Tagy Ze světa

štítek: ze světa

Zavrú Salviniho? Už to ide. Okamura s Fialom v bojovej nálade. A utečenci…

Líder českého hnutia SPD Tomio Okamura a poslanec za toto hnutie Radim Fiala sa na svojich facebookových profiloch vyjadrili k bývalému ministrovi vnútra Matteovi Salvinimu. Ako uvádzajú, v Taliansku ho totiž chcú stíhať za to, že bojoval proti nelegálnej migrácii.

Mimořádné: Neznámá epidemie vypukla v Nigérii. 104 infikovaných a 15 mrtvých!

NIGÉRIE varuje před záhadnou chorobou, která již zabila 15 lidí a mnoho dalších infikovala.

Víte co je na obrázku? Nápověda: Je to z Číny. Více v článku

Celní správa USA a pohraniční hlídka objevili v zavazadlech cestujících tašku mrtvých ptáků, kteří cestoval z Číny na letiště ve Washingtonu DC.

Čína nadále ničí muslimské hřbitovy. Peking nazval zničení hřbitovů „přemístěním“

Zdá se, že čínská vláda roky systematicky ničila několik hřbitovů patřících k její muslimské menšině, hovoří im Ujgurové.

Muž plánoval teroristický útok na turisty vyhledávané místa v Londýně a chtěl zavraždit lidi,...

Ve Velké Británii v pondělí uznaly muže vinným z přípravy teroristického útoku v částech Londýna, které vyhledávají zejména turisté.

Egypt: “Všechno je špatně!” Byla objevena bomba v královny komnatě + VIDEO

Jedna z nejznámějších struktur na světě, Velká pyramida v Gíze, je nejstarší a největší ze tří kolosálních struktur, které jsou dodnes neporušené.

Merkelová po voľbách v Durínsku: „Výsledky musia byť anulované“. Kemmerich následne rezignoval

Nemecká kancelárka Angela Merkelová vo štvrtok ostro kritizovala zvolenie Thomasa Kemmericha za nového durínskeho predsedu vlády, ku ktorému došlo pomocou hlasov krajne pravicovej strany Alternatíva pre Nemecko (AfD), a označila to za „neodpustiteľné“

Hlavní švédská banka zvažuje zavedení „požadavků na rozmanitost“ pro klienty

Zatímco generální ředitel SEB otevřeně považoval potrestání správních rad společnosti pouze za bílé muže za „inspirativní“ nápad, tyto plány zasáhly veřejnost akordem.
Putin

Putin podepsal zákon zakazující kruté, zacházení se zvířaty

Ruský prezident Vladimir Putin podpísal zákon, ktorý zakazuje kruté zaobchádzanie so zvieratami a stanovuje prísnejšie podmienky pre vlastníkov domácich zvierat. Legislatíva okrem iného zakazuje aj detské zoologické záhrady, zvieracie zápasy, ako aj kaviarne, kde zákazníci môžu prežiť čas v prítomnosti mačiek.

Putin shromažďuje pět velkých mocnosti světa

Rusko navrhuje tento rok uspořádat setkání hlav států - stálých členů Rady bezpečnosti OSN: jsou to USA, Rusko, Čína, Francie a Velká Británie. S takovou iniciativou přišel Vladimír Putin v Jeruzalémě a hlavní intrik je, že setkání by se mělo konat v Moskvě u příležitosti 75. výročí oslavy vítězství nad fašismem.

Oblíbené články

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com