Tagy Zdraví

štítek: Zdraví

Co říkají vaše nohy o vašem zdraví – a co se stane, když to...

Nemusí to být naše nejkrásnější aktiva, ale každý den se na ně spoléháme.

To je důvod, proč byste nikdy neměli pít vodu před spaním

To je jediná doba, kdy byste neměli pít pitnou vodu. A důvod? Je vlastně docela logický.

Pět chyb v osobní hygieně, které asi děláte

Špatná hygiena může nejen zvýšit riziko nemoci, ale také ovlivnit náš společenský a profesní život. Ale i ti nejlepší z nás mohou udělat několik chyb, když se snaží udržet krok s čistotou. Zde je pět běžných chyb, kterým byste se měli vyhnout...

Jak zpomalit stárnutí v devíti krocích

Máme pro vás devět velmi účinných tipů, jak zpomalit stárnutí.

Retro: USA: Za drobné pěstitelství do vězení, za přechovávání semen těžké tresty

Nedávno proběhla tiskem alarmující zpráva, že Evropská unie reguluje používání přírodních bylin. V podstatě jde o likvidaci bylin jako léčebných prostředků. Námitky, že byliny se používají už tisíce let, neobstály.

Už jste o tom slyšeli? eJOY® LONG, přípravek určený pro zlepšení mužské sexuální...

Máte problémy se svým sexuálním životem? Chtěli byste potěšit sebe i partnerku delší výdrží v posteli? Potřebujete zvýšit své libido a chuť na sex? Všechny tyto oblasti pokrývá eJoy® LONG.

Snídaně lehce a zdravě sedmkrát jinak

Pokud se vám vaše snídaně zdají už fádní, vyzkoušejte našich 7 neotřelých tipů. Naše snídaně jsou lehké a zdravé.

Alergie na slunce: Jak se jí bránit?

Koncem jarních měsíců a s příchodem léta nabírají sluneční paprsky na intenzitě. Většina z nás sluníčko uvítá, a tak mu rádi vystavujeme svá těla. Co když nás ale zaskočí alergie na slunce v podobě svědivé vyrážky nebo mokvajících pupínků? Aby se tak nestalo, musíme se jí začít bránit už s předstihem.

Aké mlieko nespôsobuje alergie

Vedci ustanovili, aký druh mlieka je pre ľudí úplne bezpečný a nespôsobuje alergickú reakciu. Zistilo sa, že “alergénnosť” mlieka je závislá od mliečneho proteínu – kazeínu, ktorý je v ňom obsiahnutý.

Čistec přímy

Je vytrvalá bylina s rozvětveným, hlíznatým oddenkem s výškou asi 10-60 cm, stonek přímý nebo vystoupený. Květy jsou 1-2cm dlouhé, korunu mají žlutou, na dolním pysku nachovou tečkovanou.

Oblíbené články

Merkelová kritizuje Trumpovy komentáře na adresu kongresmanek

Německá kancléřka Angela Merkelová v pátek kritizovala komentáře amerického prezidenta Donalda Trumpa o demokratických zákonodárcích barev. Říká, že jsou v rozporu s tím, co považuje za „sílu Ameriky“ a vyjadřující solidaritu se ženami.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com