Tagy Zprávy k zamyšlení

štítek: zprávy k zamyšlení

Plán Evropské unie na naše zničení. Tomu ani neuvěříte…

Nenápadně okrajovaná kolečka salámu našich svobod pomalu mizí v nenasytném chřtánu EU.

Proč teroristé neútočí v Česku? Odborníci našli odpověď u muslimů a uprchlíků

Navzdory vlně větších či menších teroristických útoků, které se odehrávají všude kolem nás, se Česko tomuto problému zatím úspěšně vyhýbá. Proč jsme jednou ze zemí, kde teroristé útočit nechtějí?

Obrovské požáry na planetě. Viník je člověk, nebo příroda? Tání ledovců. Příchod doby ledové?...

ROZHOVOR Přehřátá města potřebují „luftovat“, nikoliv být zaplněna auty. Ty je třeba omezovat, ale ruku v ruce se zvyšováním veřejné dopravy. Kromě světové migrace bychom neměli zapomínat také na migraci naši, vnitřní, která přírodě také mnoho neprospívá. A když už se tak hovoří o koronaviru, neměli bychom zapomenout ani na naši „obyčejnou“ chřipku, která decimuje republiku jen s minimálním zájmem médií. Světově uznávaný geolog a přírodovědec Václav Ziegler si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz všímá i rozšiřování výskytu vlka a „bordelářství“ některých farmářů, kteří hned spěchají uplatnit náhrady škody za stržené ovce, ale svá stáda nijak nechrání. Navíc jejich údajné bio produkty nejsou k sehnání a když ano, tak za nekřesťanské peníze. Že bychom měli v ČR černou díru? To by byla energie zadarmo!

VKML: Šok pro kavárnu všech značek. V zemi se něco děje. Média globalistů ztrácejí...

PETR HÁJEK se zamýšlí nad hlubšími souvislostmi průzkumu, který posadil Václava Klause juniora do čela důvěryhodnosti šéfů politických stran – a rozumí strachu, který to v „bažinách“ působí

Nemecku hrozí obrovská katastrofa: Rozpad štátu, nezamestnanosť, rozpredaj krajiny do cudziny

Americký veľvyslanec v Nemecku vyslovil hrozbu, ktorá by mohla znamenať pre Nemecko a pre celú Európu doslova katastrofu. Zato, že Nemecko neplní svoju povinnosť dávať dve percentá HDP na militarizmus, pohrozil odchodom amerických okupačných vojsk z Nemecka

Světová válka 3: Chystá se třetí světová válka? Dojde k další válce? Sdílejte

Strach roste po celém světě po atentátu na íránského generála Soleimaniho a středeční ranní odvetu z Íránu - ale chystá se 3. světová válka? Dojde k další válce?

Vystoupení z Evropské unie je výhodné. Zde máte fakta

Život mimo Evropskou unii by pro nás mohl být vážně dobrý. „A jaká je vaše alternativa?“ dožadují se eurooptimisté. „Chcete z Británie udělat nové Norsko? Nebo snad nové Švýcarsko? Chcete vyrábět kukaččí hodiny? Vážně?“

Putin varuje: „V některých zemích už bylo nahrazeno slovo „matka“. To se u nás...

Prezident Vladimir Putin na nedávném setkání Rady pro mezietnické vztahy, Kremlské poradní skupiny, poznamenal, že některé země nahrazují slovo „matka“ kvůli obavám o politickou korektnost. „Doufám, že u nás v Rusku se to nikdy nestane,“ dodal.

Greta Thunbergová prohlásila, že by světové vůdce postavila ke zdi

Švédská aktivistka na Twitteru později zmírnila svou původní výzvu s odkazem na nepřesnost překladu.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se...

Statistiky z povinných jazykových kurzů nabízených migrantům v Německu ukazují nepatrnou úspěšnost. Zástupci strany pravicové Alternativy pro Německo (AfD) tvrdí, že to dokazuje, že migranti mají jen malou vůli integrovat se do německé společnosti.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com