Tagy Ze světa

štítek: ze světa

Greta Thunberg kritizuje cestovanie do vesmíru. V satirickej reklame propaguje turizmus na Marse

Klimatické hnutie Grety Thunberg nedávno zverejnilo satirickú reklamu pre turizmus na Marse. Chcú ňou poukázať na skutočnosť, že do vesmíru sa dostane 1 percento populácie.

Lavrov: Berlín potvrdil, že poskytl Navalnému přístup do archivů týkajících se prezidenta Putina

Alexej Navalnyj by nemohl vytvořit film o „paláci“ v Gelendžiku bez spolupráce se západními tajnými službami. Moskva zaslala dotaz Berlínu, jak se bloger dostal do archivu týkajícího se ruského prezidenta Vladimira Putina, a Německo potvrdilo, že materiály byly poskytnuty, prohlásil ruský ministr zahraničních věcí Sergej Lavrov.

Syřan, který uprchl do Německa před 5 lety, kandiduje do parlamentu. “Opravdu chci pomoci...

Od té doby se 31letý mladík naučil plynně německy, našel si stálé zaměstnání - a v září právě zahájil kampaň o místo v parlamentu.

Šokující VIDEO: “Nemáte ŽÁDNÉ právo být tady!” Muslimské studentce se nelíbilo jak byl oblečený...

Na videu je vidět, jak rozzuřená muslimka, která nosí hidžáb, slovne zaútočila na muže, kterému bylo řečeno, nech jede „do prdele“.

Rusko varuje USA před vysíláním válečných lodí do Černého moře

Americké námořnictvo zvýšilo svoji vojenskou přítomnost v Černém moři a vyslalo tam flotilu dvou torpédoborců a tankerů, píše The Times.

Na protestě ve Vídni se shromáždilo 10 000 lidí proti opatřením

Policie v Rakousku se postavila proti asi 10 000 demonstrantům během zakázaného protestu proti omezením zákazu vycházení v zemi COVID-19.

Angela Merkelová: Cílem nového návrhu je větší integrace migrantů v Německu

Za posledních 15 let němečtí politici a statistici označovali cizince a jejich potomky žijící v Německu jako „lidi s migračním původem“. Cílem nového návrhu je to však změnit.

Papež Benedikt vyvolává „obavy o budoucnost církve“, když se objevují obavy o zdraví Františka

František byl nucen zrušit tři události v krátké době o víkendu poté, co jeho pokračující problémy se ischiasem znovu zasáhly 84letého papeže.

Podle tradice Trump zanechal Bidenovi v Oválné pracovně dopis. Co v něm bylo?

Podle tradice Trump zanechal Bidenovi v Oválné pracovně dopis.

Americká inaugurace: Seznam milostí Donalda Trumpa na poslední chvíli roste

Seznam posledních milostí amerického prezidenta Donalda Trumpa se rozrostl v jedenáctou hodinu a do seznamu se údajně přidalo dalších 50 jmen.

Oblíbené články

Luxusní alkohol je investicí do čirého štěstí

Jak si vychutnáváte chvilky pohody nebo úspěchu? Někdo je jednoduše rád, že je rád, ale někteří si na úspěch rádi připijí. Odjakživa se považovalo za samozřejmost mít doma lahev kvalitního alkoholu, na kterou můžete pozvat rodinu nebo přátele. Je důležité si umět život vychutnávat a když jazyk pohladí doušek luxusního alkoholu, hned se člověk cítí šťastnější. Nejen humor, ale i alkohol je kořením života a mnohým pomůže odstranit zábrany, aby si alespoň na chvíli mohli vyčistit hlavu a cítili se opravdu dobře.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com