Co se stalo s velbloudy v Řecku?

Kdysi, před několika desítkami let, kdy spalování dřeva bylo jediným prostředkem, jak udržet dům v teple, nebyly velbloudy nesoucí na venkově ve venkovském Řecku neobvyklým pohledem.

Vzácné fotografie unikly ohledně dvou „tajných“ dcer Vladimíra Putina

Objevily se vzácné fotografie dvou „tajných“ dcer Vladimíra Putina - propuštěných bývalým pravicovým mužem, který podle zpráv právě prohrál soud s Ruskem o 12 miliard dolarů.

Typické příznaky (nejen) Anděly Merkelové (+ foto)

Typické příznaky (nejen) Angely Merkelové

V blízkosti Stonehenge objevili obrovský neolitický kruh hlubokých šachet

Kruh hlubokých šachet byl objeven poblíž místa světového dědictví Stonehenge, k úžasu archeologů, kteří jej popsali jako největší prehistorickou strukturu v Británii.

Mimořádný objev: 360 milionů let stará fosilie odhaluje zaniklé druhy rostlin podobných kapradinám

Paleontologové identifikovali nový rod a druh kapradinovitých rostlin z jediného zkamenělého vzorku odebraného v oblasti Nové Anglie v Novém Jižním Walesu v Austrálii.

Video: To je šok! V Rusku medvěd náhle agresivně zaútočil na dva cyklisty

Na ruské Kamčatce medvěd zaútočil na dva cyklisty, jeden z nich se zvířeti ubránil kolem. Video incidentu natočené z automobilové kamery zveřejnila tisková agentura Kam 24.

Šok: Paleontologové objevili obřího krokodýla, který chodil po dvou nohách

Nová studie zveřejněná 11. června ve vědeckých zprávách oznámila překvapivý objev hojných, dobře zachovaných 110 až 120 milionů let starých stop, které patřili velkému bipedálnímu předku moderních krokodýlů z jižní křídy Jinju v Korei.

Senzace: Vědci objevili důkazy o paralelním vesmíru

Vědecký experiment v Antarktidě možná objevil částice z vesmíru, kde čas běží zpět.

To snad…. Žena vylíhla tři kachňata zvaná Beep, Peep a Meep z vajec, které...

Charli Lellová, 29, z Hertfordshiru, dala vejce značky Clarence Court do inkubátoru jako experiment a po čase se z nich vylíhla tři kachnata.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se...

Statistiky z povinných jazykových kurzů nabízených migrantům v Německu ukazují nepatrnou úspěšnost. Zástupci strany pravicové Alternativy pro Německo (AfD) tvrdí, že to dokazuje, že migranti mají jen malou vůli integrovat se do německé společnosti.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com