Tagy Ze svět

štítek: ze svět

Pravicová opoziční strana Jobbik vyzývá vládu, aby zřídila specializovanou pohraniční stráž proti nelegální migraci

Pravicová opoziční strana Jobbik vyzývá vládu, aby zřídila specializovanou pohraniční stráž, uvedl v úterý poslanec János Stummer.

Erdogan a Merkelová vedli telefonický rozhovor a takhle to dopadlo

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan a německá kancléřka Angela Merkelová vedli telefonický rozhovor.
Merkelová

Maltský velvyslanec ve Finsku přirovnal Angelu Merkelovou ke Hitlerovi

Maltský velvyslanec ve Finsku rezignoval v neděli poté, co se dostal pod palbu kritiky pro srovnání německé kancléřky Angely Merkelové s Adolfem Hitlerem, uvedlo ministerstvo zahraničních věcí Malty v e-mailovém prohlášení.

Moskva trvá na sjednocení Ruska a Běloruska, tvrdí Lukašenko s tím, že takové něco...

Ruské vedení trvá na tom, že Rusko a Bělorusko třeba sjednotit do jednoho státu. V pátek to prohlásil běloruský prezident Alexandr Lukašenko a zároveň dodal, že on s něčím takovým nikdy nebude souhlasit.

Policisté v Londýně zastřelili muže, který pobodal dva lidi s mačetou + VIDEO

Londýnští policisté zastřelili v neděli muže, který v hlavním městě pobodal nejméně dvou lidí. Úřady případ vyšetřují jako teroristický útok.

Poliaci skritizovali Putinove slová o rozbití Československa v roku 1938. Teraz prišla odpoveď z...

Hovorkyňa ruského ministerstva zahraničia Maria Zacharovová okomentovala vyhlásenie poľského rezortu zahraničia, ktoré obvinilo Rusko zo skresľovania príčin druhej svetovej vojny. Vyhlásila, že práve Varšava mnoho rokov podkopáva bilaterálne vzťahy s Moskvou.

Ruský nejvyšší vojenský důstojník vysílá obavy ohledně cvičení NATO

Cvičení NATO blízko hranic s Ruskem odráží přípravy aliance na rozsáhlý vojenský konflikt, uvedl ruský vojenský důstojník v komentářích zveřejněných minulý týden.

To je demonstrace: Rozzlobení francouzští důchodci přerušili napájení centrální banky

Francouzské odbory ve středu bránily řadu nezákonných výpadků elektřiny na 150 000 domů, tisíce společností a Francouzskou banku ve snaze donutit makronskou vládu, aby zrušila svou rozsáhlou penzijní reformu, uvedla agentura Reuters.

Mnoho bankomatů v Nizozemsku bude podle zpráv uzavřeno během nočních hodin kvůli masivnímu nárůstu...

Mnoho bankomatů v Nizozemsku bude podle zpráv uzavřeno během nočních hodin kvůli masivnímu nárůstu pokusů o loupeže zlodějů používajících výbušniny.

Papež ruší „papežské tajemství“ pro vyšetřování sexuálního zneužívání

Papež František v úterý oznámil rozsáhlé změny ve způsobu, jakým římskokatolická církev řeší případy sexuálního zneužívání nezletilých, a ruší pravidlo „papežského tajemství“, které je dříve pokrývalo.

Oblíbené články

Itálie masivně posiluje ostrahu hranice se Slovinskem: Imigranti

Itálie masivně posiluje ostrahu své hranice se Slovinskem a vysílá tam další vojenský kontingent. Příčinou je zvýšený průnik ilegálů za pomoci převaděčů. Zejména na hraničních přechodech v Terstu a Gorci se imigranti dostávali do Itálie tak snadno jako v dodávkách, přívěsech a pod. To se v nynější době pandemie setkává s ještě vytočenější reakcí obyvatel regionu Udine.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com