Tagy Zeman

štítek: Zeman

Senátoři žalují Zemana. Důvodů je víc

Skupina českých senátorů se rozhodla připravit a podat ústavní žalobu na prezidenta Miloše Zemana.

Zeman před Čaputovou bude mluvit sprostě, zapálí si a… Senátor Hilšer se obává ostudy

Moderátorský comeback Jany Bobošíkové JBTalk na internetové XTV proslavil reportér ČT Marek Wollner cedící přímo během pořadu na adresu moderátorky mezi zuby slova o komunistické svazačce. Tentokrát do jejího černého studia usedl senátor Marek Hilšer, „politolog, lékař, vědec, vysokoškolský pedagog, milovník tanga a hudby, občanský aktivista, kandidát na prezidenta a předseda politického hnutí“. Debata to byla výživná, kromě mnoha úsměvných momentů se stočila i na prezidenty Zemana, Klause, Masaryk a na roli miliardáře Petra Kellnera.

Servilní Pelikán se podbízel zahraniční velmoci, myslí si prezident Zeman. A přidal i důvod,...

Nový týden přinesl také nový díl pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov. Moderátor Jaromír Soukup s prezidentem Milošem Zemanem otevřeli diskusi nad tématy, které rezonují v české politické společnosti. Společně se zastavili u personálních změn ve vládě, státního rozpočtu, ale také u kauzy Nikulin a dalších.

Zeman se vysmál těm, co si změnili pohlaví. To zas bude řevu

Premiér Andrej Babiš (ANO) vyrazil nedávno do Spojených států. Prezident Miloš Zeman po čase také vyrazil na západ, ale jen na západ Čech, přesněji řečeno do Karlovarského kraje, kde tradičně prožije tři dny. Jak je jeho zvykem, cestu po regionu zahájil debatou se zastupiteli, kterou opepřil provokativní poznámkou: Transsexuálové se podle něj dopouštějí trestného činu sebepoškozování.
Miloš Zeman

Retro: Miloš Zeman promluvil natvrdo o blbosti Václava Havla

Václav Havel jako pacifista (zbrojní průmysl) redukoval.
Zeman

Proč BIS chrání islámské extremisty před stíháním ze strany policie? Zeman má pravdu, něco...

"Já jsem jim zadal jeden jediný úkol, a sice úkol odhalovat islámské teroristy na českém území. Víte, co se stalo?

Podívejte se, jak se celá republika vysmála prezidentu Zemanovi (humor)

V cizině už se zase smějí českému prezidentovi.

Michaela Šojdrová je v dobrém slova smyslu pachatelkou dobra

"Všiml jsem si aktivit paní poslankyně Šojdrové, a v dobrém slova smyslu ji mohu nazvat pachatelkou dobra," řekl český prezident první listopadový den v rozhovoru pro TV Barrandov, když se hovor nasměřoval tématicky k uprchlíkům.

Macron se na první návštěvě Česka setkal se Zemanem

Francouzský prezident Emmanuel Macron se dnes vpodvečer na Pražském hradě setkal s prezidentem Milošem Zemanem. Macron přijel na svoji první oficiální návštěvu Česka ze Slovenska, a to u příležitosti oslav stého výročí založení Československa. Během večera se francouzská hlava státu setká i s premiérem Andrejem Babišem (ANO).

Kalousek přirovnal zvolení Zemana k úmrtí v rodině. Byl by prý dotčen, pokud by...

Podle mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka Hrad na nedělní ceremoniál udílení státních vyznamenání při příležitosti 100 let založení Československa podle serveru iROZHLAS.cz nepozvala jen několik málo lidí. Podle Ovčáčka jde o ty, kteří se dosud nevyrovnali se zvolením Miloše Zemana do funkce prezidenta. Mezi dotčenými figuruje například Miroslav Kalousek. Ten by se podle svých slov cítil dotčen, kdyby naopak pozvánku dostal.

Oblíbené články

Merkelové je 65 let: může „věčná kancléřka“ opustit svou funkci kvůli...

Německá kancléřka Angela Merkelová slaví ve středu 65. narozeniny. Bývalá vědecká pracovnice v oblasti fyziky z východního Německa už téměř 14 let nepřetržitě stojí v čele německé vlády.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com