Tagy Zdraví

štítek: Zdraví

Děti, které nejsou fyzicky aktivní, mají špatnou srdeční funkci

Nová studie ukazuje, že děti, které jsou méně fyzicky aktivní, mají horší srdeční funkci než jejich aktivnější vrstevníci. „Tato studie je kusem většího puzzle, kde velký obrázek ukazuje, že děti by měly být méně sedavé a aktivnější,“ říká jeden z vědců.

Šok: Rodina švábů byla objevena žijící uvnitř lidského ucha při kontrole + foto v...

"Pacient říkal, že mu hodně vybrovalo ucho, jako by se něco uvnitř škrábalo nebo plazilo… Objevil jsem uvnitř víc než 10 dětí švábů," říka doktor.

Michiganský chlapec, 17 let, dostane po poškození párou dvojí transplantaci plic. Pacient užíval e-cigarety

Sedmnáctiletý chlapec z Michiganu, který čelí „bezprostřední smrti“ z párového zranění, podstoupil dvojí transplantaci plic, první z pacientů trpících účinky e-cigaret, uvedla v úterý detroitská nemocnice.

Jsou superpotraviny opravdu lepší než ostatní jídla?

Co dělá superpotraviny super? V roce 2019 jsme viděli ořechové oleje, jako například avokádový olej, a „super semena“, jako jsou semena melounu, jak skutečně vytvářejí vlny jako superpotraviny pro zdraví ( a bobule goji - 2019 byl pro rok goji skvělý rok), ale možná je čas udělat krok zpět a opravdu se podívat, co tento termín znamená a jaké jsou výhody.

Žena našla čtyři parazitární červy v oku – a vytáhla tři z nich. Neuhodnete...

„Paraziti měli sex v oku a jeden z nich zostal těhotný a narodili se mu kojence,“ řekl jeden výzkumník, který případ řešil.

PRVNÍ NA SVĚTE: Dokument odhalující první transplantaci penisu a šourku poté, co byly utržené...

Doktoři odhalili fotografie z prvního transplantátu penisu a šourku na světě poté, co byly utržené genitálie vojáka při výbuchu bomby.

Rakovinu neléčí, jen z lidí tahají peníze

„Máte zhoubný nádor“ – tato slova vnímají pacienti většinou jako rozsudek smrti. A mnozí se ptají: Kdy už medicína dosáhne takové úrovně, aby se všechna nádorová onemocnění dala úspěšně vyléčit? Netuší přitom, že účinné léky proti rakovině byly už dávno vyvinuty a otestovány. Proč tedy nejsou k dispozici?

Dávkování přírodních antidepresiv? Poradíme

Jaké je prosím dávkování přírodních antidepresiv? Tuto otázku slyšíme v poslední době velmi často. Ať už na přímo prodejně anebo když nám voláte. Jelikož mnozí máte k mnohým našim doplňkům stravy velkou úctu, jelikož se jedná o velmi účinné a zároveň přírodní produkty, rádi bychom vaše obavy proměnili na čistou důvěru.

GLOBÁLNÍ HROZBY: Miliony lidí ohrozených neošetriteľnými kmeny tyfu, které ohrožují novou globální zdravotní pohotovost

Miliony lidí by mohly být ohrožených, protože neléčitelné kmeny tyfu ohrožují novou globální zdravotní pohotovost, varovali odborníci.

Močový měchýř a močové cesty

Míváte časté problémy se záněty močových cest?
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com