Bylo odhaleno tajemství týkající se vzniku Stonehenge

Vědci z Univerzity v Newcastle dospěli k závěru, že stavitelé komplexu Stonehenge využívali pro přepravu masivních kamenů na saních vepřový tuk.

Objevené jezero v Alpách 11 000 stop vysoko v „skutečně alarmujícím“ znamení změny klimatu

Horolezec zachytil vznik „alarmujícího“ jezera vysoko ve francouzských Alpách po roztátí ledovcového sněhu v intenzivní vlně horka, která na konci června uchopila střední Evropu.

Raper Drill obviněný z vraždy poté, co muža pobodal k smrti v centru Londýna

Raper Drill byl obviněn z vraždy muže, kterého pobodal k smrti v centru Londýna.

Žili na Zemi opravdu obři? + Foto

Některé archeologické nálezy svědčí o tom, že naši prapředkové nebyli žádní drobečkové. V roce 1821 byly ve státě Tennessee v USA nalezeny ruiny starobylé kamenné zdi, pod kterými byla objevena kostra člověka vysokého 215 cm.

Vědci objevili prehistorické pavouky se svítícíma očima. Jsou staří 110 milionů let! + VIDEO

Přestože jsou nálezy fosilií pavouků poměrně vzácné, vědci vědí, že tito tvorové existovali již ve starověku. Díky nedávným fosilním nálezům víme, že po miliony let oči pavouků odrážely světlo, když v temnotě lovili svoji prehistorickou kořist.

Pokud máte pár milionů tak tyto opuštěné hrady mohou být Vaše

Vždycky jste chtěli koupit svůj vlastní hrad? Pokud jste vytrvalý romantik a hledáte konečný svršek, nehledejte nic jiného. Tyto tyčící se nemovitosti s prázdnými chodbami a zarostlou krajinou jsou připraveny k renovaci.

Archeologové odkryli ve Švédsku „senzační“ vzácné vikingské pohřebiště lodí + foto

Pozůstatky muže, psa a koně byly nalezeny během vzácného objevu dvou vikingských pohřebních lodí ve Švédsku. Archeologové to oznámili 4. července.

Cosplayerka začala prodávat vodu, ve které se koupala, a vyprodala ji za dva dny:...

Instagramová modelka Belle Delphinová z Velké Británie je velmi populární mezi uživateli internetu, a to nejen kvůli jejím upřímným záběrům. Tentokrát dívka nabídla fanouškům neobvyklý produkt a setkala se s naprosto nejednoznačnou reakcí publika.

Muž byl natočen jako leze na vrchol druhého nejvyššího mrakodrapu v Evropě o 5...

Muž zaujal internet poté, co byl spatřen lezení na vrchol jednoho z nejvyšších mrakodrapů v Evropě bez postroje hned po půlnoci v pondělí ráno.

Mýty a fakta o zeleném čaji

Často slyšíme o zeleném čaji jako o magických výhodách, které poskytuje, od detoxikace až po hubnutí.

Oblíbené články

Merkelová kritizuje Trumpovy komentáře na adresu kongresmanek

Německá kancléřka Angela Merkelová v pátek kritizovala komentáře amerického prezidenta Donalda Trumpa o demokratických zákonodárcích barev. Říká, že jsou v rozporu s tím, co považuje za „sílu Ameriky“ a vyjadřující solidaritu se ženami.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com