Tagy Zprávy z domova

štítek: zprávy z domova

Co tak nové Tajemství výchovy v ČT?

Stalo se mi to před chvíli. Chystal jsem se na tramvajové zastávce usednout na lavičku a nevšiml si asi čtyřletého chlapce, který ve snaze vybojovat přede mnou místo pro sebe (a snad i pro svou maminku), se zřejmě z běhu (jinak bych ho včas stačil vnímat), vrhl pod můj už usedající zadek.

Svobodnenoviny.eu: Kvůli neúspěšným studentům chtějí politici zrušit maturitu z matematiky. Co dávat maturitní vysvědčení...

A řidičák? Zbroják? Vláda má dostat na stůl poslanecký návrh z dílny Pirátské strany, pod který se podepsali i experti na problematiku školství z ODS, KDU-ČSL a TOP 09, jehož cílem je radikálně změnit maturitní zkoušky.

Svobodnenoviny.eu: S výskytem nelegálních migrantů na našem území se doslova roztrhl pytel. Zde jsou...

S výskytem nelegálních migrantů na našem území se doslova roztrhl pytel. V kamionu převážejícím melouny přicestovalo do pražských Řeporyjí pět migrantů, z areálu utekli do polí. Policie je zajistila a migranty si na místě převzali policisté z Odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy. O prodlouženém víkendu byli zase zadrženi na Břeclavsku tři migranti z Bangladéše. A sluníčkáři nám budou pořád tvrdit, že tu žádní imigranti nejsou…

Kvůli drahé zelenině a drahým zemědělským plodinám začínají Češi čím dál více pěstovat vlastní...

Kvůli drahé zelenině a drahým zemědělským plodinám začínají Češi čím dál více pěstovat vlastní produkty. Není divu, když například ceny cibule meziročně v květnu stouply téměř o 189 procent z 13,08 koruny na průměrných 37,77 koruny za kilogram.

Sudetští Němci: „To je hnus!“ Oficiální dokument i silná slova Klause ml.

V českém mediálním prostoru minulý měsíc proběhla zpráva o tom, že se srazu Sudetoněmeckého krajanského sdružení zúčastnil i český velvyslanec Tomáš Jan Podivínský a že by se některý příští ročník konal již v ČR. A rozhořel se spor o to, jaký by měl být postoj české vlády. Aktivitu v tomto směru vyvíjela zejména komunistická europoslankyně Kateřina Konečná. Včera zveřejnila odpověď ministra Petříčka. „Tak toto je silné kafe!“ říká. A sjezd landsmanšaftu si vzal na paškál i předseda Trikolóry Václav Klaus mladší. „Je to spolek, který by neměl mít žádná oficiální privilegia, a proto nechápu naše politiky, kteří jezdí poklonkovat potomkům sudetských Němců,“ citoval slova historika.

TOTALITNÍ NADVLÁDA POLITICKÝCH STRAN UŽ STAČILA! VOLBY ANO, STRANY NE!

Přes 40 let nám vládla jedna strana a 30 let zde máme ,,guláš" nepřehledných stran, z nichž všechny bez výjimky jsou prokazatelně napojené na organizovaný zločin. Tato iluze ,,demokracie" je postavená na vzájemných nenávistných střetech politických stran, které využívá finanční oligarchie a mafie jako zástěnu pro mocenské operace...

Zase běženci! Česká policie objevila další skupinku nelegálních migrantů. Tentokrát na východě země

V neděli ráno na Frýdecko-Místecku došlo k dalšímu objevení nevítané návštěvy běženců. Tentokrát čeští policisté zadrželi pět nelegálních migrantů. O podezřelé cizince strážce zákona informovali pracovníci čerpací stanice, které předtím varoval řidič nákladního vozidla. Ten zaslechl z návěsu podezřelé zvuky.

Šarapatka vyzývá občany k provedení státního převratu

Poté, co ve svém článku ve Foru 24.cz ze 7. t.m. nazvaném „Zeman žene zemi do občanského konfliktu kvůli Rusku“ obvinil člen rady ČT Zdeněk Šarapatka prezidenta republiky ze všech myslitelných i nemyslitelných zločinů, z nichž zřejmě za nejvážnější považuje ten, že prezident vede zemi do konfliktu.

Ten humus, co se tam poflakuje! Ožralové. Lidé bojují s „Domem hrůzy“ na severu...

REPORTÁŽ „Když umístím dvě stě chlapů někam, kde v přízemí je hospoda, tak vím, že je to průšvih,“ říká šéfka petiční akce kolem mosteckého Bloku 5, o němž jsme už před lety psali jako o „domě hrůzy“, kde lidé bydlí jako zvířata, a nikdo to nedokáže změnit. Rozhořčení občané nyní dostali odpověď od města, které roky nabádají k odkupu. Vlastník má ale podivnou podmínku. Jde o exemplární ukázku, že boj proti ubytovnám se nejen nedaří, ale nachází si neuvěřitelné cesty, které se mohou týkat i sebelepší čtvrti. „Tohle je horší než bezdomovci…“

Uživatele sociálních sítí pobouřila výzva Ondráčka k potápění lodí s migranty. „Distancuje se KSČM...

Vyhrocení kolem migrační krize nenechá v klidu ani komunistu a poslance PČR Zděnka Ondráčka. V sobotu se totiž tento politik na sociální síti podělil o jediný způsob, jak změnit situaci v Evropě. Rozvije se to až na politický skandál v KSČM?

Oblíbené články

Merkelová kritizuje Trumpovy komentáře na adresu kongresmanek

Německá kancléřka Angela Merkelová v pátek kritizovala komentáře amerického prezidenta Donalda Trumpa o demokratických zákonodárcích barev. Říká, že jsou v rozporu s tím, co považuje za „sílu Ameriky“ a vyjadřující solidaritu se ženami.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com