Tagy Zprávy ze světa

štítek: Zprávy ze světa

Vyslankyně USA v Polsku úspěšně převzala strategii vměšování a hrozeb

Nedávno americký velvyslanec v Německu Richard Grenell dopisy hrozil, že USA uloží sankce německým společnostem podílejícím se na výstavbě Nord Stream 2, napsal Der Spiegel.

Svobodnenoviny.eu: Švédská státní televize odmítla pomoci policii identifikovat migranty, kteří okrádají důchodce

Dva migranti nedávno ukradli 90leté ženě kreditní kartu a poté se jim podařilo z karty ukrást 1900 eur.

English Annex: One Lawyer, One Day, 194 Felony Cases | The New York Times

Mr. Talaska was not outside the norm. Of the public defenders in Louisiana handling felony caseloads at that time, there were two dozen with even more clients. One had 413.

Nejnebezpečnější ledovec na světě se rychlé rozpadá. Co nám hrozí?

Mezinárodni skupina vědců z USA, Německa a Francie zpozorovala zrychlení tání Thwaitesova ledovce v západní Antarktidě, kde se ledová pokrývka mění nejrychleji. Podle odhadů vědců stačí jen tento jeden ledovec, aby vzrostla úroveň moře po celém světě. Uvádí se v časopise Science Advances.

Přestřelka v Texasu si vyžádala zranění pěti policistů. Dva podezřelí jsou mrtví

Pět amerických policistů bylo zraněno při přestřelce v texaském Houstonu.

Tajemství letu MH370 konečně objasněno? Vědci Přišli s novým nadějným nápadem

Odborníci zřejmě mají novou metodu, která by mohla pomoci v pátrání po ztraceném letu MH370. Stroj společnosti Malaysia Airlines, který letěl 8. března 2014 tamějšího data z Mezinárodního letiště Kuala Lumpur v Malasjii na Letiště Peking v Číně, se ztratil i s 239 lidmi na palubě.

Macrona obvinili z dvojího metru kvůli ultimátu Venezuele!

Jean-Luc Melenchon, šéf levicové francouzské strany „Nepokořená Francie“, obvinil prezidenta republiky Emmanuela Macrona z dvojího metru.

Supermax. Věznice, v níž sedí teroristé z 11. září i atentátník z Bostonu, mění...

Pod pojmem věznice si většina z nás představí například Mírov, Alcatraz, či možná Guantánamo, které ale ve skutečnosti není tak úplně vězním. Oproti tomu věznice ADX Florence, které nikdo neřekne jinak než Supermax, působí nejen neznámým dojmem, ale název ani nenapovídá tomu, co se za jejími zdmi skrývá. Jde přitom o nejmodernější a nejtvrdší věznici ve Spojených státech a o jedno z nejhorších vězeňských zařízení na světě. Trestanci i dozorci jí dokonce přezdívají "moderní verze pekla."

Italský ministr Salvini údajně omezoval svobodu migrantů. Teď mu hrozí soud

Italský zvláštní tribunál se rozhodl doporučit zahájit soudní řízení proti ministru vnitra Matteu Salvinimu.

Sankce USA vedly k tragédii v Kerčském průlivu!

Příčinou tragédie v Kerčské úžině, kde se vznítily dva tankery, byly Spojené státy americké. Tento závěr provedli odborníci, kteří byli dotazování agenturou Reuters, uvedl internetové stránky nsn.fm.

Oblíbené články

Le Penová: Evropská unie se snaží rozpoutat občanskou válku v Irsku

Evropská unie se snaží podmínkami Brexitu rozpoutat občanskou válku v Irsku, prohlásila předsedkyně pravicové francouzské strany Národní sdružení (bývalá Národní fronta) Marine Le Penová pro televizi BFMTV.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com