Tagy Zprávy ze světa

štítek: Zprávy ze světa

Myslela si, že už je v bezpečí: Bývalá jezídska otrokyňa stretla svojho trýzniteľa v...

Jezídska tínedžerka, ktorá bola predaná do otroctva Islamským štátom, následne ušla a dostala sa až do Európy, teraz uteká z Nemecka. V uliciach Stuttgartu sa totiž neuveriteľnou náhodou stretla tvárou v tvár s mužom, ktorý ju v Iraku násilím držal a využíval ako otrokyňu. O tomto neuveriteľnom prípade informuje denník The Times

„Rusko se udusí vlastní krví”: V Kyjevě se pochlubili “mocnou” armádou!

Náměstek ministra pro dočasně okupovaných územích a vnitřně vysídlených osob Ukrajiny Jurij Grymčak pohrozil Rusku „krvavou“ odpovědí.

Porošenko se bojí nového Majdanu a připravuje se na útěk z Ukrajiny

Většina politologů se domnívá, že Petro Porošenko prohraje prezidentské volby na Ukrajině, které by se měly konat příští rok na jaře.

Tagesspiegel: Generál NATO vyzval Západ, aby učinil Rusko partnerem!

Válka s Ruskou federací bude katastrofou jak pro Evropu, tak pro zbytek světa, prohlásil generál NATO Manfred Hofmann v rozhovoru pro Der Tagesspiegel.

Změna hranic mezi Srbskem a Kosovem může vyvolat novou válku

Mezi Bělehradem a Prištinou probíhají jednání o změně hranic, o výměně území, což může ale také spustit velké problémy na Balkáně.

Ruský vliv na Středním východu roste, vojenská policie obsadila Golany

Ruská vojenská policie začala hlídat demilitarizovanou zónu mezi Izraelem a Sýrií na Golanských výšinách a podtrhuje tak rostoucí vliv Moskvy jako nejdůležitějšího hráče na Středním východu.

Guvernér státu Ohio odpověděl na kritiku Trumpa Putinovým smíchem + VIDEO

Trump ve zprávě na svém účtu na twitteru kritizoval guvernéra Johna Kasicha za opožděnou podporu republikánského senátora Troya Baldersona, kandidujícího do Sněmovny reprezentantů Kongresu USA.

V dvoch švédskych mestách podpálili maskovaní mladí ľudia desiatky áut + VIDEO

Maskovaní mladí ľudia podpálili v pondelok večer na juhozápadne Švédska niekoľko desiatok osobných áut a zaútočili aj na privolaných policajtov. Informoval o tom denník Aftonbladet.

NI: USA se připravují na bitvu s Ruskem v severním Atlantiku!

Americká flotila se chystá ke konfrontaci s Ruskem v severním Atlantiku, uvedl americký časopis The National Interest.

Na festivalu se zřítila lávka, zranění utrpělo přes dvě stě lidí

Více než 200 lidí se v neděli večer zranilo v severošpanělském pobřežním městě Vigo, když se pod nimi zřítila dřevěná lávka postavená pro účastníky hudebního festivalu.

Oblíbené články

Charita v podání Kataru? Mešity po celé Francii. V Marseille jich...

Že má Francie velice početnou muslimskou komunitu, je většině lidí známo. Ale kde tato komunita bere peníze na obrovské a opulentní mešity, kde imámové hlásají svou ideologii? Saúdská Arábie, zněl by odhad. Ale není tomu tak, i když bychom nebyli daleko. Stopy totiž vedou do Kataru. Kolik peněz přišlo na stavby, kde se scházejí vyznavači proroka Muhammada, z této země, odhaluje článek Gatestone Institutu.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com