Tagy Zprávy ze světa

štítek: Zprávy ze světa

Rakouský kancléř Kurz: Je strašidelné, že většina lidí na sociálních dávkách žije ve Vídni....

Rakouská vláda zatím poctivě plní své předvolební sliby a zaujala tvrdý postoj vůči imigrantům. Kancléř Sebastian Kurz je proto čím dál populárnější doma i v Evropě, kde jej vnímají převážně jako zachránce tradičních stran před vlnou antisystémových hnutí. Poslední zpřísnění postoje vůči imigrantům oznámil rakouský kancléř minulé pondělí. Podle vládního návrhu by cizinci, kteří neumějí německy, měli mít omezené sociální dávky.

Chris Rock: “Chci vidět více zastřelených bílých dětí, více plačících bílých matek” + VIDEO

Americký stand-up komik Chris Rock ve svém pořadu Tamborine, který běžel ve středu na Netflixu, řekl pár slov, za které, pokud by byl bílý a řekl to o černoších, by už si v zábavním průmyslu nikdy neškrtl.

Macron: Brazilské ženy by se měly stydět za Bolsonara zato, že si dovolil zesměšnit...

Brazilské ženy by se měly stydět za prezidenta Jaira Bolsonara, řekl francouzský prezident Emmanuel Macron v pondělí poté, co brazilský vůdce zesměšnil Macronovu manželku na Facebooku.

Macronova zuřivost v EU: francouzský vůdce „zklamán Merkelovou a Německem“ vzhledem ke rostoucímu napětí

„Zklamání“ EMMANUELA MACRONA vůči Angele Merklové a Německem je „mimořádně akutní“, protože napětí mezi dvěma těžkými váhami Evropské unie stále stoupá na znepokojující úroveň.

Tak to je hodně, hodně drsné. Takto se máte chovat v multikulturním a “tolerantním”...

Slobodný Výber a Katerina Magasin Známa, švédsky publikujúca spisovateľka a žurnalistka Katerina Janouch (Kateřina Janouchová), dcéra českého disidenta, jadrového fyzika a neskoršieho zakladateľa Nadácie Charty 77 Františka Janoucha, žije od svojich desiatich rokov v Štokholme, kde sa jej otec usadil po vypovedaní z Československa v roku 1974.

Sovětské bomby stále zabíjejí lidi v Afghánistánu aj po desítky let

Gholam Mahaiuddin jsi tiše vzdychne, když přemýšlí o svém čtrnáctiletém synovi, který byl na jaře zabit bombou, která byla v minulém století v kopcích provincie Bamiján ve středním Afghánistánu.

Čím by odpovědělo Rusko v případě „íránského scénáře“? Expert prozradil nejúčinnější způsoby likvidace letadlových...

Historicky nejsou letadlové lodě nejsilnější stránkou ruských ozbrojených sil. Rusko však nashromáždilo určité množství technologií, které v případě potřeby umožní „plovoucím letištím“ účinně odolat útoku. „Nejchytřejší“ a nepostřehnutelné rakety ze vzduchu i ze země mohou jít do akce. Mohlo by se zdát, co s tím má moře společného?

Bývalý čínský muslimský úředník a hlava Sin-ťiangu je odsouzen k doživotnímu vězení za přijetí...

Čínský muslimský úředník byl odsouzen na doživotí za přijetí úplatků ve výši 79,1 milionu juanů (8,7 milionu liber) za práci ve vyšších vládních funkcích, včetně vedoucího provincie Sin-ťiang a národní energetické správy.

Kde Němci rádi emigrují?

Němci jsou nenasytní cestovatelé a pohybují se po celém světě. Zdá se však, že Němcům se nejvíce líbí některé země, zejména v Evropě.

Katolická církev vyšetřuje případ, když se dvě misionářské jeptišky staly těhotnými navzdory slibům cudnosti...

Katolická církev zahájila vyšetřování poté, co dvě misionářské jeptišky otěhotněly při práci v Africe.

Oblíbené články

V celém osočování ohledně dezinformací vlastně nejde o informace, ale o...

Hospodářské noviny tvrdí, že pokud by se 20 největších tzv. „dezinformačních serverů“ v zemi počítalo jako jedno médium, patřilo by k nejsilnějším v zemi. Neboli: O kolik peněz tím asi připravily „seriózní“ servery?
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com