Existují lidské klony již delší dobu?

Na internetu se vyskytují čím dál tím častěji informace, že lidské klony již dávno existují a žijí mezi námi. Jenom my jsme si toho ještě jaksi nevšimli. A jak bychom také mohli?

Apollo 8 vyfotografovalo obří „bránu“ na Měsíci

V archivech NASA je velké množství zajímavých fotografií, které byly zveřejněny až po mnoha letech.

Mainská mývalí kočka Lotus udivuje svojí velikostí a krásou

Vzhledem k jejich majestátní velikosti a společenské povaze se o mainských mývalích kočkách mluví jako o „roztomilých obrech“ ze světa domácích koček.

Kletba faraonů zabila předčasně 22 lidí

Legendární kletba faraónů si vyžádala 22 obětí. Všechny měly jedno společné - opovážily se narušit věčný odpočinek faraóna Tutanchamona.

Začít pracovat před 10. hodinou je podobné fyzickému mučení, tvrdí vědci

„Musíme respektovat biologické hodiny osob a jejich potřeby. Můžeme díky tomu být mnohem efektivnější a výkonnější,“ tvrdí Kelley.

Hypotézy o Lemurii

Lemurií je nazývána civilizace, která se rozprostírala po celém kontinentu a jejíž zničení bylo pravděpodobně zapříčiněno přírodní katastrofou.

Čas ve vesmíru se jednou navždy zastaví, tvrdí tým španělských vědců

Jakmile se jednou expanze vesmíru zastaví, zastaví se i čas. „Vše na tomto světě ustrne, stejně jako na momentce,“ soudí španělští vědci.

Jak je možné, že Vincent Van Gogh zachytil na svém obraze Vírovou galaxii?

Nizozemský malíř Vincent van Gogh (1853 – 1890) namaloval ve dnech mezi 16. až 18. červnem 1889 jeden ze svých nejslavnějších obrazů, Hvězdnou noc.

Planeta opic není sci-fi: v Africe našli civilizované šimpanze

Film „Planeta opic“ nebyl zjevně tak daleko od pravdy.

Rodíme se jako kreativní géniové. Škola z nás pak udělá hlupáky, zjistila NASA

Dr. George Land promluvil o testu kreativity, který vytvořil pro vědce NASA, aby jim umožnil měřit tvůrčí potenciál školních dětí. Odkud kreativita pochází? Rodí se děti již kreativní nebo se to musí naučit? Výsledky tohoto testu vás zajisté překvapí!

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com