Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná jako komická

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.

Neuvěřitelné. Muž se vrátil domů po 51 letech co opustil rodinu

Hluboko v kraji Murang'a rodina stále slaví návrat marnotratného syna, který zmizel před 51 lety.

Americké námořnictvo potvrzuje, že uniklá „videa UFO“ jsou skutečná a nikdy by neměla být...

Tři videa, která se objevují, které ukazují setkání mezi letadly amerického námořnictva a UFO, jsou skutečná. Námořnictvo trvá na tom, že klipy pouze ukazují dosud „nevysvětlitelné letecké jevy“ a nikdy nebyly schváleny k zveřejnění.

Kompletní průvodce mrazením potravin: Co můžete a nemůžete vložit do mrazničky

Zhruba jedna třetina všech potravin vyrobených pro lidskou spotřebu na celém světě se plýtvá každý rok.

První kontakt s mimozemšťany proběhne pomocí laseru

Šokující teorie tvrdí, že kontakt mezi námi a mimozemšťany proběhne pomocí vesmírných laserů. Víra, že v nekonečném vesmíru nejsme sami, již dávno předčila pouhou představivost. Nadále, však naše odborníky zneklidňuje rozpor mezi nedostatkem důkazů o existenci mimozemské civilizace a přesto její, tak vysoké pravděpodobnosti.

Má Čína vlastní Loch Nezkou příšeru?

Něco se skrývá v hloubce slavné čínské řeky Yangtze - a diskuse na sociálních médiích se šíří nad tím, co by to mohlo být.

To co chytil tento rybář se jen tak nevidí. Foto v článku

Rybář byl velmi překvapen jeho úlovkem, který se podobal "divnou rybu podobnou dinosaurem".

Archeologové objevili v Egyptě podzemní labyrint s 3000 místnostmi

Během Mataha expedice (Mataha = arabsky labyrint) v roce 2008 tým objevil ztracený podzemní labyrint. Ten se nachází v oblasti Hawara v Egyptě. Kolosální chrám, který byl již v dávné minulosti pospán klasickými autory jako je Hérodotos nebo Strabón, obsahuje více jak 3000 místností, jejich zdi jsou pokryté hieroglyfy a malbami.

Nebeský kámen Pitoni, pevný důkaz, že mimozemšťané navštívili západní Afriku? + VIDEO

Každý, kdo se i vzdáleně zajímá o mimozemšťany, hledá definitivní důkaz, něco hmatatelného a skutečného. Dosud konkrétní důkaz zůstává nepolapitelný. Formace obilných kruhů se zdají být jedním příkladem, ale vědci hlavního proudu musí ještě potvrdit jejich vytvoření jinými světovými návštěvníky.

Dělá úplněk lidí skutečně šílenými?

Spolu s Merkurem v retrográdě je úplněk docela oblíbeným obětním beránkem pro smůlu a bizarní chování. Setkáte se s někým, kdo jedná podivně?

Oblíbené články

Zeman

Děsivé: Europoslanec Polčák ze STAN přál smrt prezidentu Zemanovi

Výrazný představitel strany STAN a europoslanec Stanislav Polčák způsobil pobouření na sociálních sítích, když naznačil, že by prezident Miloš Zeman mohl umřít před tím, než nejvyšší státní zástupce rozhodne o případném obnovení stíhání Andreje Babiše a nemohl by tak premiéra omilostnit.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com