Tagy Zeman

štítek: Zeman

Miloš Zeman

Retro: Miloš Zeman promluvil natvrdo o blbosti Václava Havla

Václav Havel jako pacifista (zbrojní průmysl) redukoval.

Prezident Zeman: NATO je dnes založeno na principu konfliktu zemí

Projev prezidenta republiky při velitelském shromáždění náčelníka Generálního štábu AČR

Dopis prezidentovi republiky, ekonomická krize a nebezpečí banditismu

Vážený pane prezidente. Obracíme se na Vás jako na vrchního velitele ozbrojených sil České republiky. Jako velitelé domobraneckých organizací dlouhodobě sledujeme a vyhodnocujeme, a to ve spolupráci s bezpečnostními experty z ČR i ze zahraničí, bezpečnostní situaci v České republice i blízkém zahraničí.

Svobodnenoviny.eu: Vládo a prezidente, vydržte 17. listopad a jděte dál!

Pane prezidente M. Zemane a vládo A. Babiše. Nenechte se chystanými rozvášněnými davy politické menšiny „kavárníků“ vyprovokovat k něčemu neuváženému. Vládnete dobře. A věřím, že podobně budete pokračovat i v příštích letech.

„Prezident republiku nespojuje, ale podporuje rozdělení společnosti.“ Politici si stěžují na chování prezidenta Zemana

V pondělí 28. září na Pražském hradě tradičně proběhne udělování státních vyznamenání. Prezident Miloš Zeman však na Hrad nepozval některé politiky, kteří zuří a Zemana kritizují. Není to prý jeho soukromá párty.

Zeman natřel Německo a „klimatické šílence“. Před projevem překvapil Pirát, ale utřeli ho

Prezident republiky Miloš Zeman promluvil v Poslanecké sněmovně. Jak se již stalo tradicí, přišel tam promluvit k jednání o státním rozpočtu na příští rok. Jak sám zdůraznil, považuje jej za nejdůležitější zákon roku.
Zeman

Zeman se rozpálil u Soukupa: ČT je nástroj politické opozice a zejména pražské kavárny....

Česká televize je „nástroj politické opozice a zejména pražské kavárny“, uvedl ve čtvrtečním vysílání pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov k praktikám veřejnoprávního média prezident Miloš Zeman. Zeman tradičně referoval o nejsledovanějších tématech z uplynulého týdne. Dotkl se tak například současného napětí mezi Prahou a Pekingem, vývoje v kauze privatizace OKD či smlouvy mezi Univerzitou Karlovou a Home Creditem. Ze zahraniční politiky dále Zeman s moderátorem Jaromírem Soukupem hovořili o otázce oduznání Kosova, tureckém útoku na Sýrii a o vzrůstající vlně antisemitismu v Evropě.
Zeman

Děsivé: Europoslanec Polčák ze STAN přál smrt prezidentu Zemanovi

Výrazný představitel strany STAN a europoslanec Stanislav Polčák způsobil pobouření na sociálních sítích, když naznačil, že by prezident Miloš Zeman mohl umřít před tím, než nejvyšší státní zástupce rozhodne o případném obnovení stíhání Andreje Babiše a nemohl by tak premiéra omilostnit.

Prezidentova slova o abolici jsou zbytečná, řekl Babiš Impulsu + audiorozhovor

Podle Andreje Babiše je teď potřeba nechat pracovat justici.

Zrušte poplatky pro ČT, udeřil prezident Zeman. A vyslal varování EU

Z PROFILU Prezident Miloš Zeman opět zodpověděl dotazy, které mu přímo položili čtenáři ParlamentníchListů.cz. Reakce hlavy státu směřovaly k tématům České televize, kde padla jasná slova ke koncesionářským poplatkům. Prezident se nově vyjádřil k našemu členství v EU a možné změně názoru na naše členství v této organizaci.

Oblíbené články

Spor o hidžáb: Nejvyšší soud se zastal Somálky, ČR musí tolerovat...

Nejvyšší soud (NS) se zastal somálské dívky, která chtěla na zdravotnické škole v Česku nosit hidžáb. Zákaz muslimského šátku při teoretické výuce nemá žádný legitimní cíl. Česká republika musí akceptovat a tolerovat náboženský pluralismus, nesmí diskriminovat či naopak bezdůvodně zvýhodňovat některý z náboženských směrů, rozhodl Nejvyšší soud.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com