Tagy Z domova

štítek: z domova

Bezpečnostní analytik Štefec: Stupeň rozpadu státu je takový, že ani úřednická vláda by nebyla...

Česko se nyní uzavírá. Proč zase tak pozdě. Proč všechny personální rošády. Aneb proč jsou národ i odborná veřejnost rozděleny. Není na čase táhnout za jeden provaz? Tyto a další otázky klademe bezpečnostnímu analytikovi Jaroslavovi Štefcovi.

Schwarzenberg: Mešity ať v ČR rostou. Islám mi nevadí

Na slova muslimky Romany Červínkové, která na svém facebookovém profilu popsala svou osobní rozmluvu se Schwarzenbergem, upozornil protiislámský aktivista Lukáš Lhoťan.Informaci o názorech Karla Schwarzenberga zveřejnila česká muslimka Romana Červínková na své zdi sociální...

„Píchli mu vakcínu. Protilátky nula.“ Profesor Pirk odhalil příběhy z praxe

Hostem Pavlíny Wolfové v CNN Prima News byl kardiochirurg Jan Pirk. Současná špatná situace je podle něj z části způsobena tím, že vysokoškolsky vzdělané sestry nedostávají patřičné ohodnocení, takže je jich málo. Ale navrhl jedno řešení. Jarní lockdown prý jen oddálil "hrůzu", kterou dnes zažíváme. Vadí mu také dvojí přístup. Nedávno byl na testu protilátek a má je stále vysoké, i když prodělal covid před rokem. "Přesto jsem považován za občana druhé kategorie a nedostanu cestovní pas, přestože vím o člověku, který dostal dvě dávky vakcíny a má protilátky nula," posteskl si.

Migranti? Všichni v EU musí přijmout, zopakoval mocný Němec, kolega TOP 09 a KDU-ČSL

Někdejší kandidát Evropské lidové strany na post předsedy Evropské komise Manfred Weber volá po změně azylové politiky v EU. Manfred Weber žádá, aby bylo azylové právo jednotlivých členských států nahrazeno azylovým zákonem, který by platil pro celou unii.

Obavy z necestných zón, protože muslimové „kolonizují“ české město a kupují desítky domů v...

Podle aktivistů je Česká republika v důsledku přistěhovalců v nebezpečí migrantů jako společnost s necestnými zónami.

Brutální zásah českých policistů proti 14-letému teenagerovi bez roušky. VIDEO SMAZÁNO!

Nošení roušek kontrolují policisté nejen na Slovensku, ale iv Čechách. A právě tam se stal brutální zásah policistů, o kterém informoval na sociální síti doktor Peter Lipták.

A pak zadratuju cele Česko a vyhlasi stanne pravo, jake si ani Hajdrych nedovolil....

LADISLAV VĚTVIČKA komentuje současný stav věcí a je mu smutno z toho, jakým způsobem se náš národ nechal srazit na kolena

KOMENTÁŘ: Roční pandemie odkryla Babišovu tvář. Nikdy neměl být premiérem

Píší nejčernější kapitolu v dějinách polistopadové země. Vláda se během rok trvající koronavirové pandemie stala synonymem pro neschopnost a nekompetentnost. Členové kabinetu, kteří umí jen zmatkovat, vše schvalovat na opozici či občany, by měli okamžitě zmizet z veřejného života. Během dvanácti měsíců tým ze Strakovy akademie zavedl republiku do záhuby a pozbyl veškerý kredit. Za jeho chybná rozhodnutí zaplatili nevinní: přes dvacet tisíc lidí podlehlo nákaze. Obětí mohlo být méně, pokud by Andrej Babiš poslouchal experty a nedbal tak úzkostlivě na PR. Krize ukázala, že se nikdy neměl stát premiérem.

Ředitel České televize Petr Dvořák má plán, jak z lidí vytáhnout víc peněz!

Ředitel České televize Petr Dvořák v rozhovoru pro Hospodářské noviny navrhnul zvýšení koncesionářského poplatku za ČT na 150 Kč měsíčně. Poplatek se zvyšoval naposledy v roce 2008, kdy byla průměrná mzda proti dnešku asi o třetinu nižší.

Česká policie převezla ze Španělska muže, který vyhrožoval premiérovi Babišovi

Policie eviduje velké množství výhružek namířených proti české vládě a premiérovi.

Oblíbené články

Ľuďom už došla trpezlivosť. Bezpodmienečne žiadajú hlavu nebezpečného psychopata, mafiána a...

Už stačilo! Slovákom došla s terajšou mafiánskou vládou psychopata a zločinca Igora Matoviča trpezlivosť, hoci pred rokom jej dali svoj hlas. V liste, ktorý...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com