Tagy Ze svět

štítek: ze svět

Plán nového amerického prezidenta Bidena přivede USA ekonomicky na dno a do závislosti na...

Forbes pripomina, ze vysledek zelenych udelu, opovrhujicich jadernou energii, je zřejmý – zdrazovani energii a zadne vytvareni novych pracovnich mist.

“To je solidní plivanec do tváře ženám.” Merkelová schválila nové antidiskriminační opatření na Facebooku...

Nemecká strana SPD presadila nové opatrenia zamerané na podporu zásad rodovej rovnosti. Tie predpokladajú zvýšenie počtu žien v predstavenstvách firiem, a to povinnou prítomnosťou aspoň jednej ženy v tých spoločnostiach, v ktorých vedení zasadajú minimálne štyri osoby. Iniciatívu sociálnych demokratov podporila koalícia CDU/CSU.

Muslimská imigrace „destabilizuje“ Dánsko, bývalá dánska ministřyně pro imigraci

Bývalá dánská ministřyně pro imigraci varovala země, které nejsou západní, že islámští migranti „destabilizují“ zemi prostřednictvím zločinu, kulturní transformace, zneužívání dobrých životních podmínek a nesčetných dalších problémů.

Lukašenko přijel domů vyzbrojený útočnou puškou a neprůstřelnou vestou + VIDEO

Na internetu se objevil krátký videoklip, ve kterém běloruský prezident Aleksandr Lukašenko vystoupí z vrtulníku, který dorazil do jeho rezidence s neprůstřelnou věstou a vyzbrojený útočnou puškou ve společnosti ozbrojených stráží.

První vakcína Covid-19 na světě: Všechno, co víme o ruské vakcíně „Sputnik V“

V úterý ruský prezident Vladimir Putin oznámil, že jeho země zaregistrovala první vakcínu proti koronaviru na světě s názvem „Sputnik V“.

Twitter čelí tvrdému trestu. Co dělal s uživatelskými daty?

Federální obchodní komise USA (FTC) vyšetřuje Twitter. Stránka sociální sítě údajně zneužívala uživatelská data pro marketingové účely. Twitter čelí pokutě 250 milionů dolarů.

Pravicová opoziční strana Jobbik vyzývá vládu, aby zřídila specializovanou pohraniční stráž proti nelegální migraci

Pravicová opoziční strana Jobbik vyzývá vládu, aby zřídila specializovanou pohraniční stráž, uvedl v úterý poslanec János Stummer.

Erdogan a Merkelová vedli telefonický rozhovor a takhle to dopadlo

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan a německá kancléřka Angela Merkelová vedli telefonický rozhovor.
Merkelová

Maltský velvyslanec ve Finsku přirovnal Angelu Merkelovou ke Hitlerovi

Maltský velvyslanec ve Finsku rezignoval v neděli poté, co se dostal pod palbu kritiky pro srovnání německé kancléřky Angely Merkelové s Adolfem Hitlerem, uvedlo ministerstvo zahraničních věcí Malty v e-mailovém prohlášení.

Moskva trvá na sjednocení Ruska a Běloruska, tvrdí Lukašenko s tím, že takové něco...

Ruské vedení trvá na tom, že Rusko a Bělorusko třeba sjednotit do jednoho státu. V pátek to prohlásil běloruský prezident Alexandr Lukašenko a zároveň dodal, že on s něčím takovým nikdy nebude souhlasit.

Oblíbené články

Čina začala stavět ostnaté ploty na hranici s Vietnamem. Bojí se...

Čína nyní začíná stavět a / nebo posilovat hraniční zdi poblíž svých hranic s jihovýchodem - podle nové zprávy australské ABC „vyvolává kontroverze“ se sousedními zeměmi.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com