Tagy Zeman

štítek: Zeman

Zeman svými slovy o BLM vzbudil rozruch v zahraničí. Média mu oponují, že je...

Slova prezidenta Miloše Zemana, která zazněla během jeho projevu na americké ambasádě při příležitosti oslav 244. výročí Dne nezávislosti USA, mají dohru. Reagovala na ně různá zahraniční média, včetně tiskové agentury AFP. Co se agentuře na projevu české hlavy státu nelíbilo?

Miloš Zeman: “Otevření hranic je riskantní, ale ne nepřijatelné.” Pochválil vládu, která dokázala zvládnout...

Zeman také ocenil českou vládu, která dokázala vést Českou republiku „největší krizí v historii.“

Zemanův projev ke koronaviru sledoval milion lidí. Víc jich dalo přednost Událostem ČT

Projev prezidenta Miloše Zemana na TV Prima sledovalo 1,014 milionu diváků starších 15 let. To je zhruba 23 procent z těch, kteří měli puštěnou televizi. Zpravodajskou relaci Události České televize ve stejném čase vidělo 1,46 milionu lidí, tedy třetina diváků. Vyplývá to z informací televizí.

Zeman: Česká republika je připravena odblokovat vztahy s Ruskem

Česká republika je připravena na jednání s Ruskou federací, a to za účelem odblokování vzájemných vztahů. Rovněž má zájem o včasné, pragmatické a vyvážené řešení problematických otázek. Po středečním jednání to uvedlo vrcholné vedení ČR ve své zprávě.
Zeman

Miloš Zeman v roce 2018: Vzestup muslimů vedl k významnému nárůstu kriminality a násilí...

V rozhovoru pro televizní stanici Praha varoval český prezident Miloš Zeman před nebezpečím imigrace a islámu.

Zeman: Vražda Sulejmáního byla zpackaná akce, vedla k sestřelení civilního letadla

Prezident Miloš Zeman se v rozhovoru pro Blesk zprávy vyjádřil k atentátu na íránského generála Kásima Sulejmáního. Podle něj se jednalo o zpackanou akci, která pomohla íránskému režimu a posílila ho.

„Nemáme motivaci vzdělávat se.“ Gretini nohsledi si rýpli do Zemanova vánočního projevu, ale Matějka...

Klimatický aktivismus zůstává horkým tématem diskusí i v klidných vánočních dnech. Český politik František Matějka na své facebookové stránce poradil mladým lidem ze skupiny Fridays for Future, kteří odpověděli prezidentovi na jeho slova o stávkách proti klimatickým změnám, které pronesl během svého sedmého vánočního poselství.

Český prezident Zeman zpochybnil ve vánočním proslovu vliv lidstva na změnu klimatu

Český prezident Miloš Zeman v letošním vánočním proslovu zpochybnil vliv člověka na změnu klimatu a globální oteplování.

Miloš Zeman se pustil do Grety Thunberg: Je to hysterka. Dvě krávy nemohou zplodit...

Prezident Miloš Zeman (75) sa ostro pustil do aktivistky Grety Thunberg. V rozhovore pre časopis Mosty sa nechal počuť, že je Greta hysterka. Zeman sa tiež netajil tým, že je pre tradičné rodiny a že dve kravy nemôžu splodiť jedno teľa.

„Pokloňte se za pomoc Praze, ale…“ Prezident Zeman vysvětlil, proč by neměl byt postaven...

Český prezident Miloš Zeman poskytl rozhovor Mladé frontě Dnes, ve kterém promluvil o sledovaném tématu pomníku vlasovcům v Praze. Prezident připomněl uznání válečné zrady a prohlásil, že navzdory určitým zásluhám si pomník vlasovci nezaslouží.

Oblíbené články

Dvě gumičky na penis a sklenářský tmel. Vídeňská zdravotnice popsala, jak...

Podle Multikulturního centra Praha do Rakouska imigranti nejčastěji přicházejí ze sousedního Německa, které je následováno Srbskem, Černou horou, Kosovem a Tureckem, přičemž víc než polovina všech přistěhovalců je z členských států EU. Ostatní migranti přichází nejčastěji z rodinných důvodů, za prací, nebo z humanitárních důvodů.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com