Tagy Zprávy z domova

štítek: zprávy z domova

Účastník pražského povstání 1945 o Koněvovi 9.9.2019 + VIDEO

Emil Šneberg účastník pražského povstání 1945 se zbraní v Praze XIX – dnes Praha 6 Hovoří o tom, jakou zásluhu má maršál Koněv na osvobození Československa, o roli vlasovců v pražském povstání a co vyjadřuje památník maršála Koněva.

Kalousek zmínil americký radar v Brdech, zpochybnil iniciativu Čechů a obvinil Rusy

Miroslav Kalousek (TOP 09) se v příspěvku na svém twitterovém účtu kriticky vyjádřil na stranu Jana Májíčka, aktivisty a zakladatele iniciativy Ne Základnám.

Prezidentova slova o abolici jsou zbytečná, řekl Babiš Impulsu + audiorozhovor

Podle Andreje Babiše je teď potřeba nechat pracovat justici.

Nová strategie: TOP 09 s Piráty provedli několik akcí k destabilizaci vztahů s Čínou...

„Když občané nenávidí EU, zajistěme, aby Čínu a Rusko nenáviděli ještě více a tak jim nezbude nic jiného, než se obrátit na nenáviděnou EU“ . Tak by se dala popsat strategie politiků probruselských Pirátů a TOP 09 s podporou Starostů. K destabilizaci vztahů využívají lokální politiky z Prahy, kteří volí zcela jinak, než zbytek země, ale daří se jim ničit vzájemné vztahy celých zemí a to zejména díky podpoře socialistického ministra zahraničí Petříčka.

Krátke zprávy z domova: Školka ztratila dítě. Přišli na to až rodiče, kteří si...

Školka ztratila dítě. Přišli na to až rodiče, kteří si ho chtěli vyzvednout

Doubrava: Za Klause to nevadilo, ale Babiš má být zločincem?

Ústecký senátor Jaroslav Doubrava je spokojen, že se ukázalo v přímém televizním přenosu jak opoziční politici chřadnou steskem.

Policista je povinen strpět pořizování záznamu nebo fotografií při výkonu služby jinou osobou

Spolek Šalamoun zaznamenal řadu případů, kdy příslušníci Policie České republiky, či Městské policie bránili pořizování obrazového záznamu jejich zákroku, často s odůvodněním, že považují mobilní telefon za zbraň, viz učebnicové video.

Zrušte poplatky pro ČT, udeřil prezident Zeman. A vyslal varování EU

Z PROFILU Prezident Miloš Zeman opět zodpověděl dotazy, které mu přímo položili čtenáři ParlamentníchListů.cz. Reakce hlavy státu směřovaly k tématům České televize, kde padla jasná slova ke koncesionářským poplatkům. Prezident se nově vyjádřil k našemu členství v EU a možné změně názoru na naše členství v této organizaci.

Pražané by měli jezdit nejnovějšími automobily, přeje si náměstek Scheinherr + audiorozhovor

Nápady takzvané Bursíkovy komise bere náměstek pražského primátora s rezervou. Sám radní pro dopravu Adam Scheinherr to naznačil v našich ranních Třech Impulsech na tělo.

Nejvýznamnějšími návštěvníky jižních Čech jsou domácí turisté

Nejvýznamnějšími návštěvníky jižních Čech jsou domácí turisté. Svůj primát ovšem před cizinci drží jen velmi těsně. V poměru 53 : 47. Vyplývá to z nově zveřejněné statistické studie Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR) zpracované ve spolupráci se společnostmi T-Mobile CR a CE-Traffic na základě dat získaných v roce 2018.

Oblíbené články

Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná...

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com