Tagy Zprávy z domova

štítek: zprávy z domova

Budeš si myslet, co chceme, nebo 15 let natvrdo

Policie obvinila prvního člověka za schvalování březnových teroristických útoků v mešitách na Novém Zélandu, při nichž pravicový radikál zastřelil pět desítek lidí.

Přituhuje: Andrej Babiš tvrdě o migraci a trestech pro Česko. Je to prý vážné

Premiér Andrej Babiš (ANO) svým typickým pozdravem Čau lidi pozdravil všechny, kteří si nenechají v neděli večer ujít jeho pravidelné komentáře na sociální síti Facebook. Mluvil nejen o evropských volbách, ale také o migraci.

Ministr kultury ČR Staněk odchází. Čelil kritice odvolání šéfa Národní galerie v Praze

Antonín Staněk (ČSSD) se z pozice ministra kultury ČR chystá odstoupit. Potvrdil to včera předseda ČSSD a vicepremiér Jan Hamáček, kterého cituje zpravodajský server Novinky.cz.

Václav Klaus mladší: Navrhnu politickým neziskovkám škrtnout peníze ze státního rozpočtu. Měli by dostat...

RADEK POKORNÝ přináší zprávu a video z již dvacátých sedmých Hovorů na pravici pořádaných konzervativní Akcí D.O.S.T. - tentokrát zaměřených na Pátou kolonu zvanou politické neziskovky

Homosexuál je poškozený člověk, ženy mají sloužit muži a nosit závoje. To v bakalářce...

Josef Svoboda, bratr bývalého ministra Cyrila Svobody z KDU-ČSL, kvůli kterému prý padla Rada Prahy 4 a post starostky tak získala Irena Michalcová (ANO), se rozhodl ve vyšším věku vystudovat další vysokou školu. Na to nás upozornil zdroj, který ParlamentnímListům.cz poslal výňatky z citované vysokoškolské práce. Naše redakce ji pečlivě prostudovala.

Vojenský komplex i u nás

Voj. bezp. komplex USA si zlého nepřítele - když není - musí vyrobit. Ale co my s tím? Když prezident USA Dwight Eisenhower v lednu 1961 končil svůj úřad, varoval ve svém projevu na rozloučenou svou zemi před sílící mocí vojensko-průmyslového komplexu USA (dnes nazývaného komplexem vojenskobezpečnostním).

Konec války 1945 v Plzni…

30. 4. 1945 americké jednotky dosáhly Chebu, Aše, potom směřovaly do Stříbra, Klatov, Domažlic…

Pojišťovny přestanou hradit brýle a skla. Ale budou hradit změnu pohlaví

Letos v srpnu přestanou zdravotní pojišťovny přispívat na brýle lidem starším 14 let.

Německo dluží České republice reparace ve výši 15 tisíc miliard korun z druhé světové...

Německo doposud nezaplatilo reparace za škody, které způsobilo Československu ve druhé světové válce. České Ministerstvo zahraničí uvádí, že nároky na reparace existují ve výši 306 mld. Kčs, vyjádřeno v dobové měně, přičemž Československu bylo ze strany Německa vyplaceno pouhých 230,1 milionu Kčs. Otázku reparací vrátilo na světlo denní hnutí SPD, které požaduje, aby je vláda požadovala po Německu. Babišův kabinet to ale ústy premiéra odmítl. Podle odhadů hnutí SPD (na základě porovnání průměrných mezd tehdy a dnes) nám k dnešku Německo dluží 10 až 15 tisíc miliard korun. O zaplacení reparací se začalo hlásit například také Řecko. SPD chce otevřít otázku reparací i v Evropském parlamentu.

PÁTÁ GENERACE MOBILNÍ SÍTĚ MŮŽE BÝT VRAŽEDNÁ

Letos byla jako první na světě uvedena do provozu v Jižní Koreji mobilní telefonní síť páté generace (5G)

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com