Z nejvyšší hory světa je hřbitov horolezců a jejich šerpů

Jednou ze snad nejvíc populárních a horolezci tak vyhledávaných “střech světa”, nejvyšším vrcholem Země (8850 m) je právě Mount Everest. Ale právě ten je také největším hřbitovem těch, kteří neměli tolik štěstí.

Pár fotek z MHD v Praze…to je opravdu zážitek ! :-😂

Pár fotek z MHD v Praze...to je opravdu zážitek ! :-😂

Archeologové našli v Egyptě město z roku 5 300 před naším letopočtem

Archeologové objevili v historické oblasti Horní Egypt starobylé město a hřbitov, které podle mínění odborníků pocházejí z roku 5 316 před naším letopočtem, informuje agentura France Presse s odvoláním na egyptské ministerstvo pro záležitosti dávnověku.

Nejspolehlivější značky automobilů podle carVertical

Vozidlo, které se často porouchá, dělá majitele frustrovaným. Zpoždění, potíže a náklady na opravy mohou změnit váš život v noční můru.

Existují dnes potomci záhadných Zelených dětí z Woolpitu?

Je to běžný stereotyp, že mimozemšťané mohou mít zelenou barvu kůže, od zelených Marťanů až po egyptského boha Osirise, znázorněnou zelenkavou kůží.

Tohle ste ještě nevideli. Australský pavouk jí ptáka! (VIDEO)

Tohle ste ještě nevideli. Australský pavouk jí ptáka!

Stvořili mimozemšťané lidskou rasu? Kdo vlastně jsme?

Myšlenka, že mimozemšťané ve starověku vytvořili lidskou rasu, fascinuje mnoho autorů a výzkumníků po celá staletí. Ačkoliv běžná věda tuto teorii neuznává, po světě můžeme nalézt spoustu důkazů, které podporují tuto teorii. Snad nejdůležitější spojení mezi vzestupem naší civilizace a mimozemšťany lze nalézt v historii, napsané ve starých rukopisech a hliněných tabulkách. Tyto tabulky přežily tisíce let.

FOTKY: The Face of Harakbut (Tvář Harakbut) – Možný strážce mýtického města El Dorado?

Ti, kteří předpokládají, že mýtus odráží konkrétní realitu, naznačují, že město Paititi (El Dorado) a jeho bohatství se pravděpodobně nacházejí v horských džunglích jihovýchodního Peru v departementu Madre de Dios.

Egyptské hrůzy. Vědci odhalili záhadu smrtí z dob faraonů

„Záhada křičící mumie je rozluštěna!“ Tato zpráva byla zveřejněna vе světových médiích. Vědci udělali téměř nemožné: zjistili příčinu smrti, k níž došlo před třemi tisíci lety. Na co umírali ve Starověkém Egyptu? Dozvíte se o tom z příspěvku Sputniku.

Obří sochy mořské legendy postavené z 10 000 tun písku na festivalo Pískových soch...

Více než 200 obřích mořských legend přebírá turecký Antalya na 15. mezinárodní festival pískových soch. Ředitel festivalu Cem Karaca uvedl, že událost je každoročně aktualizována o nové sochy a témata. Tyto mořské tvory - vše od ryb po válečníky - ožilo 15 sochařů a použilo 10 000 tun písku.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com