Tagy Zdraví

štítek: Zdraví

Smrtelně nebezpečné: které potraviny nesmíme jíst společně s banány

Banány obsahují mnoho užitečných mikroprvků a mají vysokou nutriční hodnotu, nicméně jejich kombinace s některými potravinami může poškodit organismus, píše čínský portál Sohu.

Pozorně čtěte. Endokrinoložka uvedla první příznak cukrovky

Lékařka endokrinoložka Naděžda Maximová sdělila, jak se dá v raném stadiu zjistit pravděpodobný vznik cukrovky.

Prof. Michel Chossudovsky: Spiknutí Big Pharmy proti léčbě Covidu-19 hydroxychlorochinem

Útok na nejlepší současně dostupný lék proti Covidu-19 hydroxychlorochin, před časem zveřejněný ve studii britského lékařského časopisu Lancet (a odvozeně i v časopise New England Journal of Medicine), nebyl ničím jiným než součástí spiknutí sdružení velkých západních farmaceutických firem (Big Pharma), jehož účelem bylo vyřadit cenově nenáročný lék hydroxychlorochin z trhu a otevřít tím dokořán dveře nekonečně dražší očkovací látce, kterou Big Pharma připravuje.

Dožívají se 120, rodí do 65 a nikdy nemají rakovinu. Dělají to takto!

Členové kmene Hunza jsou vždy usmívaví, milí a silní. Vypadají tak mladistvě, že mnoho lidí zvenčí je nejednou šokováno jejich skutečným věkem.

Snadné a zdravé recepty, které si zamilujete!

Zdravý životní styl není vůbec tak náročný, jak se zdá! Nejvíce vám v tom pomůže zdravé vaření z pohodlí vlastní kuchyně.

Ako ľahko a bezplatne aktivovať imunitu proti rakovine a vírusom

Radí Dr. Michail Vadimovič Petrik s medicínskou praxou 23 rokov, ktorý je praktickým lekárom v medicínskom centre v Kyjeve.

Průlomový výzkum: Český vědec dokáže detekovat nadcházející epidemii koronavirů dříve, než se rozšíří mezi...

Čeští vědci z Výzkumného ústavu vodohospodářského T. T. Masaryka (VÚV TGM) dosáhli slibných výsledků při odhalování nadcházející epidemie koronavirů dříve, než se začne šířit v populaci. Vědci zjistili, že po několika měsících výzkumu je jediné, co potřebují, vzorek odpadních vod.

Plandemie -19. O čem to všechno je? Než si stoupnete do fronty na vakcinu…+...

Stále více a více lidí se probouzí do širší reality a uvědomuji si fakt že mnoho věcí tak jak jim to bylo prezentováno je úplně jinak. Tato světová krize s covid-19 je velkým katalizatorem právě na toto “probuzeni”. Více lidí si uvědomuje to že vše co považovali za dané a pravdivé se teď jeví jako velká lež, klam a manipulace. Stále více a více lidí si také dokážou spojit tyto zdánlivě nesouvisející fakta a situace do jakéhosi vzorce který vykresluje jasný obraz ukazující pravdivou skutečnost a odkrývá širší realitu toho co se opravdu odehrává v našem světě jak na globální tak na lokální úrovni.

Jak Vám cukr oslabuje imunitu?

Podle studií na výživy a odborníky na zdraví byste měli přehodnotit svůj zvyk na cukr. "Příliš mnoho cukru v systému umožňuje množení bakterií nebo virů ve větším množství, protože váš původní vrozený systém nefunguje dobře. Proto například diabetici mají více infekcí, "říká Dr. Michael Roizen, MD a COO s Cleveland Kliniky pro portál CNET.

Jak rychle zhubnout?

Zajímá vás, jak můžete rychle zhubnout? Jak rychle zhubnout ze žaludku nebo stehen? Díky vaší hmotnosti a zdraví ztrácíte mysl? Jste naštvaní a frustrovaní, protože jste už vyzkoušeli nespočet strav, vždy se stejným skromným účinkem?

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se...

Statistiky z povinných jazykových kurzů nabízených migrantům v Německu ukazují nepatrnou úspěšnost. Zástupci strany pravicové Alternativy pro Německo (AfD) tvrdí, že to dokazuje, že migranti mají jen malou vůli integrovat se do německé společnosti.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com