Tagy Vladimír Putin

štítek: Vladimír Putin

Vladimir Putin: To si myslíte, že všechny odposloucháváme? Skripal, Ukrajina, Sýrie… My jsme tohle...

Ruský prezident Vladimir Putin se při příležitosti summitu v Helsinkách sešel nejen s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Svolil také k půlhodinovému rozhovoru s americkou televizní stanicí Fox News, kterou zastupoval zkušený reportér Chris Wallace. Ten například moderoval debatu prezidentských kandidátů mezi Donaldem Trumpem a Hillary Clintonovou v roce 2016.

Tentoraz to Trump fakt prehnal. Ak ho doteraz médiá zhadzovali, kde mohli, tak toto...

Stretnutie amerického prezidenta Donalda Trumpa s ruským prezidentom Vladimírom Putinom je ťažkým sústom pre kartel jednofarebných globálnych masmédií a ich slovenské filiálky. Dovolil si niečo, čo hniezdo washingtonských zmijí neodpustí ani samotnému americkému prezidentovi: ukázať možnosť, že by svetové veľmoci mohli spolu vychádzať priateľsky.

Welt: „Noční můra pro Evropu” – možná dohoda Trumpa a Putina!

Dohoda mezi Ruskem a Spojenými státy obcházející Evropu se může stát pro Evropu scénářem noční můry a oslabením NATO, napsal německý deník Welt plném ideologické předpojatosti.
Putin

Putin pronesl zásadní vyjádření ohledně migrace, které nemá na světě obdoby. Tak to budete...

V níže uvedených videích ruský prezident Vladimir Putin kitizuje evropské vlády a úřady kvůli jejich krokům ohledně násilí migrantů, dále se pozastavuje nad stěhováním kultur do jiné.

Bývalý švédsky premiér: Trump destabilizuje EÚ ešte viac než Putin

Americký prezident Donald Trump začal sériou tweetov verbálny útok proti Európe, skritizoval veľkorysú európsku migračnú politiku a pomenoval ju ako katastrofálnu. Vyvolalo to ostrú reakciu bývalého švédskeho premiéra Carla Bildta

Je Putin opravdu připraven „hodit“ Írán přes palubu? + VIDEO

Téma ruských akcí v Sýrii nadále fascinuje a vytváří spoustu polemik. Dává to smysl – tato záležitost je nanejvýš důležitá na mnoha úrovních, včetně úrovně pragmatické a morální, a dnes se chci věnovat čistě pragmatické úrovni a nechat stranou, jen na chvilku, úvahy morální/etické/spirituální. Navíc budu rovněž předstírat, pro argumentační účely, že Kreml jedná jednohlasně, že v ruské vládě nejsou žádní atlantičtí integracionisté, že v Kremlu není žádná 5. kolona a že neexistuje žádná sionistická lobby snažící se silně ovlivnit Rusko. Těmito otázkami se budu zabývat v budoucnu, neboť nemám pochyb, že čas a událostí ukážou, jak nepodložená a politicky motivovaná tato popírání ve skutečnosti jsou. Ale pro účely této analýzy můžeme předstírat, že v Kremlu je vše v pořádku, a předpokládat, že Rusko je plně suverénní a svobodně hájí své národní zájmy.

NI: Putin neblafuje, když mluví o ruských zbraních „Soudného dne”!

Rusko neblafuje, když mluví o svých nejnovějších zbraních a jejich schopnostech, napsal The Naational Interest s odkazem na vojenské odborníky. Časopis nazývá nejnovější vyvíjené zbraně „Soudným dnem".

Zásadní výroky Vladimíra Putina. Jaroslav Bašta upozorňuje na to, co jiní přehlédli

Ruský prezident Vladimir Putin po svém znovuzvolení vyrazil na své zahraniční cesty, na Západ i na Východ. Především díky tomu jsme se podle někdejšího velvyslance v Rusku Jaroslava Bašty za několik málo dnů dozvěděli o zahraniční politice a směřování Ruské federace více, než mnohým českým politikům a komentátorům bylo milé. V komentáři pro server První zprávy.cz proto shrnul celý jeho předešlý týden.

Putin veľavravne vystríha Ukrajinu pred útokom na Donbas

Vo štvrtok vyšlo na portáli rusvesna niekoľko zaujímavých informácii o vývoji situácie na Ukrajine. V prvej správe ruský prezident Vladimír Putin otvorene vystríha ukrajinské elity, ktoré sa dostali k moci na základe Američanmi zinscenovaného prevratu v roku 2014, pred snahou vyostriť situáciu na Donbase v čase MS 2018 vo futbale

Daily Telegraph: Putin připomněl nebezpečí třetí světové války

Během každoroční videokonference s diváky Vladimir Putin obvinil USA z porušování jaderné parity a upozornil na nepřípustnost třetí světové války, napsal Telegraph.

Oblíbené články

Vladimir Putin: To si myslíte, že všechny odposloucháváme? Skripal, Ukrajina, Sýrie…...

Ruský prezident Vladimir Putin se při příležitosti summitu v Helsinkách sešel nejen s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Svolil také k půlhodinovému rozhovoru s americkou televizní stanicí Fox News, kterou zastupoval zkušený reportér Chris Wallace. Ten například moderoval debatu prezidentských kandidátů mezi Donaldem Trumpem a Hillary Clintonovou v roce 2016.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com