Archeologové v Egyptě objevili ojedinělý nález, vykopali mumii neobvykle velkého zvířete + foto v...

Archeologové v Egyptě objevili mumii neobvykle velkého zvířete, pravděpodobně lva nebo lvice. Informovalo o tom ministerstvo pro historické památky.

I švédští astronomové jsou přesvědčeni, že Planeta X existuje

Tajemná devátá planeta naší sluneční soustavy, jejíž existenci předpokládají astronomové Mike Brown a Konstantin Batygin, opravdu existuje. Jsou o tom přesvědčeni i jejich kolegové z univerzity ve švédském Lundu. Podle nich jde o těleso, které k sobě přitáhlo Slunce před 4,5 mld. let. Tento objekt lze podle švédských výzkumníků považovat za první exoplanetu, která se stala součástí našeho solárního systému.

Na Urale byly objeveny artefakty z nanomateriálů staré 300 tisíc let

Nezařaditelný artefakt – tímto termínem označují archeologové předměty, jejichž zpracování a technologická úroveň neodpovídají době jejich prokazatelného vzniku. V roce 1991 byly u uralské řeky Kožim objeveny miniaturní předměty staré 300 tisíc let, které byly zhotoveny nanotechnologickými postupy. Dodnes není známé, jaká civilizace je vytvořila.

Existuje smrt? Podle jedné z teorií ne

Spousta lidí se smrtí velice bojí. S myšlenkami na smrt musíme žít celý život. Buď se s ní smíříme a přijmeme ji, nebo nás bude celý život děsit. Mnozí lidé si navíc smrt neuvědomují a mají pocit, že tu budou žít věčně. Obklopeni penězi a majetkem se pachtí za iluzemi a ztrácejí čas, který je velice cenný. Smrt tu ale stále je, je součástí celé té dlouhé cesty. A tak je potřeba si vyložit otázku, existuje vůbec smrt taková, jak ji vnímáme?

V Mexiku zajímavý nález. Objevili past na mamutů i s kostmi

Podle mexického Národního ústavu pro antropologii a historii bylo v Mexiku objeveno nejméně 14 koster vlněných mamutů v jámách, které zřejmě postavili lidští lovci, aby chytili a zabíjeli obrovská zvířata asi před 15 000 lety.

Bizarní video ukazuje kapra s podobností se mužskou tváří, nosem, ústy a očima, které...

Návštěvník vesnice v jižní Číně byl překvapený poté, co objevil rybu, která měla lidskou tvář.

Aktivista: „UFO mohou být černé projekty USSF“

Jaderný aktivista Bruce Gagnon jsi myslí, že některé UFO mohou být „kosmickými silami“ s černým rozpočtem.

Zajímavý případ: Exorcista vyhnal „poltergeisty“ z rodinného domu

Mladý pár byl nucen uprchnout ze svého domu v anglickém Hullu po několika paranormálních javech.

Jednonohá kostra objevena pod nepoužívaným tančení parketem v západním Rusku je pozůstatkem Nepoleonovho oblíbeného...

Testy DNA potvrdily, že zbytky Napoleonova "oblíbeného generála" se skutečně našly pod starým tanečním parketem v Rusku začátkem tohoto roku.

Oblíbené články

Podľa Zoltána Andruska bral minister Richter úplatky za vybavenie povolení pre...

Televízia Markíza získala detaily výpovede Zoltána A., ktorý pri uzatváraní dohody o vine a treste v prípade vraždy Jána Kuciaka prehovoril o údajnej trestnej činnosti ministra Jána Richtera a ďalších.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com