Tagy Z domova

štítek: z domova

„Neskutečná arogance a drzost.“ Okamura nenechal na Macronovi nit suchou

Lídr SPD Tomio Okamura se na Facebooku pustil do francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, a to kvůli jeho kritice zemí Evropské unie. Francouzské hlavě státu se totiž nelíbilo, že některé země zavírají hranice kvůli obavám ze šíření nového koronaviru.

Mohla by Česká republika zakázat islám?

„Rétorika SPD ovlivňuje ANO, respektive ANO vydělala na stejných obavách, jaké má Okamurova strana: strach z neznáma,“ řekl Zselyke Csaky, vedoucí výzkumník ve Freedom House. „Střední Evropa má s přistěhovalectvím málo zkušeností a nedávné teroristické útoky v západní Evropě by politici mohli snadno použít k vyvolání negativních pocitů. ANO není sama, která k otázce přistupuje velmi cynicky a považuje ji za příležitost zvýšit podporu této strany . “

Přes 60 procent Čechů aktivních na internetu si myslí, že Romové jsou zvýhodňováni

Polovina Čechů, kteří jsou aktivní na internetu, se ztotožňuje s tvrzením, že národnostní menšiny mají v České republice lepší podmínky než většina, a to alespoň v některých případech. Každý pátý se pak domnívá, že to platí bezvýhradně. Pokud jde o konkrétní národnostní menšiny v České republice, respondenti ve výzkumu nejčastěji zmiňovali romskou menšinu, názory na její situaci se však různily: zatímco 23 % dotázaných ji u nás považuje za znevýhodňovanou, v očích 63 % Čechů je naopak zvýhodňována.

Udělala Česká pošta při distribuci ochranných pomůcek chybu? Podle Státního ústavu pro kontrolu léčiv...

Na základě rozhodnutí vlády ČR dostává v těchto dnech každý obyvatel republiky narozený před rokem 1951 zásilku s pěti roušky a jedním respirátorem. V pondělí k nim vláda přidala také lidi se zdravotním postižením, s plným invalidním důchodem a mladší 18 let.

Z koronaviru mu pomohl i tento zázračný lék

Jedním z nakažených Čechů, kteří si zažili koronavirus na vlastní kůži, je Pavel Jakubec. Upozorňuje, že důležité bylo nepodlehnout panice a myslet pozitivně.

Pár fotek z MHD v Praze…to je opravdu zážitek ! :-😂

Pár fotek z MHD v Praze...to je opravdu zážitek ! :-😂

Partie, jakou jste ještě neviděli. Flégr strašil kolapsem zdravotnictví, Žaloudík mluvil o emigraci

Hosty druhé hodiny Partie Terezie Tománkové byli vakcinolog Jiří Beran, senátor a lékař Jan Žaloudík, šéfredaktor Zdravotnického deníku Tomáš Cikrt a evoluční biolog Jaroslav Flégr. Beran zdůrazňoval, že se v Česku nemusíme bát koronaviru, protože smrtnost viru není vyšší než u chřipky. Flégr okamžitě zvedl varovný prst. Profesor Žaloudík odmítl, že by byl guruem antirouškového hnutí. A nezůstal jen u toho. Citoval např. Angelu Merkelovou.

Komentář k situaci okolo videa, ve kterém vyhrožuje jistý muž veřejnosti, že bude mlácena,...

K datu 13.9. 2020 jsem zjistil k osobě dotyčného muže informace.

Malá muslimská komunita v České republice podléhá nenávisti

Kráčeli jsme idylickými pražskými ulicemi, jen pár bloků od slavného Václavského náměstí, když se zastavil 38letý palestinský rodák Raed Shaikh, aby upozornil na halal obchod s potravinami, na který on a hrstka dalších muslimských obyvatel ve městě často chodí.

Jednatel části Raiffeisenbanky označil voliče hnutí ANO SPD za lůzu

Takhle to vypadá, když promluví multikulturní elitář a bankéř, který vydělává na Češích: Člen správní rady České leasingové a finanční asociace a jednatel leasingové části Raiffeisenbanky Josef Langmayer označil voliče hnutí ANO SPD za lůzu.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com