Tagy Zdraví

štítek: Zdraví

Cesnak znižuje riziko srdcového infarktu a mŕtvice o 50 %

Konzumovať cesnak je dobré pre vaše srdce.

No konečně! Herbicid Roundup způsobuje rakovinu, rozhodl americký soud

Federální soud ve Spojených státech v úterý rozhodl, že herbicid Roundup německého chemického a farmaceutického koncernu Bayer způsobuje rakovinu.

Alkoholismus: Jak přesvědčit alkoholika, aby se léčil?

Alkoholismus je jako prokletí. Vede k němu příjemná cesta protkaná nárazovým pitím alkoholu. Pokud však překročíte jistou hranici, dostanete se do spárů alkoholismu, ze kterých se uniká velmi ztěžka. Své o tom ví nejen samotní alkoholici, ale také jejich rodiny, pro něž představuje život s alkoholikem velké trápení. Pokud máte doma alkoholika, jakým způsobem se můžete podílet na jeho léčbě?

Jak se zbavit rýmy rychle a přirozeně

Rýma dokáže pěkně pozlobit. Pokud ale víme, co ji opravdu způsobuje, tak i víme, jak se rýmy zbavit a že pomůže i přírodní léčba. Není tedy nutné sahat po lécích a kapkách do nosu.

Gastritida aneb syndrom štípající špičky jazyka

Pokud vás nesnesitelně štípe špička jazyka, je to neklamným znamením, že vás trápí gastritida, která spočívá v podráždění či zánětu žaludeční sliznice.

Zánět močových cest snadno vyléčíte bylinkami

Trpíte na časté záněty močových cest? Rozhodně v tom nejste sami. Zánět močových cest je po infekci horních cest dýchacích nejčastějším onemocněním lidského těla. Zánět močových cest dokáže pořádně zkomplikovat život ženám, mužům a dětem. Víte, že kromě antibiotik se s ním můžete poprat i přírodní cestou?

Žlučníkové kameny jsou zticha, dokud nespustí zánět

Kdo v minulosti prodělal žlučníkový záchvat, na tuto náhlou a urputnou bolest v pravém podžebří nikdy nezapomene. Ačkoli lze tento stav řešit pouze chirurgickou cestou, můžete mu předejít. Žlučníkový záchvat totiž způsobují žlučníkové kameny, které se po uvolnění ze žlučníku zaklíní ve žlučníkových cestách. Pokud tedy víte, že máte žlučníkové kameny, můžete se pustit do jejich léčby, a to také přírodní cestou.

Jak se zbavit oparu, a to nejen na rtu

Opar způsobuje virus, který je nakažlivý a lehce přenosný. Nejčastěji postihuje obličej, konkrétně rty a okolí nosu. Může se ale objevit i v oblasti pohlavních orgánů a v případě, že zasáhne rohovku oka, tak je pro zrak nebezpečný. Existuje i pásový opar, který ale způsobuje jiný vir než ty opary předchozí. U někoho se může objevit párkrát za život a někdo jimi trpí snad každý měsíc. Trpí proto, že opar dokáže být velice bolestivý. Jak se tedy zbavit oparu nejen na rtu, ale již navždy?

Jak zhubnout bez cvičení – náš postup

Strava a cvičení jsou považovány jako základ, když chceme zhubnout. Co když se ale do cvičení nehrneme, nebo ani ze zdravotních důvodů hned nemůžeme. I pro takové případy existují způsoby, jak zhubnout. Pojďme si ukázat náš postup, jak k takovému hubnutí přistoupit.

Když čaj z jitrocele pomáhá

Teď, když vládne zima, je nachlazení nebo chřipka běžnou věcí.

Oblíbené články

„Omlouváme se, nevěděli jsme, že je neviditelný.“ Jak Srbové sestřelili F-117

Útočný letoun F-117A Nighthawk (Noční jestřáb) je neviditelná pýcha amerického letectva a technický zázrak, který byl sestřelen pouhé tři dny po zahájení bombardování Svazové republiky Jugoslávie, 27. března 1999, u vesnice Buđanovci. Tento letoun je jedinou potvrzenou ztrátou letadla NATO vyrobeného podle technologie stealth.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com