Tagy Zprávy k zamyšlení

štítek: zprávy k zamyšlení

Svobodnenoviny.eu: „Klimatická nouze je skutečná“ varuje profesor Micky Mouse“ a 11 000 dalších „vědců“

Svět čelí „nevýslovnému utrpení v důsledku klimatické krize“, varovalo 11 000 vědců v prohlášení zveřejněném časopisem BioScience. „Jasně a jednoznačně prohlašujeme, že planeta Země čelí klimatické nouzi“

Lidé mohou být jediným inteligentním životem ve vesmíru, pokud má evoluce co říct

Jsme sami ve vesmíru? Záleží na tom, zda je inteligence pravděpodobným výsledkem přirozeného výběru, nebo nepravděpodobnou. Pravděpodobně se vyskytují často, nepravděpodobné události, které se objevují zřídka - nebo jednou.

Assad: Erdogan je zloděj, který ukradl továrny, pšenici a ropu a dnes krade země

Sýrský prezident Bashar al-Assad řekl, že turecký prezident Recep Tayyip Erdogan „je zloděj, který ukradl továrny, pšenici a ropu, a dnes krade zemi“.

Hladová Afrika může mít v roce 2100 mezi 3 až 6 miliardami obyvatel. Kam...

Afrika prožívá exodus. Migrace probíhá jak v rámci tohoto kontinentu, tak jsou i miliony Afričanů na cestě na sever.

Týden smutku i radosti: Uprostřed zmatků, chaosu a bláznění zazněl vážný tón. Ještě umíme...

PETR HÁJEK s nadějí zaznamenal při loučení s jednou z největších postav naší kultury něco, co přesahuje naši ukřičenou každodennost, kterou globalisté chtějí využít ke zničení národa

Lidstvo na pokraji vyhubení? Nový objev vyděsil vědce

Před 12 800 lety na Zemi dopadl asteroid, který vyhladil velkou část lidstva. Zjistili to nově vědci s tím, že lidé tehdy měli na málo. Mohli zahynout prakticky úplně všichni.

Mezinárodní židovstvo a globalizace

Po zformování center regionálních civilizací, přibližně před 5 - 7 tisíci lety, začala jejich expanze do přilehlých regionů. V momentě, kdy začali hraničit jeden vedle druhého, začala epocha válek mezi regionálními civilizacemi.

Proč asi Pražané volí jak voli

Že Praha volí jako rozšířený ústav pro choromyslné, je věcí známou a ostaním lidem českým, moravským i slezským svorně proklínanou.

VKML: Šok pro kavárnu všech značek. V zemi se něco děje. Média globalistů ztrácejí...

PETR HÁJEK se zamýšlí nad hlubšími souvislostmi průzkumu, který posadil Václava Klause juniora do čela důvěryhodnosti šéfů politických stran – a rozumí strachu, který to v „bažinách“ působí
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com