Tagy Zprávy ze světa

štítek: Zprávy ze světa

NATO vyzývá Rusko, aby zničilo novou raketu, varuje před reakcí

NATO v úterý vyzvalo Rusko, aby zničilo novou raketu před srpnovou lhůtou a zachránilo smlouvu, která udržuje jaderné hlavice na zemi z Evropy nebo bude čelit rozhodnější reakci aliance v regionu.

USA – Rusko – Jižní Amerika – Black out – odstavování americké státní elity...

Když se řekne válka, většina lidí si představí tu nejhrubší formu války. Ale válka to nejsou jen tanky, bomby, rakety a vojáci.

Vědci odhalili předčasné příznaky nevyléčitelné nemoci

Předčasným příznakem nezvratných neurodegenerativních procesů, které jsou způsobeny Parkinsonovou chorobou, může být spotřebování serotoninu. K takovému zjištění dospěli vědci z Královské univerzity v Londýně. Informoval o tom portál Science Alert.

Merkelová říká, že je v pořádku po třesení na obřadu

Německá kancléřka Angela Merkelová vypadala nestabilně a viditelně se třásla, když pozdravila nového ukrajinského vůdce v horkém slunci v Berlíně a později řekla, že zjevně nepila dostatek vody.

Mezinárodní vyšetřovatelé ve středu oznámí obvinění proti několika podezřelým při sestřelení letu MH17

Mezinárodní vyšetřovatelé ve středu oznámí obvinění proti několika podezřelým při sestřelení letu MH17 nad východní Ukrajinou před pěti lety v útoku, který zabil všech 298 lidí na palubě.

Srbský soud osvobozuje bývalého amerického námořníka s odkazem na nedostatek důkazů

Srbský soud osvobodil bývalého amerického námořníka obviněného z nezákonného držení a distribuce zbraní.

Svobodnenoviny.eu: Německý soud smetl ze stolu zákaz plavání v plaveckých bazénech v islámských plavkách...

Zákaz plavek, které jsou v souladu s islámským právem šaría, známé jako burkini, byl zrušen vyšším správním soudem v německém spolkovém městě Porýní-Falc poté, co soudce rozhodl, že zákaz porušuje ústavu.
Migrantské cestovky

Imigranti v detenčním centru se vzbouřili: chtějí kapesné

Minulý týden se vzbouřili imigranti v detenčním centru v italském Boville Ernica.
Obama

Trump: Obama nejspíše věděl o skandálu Spygate

Prezident Donald Trump v rozhovoru s Georgem Stephanopoulosem pro ABC, že Barack Obama musel vědět o snaze zabránit mu ve vítězství ve volbách v roce 2016.

V Íránu uvedli pravděpodobnou příčinu požáru na tankerech v Omanském zálivu

Požár na dvou ropných tankerech v Omanském zálivu podle předběžných výsledků vyšetřování mohl vzniknout z technických důvodů, řekl íránské agentuře Tasnin Allahmorad Afifipur, generální ředitel Organizace přístavů a lodní dopravy provincie Hormozgán.

Oblíbené články

Organizace islámské spolupráce vyzvala OSN, aby vyhlásila islamofobii za formu rasismu

Organizace islámské spolupráce (OIC) v březnu vyzvala generálního tajemníka OSN, aby svolal zvláštní zasedání Valného shromáždění OSN, vyhlásil islamofobii za formu rasismu a pověřil zvláštního zpravodaje monitorováním a bojem proti této hrozbě v západních zemích.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com