohromující šestistupňový památník Sakkáry postavený v roce 2600 před naším letopočtem za architekta Imhotepa, který dodnes stojí ve starověké nekropoli.

Proč Rusko v roce 1976 zakázalo mikrovlnné trouby? Informace, které vám zachrání zdraví

Spotřebitelé dnes umírají částečně i proto, že nadále pojídají mrtvé potraviny, které jsou zabity v mikrovlnce. Berou zjevně zdravé jídlo, plné vitaminů a přírodní medicíny, pak ho ozařují v mikrovlnce a ničí většinu jeho živin. Lidé jsou jedinými živočichové na planetě, kteří ničí nutriční hodnotu své potravy předtím, než ji sní.

Kazachstán hledá elixír mládí

Zásluhou moderní medicíny se dožíváme vyššího věku a lidí nad 80 let neustále přibývá. Jenže zatímco lékaři umí prodloužit délku života, s jeho kvalitou to ve stáří skřípe… Už od starověku si lidé chtějí zachovat své mládí.

Vědci objevili tajemný orgán číhající ve středu lidské hlavy + VIDEO, FOTO

Tuto „neznámou entitu“ identifikovali náhodou lékaři v Nizozemsku, kteří vyšetřovali pacienty s rakovinou prostaty pomocí pokročilého typu skenování zvaného PSMA PET / CT. Ve spojení s injekcemi radioaktivní glukózy zvýrazňuje tento diagnostický nástroj nádory v těle.

Velká pyramida v Egyptě: „Chyba“ ve starověkém pomníku odhalila „pozoruhodné“ tajemství dělníků + VIDEO

Kolosální památník, o kterém se věří, že byl postaven pro faraona Chufu po dobu 20 let, stále stojí jako nejstarší a největší ze tří starověkých pyramid na plošině Gíza.

Technologie, které nám nedovolí používat

Jakým by byl náš svět, kdyby nedocházelo k věčnému válčení oficiální vědy s lidskou vynalézavostí? Podívejme se na několik unikátních objevů, které byly před lidstvem skryty.

Průlom v archeologii: Lovci vraků byli ohromeni poté, co objevili „vesmírnou loď“ + VIDEO

Baltské moře se v posledních letech stalo ohniskem objevů ztroskotání lodí a nálezy lodí z minulých staletí vrhly nové světlo na nejznámější epochy světa.

Děsivé video. Turista přežil útok žraloka

„V ten den bylo ve vodě hodně ryb, o kterých mi později řekli, že je to varování, aby do vody nechodil, řekl Mark Bodden."

Oblíbené články

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové...

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com