Tagy Zoo

štítek: Zoo

Ze Zoo Eifel pro povodně uteklo jenom medvěd. I toho ale zastřelili + VIDEO

Páteční bouřka u německého Lünebachu způsobila povodně. Kvůli nim vznikl i zmatek v místní zoo. Podle mylných informací došlo při povodni k útěku medvěda a pěti kočkovitých šelem. Ve skutečnosti však utekl pouze medvěd, kterého nakonec zastřelili. Agentuře DPA to řekl starosta obce Arzfeld Andreas Kruppert.

Šelmy utekli z německé zoo. Medvěda museli zastřelit

Německá Zoo Eifel je soukromá zoologická zahrada a nachází se na západě Porýní-Falcka v Lünebachu.

Imigrant před očima dětí znásilnil v berlínské ZOO poníka!

Nemecký portál Morgenpost priniesol zaujímavú informáciu. Migrant zo Sýrie navštívil berlínsku ZOO v Görlitzer Park nie preto, aby sa kochal krásou zvierat, ale do ZOO prišiel len kvôli tomu, aby mohol ukojiť svoje multikulturálne sexuálne chúťky.

Zoo ve Dvoře Králové nad Labem řeže nosorožcům rohy

Samotná Zoo se tímto faktem ještě "chlubí."

Týrání zvířat v cirkusech je jednou provždy zakázáno

Havaj se stala oficiálně prvním americkým státem, který zakazuje týrání zvířat pro účely zábavy. Ať už se jedná o medvědy, slony, velké kočkovité šelmy nebo další exotická zvířata, od příštích týdnů bude nelegální tyto...

Znepokojující pokrok robotů. Podívejte se na robota, který mluví o lidském ZOO

Robotika rozšířila své obzory. Roboti jsou vypracováváni pomocí skvělé technologie. A tak se scénář Terminátora stává už i reálným, nikoli jen teorií přitaženou za vlasy.

Oblíbené články

Politici si z nás dělají prdel. Smějí se lidem do ksichtu,...

Hvězdný hokejista týmu Philadelphia Flyers Jakub Voráček se v rozhovoru pro DVTV vyjádřil mimo jiné i k české politice. Zdá se mu prý, „že si z nás politici dělají prdel“.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com