Tagy Zeman

štítek: Zeman

Zeman

My je nezvali, starejte se vy! Angela Merkelová dostala od Zemana lekci! Selhala, píší...

Mise německé kancléřky Angely Merkelové s cílem přesvědčit Česko v otázce přerozdělování uprchlíků selhala. I když se největší spojenec Merkelové premiér Bohuslav Sobotka snažil návštěvu kamuflovat jako výlet do vědecké laboratoře ČVUT, na Hradě zaznělo jasné: žádné kvóty!

Jan Urban: Stát po roce 1989 zlikvidoval výrobu vakcín a sér. Byl u toho...

To, že by stát měl za každou cenu – tedy i za cenu dotací – udržovat strategickou výrobu špičkových vakcín, třeba pro případ epidemií a, nedej bože, nějaké pandemie, to v privatizačním šílenství Klausových vlád nikoho nezajímalo. V nestoudném finále měl svou roli i Miloš Zeman.

Jak naložil prezident Zeman s návrhem na rozpuštění ANO 2011, ČSSD a KSČM

https://www.youtube.com/watch?v=UiT-4BKyHcA&feature=youtu.be   

Zeman chválil postup V4 v otázkách migrace. Je rád, že se zabránilo plánu rozmístění...

Prezident Miloš Zeman se na polském poloostrově Hel dnes zúčastnil druhého dne summitu hlav států Visegrádské skupiny. Ačkoliv včera přišel v médiích na přetřes jeho příjezd bez roušky, během tiskové konference ochranu úst opět sundal, když se dostal ke slovu, po zbytek dne ji však nasazenou měl. Zeman ocenil například jednotný postoj V4 v otázkách migrace, který jeho poražený soupeř z prvních voleb Karel Schwarzenberg nedávno označil za ostudný.

Cesta na Hrad? Kalousek rozehrál nejvyšší hru proti Zemanovi!

Začátek kampaně na Hrad. Tak vidí nejeden komentátor či politik odchod Miroslava Kalouska z Poslanecké sněmovny. „Je hráč a dneškem rozehrává nejvyšší hru jeho politického života, ať už to přizná hned nebo až později,“ míní bývalý hejtman za ČSSD Michal Hašek.

Nemazal se s nima! Zemanovy tři věty pro uprchlíky – bez servítky

Vzpouru mezi uprchlíky v Bělé vystřídal odvoz rodin s dětmi, k táboru pro zadržené uprchlíky však nadále vzhlíží lidé s obavami. Ostatně jako k celé uprchlické krizi.

Retro: „Nikdo vás sem nezval. Když už tady jste, tak musíte respektovat naše pravidla,...

Tato slova pronesl prezident Miloš Zeman a mířil jimi zejména na uprchlíky z Blízkého východu a Afriky… Doslova řekl: „První věta zní: Nikdo vás sem nezval. Druhá věta: Když už tady jste, tak musíte respektovat naše pravidla, stejně jako my respektujeme pravidla, když přijedeme do vaší země. Třetí věta: Když se vám to nelíbí, běžte pryč.“

Dvojí metr české justice, aneb výroky Miloše Zemana vs. výroky Pavla Novotného

O tom, že česká justice není dlouhodobě v pořádku a zcela zdráva, je ten, kdo je s touto problematikou obeznámen, zcela ztotožněn.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com