Tagy Z domova

štítek: z domova

Šílené Německo u kormidla: Jsme připraveni na budoucnost v unii? Naše vláda kašle na...

IVO STREJČEK se s obavami ptá, zda si tu někdo z kompetentních politických činitelů vůbec uvědomuje osudové hrozby spojené s dalším pokračováním německé nadvlády nad Evropskou unií

Leoš Mareš se přiznal, že má Instagram jen pro peníze

Leoš Mareš nemá stále dost. Vydělává milióny, ale chce vydělávat ještě více.

Čestný předseda TOP09 Schwarzenberg šíří desinformace a lži o běloších a černoších v USA

Když je třeba kopnout si do prezidenta Miloše Zemana za kritiku amerického neomarxistického hnutí Black Lives Matter, tak je českým pravdoláskařům dobrá kdejaká lež a manipulace. Čestný předseda TOP09 Karel Schwarzenberg napsal na svém facebookovém profilu lež o počtu černochů a bělochů zabitých americkou policií.

Vrah, který utýral chlapečka a dostal 22 let, ve vězení zemřel

Dvaadvacetiletý Josef K., kterého minulý týden poslal Vrchní soud v Praze na 22 let do vězení za vraždu nevlastního dítěte, za mřížemi zemřel. Zřejmě spáchal sebevraždu, vedení věznic vyloučilo cizí zavinění. Informaci potvrdilo Novinkám několik zdrojů z justice.

Česká poslankyně přirovnala muslimů k invazivním rostlinám a zvířatům

Česká policie vyšetřuje poslankyni za SPD z Karlovarského kraje Karlu Maříková pro její výroky o migrantech. Politička v lednu na svém profilu na sociální síti přirovnala migrantů k invazivním druhům rostlin a zvířat, kterým by měl být zakázán vstup do Evropské unie.

Zeman svými slovy o BLM vzbudil rozruch v zahraničí. Média mu oponují, že je...

Slova prezidenta Miloše Zemana, která zazněla během jeho projevu na americké ambasádě při příležitosti oslav 244. výročí Dne nezávislosti USA, mají dohru. Reagovala na ně různá zahraniční média, včetně tiskové agentury AFP. Co se agentuře na projevu české hlavy státu nelíbilo?

Svobodnenoviny.eu: Voda je nás všech ale musíme si ji paradoxně koupit zpět

Poslanecká sněmovna minulý týden projednávala na mimořádné schůzi balíček tzv. vodních zákonů. Jedná se o zákony související se suchem, vztahy k pozemkům a zadržováním vody v krajině.

Žena půjčila milému sedm set tisíc, splácí téměř milion

Kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality obvinili osmadvacetiletého muže z Valašského Meziříčí ze spáchání zločinu podvod, protože na přelomu roku uvedl v omyl šestatřicetiletou ženu ze Zlína a postupně z ní vylákal téměř sedm set tisíc korun. Muži, který byl za obdobný trestný čin již jednou potrestaný, hrozí v případě odsouzení trest odnětí svobody až na osm let.

Romové jsou čeští černoši. Utlačovaní. Podpořte Člověka v tísni a po zabitých Romech pojmenujte...

Ačkoliv se v Praze na Staroměstském náměstí konal protest BlackLivesMatter, Česko zůstává, co se týče protestů proti brutalitě policie a proti rasismu, spíše pozorovatelem. Nicméně novinářka Apolena Rychlíková z A2larmu a aktivistka Johanna Nejedlová si myslí, že je čas, aby si Češi uvědomili, jaké mají problémy s rasismem vůči Romům. A že by bylo načase je začít více podporovat. Nejedlová by chtěla více peněz pro Člověka v tísni a Romeu, Rychlíková přejmenování některých ulic po romských obětech rasismu. A další reformy.

Společné prohlášení odbornic a odborníka na téma legislativní úprava poskytování sexuálních služeb

Politiky států mohou být tvořeny na základě hodnotících soudů a představ o tom, co bude pro obyvatele nejlepší. Nerespektují tak práva a potřeby osob. A my se domníváme, že takovým fenoménem může být zasaženo právě téma poskytování sexuálních služeb. Legislativní úprava poskytování sexuálních služeb by dala lidem, co se touto prací živí, povinnosti, ale hlavně by jim vrátila jejich práva.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se...

Statistiky z povinných jazykových kurzů nabízených migrantům v Německu ukazují nepatrnou úspěšnost. Zástupci strany pravicové Alternativy pro Německo (AfD) tvrdí, že to dokazuje, že migranti mají jen malou vůli integrovat se do německé společnosti.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com