Tagy Z domova

štítek: z domova

Je třeba nahlas říci důležitou informaci

Před časem média zmínila, že „imunolog Beran“ vyzkoušel na koronavirus laciný a dávno používaný lék Isoprinosine. Ten lék se ukázal tak účinný, že se doktor Beran obrátil na premiera Babiše, aby zajistil od státu klinickou studii a ihned jsme s ním začali léčit. Problém totiž je, že lék byl dosud v Česku schválen jen na léčbu herpesu tj. oparu (rovněž virové onemocnění).

Další migranti na jihu Moravy. Vyskákali z návěsu kamionu u Vyškova + VIDEO

Šest běženců vyskočilo podle svědků v pondělí z návěsu kamionu nedaleko Vyškova. Pochází pravděpodobně z Afghánistánu. „Podle telefonátu na linku 158 měli utéct do okolních polí. Vyslali jsme na místo několik policejních hlídek včetně psovoda a vrtulník," popsal policejní mluvčí Petr Vala.

Co zjistila studentka k Vrběticím…Neskutečné!

V souvislosti s nálezem protipěchotních min při kontrole skladů v prosinci 2014 státní zástupce dne 11. 11. 2015 podal obžalobu na pět lidí ze dvou firem Excalibur Army, s.r.o., a Real Trade, a.s., za vývoj, výrobu a držení zakázaných bojových prostředků.

Je rozumné vyhánět čerta Belzebumem?

Sněmovna se chystá vyjádřit vládě nedůvěru. Jistě. Za to, jak agresívně, bojechtivně a hlavně hloupě se tato vláda chovala, když jí byly předloženy nikoli důkazy o účasti Rusů na výbuchu munice ve Vrběticích, ale pouhé podezření, si vyslovení nedůvěry zaslouží.

Výkvět naší mladé inteligence.. dej otazky svym detem a vnukum. Tak to je teda...

.. a to tihle ještě neměli distanční výuku... jako Krampolův pořad Nikdo není dokonalý ... (5 minut utrpení)

Romové stále čelí diskriminaci v České republice, uvádí zpráva Amnesty International

Podle výroční zprávy o stavu lidských práv v Evropě zveřejněné Amnesty International (AI) jsou Romové v České republice stále diskriminováni, zejména v oblasti bydlení a vzdělávání.

Hlubocké obří kraslice pomáhají malé Adélce z Bavorovic postavit se na vlastní nohy

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU - Když jde o dobrou věc, je možné protáhnout si Velikonoce až do konce května. Desítky obřích kraslic ještě můžete obejít, oběhnout či objet na kole v rámci charitativní akce Velikonoce na Hluboké. Její výtěžek pomáhá projektu Řetěz naděje, který střádá prostředky pro čtyřletou Adélku ze sousedních Bavorovic, která trpí rozštěpem páteře.

OTEVŘENÝ DOPIS PŘEDSTAVITELŮM ČESKÉHO STÁTU NEDOVOLTE ABY BYLI ČEŠTÍ OBČANÉ ZBAVENI SVOBODY MYŠLENÍ

„Jsme na cestě ke světu, ve kterém bude možné dekódovat lidské duševní procesy a přímo manipulovat mozkové mechanismy, na základě kterých vznikají lidské záměry, city a rozhodnutí, kde lidé budou moci komunikovat přímo prostřednictvím svých myšlenek".

Co tajil Tomáš Zdechovský? Generál Blaško upozornil na to, co dělal lidovec na začátku...

Hynek Blaško položil řadu nepříjemných otázek Tomáši Zdechovskému, který varoval před hrozbou plynoucí z evropské migrační politiky. Podle místopředsedy KDU-ČSL jsou události ve francouzském Dijonu svědectvím selhání politiky v oblasti migrace, která vede k ohrožení evropských občanů. Blaško přitom zdůraznil osobní odpovědnost Zdechovského.

Říkal jsem to, komentuje Zeman policejní zprávy o islámské hrozbě v ČR

Nekontrolovatelný vstup lidí praktikujících islám do Česka je z hlediska terorismu nebezpečný. Ve své výroční zprávě to uvádí Národní centrála proti organizovanému zločinu. Prezident Miloš Zeman portálu iDNES.cz přes svého mluvčího vzkázal, že to samé tvrdí už dlouho.

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com