Tagy Vladimír Putin

štítek: Vladimír Putin

Ruská bio-revoluce, překvapivě ohlášená Putinem, najednou velmi znepokojuje a “ohrožuje” USA

Nečakaná aktivita Moskvy na tomto „bitevnom poli“ veľmi vystrašila USA. Rusko síce postavilo úspešnosť amerických trestných „útokov“ v Sýrii proti Asadovi do veľmi zlého svetla, čo Pentagon samozrejme popiera.

Další geniální tah – Putin vytvořil nejlépe krytou měnu zlatem!

USA mají dvě nepopiratelná prvenství. Za prvé jsou státem s největším HDP na světě, které přesahuje 22% celosvětové ekonomiky. Za druhé jsou státem s největším reálným dluhem na světě, který přesahuje 100% HDP této země!

Putin je spokojen. Rusové otestovali novou superzbraň. Příští rok ji prý dostane armáda

Nová ruská raketa Avangard je ozkoušena. Přihlížel tomu osobně prezident Ruské federace Vladimir Putin. O raketě, která překonala vzdálenost 6000 kilometrů, informuje MF Dnes.

Příště zakážou Mrazíka a Krásu nesmírnou či Vlka a zajíce. Pozor, aby na vás...

Radim Fiala - SPD: „Tak teď už nevím, jestli se smát nebo plakat.

Putin: Nové ruské zbrane prinútia k zamysleniu tých, ktorí si zvykli na agresívnu rétoriku

Ruský prezident Vladimir Putin upozornil na to, že nové ruské zbrane výrazne zvyšujú potenciál ruskej armády a námorníctva, čo tiež zvyšuje rovnováhu síl a globálnu stabilitu. Ruský prezident hovoril na ruskom utorkovom stretnutí Ministerstva obrany Ruskej federácie, kde ponúkol nové systémy zbraní

Putin se takhle nehezky vysmál Američanům…

Ruský prezident Vladimir Putin okomentoval situaci s americkým dolarem v Rusku na fóru „Rusko volá!".

Putin zavelel. Rusové odpálili střely z jaderných ponorek, vzlétly bombardéry

Ruské strategické jaderné síly dnes na rozkaz prezidenta Vladimira Putina jako vrchního velitele provedly cvičení, a to i s odpaly raket. Oznámila to ruské ministerstvo obrany.

Zhoubné akce a šikana Putina? Západ musí zůstat obezřetný, zní z Washingtonu

Kreml posílá do zahraničí týmy agentů, aby vraždily, trestaly, páchaly hackerské útoky a škodily, nebere si servítky editorial serveru Washington Post. Vlivný deník v něm připomněl, že minulý týden došlo k odhalení hned dvou "agresivních a zhoubných" záměrů ruského prezidenta Vladimira Putina.

P.C.Roberts: Podle NYT vládne Americe nejspíš Putin

Když jsem to četl poprvé, měl jsem za to, žde jde o satiru na fake news, čili na vymyšlenou a falešnou informaci.

Trump a Merkelová vyzývají Rusko k zásahu v Sýrii

Německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Donald Trump v telefonickém rozhovoru spolu probírali mezinárodní situaci a obchodní otázky, oznámil tiskový mluvčí spolkové vlády Steffen Seibert.

Oblíbené články

Luxusní alkohol je investicí do čirého štěstí

Jak si vychutnáváte chvilky pohody nebo úspěchu? Někdo je jednoduše rád, že je rád, ale někteří si na úspěch rádi připijí. Odjakživa se považovalo za samozřejmost mít doma lahev kvalitního alkoholu, na kterou můžete pozvat rodinu nebo přátele. Je důležité si umět život vychutnávat a když jazyk pohladí doušek luxusního alkoholu, hned se člověk cítí šťastnější. Nejen humor, ale i alkohol je kořením života a mnohým pomůže odstranit zábrany, aby si alespoň na chvíli mohli vyčistit hlavu a cítili se opravdu dobře.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com