Tagy Ze světa

štítek: ze světa

Odkryl závoj tajemství: Putin promluvil o výsledcích svého očkování proti covidu-19

Ruský prezident Vladimir Putin uvedl novinářům na televizním kanálu Rossija 24, že po očkování proti koronaviru měl pozitivní výsledek protilátek.

Alexey Navaľnyj obvinil Vladimira Putina z pokusu ovládnout Rusko „navždy“ a zajímat se pouze...

Je to první veřejné vystoupení opozičního politika od zahájení 2,5letého vězení, které je považováno za trest za jeho divokou kritiku Kremlu.
Viktor Orbán

Viktor Orbán: „Maďaři byli vystaveni urážce za ochranu našich hranic v roce 2015. A...

Státy podél tzv. Balkánské trasy do střední Evropy se zavázaly, že přijmou veškerá nezbytná opatření, aby zabránily opakování migračního chaosu v roce 2015, což Maďarsko nazývá potvrzením svého tvrdého postoje vůči žadatelům o azyl.

„F*** you Greta!“ němečtí řidiči vyrukovali s nálepkami proti hysterické alarmistce

Někteří němečtí řidiči začali umísťovat na nárazníky nálepky „f * ck you Greta“, aby protestovali proti tomu, že šestnáctileté dítě přednáší o globálním oteplování.

Kim varuje, že Severní Korea čelí hladomoru podobnému krizi z 90. let, která si...

Na projevu na stranické konferenci minulý čtvrtek Kim uvedl, že občané by se měli připravit na těžké časy. Tvrdil, že země čelila své „nejhorší“ situaci z důvodu přírodních katastrof, které loni v létě zdevastovaly zemědělskou půdu, pandemie Covid a sankce vedené USA. Severokorejský silák vyzval úředníky, aby „vedli další, obtížnější„ těžký pochod “, aby naši občané i trochu ulevili od těchto obtíží“.

Navalného stav se zhoršuje, ztrácí city v rukách a nohách

Zdraví uvězněného kritika Kremlu Alexeje Navalného se zhoršuje. Podle právníka Vadima Kobzeva má vysunuté dvě plotýnky a Navalnyj začíná ztrácet cit v nohou a rukou.

Rakúsky kancelár Kurz si odmieta nasadzovať geopolitické klapky na oči. Nakúpi milión vakcín Sputnik...

Sebastian Kurz začal rokovať o kúpe vakcíny po telefonáte s ruským prezidentom Vladimirom Putinom z konca februára.
Putin

„Putin si otevřeně dělá legraci z prezidenta USA.” Americká média komentují záměr nečekané výzvy...

Americký moderátor Sean Hannity označil Putinovo pozvání Bidena k debatám v živém přenosu za ponižující pro amerického prezidenta. Podle něj si je ruská strana plně vědomá skutečného zdravotního stavu Joea Bidena a může to využívat ve svůj prospěch. Nový pán Bílého domu nyní těžko zvládá řešení každodenních záležitostí, myslí si novinář.

Greta není první! Už před 27 lety tleskali světoví potentáti holčičce, která nechtěla dýchat...

Severn Cullis-Suzukiová je kanadská ekologická aktivistka japonského původu. Pod vlivem svého otce ekologa Davida Suzukiho založila ve věku 9 let ekologickou organizaci ECO, která se měla věnovat vzdělávání mládeže.

Merkelové projev přerušen. Německému profesorovi praskly nervy. Bojím se o své děti, neznáte důsledky,...

Incident se odehrál v pondělí, kdy kancléřka rečnila ve Fraunhoferskom institutu pro mikrosystémy.

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com