Tagy Volby

štítek: Volby

Zeman

Zemanovi důvěřuje 51 procent Čechů, vláda ANO a ČSSD je na tom hůř

Menšinové koaliční vládě ANO a ČSSD premiéra Andreje Babiše (ANO) důvěřovalo v září 39 procent lidí, což je o pět procentních bodů více než předchozímu Babišovu jednobarevnému kabinetu, který vládl v demisi. Důvěra v prezidenta se v září nezměnila, stejně jako v červnu a v květnu mu vyslovilo důvěru 51 procent lidí. Z ústavních institucí zaznamenala nejhorší výsledek Sněmovna, což je dlouhodobější stav. Nejlépe na tom jsou starostové a obecní zastupitelstva. Vyplývá to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM).

Volby v Belgii: strana Islám chce zavést šaríu

V nedělních komunálních volbách v Belgii kandiduje v bruselských obvodech Bruselu město a Molenbeek politická strana Islám. Její předseda Redouane Ahrouch je už starostou v městské části Anderlecht.

Romové kandidují a budou volit tuto stranu. Chcete je? Podívejte se na jejich předvolební...

ŽítBrno se celé čtyři roky snažilo pomáhat různým skupinám obyvatel Brna, na které jinak většinou nikdo moc nemyslí. Patří mezi ně i Romové.

SANEP: Hnutí ANO nedává svým soupeřům šanci

Hnutí ANO nadále nechává své politické soupeře daleko za sebou a i v září by zvítězilo v hypotetických sněmovních volbách se ziskem 28,1% hlasů.

V senátních volbách jdou do boje i tyto figury. Proboha, nevolte je!

Blížící se volby do Senátu dávají tušit řadu zajímavých politických dialogů a střetů, ale i osobních útoků a invektiv, špatně skrývaných projevů nesnášenlivosti a pohrdání lidmi s jinými politickými názory a životní filosofií.

Výsledek voleb ve Švédsku by prý neměl platit. To jsou ale věci!

Kdyby byly švédské volby v Česku, byly by dávno neplatné. Mezinárodní pozorovatelé vytýkají zejména tři věci: - Hlasovací lístky různých stran mají navrchu barevně a velmi viditelně vyvedena loga kandidujících stran a nejsou v jedné obálce, ale roztříděné ve stojanu ve volební místnosti.

Drsný komentář k výsledku švédských voleb, který by v České televizi neprošel

Rudo-zelená koalice, sociální demokraté, Levicová stran (komunisté) a Strana životního prostředí (Zelení) dostala 40,6 % hlasů, zatímco tzv. Aliance, která sdružuje tzv. střed a umírněnou pravici, Křesťanské demokraty, Centristy, Liberály a Moderáty (Umírněnou stranu). 40,3 %. Švédští demokraté (SD) získali 17,6 %, což je 5 % nárůst.

Švédské volby: V hlasovacím obvodu a “imigrantské oáze”, kam ani policie zbytečně nechodí, dostali...

Švédské volby? Nic co by zajímalo Novinky, Aktuálně, Lidovky apod. Volební pozorovatel z Dánská říká: "Nikdy jsem neviděl tak nedemokratické volby jako ve Švédsku! " A říká, že tuto otázku nanese na příštím zasedání Evropské rady.

Divočina v pokojnom a bohabojnom Švédsku – protimigračné protesty a vandalizmus pred parlamentnými voľbami

V tichom, pokojnom a bohabojnom Švédsku, ktoré chvália mnohí politici a analytici, v štáte, ktorý niektorí ironicky označujú za „krajinu víťazného socializmu“, už dlhšie panuje nervozita a neistota. Navyše, celú krajinu zachvátili demonštrácie, protesty a vyčinenia vandalov. Mnohí občania pred parlamentnými voľbami, ktoré sa uskutočnia 9. septembra, žiadajú vládu, aby zmenila a pritvrdila migračnú politiku.

Víme, kdy proběhnou Komunální volby a volby do Senátu

Prezident Miloš Zeman vyhlásil přesný termín podzimních voleb. Obměna třetiny Senátu a komunální volby proběhnou v pátek 5. a sobotu 6. října 2018.

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com