Tagy Zdraví

štítek: Zdraví

Cukr může způsobovat nepříjemné alergie

Cukr vyrobený z cukrové řepy je stále hojně používaná potravina. I přesto, že známe jeho souvislost s řadou onemocnění. A dokonce se pojí i do souvislosti s alergiemi. Jak je to možné?

Kambo – magická léčba z Amazonie

Tam, kde tradiční medicína zcela nestačí a selhává, může vaše tělo zachránit žabička z Amazonie.

Veganská zmrzlina neokyselí vaše tělo

Veganská zmrzlina by mohla připadat nejednomu neveganovi jako fádní a monotónní. Ale není to tak. I ona dokáže člověka chuťově potěšit a navíc tělo neokyselí. K její přípravě stačí opravdu málo. Jak málo ingrediencí, tak i náčiní a času.

Přirozená smrt. Proč už neumíráme v klidu, ale nemocní?

Přirozená smrt je v dnešní době velice ojedinělá, jelikož většina lidí umírá na následky závažných onemocnění. Co to tedy je přirozená smrt a lze ji dosáhnout?

Hroznová jadérka proti nemocem srdce

Hroznová jadérka májí díky obsahu proantokyanidinů (OPC) prokazatelné účinky v prevenci proti srdečním onemocněním, avšak lze ho využít i proti jiným neduhům. Jaké to jsou?

Ledvinové kameny: psychosomatické příčiny a léčba

Na ledvinové kameny trpí až 4% populace. Velmi nepříjemné onemocnění vzniká převážně kvůli špatné životosprávě. Jak mu tedy předejít a jak se léčit v případě onemocnění?

Autismus: na co se při léčbě zapomíná?

Autismus je dnes definován jako porucha mentálního vývoje dítěte s nejen antisociálními následky. Co to autismus vlastně je, jak se projevuje a jak přírodně zmírnit následky?

Umělá inteligence odhaluje rakovinu

Výzkumníci tvrdí, že umělá inteligence je nyní při diagnóze rakoviny rychlejší než lékaři.

Bradavice a papilomy: Jak se jich zbavit?

Shromáždili jsme několik osvědčených prostředků proti papilomům a bradavicím, které vám pomohou zastavit jejich nekonečný růst.

Ochlazující potraviny, bez kterých se v létě neobejdete

Období léta je dobou maximální energie a aktivity. S každou aktivitou se však pojí i teplo, na které si léto rozhodně stěžovat nemůže. Ne vždy je nám ale tohle teplo příjemné. A tak hledáme, jak se ideálně zchladit. Jedním z přirozených způsobů je vybírat si ochlazující potraviny. Ale které to jsou?
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com