Tagy Zprávy z domova

štítek: zprávy z domova

Další důkaz napojení Pirátů na Sorose? Okamura už mluví o trestném činu. Spolupráce s...

Šéf SPD Tomio Okamura se na svém Facebooku opět pustil do Pirátů. Tentokrát ve svém příspěvku zmínil, že je Česká pirátská strana napojena na finančníka George Sorose. Jak takovému závěru český poslanec dospěl?

Arabská mafie řádila v Teplicích! Skupina Čechů byla napadena agresivními muslimy … + VIDEO

To předčím varujeme se v Teplicích v Čechách stává realitou!

Kolaps v Praze: Klaus ml. udeřil na Piráty a spol. Tvrdé obvinění. A je...

Co dělat, když se doprava z jednoho nábřeží přesune na druhé a tramvaje stojí v zácpě? Zakázat vjezd. V Praze bude na tři dny omezena doprava na obou nábřežích. A už se objevují hlasy, že by to tak mělo být napořád a MHD by měla dostat přednost před „plechovými krabicemi“. „Oni se radují, když auta nemohou nikde projet a je kolaps,“ obvinil radnici Václav Klaus mladší. A přišla srovnání s povodňovým primátorem.
Migrantské cestovky

Perspektivy Visegrádu: informace o uprchlících v České republice

Tento článek se zaměřuje na uprchlíky v České republice a zaměří se na dva různé aspekty: politický a mediální zpravodajství.

Senioři, bděte!

Tak jako obvykle nehledáme zdroje k navýšení peněz na důchodovém účtu v rámci dlouhodobě existujících rezerv, v daném případě převážně mimorozpočtových. Místo toho se zabýváme přerovnáváním stejných peněz do různých hromádek v naději, že se nám tím rozmnoží. Jde o marnou naději, takto to v ekonomice nefunguje.

Ostrava bohuje s nedostatkem parkovacích míst. Postaví parkovací dům

Také Ostrava se musí potýkat s fenoménem nedostatku míst pro parkování. Proto musela přikročit k vyhlásení v pořadí již osmé architektonické soutěže.

Ústav nezávislé žurnalistiky, oblíbený zdroj redaktorů ČT. Xaver se tam vypravil a našel prázdnou...

Poté, co se moderátor Luboš Xaver Veselý vypořádal s pracovníky pořadu Newsroom ČT24, na které pořádně uhodil, že by se napřed měli naučit dělat svoji práci, si vzal na paškál i server Hlídacípes.org, který ho kritizoval za to, že je údajně jako moderátor Českého rozhlasu příliš měkký na politiky. Luboš Xaver Veselý se podíval, kdo za serverem Hlídacípes.org. stojí. A nestačil se divit...

Pocta zesnulému Václavu Havlovi k 30. výročí sametové revoluce

"Čím méně bude stát nucen mluvit do každodenní ekonomiky, tím lépe bude." - Václav Havel, Letní přemítání, s. 46.

Novotný: Vyrazte už konečně dveře s ředitelem ČT

Před poslanci Poslanecké sněmovny České republiky stojí nyní jeden z nejdůležitějších úkolů. Srovnat do latě Českou televizi a dostat ji urychleně pod kontrolu skutečných majitelů – českých občanů, píše Stanislav Novotný, předseda Asociace nezávislých médií.

Prestižní University of New York in Prague spolupracuje s JA CZECH

V rámci následujícího školního roku 2019/2020 renomovaná University of New York in Prague navázala spolupráci s JA Czech. Jedním z hlavních cílů spolupráce je rozšíření programu JA Studentská firma až do 50 % středních škol v České republice, ale i větší podpora vzdělávání pedagogů.

Oblíbené články

Podľa Zoltána Andruska bral minister Richter úplatky za vybavenie povolení pre...

Televízia Markíza získala detaily výpovede Zoltána A., ktorý pri uzatváraní dohody o vine a treste v prípade vraždy Jána Kuciaka prehovoril o údajnej trestnej činnosti ministra Jána Richtera a ďalších.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com