Tagy Zprávy k zamyšlení

štítek: zprávy k zamyšlení

Smrt svobody: Rychle a tiše. Vadí ti migrantské násilí? Budeš bez peněz! Zřídí Mastercard...

IVAN POLEDNÍK upozorňuje na další současný nástroj instalované globální totality a omezení osobních svobod každého z nás - dost možná ten úplně nejúčinnější

Válka s Íránem na spadnutí? Z Washingtonu znějí ostrá slova

Americký prezident Donald Trump a jeho blízcí spolupracovníci tvrdí, že neusilují o válku s Íránem, ale opatření, která přijali během posledního měsíce – například pokus zastavit veškerý expert íránské ropy, oceli, mědi a dalších produktů -, válku nebezpečně přibližují, varuje editorial serveru Washington Post. Renomovaný deník připomíná, že tváří v tvář ekonomické krizi Teherán dle očekávání odpověděl pohrůžkou, že obnoví obohacování uranu ve velkém, nebezpečnou aktivitu, kterou zastavila dohoda o íránském jaderném programu, jíž Trump nerozvážně vypověděl.

Švédsko je země, kde se stávají naprosto šílené věci. Švédské úřady ruské křesťanské rodině...

Švédsko je země, kde se stávají naprosto šílené věci. Švédské úřady ruské křesťanské rodině sebraly křesťansky vychovávané dítě a předaly ho k výchově muslimské rodině.

Kdo je skutečnou mocenskou nebo finanční elitou, která ovládá svět?

V návaznosti na předchozí komentář „Finanční elity aneb Plán nebo Neplán“ bych rád zaměřil Tvoji pozornost, laskavý čtenáři, na jeden důležitý aspekt, který nesmíme přehlížet při snaze porozumět alespoň zčásti geo-politickému dění, nebo to nazvěme jednoduše – porozumět velkým hrám velkých kluků (a velkých holek, abych neopomenul krásnější a zranitelnější polovinu lidstva).

Kosovo. Svedectvo o poslednej najväčšej lži geopolitiky konca dvadsiateho storočia

Generál v zálohe Dominique Delawarde zažil fázy “pred, počas a po vojenskom ťažení” bombardovania Srbska na pozícii šéfa “spravodajstva a elektronického boja” generálneho štábu Spoločného operačného plánovania. Zapojený do prvej línie tohto štábu v daných udalostiach, poskytuje nám svoje svedectvo

NATO praská ve švech? Evropané odmítají důvěřovat USA v oblasti bezpečnosti

Více než 40 % Evropanů je přesvědčeno, že Spojené státy nejsou pro Evropskou unii spolehlivým partnerem, vyplývá z výsledků průzkumu veřejného mínění provedeného výzkumným centrem YouGov.

Řecko: “No-go” zóna v Aténách?

"V téhle čtvrti najdete ... čety, roty, prapory, a kalašnikovy. A já už nevím, jestli my, jako policejní sbor, máme ještě vůbec politický mandát tuto čtvrť vyčistit. Je to teď už asi práce spíš pro armádu." - Stavros Balaskas, víceprezident Řecké federace policistů, 6. dubna 2019.

To je vážně šílené, kam až dovedly Velkou Británii masová imigrace a multikulturalismus…

To je vážně šílené, kam až dovedly Velkou Británii masová imigrace a multikulturalismus. Britský pouliční slang se vinou mísení kultur vyvíjí natolik rychle, že britská policie už mnoha obyvatelům nerozumí.

Publicista Juraj Hrabko o prezidentovi Kiskovi: Zdá se mi, že míří vysoko, ale z...

Prezident SR Andrej Kiska, který v rozhovoru se zahraničními novináři o Slovensku prohlásil, že je mafiánským státem, pere špinavé prádlo na veřejnosti a vytváří negativní reputaci státu. Žádný z bývalých prezidentů země a ani nikdo z lídrů V4 o své zemi takto nemluvil, říká v rozhovoru pro TABLET.TV publicista Juraj Hrabko.

Ron Paul: Nukleární válka? Kvůli Venezuele?

Chystá se prezident Trump napadnout Venezuelu? Jeho poradci se stále větší rozhodností opakují, že „všechny možnosti jsou na stole“ a že „americký zásah k obnovení venezuelské ústavy“ se „může ukázat jako nezbytný“.

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com