Tagy Z domova

štítek: z domova

Tohle Gréta neuslyší ráda. :-) Český vědec, geolog Karel Mach, vyvrací klima-hysterické báchorky o...

Tohle Gréta neuslyší ráda. :-) Český vědec, geolog Karel Mach, vyvrací klima-hysterické báchorky o člověkem způsobeném globálním oteplování. V období pravěkých třetihor bylo na našem území o 10 °C více, než je nyní! Ke změně klimatu a teplot v minulosti docházelo vždy. Co si o tom myslíte Vy?

Britští zaměstnanci v České republice na vzestupu po hlasování Brexitu

Britové tvoří pouze asi 1% zahraniční pracovní síly v České republice, ale rostou rychleji než ostatní

Xaver jako držák na mikrofon? Fridrichová to schytala od politologa Zbořila a dostala lekci...

Politolog Zdeněk Zbořil poskytl portálu Parlamentní listy rozhovor, ve kterém mimo jiné sdělil pár slov o výrocích moderátorky České televize Nory Fridrichové.

Ovčáček se poklonil památce maršála Koněva a omluvil se za přepisovače dějin

V Den památky obětí holocaustu uctil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček památku a položil květiny k soše maršála Ivana Stěpanoviče Koněva, která poslední dobou čelí útokům vandalů a snahám některých aktivistů jej demontovat.

„Čtvrtou říši nedovolíme!” Okamura o EU, stíhání Salviniho a českých Pirátech: Zásadní nařčení

„Vlastenci evropských národů porazili třetí říši a nedovolíme vznik říše čtvrté,“ říká místopředseda Sněmovny a předseda SPD Tomio Okamura k zahájení trestního stíhání Mattea Salviniho v Itálii. Ten čelí problémům kvůli zadržování lodí s migranty a šéf hnutí to vidí jako snahu zastrašit vlastence. Nelíbí se mu ani zákaz vlaječek v europarlamentu, který prý přišel hlavně kvůli poslancům SPD. V rozhovoru pro ParlmanentníListy.cz rovněž vysvětloval, co přesně znamená navrhovaná novela zákona o zahalování, a prohlásil, že Piráti boří a ničí a neopatrnou zahraniční politikou připravují Českou republiku o peníze.

Česká republika posíla vojáky do africké protiteroristické mise

Česká vláda v pondělí schválila plán ministerstva obrany k rozmístění až 60 vojáků v rámci francouzské protiteroristické mise v Africe.

Portál Ozzy: ČESKÁ REPUBLIKA JE NEJMÉNĚ PŘÁTELSKÁ ZEMÍ V EVROPĚ PRO MUSLIMY. SLOVENSKO JE...

Jaromir Balda roky žil v severní části České republiky většinou klidný život. Ovšem díky zprávám a politikům, kteří v televizi chrlí proti přistěhovalecké příznaky, vyvinul 72letý otevřený politický názor. Balda začal podporovat krajně pravicové hnutí za svobodu a přímou demokracii a sousedé ho viděli projíždět plakátem, kde bylo napsáno anti-přistěhovalecký migrant v okně auta.

Jiří Drahoš: V referendu by se nemělo rozhodovat o závažných otázkách

"Referendum je určitě užitečný nástroj na komunální úrovni, ale nemělo by se v něm, a zejména ne bez předchozí důkladné debaty, rozhodovat o tak zásadních otázkách, jako je třeba vystoupení z Evropské unie." Jiří Drahoš

Nemocnice Uherské Hradiště – příjem muže (40 let) z Kroměřížska k vyloučení koronaviru +...

Na infekčním oddělení , v izolaci , podstoupí nezbytné testy , během zítřka snad bude znám výsledek. Muž na přelomu roku cestoval po Asii , včetně Číny,trápily ho dýchací obtíže.

Bolest pákistánského otce, jak ho systém České republiky skličuje

Anglická právnička britského pákistánského otce bojujícího za péči o své dvě menší dcery se svou bývalou manželkou v České republice uvedla, že nepochybuje o tom, že její klient muslimské víry a pákistánského původu byl českým systémem diskriminován.

Oblíbené články

Tohle Gréta neuslyší ráda. :-) Český vědec, geolog Karel Mach, vyvrací...

Tohle Gréta neuslyší ráda. :-) Český vědec, geolog Karel Mach, vyvrací klima-hysterické báchorky o člověkem způsobeném globálním oteplování. V období pravěkých třetihor bylo na našem území o 10 °C více, než je nyní! Ke změně klimatu a teplot v minulosti docházelo vždy. Co si o tom myslíte Vy?
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com