Tagy Zprávy k zamyšlení

štítek: zprávy k zamyšlení

Německo: Migranty musí přijímat všechny členské země EU

Debata o migraci je ve své podstatě debatou o evropském federalismu a o tom, do jaké míry umožní členské státy Evropské unii, aby si uzurpovala jejich rozhodovací pravomoci.

Obavy s Frexitu? Macron byl varován, aby se poučil z Velké Británie „než bude...

Emmanuel Macron byl varován, že Francie by se mohla připojit k Velké Británii při odchodu z EU, pokud se francouzský prezident nepoučí z brexitu dříve, než bude „příliš pozdě“.
Orbán

Orbán ohromil německé čtenáře: Angelo, tohle je sebevražda. To jsem vaší kancléřce řekl do...

Maďarský premiér Viktor Orbán pro německý liberální deník Die Zeit uvedl, proč se rozhodl zablokovat historicky největší rozpočet EU. Text v české verzi zveřejnila facebooková stránka Co se děje v Maďarsku. „Kdyby s vetováním rozpočtu přišli Němci, byly by to atomové bomby. Když odpalujeme my, jsou to jen ruční granáty,“ řekl Orbán, jenž Německo připodobnil k vlaku, který se je snaží vytlačit z trati. „Pokud to přijmeme, uděláme z Evropské unie Sovětský svaz,“ upozorňuje maďarský předseda vlády.

Krymské pyramidy

Když bylo v roce 2009 poprve od invaze otevřeno slavné bagdádské muzeum, chybělo v něm 15 tisíc artefaktů z původních sbírek.

Nepřehlédnete! Pravda o Billu Gatesovi (VIDEO)

Bill Gates vlastní 4 soukromé tryskáče a sbírku Porsche, které jsou uloženy v jeho zámku o rozloze 66 000 čtverečních stop (20116 metrů).

Podle maďarského bezpečnostního experta je hrozba terorismu v Maďarsku nižší než v Rakousku, Německu...

I přes nízkou úroveň ohrožení Maďarska země aktivně pracuje na pomoci svým sousedům. Proto po teroristickém útoku ve Vídni maďarská protiteroristická jednotka (TEK) okamžitě poskytla administrativní pomoc a spolupracovala s policií a armádou na zajištění hranice, uvedla Spöttleová.

Jak se trénují ruští tělesní strážci? Z těchto záběrů mrazí…

Jak vypadá výcvik ruských tělesných strážců? Nyní je zcela oprávněné se domnívat, proč jsou vyhlášení.

ARD: Proč EU ještě neschválila vakcínu proti COVID-19

Zatímco řada zemí již zahájila masové očkování proti koronaviru, Evropská unie hraje o čas.

P.C.Roberts: Vojenskobezpečnostní komplex USA ničí mír i americkou ekonomiku

Americký ministr obrany Mark Esper je dřívějším lobbistou zbrojařské firmy Raytheon a současně i dalším příkladem záliby i posedlosti prezidenta Trumpa jmenovat do nejvyšších vládních funkcí ty lidi, kteří jeho politice nejvíce oponují. Proč si asi Trump myslí, že představitel vojenskobezpečnostního komplexu mu pomůže skoncovat s rolí Washingtonu coby světového hegemonistického četníka?

Život po smrti: Vědec vysvětluje, co se SKUTEČNĚ stane, když zemřete – neuvěřitelné VIDEO

Dr. Sam Parnia, ředitel výzkumu kritické péče a resuscitace na NYU Langone School of Medicine v New Yorku, uvedl, že umírání je „velmi pohodlné“.

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com