Tagy Zdraví

štítek: Zdraví

Ultrazvuk noční můry odhaluje parazitické červy kroužící se uvnitř lidského žaludku

Ultrazvuk mužského žaludku zachytil některé nevítané obyvatele - podle nové zprávy se kroutila spleť parazitických škrkavek.

Je sex opravdu zdravý? Ano, snižuje kardiovaskulární onemocnění a depresi a přispívá také k...

Mnoho mužů i žen si myslí, že jde pouze o nějaký bulvární mýtus, který vznikl pro zajímavější titulky. Je to však pravda: pravidelný sex je opravdu zdravý!

„Kam jsme se dostali?“ E-recept místo operace. Maříková promluvila o šokujících praktikách během nouzového...

Politička za SPD Karla Maříková se na sociální síti rozčilovala nad praktikami, které jsou v době nouzového stavu uplatňovány ve zdravotnictví. Konkrétně narážela na informaci o tom, že jsou nemocnicím za péči o pacienty s koronavirem vypláceny větší peníze. Co si o tom všem myslí?

Imunolog: V těle máme klíče, ničí covid i rakovinu a můžou za smrtnost viru....

Klíče, které ničí v našem těle cizí zámky, to je podle doktora imunologie Jiřího Šinkory T buněčná imunita, která je zásadní pro boj těla s koronavirem, ale taky třeba s rakovinou. V rozhovoru detailně popisuje, jak funguje a proč může za vyšší smrtnost covidu-19 mezi staršími lidmi. A říká, že covid vlastně není zabiják.

Odborníci uvádějí, že průměrně v epidemiologických obdobích umírá kvůli chřipce více než 800 lidí....

Už dlhšie sa vedie debata o tom, či je ochorenie Covid-19 nebezpečnejšie než chrípka a porovnávajú sa najmä údaje o úmrtiach. Podľa ministerstva zdravotníctva na chrípku zomrelo počas chrípkovej sezóny minulý rok len 40 ľudí. Na Covid-19 zomrelo doposiaľ niečo vyše 500 ľudí. Odborníci to však vidia inak. Každoročne podľa nich zomiera kvôli chrípke okolo 1 500 ľudí

Špičkový virolog: „Nejhorší věcí, kterou můžete udělat, je učinit vakcínu povinnou“

Špičkový virolog varoval, že „nejhorší, co můžete udělat, je učinit vakcínu povinnou“, protože by to bylo „palivo pro protivakcinační hnutí“.

Zvláštní případ. Děti vyvíjejí koronavirové protilátky, aniž by někdy byly testování pozitivně

Od počátků pandemie koronavirů vědci pozorovali, že děti jsou méně náchylné k rozvoji COVID-19, i když přesné důvody, proč zůstávají nejasné.

Koronaviry cirkulují v Itálii od září loňského roku, tvrdí vědci

Podle nového výzkumu byl koronavirus přítomen v Itálii měsíce předtím, než je známo, že došlo k jeho propuknutí.

Padání vlasů se dá předcházet: Co dělat?

Trápí vás vypadávání vlasů? V prvé řadě byste měli znát příčinu, proč tomu tak je. Teprve poté můžete vypadávání vlasů zastavit nebo mu také předejít.

Neobvyklé symptómy, ktoré sa môžu objaviť pri ochorení covid

Lekári pripomínajú, že Covid-19 sa môže prejaviť veľmi rôznymi symptómami, ktoré môžu ľudia cítiť prvýkrát a ktoré sa im môžu zdať neobvyklé. Vznik podobných symptómov spájajú vedci s individuálnymi genetickými vlastnosťami organizmu

Oblíbené články

V Belgii začíná soudní proces s policistou po smrti Kurdského batolete

Mawda Shawri měla jen dva roky, když zemřela v květnu 2018. Kurdské batole bylo v dodávce, která přepravovala své rodiče a další migranty na belgické pobřeží, v naději, že se dostanou do Velké Británie. Policista byl v lednu tohoto roku obviněn z neúmyslného zabití - dnes začíná soudní proces.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com