Tagy Zeman

štítek: Zeman

Retro: „Nikdo vás sem nezval. Když už tady jste, tak musíte respektovat naše pravidla,...

Tato slova pronesl prezident Miloš Zeman a mířil jimi zejména na uprchlíky z Blízkého východu a Afriky… Doslova řekl: „První věta zní: Nikdo vás sem nezval. Druhá věta: Když už tady jste, tak musíte respektovat naše pravidla, stejně jako my respektujeme pravidla, když přijedeme do vaší země. Třetí věta: Když se vám to nelíbí, běžte pryč.“

Dvojí metr české justice, aneb výroky Miloše Zemana vs. výroky Pavla Novotného

O tom, že česká justice není dlouhodobě v pořádku a zcela zdráva, je ten, kdo je s touto problematikou obeznámen, zcela ztotožněn.

Zeman svými slovy o BLM vzbudil rozruch v zahraničí. Média mu oponují, že je...

Slova prezidenta Miloše Zemana, která zazněla během jeho projevu na americké ambasádě při příležitosti oslav 244. výročí Dne nezávislosti USA, mají dohru. Reagovala na ně různá zahraniční média, včetně tiskové agentury AFP. Co se agentuře na projevu české hlavy státu nelíbilo?

Miloš Zeman: “Otevření hranic je riskantní, ale ne nepřijatelné.” Pochválil vládu, která dokázala zvládnout...

Zeman také ocenil českou vládu, která dokázala vést Českou republiku „největší krizí v historii.“

Zemanův projev ke koronaviru sledoval milion lidí. Víc jich dalo přednost Událostem ČT

Projev prezidenta Miloše Zemana na TV Prima sledovalo 1,014 milionu diváků starších 15 let. To je zhruba 23 procent z těch, kteří měli puštěnou televizi. Zpravodajskou relaci Události České televize ve stejném čase vidělo 1,46 milionu lidí, tedy třetina diváků. Vyplývá to z informací televizí.

Zeman: Česká republika je připravena odblokovat vztahy s Ruskem

Česká republika je připravena na jednání s Ruskou federací, a to za účelem odblokování vzájemných vztahů. Rovněž má zájem o včasné, pragmatické a vyvážené řešení problematických otázek. Po středečním jednání to uvedlo vrcholné vedení ČR ve své zprávě.
Zeman

Miloš Zeman v roce 2018: Vzestup muslimů vedl k významnému nárůstu kriminality a násilí...

V rozhovoru pro televizní stanici Praha varoval český prezident Miloš Zeman před nebezpečím imigrace a islámu.

Zeman: Vražda Sulejmáního byla zpackaná akce, vedla k sestřelení civilního letadla

Prezident Miloš Zeman se v rozhovoru pro Blesk zprávy vyjádřil k atentátu na íránského generála Kásima Sulejmáního. Podle něj se jednalo o zpackanou akci, která pomohla íránskému režimu a posílila ho.

„Nemáme motivaci vzdělávat se.“ Gretini nohsledi si rýpli do Zemanova vánočního projevu, ale Matějka...

Klimatický aktivismus zůstává horkým tématem diskusí i v klidných vánočních dnech. Český politik František Matějka na své facebookové stránce poradil mladým lidem ze skupiny Fridays for Future, kteří odpověděli prezidentovi na jeho slova o stávkách proti klimatickým změnám, které pronesl během svého sedmého vánočního poselství.

Český prezident Zeman zpochybnil ve vánočním proslovu vliv lidstva na změnu klimatu

Český prezident Miloš Zeman v letošním vánočním proslovu zpochybnil vliv člověka na změnu klimatu a globální oteplování.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com