Tagy Západ

štítek: Západ

NI: Studená válka proti Rusku a Číně – opětovná chyba Západu!

Zabýváním se „novou studenou válkou" proti Rusku a Číně, západní politici opět riskují opakování chyb provedených v předvečer 1. světové války, varuje Anatol Lieven na stránkách The National Interest.

Vasilij Nebenzja: “Západní státy se chovají vůči Rusku hůře než za studené války!”

Stálý zástupce Ruské federace v Organizaci spojených národů poznamenal, že západní vůdci si takový tón nedovolili proti Rusku ani během studené války.

Rusko už nebude závislé na náladách Západu, prodá plyn Číně!

V roce 2019 se očekává dokončení plynovodu "Síla Sibiře" v Asii. Celková délka ropovodu bude přibližně 3000 kilometrů a Gazprom se tak stane nezávislý na Západu.

Jaroslav Bašta: “Proč Rusko otevřelo Pandořinu skříňku?”

Do diplomatické války mezi Západem a Ruskou federací Moskva neočekávaně vnesla rázný krok, který může znamenat konec modelu vztahů mezi státy, který se vyvíjel od 18. století. Píše v komentáři Jaroslav Bašta.

Umírající Moldávie: “Spolu s EU vstříc zkáze! Integrace v podobě rozdělení mezi Ukrajinu a...

Alexandr Medveděv líčí jako rodilý Moldavan katastrofální ekonomickou a společenskou situaci v Moldavské republice a ptá se, jaké jsou skutečné plány mocných s touto "zapomenutou" zemí.

Rusko může zničit lidskou civilizaci, nebo proč Západ vyvolává paniku ohledně systému Mrtvá ruka?

Na portáli politpuzzle Vladimir Anochin, viceprezident Ruskej akadémie geopolitických štúdii venuje svoju pozornosť posledným komentárom v britských médiách, týkajúcich sa ruského systému odvetného jadrového úderu Perimeter, na Západe označovanom ako systém Mŕtva ruka.

Advance: “Západ využije případ Skripal k izolaci Ruska či změně režimu!”

Po Spojeném království oznámily Spojené státy a evropské země vyhoštění ruských diplomatů, ale je to jen jedna z etap rozsáhlé kampaně proti Rusku.

Čína se kvůli Rusku obula do Západu: Vždyť jste jen malá část světa!

Čína ostře zkritizovala rozhodnutí některých západních zemí vyhostit ruské diplomaty kvůli incidentu s otravou bývalého plukovníka GRU Skripala.

Tak jak je to s nervovým plynem – Západ nebo Rusko?

Celý víkend měly západní země práci s tím, s čím má Rusko už týden bohaté zkušenosti, a to v popírání, že by právě ony vytvořily (nebo použily) nervově paralytický plyn „Novičok“.

Savčenková prohlásila, že všechny revoluce na Ukrajině byly plánovány za podpory Západu

Poslankyně Nejvyšší rady Ukrajiny Naděžda Savčenková prohlásila, že „oranžová revoluce“ v roce 2004 i Euromajdan let 2013-2014 probíhaly za podpory Západu.

Oblíbené články

Ústav nezávislé žurnalistiky, oblíbený zdroj redaktorů ČT. Xaver se tam vypravil...

Poté, co se moderátor Luboš Xaver Veselý vypořádal s pracovníky pořadu Newsroom ČT24, na které pořádně uhodil, že by se napřed měli naučit dělat svoji práci, si vzal na paškál i server Hlídacípes.org, který ho kritizoval za to, že je údajně jako moderátor Českého rozhlasu příliš měkký na politiky. Luboš Xaver Veselý se podíval, kdo za serverem Hlídacípes.org. stojí. A nestačil se divit...
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com