Tagy Zeman

štítek: Zeman

Prezidentova slova o abolici jsou zbytečná, řekl Babiš Impulsu + audiorozhovor

Podle Andreje Babiše je teď potřeba nechat pracovat justici.

Zrušte poplatky pro ČT, udeřil prezident Zeman. A vyslal varování EU

Z PROFILU Prezident Miloš Zeman opět zodpověděl dotazy, které mu přímo položili čtenáři ParlamentníchListů.cz. Reakce hlavy státu směřovaly k tématům České televize, kde padla jasná slova ke koncesionářským poplatkům. Prezident se nově vyjádřil k našemu členství v EU a možné změně názoru na naše členství v této organizaci.

Prezident Zeman ve Srbsku: Nemám rád Kosovo

Prezident Miloš Zeman nemá rád Kosovo, bývalou srbskou provincii, jejíž prohlášení o nezávislosti Srbsko neuznává.

Zemanovi věří necelých 60 % lidí. Válka premiéra s prezidentem by ANO uškodila, upozorňuje...

Poslední údaje výzkumného ústavu STEM ukazují, že prezidentovi Miloši Zemanovi důvěřuje 57 procent lidí. Je to o jeden procentní bod více než loni. Důvěru má především mezi voliči, kteří jsou starší 60 let, zatímco u mladých lidí převažuje nedůvěra. Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček poukazuje i na Zemanovu popularitu mezi voliči hnutí ANO.

Hřebejk: Zeman je zlý. Odporný. Hnusný. Slyšel jsem o něm příběh

Režisér Jan Hřebejk se vyjádřil v rozhovoru pro server DeníkN.cz k prezidentu Miloši Zemanovi i k premiéru Andreji Babišovi (ANO). Zeman je dle jeho slov negativní shakespearovskou figurou, Babiš je pak jen nezajímavý loupežník, který přechytračil lidi.

Senátoři žalují Zemana. Důvodů je víc

Skupina českých senátorů se rozhodla připravit a podat ústavní žalobu na prezidenta Miloše Zemana.

Zeman před Čaputovou bude mluvit sprostě, zapálí si a… Senátor Hilšer se obává ostudy

Moderátorský comeback Jany Bobošíkové JBTalk na internetové XTV proslavil reportér ČT Marek Wollner cedící přímo během pořadu na adresu moderátorky mezi zuby slova o komunistické svazačce. Tentokrát do jejího černého studia usedl senátor Marek Hilšer, „politolog, lékař, vědec, vysokoškolský pedagog, milovník tanga a hudby, občanský aktivista, kandidát na prezidenta a předseda politického hnutí“. Debata to byla výživná, kromě mnoha úsměvných momentů se stočila i na prezidenty Zemana, Klause, Masaryk a na roli miliardáře Petra Kellnera.

Servilní Pelikán se podbízel zahraniční velmoci, myslí si prezident Zeman. A přidal i důvod,...

Nový týden přinesl také nový díl pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov. Moderátor Jaromír Soukup s prezidentem Milošem Zemanem otevřeli diskusi nad tématy, které rezonují v české politické společnosti. Společně se zastavili u personálních změn ve vládě, státního rozpočtu, ale také u kauzy Nikulin a dalších.

Zeman se vysmál těm, co si změnili pohlaví. To zas bude řevu

Premiér Andrej Babiš (ANO) vyrazil nedávno do Spojených států. Prezident Miloš Zeman po čase také vyrazil na západ, ale jen na západ Čech, přesněji řečeno do Karlovarského kraje, kde tradičně prožije tři dny. Jak je jeho zvykem, cestu po regionu zahájil debatou se zastupiteli, kterou opepřil provokativní poznámkou: Transsexuálové se podle něj dopouštějí trestného činu sebepoškozování.
Miloš Zeman

Retro: Miloš Zeman promluvil natvrdo o blbosti Václava Havla

Václav Havel jako pacifista (zbrojní průmysl) redukoval.

Oblíbené články

Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná...

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com