Tagy Zprávy z domova

štítek: zprávy z domova

Sirotci: 10 špeků včerejší sněmovny. Karel Schwarzenberg vás totálně ohromí

Včerejší jednání o globálním paktu o migraci, které alternovalo mezi diskusí o něm a o padesáti syrských sirotcích, vyplodilo zajímavé perly od českých politiků. Zde je deset nejvýraznějších projevů, ve kterých se poslanci pouštěli jak do globálního paktu, tak do ostatních poslanců. Kalousek napomínal Faltýnka, Miroslava Němcová se oháněla sirem Wintonem, Kalousek lidskostí. Schwarzenberg zašel ještě dál, chtěl rovnou zrušit oslavy vzniku republiky. A Mikuláš Peksa si povzdechl, kolik by to stálo, kdyby se poslanci sešli v hospodě...

Lidé nehlasují jak si přejí organizátoři, tak raději Zlaté Slavíky zrušili

Anketa Zlatá Slavík je v Česku kultovní, v loňském roce však celou soutěž poznamenaly machinace s hlasy, které provedli organizátoři. Vše mělo jediný cíl a to poškodit nepohodlnou kapelu Ortel.

Člověk v tísni žádá Babiše o výrazně více peněz na humanitární projekty ve světě,...

Organizace Člověk v tísni vyzvala premiéra Andreje Babiše, aby jeho vláda schválila navýšení prostředků na humanitární pomoc. Žádost přišla v kontrastu s tím, že Babiš odmítá přijmout 50 dětských migrantů.

Neziskovky se bouří proti Babišovi. Tímto opatřením prý ztížil život cizincům v ČR

Vláda premiéra Andreje Babiše (ANO) se rozhodla přitvrdit vůči cizincům. Neziskové organizace důrazně nesouhlasí.

Přijme Česko padesát sirotků ze Sýrie? Bude fronta čekatelů na jejich adopci, tvrdí senátor

V Senátu se bude mluvit o možném přijetí padesátky sirotků -, dětských uprchlíků ze Sýrie. Podle senátora Václava Láska by to Česko mělo udělat. Své důvody, ale obavy, vysvětlil občanům na sociálních sítích.
Miloš Zeman

Prezident Zeman účtoval: Neobjektivnost ČT je smrtící koktejl, který zahrnuje další ingredienci, a to...

Jako každý čtvrtek i dnes v hlavním vysílacím čase na TV Barrandov debatoval generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup s prezidentem republiky Milošem Zemanem o ožehavých tématech minulého týdne. A tentokrát došlo i na známkování. Výbornou by prezident udělil vládě za státní rozpočet, kladně ohodnotil i resort dopravy. Pětku by si vysloužilo naopak Ministerstvo průmyslu a obchodu.

9 z 10 přestupků spáchají v Mladé Boleslavi cizinci. Strážníci nosí neprůstřelné vesty.

Zdá se vám to jako zlý sen někde ze Švédska? Omyl, i Česká Republika má své nebezpečné oblasti, kde se pohybuje velké množství cizinců a ti tam ve velkém páchají zločiny.

Chlebíčky a pohlavní orgány! Andrej Babiš to natřel neziskovkám

Financování neziskového sektoru musí být transparentní, smysluplné a mít nějaké prokazatelné výsledky, řekl novinářům premiér Andrej Babiš. A k tomu přidal jednu příhodu, jak prý tato smysluplnost vypadá dnes.

Šílenče z ČT, co říkáš o Německu? Uprchlíčky vezmete, ty ty ty. Do pytle,...

Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup se po prázdninách vrátil ke svým klasickým pořadům. Vysílá Týden s prezidentem, ale také Týden podle Jaromíra Soukupa, což má být pokus o politicko-satirický pořad. Tentokrát si vzal na paškál Evropskou unii. I Českou televizi kvůli tomu, jak popisovala demonstrace v Saské Kamenici (Chemnitzu), Miroslava Kalouska (TOP 09), uprchlíky a Jiřího Drahoše.

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com