Tagy Zprávy k zamyšlení

štítek: zprávy k zamyšlení

P.C.Roberts: Vojenskobezpečnostní komplex USA ničí mír i americkou ekonomiku

Americký ministr obrany Mark Esper je dřívějším lobbistou zbrojařské firmy Raytheon a současně i dalším příkladem záliby i posedlosti prezidenta Trumpa jmenovat do nejvyšších vládních funkcí ty lidi, kteří jeho politice nejvíce oponují. Proč si asi Trump myslí, že představitel vojenskobezpečnostního komplexu mu pomůže skoncovat s rolí Washingtonu coby světového hegemonistického četníka?

Život po smrti: Vědec vysvětluje, co se SKUTEČNĚ stane, když zemřete – neuvěřitelné VIDEO

Dr. Sam Parnia, ředitel výzkumu kritické péče a resuscitace na NYU Langone School of Medicine v New Yorku, uvedl, že umírání je „velmi pohodlné“.

Koronavírus odhalil nepríjemný fakt o očkovaní

Počas koronavírusového obdobia sa v Spojených štátoch objavila zvláštna skutočnosť. Graf detskej úmrtnosti ukazuje v posledných rokoch dynamický rast. Každý týždeň za posledných 7 rokov bolo zaznamenaných v priemere 700 prípadov skorej detskej úmrtnosti. A polovica z týchto 700 prípadov sa vyskytuje u detí vo veku do jedného roka.

Dánsko: vepřové našli v hovězího určené na kebaby. Muslimové si stěžují

Dánske úrady našli stopy bravčoviny v časti mäsa predávaného ako hovädzina na kebaby. Objavili ju počas inšpekcie vynútenej nedávnym škandálom s konským mäsom a moslimská komunita v krajine teraz žiada prísnejšie kontroly.

Plán Evropské unie na naše zničení. Tomu ani neuvěříte…

Nenápadně okrajovaná kolečka salámu našich svobod pomalu mizí v nenasytném chřtánu EU.

Proč teroristé neútočí v Česku? Odborníci našli odpověď u muslimů a uprchlíků

Navzdory vlně větších či menších teroristických útoků, které se odehrávají všude kolem nás, se Česko tomuto problému zatím úspěšně vyhýbá. Proč jsme jednou ze zemí, kde teroristé útočit nechtějí?

Obrovské požáry na planetě. Viník je člověk, nebo příroda? Tání ledovců. Příchod doby ledové?...

ROZHOVOR Přehřátá města potřebují „luftovat“, nikoliv být zaplněna auty. Ty je třeba omezovat, ale ruku v ruce se zvyšováním veřejné dopravy. Kromě světové migrace bychom neměli zapomínat také na migraci naši, vnitřní, která přírodě také mnoho neprospívá. A když už se tak hovoří o koronaviru, neměli bychom zapomenout ani na naši „obyčejnou“ chřipku, která decimuje republiku jen s minimálním zájmem médií. Světově uznávaný geolog a přírodovědec Václav Ziegler si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz všímá i rozšiřování výskytu vlka a „bordelářství“ některých farmářů, kteří hned spěchají uplatnit náhrady škody za stržené ovce, ale svá stáda nijak nechrání. Navíc jejich údajné bio produkty nejsou k sehnání a když ano, tak za nekřesťanské peníze. Že bychom měli v ČR černou díru? To by byla energie zadarmo!

VKML: Šok pro kavárnu všech značek. V zemi se něco děje. Média globalistů ztrácejí...

PETR HÁJEK se zamýšlí nad hlubšími souvislostmi průzkumu, který posadil Václava Klause juniora do čela důvěryhodnosti šéfů politických stran – a rozumí strachu, který to v „bažinách“ působí

Nemecku hrozí obrovská katastrofa: Rozpad štátu, nezamestnanosť, rozpredaj krajiny do cudziny

Americký veľvyslanec v Nemecku vyslovil hrozbu, ktorá by mohla znamenať pre Nemecko a pre celú Európu doslova katastrofu. Zato, že Nemecko neplní svoju povinnosť dávať dve percentá HDP na militarizmus, pohrozil odchodom amerických okupačných vojsk z Nemecka

Oblíbené články

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové...

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com