Tagy Zdraví

štítek: Zdraví

Z koronaviru mu pomohl i tento zázračný lék

Jedním z nakažených Čechů, kteří si zažili koronavirus na vlastní kůži, je Pavel Jakubec. Upozorňuje, že důležité bylo nepodlehnout panice a myslet pozitivně.

Jsem šťastný, že jsem se ho naučil: Tento trik vám pomůže se ztuhlým krkem...

Pokud trpíte často ztuhlým krkem nebo svalovými křečemi, víte, jak nepříjemné to může být a jak to dokáže znemožňovat mnohé každodenní aktivity.

Včelí jed účinne eliminoval rakovinu prsníka

Austrálski vedci prvýkrát testovali už osvedčený protirakovinový prostriedok – včelí jed – na trojnásobne negatívnom karcinóme prsníka. Túto chorobu je zložité prekonať, takže alternatívna liečba dá nádej stovkám pacientov.

Lékařka Pitoňáková pro TA3: Infekce v dutině ústní, herpesy či infekce v nosohltanu. Nošení...

Lekárka Zuzana Pitoňáková tvrdí, že časté nosenie rúšok môže spôsobovať viacero zdravotných problémov a znižuje príjem kyslíka, čo je nepríjemné obzvlášť u staršej populácie. Podľa Pitoňákovej je nosenie rúšok pre naše telá neprirodzené a zdravého človeka neochráni pred infikovaním sa koronavírusom

Švestky – léčivý zázrak přírody

Švestka je oblíbené ovoce, někdy však zapomínáme, že kromě výroby povidel a slivovice jsou výborné i syrové či sušené. Jde o skutečný zázrak přírody; čistí krev, snižují vysoký krevní tlak i vysoký cholesterol. Kromě toho jsou přírodním lékem pro pacienty trpící revma, pomáhají i při onemocněních jater a ledvin.

Ron Unz: Jak mohl Washington v listopadu 2019 vědět, že se v Číně ...

Začátkem srpna t.r. citovala americká televize ABC čtyři na sobě nezávislé zdroje, které už v listopadu roku předchozího varovaly v Asii umístěné americké vojenské síly USA před nekotrolovatelnou epidémii, vyskytující se v oblasti čínského města Wu-chan. Toto varování pocházející od zvláštní lekařské zpravodajské skupiny, operující uvnitř CIA, získalo mimořádnou pozornost členů americké vlády, ale pak se stalo cosi zvláštního.

Vdychovať vzduch z vlastného výdychu je toxické …

Lekárska komunita už dávno priznala, že ľudia vydychujú prchavé organické zlúčeniny (VOC). V niekoľkých výskumoch určili množstvo látok VOC z dýchania človeka, pričom hodnoty sa líšia kvôli rozdielom medzi ľuďmi a vo vnútri nich. Autori merali koncentráciu izoprénu a pentánu v dychu človeka. Hlavnými prchavými organickými zlúčeninami v dychu zdravých ľudí sú izoprén (12 – 580 ppb – parts per billion), acetón (1,2 – 1880 ppb), etanol (13 – 1 000 ppb), metanol (160 – 2 000 ppb). ) a ďalšie toxické látky…

Novinky švindlpandemie – Případ lékařů

Publikujeme článek Rusky, která už 20 let žije v Paříži, ale protože zůstává součástí své kultury, dokáže vidět situaci zevnitř a tento pohled je spolehlivý.

Měření pod rouškou: dýcháme toxické úrovně CO2

Live test roušek: dýcháme v nich toxické úrovně CO2

První vakcína Covid-19 na světě: Všechno, co víme o ruské vakcíně „Sputnik V“

V úterý ruský prezident Vladimir Putin oznámil, že jeho země zaregistrovala první vakcínu proti koronaviru na světě s názvem „Sputnik V“.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com