Tagy Zákaz

štítek: Zákaz

Duchovní v Afghánistánu zakázali sebevražedné útoky, záhy se stali terčem atentátníka

Sebevražedný atentátník včera v Kábulu zaútočil na shromáždění předních afghánských duchovních představitelů. Na místě zůstalo osm mrtvých a dalších 18 osob utrpělo zranění. Zatím se neví, kdo za krvavým činem stojí.

Organizace Greenpeace má zákaz v Indii

Nevládní nezisková organizace Greenpeace, která má jako svůj hlavní cíl ochranu životního prostředí je trnem v oku nejednoho ropného magnáta. Působí ve čtyřiceti zemích po celém světě a snaží se chránit zbytky už tak...

Je to oficiální: Divoká zvířata již nemohou být držena v holandských cirkusech

15. září si všichni zastánci práv zvířat oddechli. Holandsko totiž konečně schválilo zákon, který říká, že vlastnění divokých zvířat cirkusy je od konce září plně nelegální. Zákaz se tak týká zvířat jako sloni, medvědi,...

První oficiální zákaz Islámu: Angola zavírá všechny mešity

Angola je první zemí na světě, která zákonem zcela zakázala muslimské náboženství. Oznámil to 31. srpna prezident Angoly José Eduardo dos Santos, který vystoupil s provoláním o přijetí zákona, který nařizuje zavřít všechny mešity v zemi.

Oblíbené články

Eurokomisař: Přivedeme dvacet milionů imigrantů. Usnadníme imigraci z Afriky a Asie

V souvislosti s probíhající imigrační krizí v Evropě není od věci ohlédnout se zpět a připomenout si slova, která padla před deseti lety z úst předního europolitika. Je vše jenom náhoda?
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com