Tagy Zprávy ze světa

štítek: Zprávy ze světa

Francie: Policejní důstojník byl přepadený 12 „mladíkmi“ který je brutálně zbili a následně bylhospitalizován

Francouzský policista na motocykly byl hospitalizován s několika zlomenými zuby a trhlinami na tváři, které vyžadovaly stehy poté, co byl napaden „mládenci“, zatímco pronásledoval podezřelého v Lyonu.
Evropská unie

„Zabije“ koronavírus Európsku úniu? Už polovica Talianov žiada odchod z EÚ

Dôsledky zlyhania Európskej únie v súčasnej koronakríze sa začínajú prejavovať aj na verejnej mienke jej obyvateľov. Podľa najnovšieho prieskumu až takmer polovica Talianov podporuje odchod Talianska z Európskej únie – tzv. Italexit. Oproti prieskumu pred koronakrízou sa tak počet euroskeptikov zvýšil o približne 20 %

Macronova zuřivost v EU: francouzský vůdce „zklamán Merkelovou a Německem“ vzhledem ke rostoucímu napětí

„Zklamání“ EMMANUELA MACRONA vůči Angele Merklové a Německem je „mimořádně akutní“, protože napětí mezi dvěma těžkými váhami Evropské unie stále stoupá na znepokojující úroveň.

Propuštěný učitel uvedl, jak neziskovky převzaly výuku ve škole. Multikulturalismus a džungle

Bývalý znojemský učitel a major v záloze Stanislav Balík varuje před nástupem totality a „majdanu“ v Česku. Balík, který o své místo přišel kvůli tomu, že se postavil liberálnímu přístupu k výuce, v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz promluvil o katastrofickém stavu českého školství.

Mimořádné: Počet obětí nového koronaviru dosáhl 1770

Počet obětí epidemie nového koronavirus v Číně dosáhl v pondělí 1770 po tom, jak infekci podlehlo dalších 105 lidí, většina z nich v nejvíce postižené provincii Chu-pej ve střední části země. Vyplývá to z oznámení místních úřadů, o kterých informovala agentura AFP.

Trump v Londýně odsoudil evropské vůdce, kteří nechali do jejich zemí přijít migranty

Americký prezident Trump se vyjádřil proti tomu, co označil za migraci “milionů a milionů lidí” do Evropy, a prohlásil, že kontinent kvůli žadatelům o azyl ze Středního východu a Afriky “ztrácí svou kulturu”.

Rakouský kancléř Kurz: Je strašidelné, že většina lidí na sociálních dávkách žije ve Vídni....

Rakouská vláda zatím poctivě plní své předvolební sliby a zaujala tvrdý postoj vůči imigrantům. Kancléř Sebastian Kurz je proto čím dál populárnější doma i v Evropě, kde jej vnímají převážně jako zachránce tradičních stran před vlnou antisystémových hnutí. Poslední zpřísnění postoje vůči imigrantům oznámil rakouský kancléř minulé pondělí. Podle vládního návrhu by cizinci, kteří neumějí německy, měli mít omezené sociální dávky.

Chris Rock: “Chci vidět více zastřelených bílých dětí, více plačících bílých matek” + VIDEO

Americký stand-up komik Chris Rock ve svém pořadu Tamborine, který běžel ve středu na Netflixu, řekl pár slov, za které, pokud by byl bílý a řekl to o černoších, by už si v zábavním průmyslu nikdy neškrtl.

Macron: Brazilské ženy by se měly stydět za Bolsonara zato, že si dovolil zesměšnit...

Brazilské ženy by se měly stydět za prezidenta Jaira Bolsonara, řekl francouzský prezident Emmanuel Macron v pondělí poté, co brazilský vůdce zesměšnil Macronovu manželku na Facebooku.

Tak to je hodně, hodně drsné. Takto se máte chovat v multikulturním a “tolerantním”...

Slobodný Výber a Katerina Magasin Známa, švédsky publikujúca spisovateľka a žurnalistka Katerina Janouch (Kateřina Janouchová), dcéra českého disidenta, jadrového fyzika a neskoršieho zakladateľa Nadácie Charty 77 Františka Janoucha, žije od svojich desiatich rokov v Štokholme, kde sa jej otec usadil po vypovedaní z Československa v roku 1974.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com