Tagy Z domova

štítek: z domova

Sdružení českých taxikářů z.s. požaduje po vládě konkrétní kompenzační balíček pro pomoc odvětví taxislužby

Odvětví taxislužby je externě a extrémně přímo závislé na veškerých zavřených či omezených odvětvích již delší dobu. Náš „malý prostor provozovny“ - vozidla neumožňuje ani kontaktní rozestupy a nemáme ani možnost otevřít okénka na prodej, či jinou „alternativu“.

Za poslední týden chytila policie 10 migrantů z Afriky

Jihomoravští cizinečtí policisté se rozhodně nenudí. Jen za poslední týden zahájili správní řízení o správním vyhoštění s deseti osobami. Všichni pocházeli z Afriky (Maroko, Alžírsko, Libye).

Vzít pušku na Babiše? Umělci natočili píseň a VIDEO

Hudební skupina Monkey Business, která se dala dohromady už v roce 1999 a funguje dodnes, se rozhodla pořádně rozčeřit české společenské vody. Zpěvák Matěj Ruppert s kolegy natočil klip, v němž herec Jiří Langmajer míří odstřelovačskou puškou na Úřad vlády a také se zaníceným výrazem obhlíží budovu parlamentu. Ruppert tím prý chtěl dát najevo, že už má dnešních předních představitelů státu dost. Není to přitom poprvé, co se do nich trefuje.

Už jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17....

Slovenský poslanec za stranu Směr-SD Ľuboš Blaha na svém facebookovém profilu zveřejnil video, ve kterém se zaměřil na video americké ambasády o 17. listopadu. Vystupuje v něm slovenská herečka Emília Vášáryová.

„Kam jsme se dostali?“ E-recept místo operace. Maříková promluvila o šokujících praktikách během nouzového...

Politička za SPD Karla Maříková se na sociální síti rozčilovala nad praktikami, které jsou v době nouzového stavu uplatňovány ve zdravotnictví. Konkrétně narážela na informaci o tom, že jsou nemocnicím za péči o pacienty s koronavirem vypláceny větší peníze. Co si o tom všem myslí?

Imunolog: V těle máme klíče, ničí covid i rakovinu a můžou za smrtnost viru....

Klíče, které ničí v našem těle cizí zámky, to je podle doktora imunologie Jiřího Šinkory T buněčná imunita, která je zásadní pro boj těla s koronavirem, ale taky třeba s rakovinou. V rozhovoru detailně popisuje, jak funguje a proč může za vyšší smrtnost covidu-19 mezi staršími lidmi. A říká, že covid vlastně není zabiják.

Restaurace jsou finančně vyčerpané, říká Stárek

Prezident Asociace hotelů a restaurací Václav Stárek Rádiu Impuls řekl, že situace hotelů a restaurací je kvůli opatřením proti koronaviru kritická: „95 procent ubytovacích zařízení je kompletně uzavřeno a zhruba 14 procent restaurací prodává přes okénko. Co se týká ekonomické situace, tak je zcela zřejmé, že po první vlně pandemie už jsou většinou všichni finančně vyčerpáni.“

Africký migrant odsouzen za znásilnění se odvolá

Loňský případ znásilnění 16leté dívky v Litoměřickém regionu severozápadního Česka není u konce.

Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize

Tato petice je výsledkem konsensu lékařů praktických oborů i zástupců z akademických řad. Vznikal během měsíce září, kdy se diskutovaly a zohledňovaly připomínky všech zůčastněných odborníků, kteří stejně jako podepsaní signatáři cítí a využívají svoje občanské právo i lékařskou povinnost se k situaci v naší zemi vyjádřit.

Covid: Češi nechodí na testy. Nařídit testy pro všechny, řekl vysoký vědec

Ředitel Biologického centra Akademie věd České republiky Libor Grubhoffer doporučuje vládě, aby přistoupila k plošnému testování. „Podle mě je třeba nařídit plošné testování,“ říká virolog k tomu, že se lidé stále méně chodí testovat. Také by se podle něj měli plošně testovat učitelé, díky čemuž by se mohly do školy vrátit všechny děti.

Oblíbené články

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové...

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com