Tagy Zprávy k zamyšlení

štítek: zprávy k zamyšlení

Necháme si ukrást duše našich dětí?!

Obdrželi jsme velmi závažné svědectví o probíhajícím, bezpreced entním vymýváním mozků naších dětí na středních školách a učilištích. Zveřejňujeme ho, názor si udělejte sami. Zřejmě je to centrálně řízeno z ministerstva ve spolupráci s neziskovými organizacemi.

Pogromy na AfD: Německá politika ukazuje svoji skutečnou tvář. Násilí pro umlčení všemi vítáno....

REDAKCE PROTIPROUD přináší další pohled na pozadí útoků proti politikům z AfD, kteří si dovolili něco strašného: zveřejnit rozmáhající se totalitní propagandu „evropských hodnot“ na německých školách

Milí rodiče, dávejte se pozor, aby vaše dcery nebyly multikulturně sexuálně „obohaceny“ i v...

V Polsku uplynulých vypukl skandál kolem školského projektu Euroweek Foundation – School of Leaders.

“Zrádci, nepřátelé lidu!” Vlna extremismu a násilí roste, varuje prestižní deník

Politika charakterizuje mnoho činností, které spolu na první pohled nemají mnoho společného, konstatuje editorial serveru The Guardian. Renomovaný deník v něm zdůrazňuje, že chování zastánců brexitu, kteří často označují stoupence setrvání Spojeného království v Evropské unii za "zrádce" a "nepřátele lidu", pomáhá vytvářet politickou půdu, v níž se daří násilnému extremismu.

Žena se nenechala obohatit Afgháncem a vysloužila si obvinění za těžké ublížení na zdraví....

V rámci silvestrovských oslav Afghánec sexuálně napadl ženy před vídeňskou radnicí. Jednadvacetiletá Švýcarka o rok mladšímu útočníkovi v sebeobraně zlomila nos a stejně jako on skončila na policii.

Bouře v Německu. Muslimští zápasníci odmítli podat ruku rozhodčí …

Tři muslimští zápasníci v Německu nepodali německé rozhodčí ruku.

Svobodnenoviny.eu: Švédsko investuje velké peníze na uvězňování lidí, kteří kritizují masovou migraci

Vedoučí on-line skupiny pro monitorování nenávistných projevů „Näthatsgranskaren“ Tomas åberg obdrží finančí prostředky od daňových poplatníků pro hromadné hlášení důchodců a dalších, kteří na Facebooku píší kriticky o migraci.

Důsledky Macronova zhroucení

Hnutí žlutých vest („Gilets Jaunes“) toho nenechá. Dokonce ani poté - nebo zvláště proto - co Macron učinil váhavé, spíše cynické a oslnivé ústupky („příliš málo a příliš pozdě“), které při podrobení analýze představují novou lež, zejména pokud jde o zvýšení minimální mzdy. To bylo jasné z jeho výrazu, že ústupky tohoto prezidenta, který vedl volební boj na základě hesla „žádné ústupky“, jsou falešné - stejně, jako jeho falešný postoj zastánce. Dokonce i bez naslouchání jeho slovům ho prozrazuje řeč těla, vyznačující se arogancí.

Jak na to v novém roce: Doufej v nejlepší, připrav se na nejhorší. Od...

PETR ŠTĚPÁNEK komentuje stav a pohyb molocha, který ač zraněn, ještě zdaleka neumírá a přináší diagnózu přisluhovačů nové totality, která se od té předchozí příliš neliší

Náš letitý vzor: Je mnoho shnilého v království švédském. Alláhu Akbar nad Karlskronou. Napadena...

JUDITH BERGMAN hledí na vzorně genderově vyváženou demokracii ve Švédsku a ptá se, co se asi pokazilo, co se děje - a neodvažuje se ptát, co se dít bude
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com