Tagy Zdraví

štítek: Zdraví

Je třeba nahlas říci důležitou informaci

Před časem média zmínila, že „imunolog Beran“ vyzkoušel na koronavirus laciný a dávno používaný lék Isoprinosine. Ten lék se ukázal tak účinný, že se doktor Beran obrátil na premiera Babiše, aby zajistil od státu klinickou studii a ihned jsme s ním začali léčit. Problém totiž je, že lék byl dosud v Česku schválen jen na léčbu herpesu tj. oparu (rovněž virové onemocnění).

Odkryl závoj tajemství: Putin promluvil o výsledcích svého očkování proti covidu-19

Ruský prezident Vladimir Putin uvedl novinářům na televizním kanálu Rossija 24, že po očkování proti koronaviru měl pozitivní výsledek protilátek.

Ženy, které pravidelně polykají semeno, mají nižší výskyt rakoviny prsu

Podle výzkumu provedeného státní univerzitou v North Caroline ženy, které pravidelně jednou až dvakrát týdně provádějí mužům fellatio a polykají semeno, redukují pravděpodobnost rakoviny prsů až o 40 procent.

VIDEO: Rouška zvyšuje okamžitou náchylnost k normálním chorobám, virovým i bakteriovým. Do roušek vdechujeme...

Nošení roušek nijak zvlášť nenapomáhá tomu, aby se epidemiologická situace zklidňovala, dodáva lékař pracující ve Švýcarsku. Informuje tn.nova.cz

To je nám překvapení! Ruská Státní duma: koronavirus unikl z americké laboratoře

Koronavírus spôsobujúci ochorenie Covid-19 mohol uniknúť z amerického biologického laboratória. Ruská vláda by mala nastoliť otázku zodpovednosti za únik vírusu. Vyhlásil to Vjačeslav Volodin, hovorca ruskej Štátnej dumy.

Možná největší vědecký objev od konce SSSR.” Bloomberg promluvil o ruské vakcíně Sputnik

Ruská vakcína Sputnik V, kterou na Západě dříve vnímali negativně, se nyní stala světovým esem v boji s epidemií nového druhu koronaviru, píše agentura Bloomberg.

Dlouhodobé používání ochranných masek na obličeji může přispět k pokročilému stádiu rakoviny plic

Nedávna štúdia v časopise Cancer Discovery zistila, že inhalácia škodlivých mikróbov môže prispieť k pokročilému štádiu rakoviny pľúc u dospelých. Dlhodobé používanie ochranných masiek môže pomôcť pri množení týchto nebezpečných patogénov.

Přední vědec firmy Moderna: „Hackli jsme software lidského života“

Dr. Tal Sacks, hlavní lékař společnosti Moderna Inc., vysvětlil v rozhovoru pro časopis TED v roce 2017, jak má vakcína mRNA společnosti fungovat. Řekl, že za posledních 30 let „jsme zažili fenomenální digitální vědeckou revoluci a já jsem zde dnes, abych vám řekl, že ve skutečnosti hackujeme software života, což mění způsob našeho myšlení o prevenci a léčbě chorob." Dále vysvětlil, že lidské tělo je tvořeno orgány a orgány jsou tvořeny buňkami.

VIDEO: Data jasně ukazují, že roušky nefungují a spíše škodí, říkají odborníci

Panel odborníků na státním slyšení na Floridě sdílí svoje zkušenosti a říkají: data jasně ukazují, že roušky nefungují a lidem spíše škodí.

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com