Tagy Z domova

štítek: z domova

Čeští politici nazývají rozhodnutí EU o kvótách migrantů „irelevantní“

Přední čeští političtí činitelé považují čtvrteční rozsudek Soudního dvora EU ohledně kvót migrantů za „irelevantní“.

Homosexuální tenista v České republice říká, že se zde přijímá LGBTQ

Jan Čmelik hovoří o důležitosti manželské rovnosti a vytvoření gay tenisové skupiny v Praze.

Uprostřed pandemie je česká oddělení intenzivní péče stále napůl plná

Na rozdíl od svých kolegů v Itálii a Španělsku, čeští nemocničtí lékaři dosud nepotřebovali dělat trýznivé rozhodnutí, o které pacienty COVID-19 mají lépe pěčovat.

Zemřela novinářka Tereza Spencerová

Česká novinářka Tereza Spencerová náhle zemřela ve věku 55 let. Smrt Terezy potvrdil Sputniku její kolega z TV Prima.

Buď to jsou regulérní idioti nebo to dělají na objednávku, cizí objednávku

„Jsou pouze dvě možnosti. Buď to jsou regulérní idioti, kteří nedohlédnou důsledky svého idiotského počínání, to je ale ten lepší případ, nebo je to ještě horší, neboť to dělají na objednávku. Na cizí objednávku," konstatoval Petr Štěpánek po odvezení sochy maršála Koněva z prostranství Prahy 6.

Česká herečka otevřeně o rakovině: Lékaři nádor vůbec neviděli … Přišla o obě prsa!

Pro herečku Michaelu Kuklovou se letos rozhodně nezačal dobře. Teprve nedávno odhalila zákeřný nádor a před pár týdny podstoupila operaci obou prsou. K lékařům přitom zašla několikrát. Měla totiž špatné tušení ...

Rusko nenechá odstranění Koněvova sochy v Praze bez reakce

Ruské velvyslanectví v Praze vyjádřilo protest proti demontáži sochy maršála Ivana Koněva, ke které přistoupila radnice Prahy 6. Akce radnice podle něj "nezůstane bez příslušné reakce ruské strany". V prohlášení se uvádí, že tento čin vyvolává "hluboké rozhořčení. Zvláště nepřehlédnutelný je cynismus zúčtování s pomníkem v předvečer 75. výročí vítězství nad nacismem ".

Ivan Bartoš pro PL: Piráti věděli, jak sehnat roušky. Vládu to nezajímalo

ROZHOVOR „Vláda a tým PRistů kolem Andreje Babiše by si měli konečně uvědomit, že toto není hra o počet minut v televizi a o jejich preference, ale že tu jde o životy skutečných lidí. Raději ať dělá méně tiskových konferencí a dělá věci promyšleně a napoprvé správně,“ říká Ivan Bartoš, předseda České pirátské strany. „Dnes platí: Kdo rychle pomáhá – dvakrát pomáhá. Když někdo dostane peníze za půl roku, už to bude skoro jedno. Jasně, jednoduše a rychle. Podpora jednotlivců a domácností. Podpora malých a středních firem. Testy, testy a zase testy. Ať víme, na čem jsme a ať to ví i vláda, než bude navrhovat nevratné změny. Ať je jasné, kdy si budeme moci společně říci, že jsme to skutečně zvládli,“ dodává.

Pozor, “von der Lejno” přežila a nikdy nespí! “POZOR chystá se na nás Migrační...

Migrační kvóty nejsou minulostí, jen se to nazve jinak.

Česká republika k léčbě šesti francouzských pacientů COVID-19

Česká republika bude léčit šest pacientů na COVID-19 z Francie ve univerzitní nemocnici ve svém druhém největším městě v Brně, aby pomohla zmírnit tlak na francouzský lékařský systém, uvedl v neděli premiér Andrej Babis.

Oblíbené články

Omezení v dálkové dopravě jsou aktuálně prodloužena do 30. dubna

Vzhledem k výrazně nižšímu počtu cestujících v souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem v České republice je dočasně omezena dálková železniční doprava. Zcela přerušena je mezistátní doprava a utlumena je...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com