Teorie éteru 2

Jak prosazovali lži Einsteina

Skutečně je pátek třináctého nešťastným dnem?

Pátek třináctého není zdaleka výmyslem moderní doby jak by se snad mohlo zdát.

Teorie éteru 1

Před několika lety mi padla do očí zajímavá kniha mně do té doby neznámého amerického badatele. Ten tvrdí, že ve věku 13 let byl s rodinou na návštěvě u přátel a jejich souseda astrofyzika. Tento profesor pracoval pro americkou vládu a zabýval se zkoumáním technologie nacistického létajícího talíře, který byl dodán do Nového Mexika po roce 1945.

Kokain v řekách škodí ohroženým úhořům

Jak zjistila nová studie, stopové množství kokainu spláchnutého do řek škodí ohroženým úhořům. Informoval o tom list The Guardian.

Uralský milionár postavil pre bežných ľudí jedno z najmodernejších zdravotníckych centier v Rusku

Milionár, vedec, filantrop Vladislav Tetjuchin neutrácal svoj majetok odhadovaný podľa Forbes pred tromi rokmi na 650 miliónov dolárov na jachty a tropické ostrovy, ale namiesto toho predal všetky svoje akcie a peniaze investoval do moderného zdravotníckeho diagnostického centra, ktoré sa vyrovná najlepším podobným inštitúciám v Európe.

Už jste někdy viděli plavat sovu? Mrkněte na tohle boží video!

Turisté, kteří navštívili kaňon Powellova jezera mezi státy Utah a Arizona, se stali svědky neobvyklé události.

10 nejčastějších lží o komunistech a socialismu

Snad každý se někdy setkal s argumenty, obhajujícími komunistickou stranu a období, kdy se tato strana v naší zemi snažila do života uvést experiment zvaný socialismus. A je charakteristické pro lidskou povahu, že úplně špatné se snaží z paměti vymazat a co se vymazat nepodaří, alespoň uzpůsobí do podoby technicolorové, takřka laskavé vzpomínky.

Proč se to tají? 10 příčin rakoviny, které denně používáte

dnešním článku vám prozradíme 10 nejčastějších příčin rakoviny, kterým jsme vystaveni na každodenní bázi. Často o nich ale nemáme ani tušení. Podle mnohých webových stránek zabírající se alternativní medicínou stojí za utajováním farmaceutické společnosti....

Doporučujeme: Těchto 10 filmů vám navždy změní pohled na svět

Naprosto každý film má schopnost nějakým způsobem ovlivnit diváky, a to hlavně na úrovni psychické. Ani si to neuvědomíme, ale po návštěvě kina najednou přemýšlíme jinak, než když jsme do něj šli.

10 věcí, které jste možná nevěděli o vagíně

Jaký je původ slova „vagína“…? I když občas přicházíme s různě kreativními slovy, abychom popsali danou část ženského těla, nejčastěji stejně používáme slovo vagína.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com