“Nulová hodnota kĺzavého mediánu je impulzom na zrušenie núdzového stavu na Slovensku,” hovorí Sloboda...

„Občania Slovenskej republiky si zaslúžia veľký obdiv a poďakovanie. Zdravotná situácia je veľmi dobrá, čo dokazuje aj dnešná nulová hodnota kĺzavého mediánu. Horšie je však na tom ekonomická situácia krajiny. Aj z toho dôvodu...

Jak vybrat vodítko a obojek pro psa? Pár rad začínajícím pejskařům

Vodítko nebo obojek pro psa dnes můžete s klidem vybrat i na internetu, už nemusíte chodit do kamenné prodejny a trávit čas ve frontách nebo se trápit nedostatečným výběrem. Pokud chcete ale vybrat vodítko nebo obojek pro psa online, měli byste se znát pár základních rad. Začněme obojky pro pejsky.

Covid-19 odhalil podvod korporátů v taxislužbě

Vláda zakázala práci řidičům bez „licence“, kteří často jezdili pro alternativní taxislužby. Vláda tímto sama veřejně přiznala, že takové jednání toleruje. Sdružení českých taxikářů z.s. na toto upozorňuje již několik let.

Praha bojuje se suchem: Obnovením Lítožnického rybníka získává Praha 11 hektarů nové vodní plochy

Hl. m. Praha dokončilo výstavbu rybníka mezi městskými částmi Běchovice a Dubeč. Nový Lítožnický rybník zabírá plochu 11 hektarů a nachází se na místě původního rybníka, který byl v minulosti vypuštěn a vysušen. Součástí úpravy vodních ploch bylo i zmeandrování Říčanského potoka pod hrází, což přispěje k zadržení vody v místní krajině.

Ojetá auta v Česku: 1 ze 4 poškozeno, tachometry stočené o 61 tisíc kilometrů!

Přestože se prodej ojetých automobilů kvůli pandemii koronaviru v České republice výrazně zpomalil, řidiči v březnu a dubnu mnohem častěji kontrolovali historii svých vlastních vozidel. Rozsah kontrol dříve zakoupených automobilů v tuzemsku vzrostl až o 48 procent.

Sloboda a Solidarita bude presadzovať pre včely osobitnú ochranu

„Včely sú veľmi dôležité živočíchy pre náš život a celú biodiverzitu. Zatiaľ vnímame včelu medonosnú ako hospodársky druh, avšak to je nepostačujúce. Tento živočích by si zaslúžil osobitnú ochranu, pretože je ohrozený. Podľa súčasnej...

Pandémia Covid19 zasiahla najviac ženy a zvýraznila rodové nerovnosti

Pre ženy je vyváženie pracovných a rodinných povinností nekonečná výzva, no v dôsledku pandémie čelia dvojitému bremenu - majú dlhšie zmeny v práci alebo homeoffice a pri tom ich čakajú ďalšie povinnosti spojené so starostlivosťou o deti a domácnosť. Pandémia Covid19 tak naplno odhalila pretrvávajúce rodové nerovnosti.

Oslavte Mezinárodní den whiskey stylově a se sklenicí v ruce

Podíváte-li se na seznam mezinárodních dnů, zjistíte, že je opravdu bohatý. Není měsíce, v němž by nějaký chyběl. I na květen připadají velmi zajímavé významné svátky, mezi nimi zaujme především Mezinárodní den whiskey, který připadá na 18. května.

Začněte těžit teplo ukryté pod povrchem vašeho pozemku

Jak by se vám líbilo mít možnost „načerpat“ si teplo pro vaši nemovitost? Žádná závislost na dodávkách fosilních paliv, komplikace se skladováním, přikládáním apod. A věděli jste, že tuto možnost už dávno máte v podobě geotermální energie?

Situace po zimě je kritická, MŽP pošle letos na boj se suchem dalších až...

Česko se na sucho musí i nadále adaptovat. Ministerstvo životního prostředí v loňském roce podpořilo přes 4600 projektů řešících problémy se suchem za více než 2 miliardy korun. Letos už má otevřené výzvy pro...

Oblíbené články

Oldřich Rambousek: Máme právo postavit se imigrantům s použitím síly??? Máme...

Skutečně složitá otázka. V její složitosti je však skryt jednoduchý a legitimní postoj k celé záležitosti. Zabij-nebo budeš zabit. Chraň svou kulturu a národ do posledního náboje-jinak budou zničeny. Možná Vám to přijde jako krutost, ale oni-ti druzí, nejednají jinak a neštítí se doslova ničeho.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com