Tagy Vladimír Putin

štítek: Vladimír Putin

Putin je spokojen. Rusové otestovali novou superzbraň. Příští rok ji prý dostane armáda

Nová ruská raketa Avangard je ozkoušena. Přihlížel tomu osobně prezident Ruské federace Vladimir Putin. O raketě, která překonala vzdálenost 6000 kilometrů, informuje MF Dnes.

Příště zakážou Mrazíka a Krásu nesmírnou či Vlka a zajíce. Pozor, aby na vás...

Radim Fiala - SPD: „Tak teď už nevím, jestli se smát nebo plakat.

Putin: Nové ruské zbrane prinútia k zamysleniu tých, ktorí si zvykli na agresívnu rétoriku

Ruský prezident Vladimir Putin upozornil na to, že nové ruské zbrane výrazne zvyšujú potenciál ruskej armády a námorníctva, čo tiež zvyšuje rovnováhu síl a globálnu stabilitu. Ruský prezident hovoril na ruskom utorkovom stretnutí Ministerstva obrany Ruskej federácie, kde ponúkol nové systémy zbraní

Putin se takhle nehezky vysmál Američanům…

Ruský prezident Vladimir Putin okomentoval situaci s americkým dolarem v Rusku na fóru „Rusko volá!".

Putin zavelel. Rusové odpálili střely z jaderných ponorek, vzlétly bombardéry

Ruské strategické jaderné síly dnes na rozkaz prezidenta Vladimira Putina jako vrchního velitele provedly cvičení, a to i s odpaly raket. Oznámila to ruské ministerstvo obrany.

Zhoubné akce a šikana Putina? Západ musí zůstat obezřetný, zní z Washingtonu

Kreml posílá do zahraničí týmy agentů, aby vraždily, trestaly, páchaly hackerské útoky a škodily, nebere si servítky editorial serveru Washington Post. Vlivný deník v něm připomněl, že minulý týden došlo k odhalení hned dvou "agresivních a zhoubných" záměrů ruského prezidenta Vladimira Putina.

P.C.Roberts: Podle NYT vládne Americe nejspíš Putin

Když jsem to četl poprvé, měl jsem za to, žde jde o satiru na fake news, čili na vymyšlenou a falešnou informaci.

Trump a Merkelová vyzývají Rusko k zásahu v Sýrii

Německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Donald Trump v telefonickém rozhovoru spolu probírali mezinárodní situaci a obchodní otázky, oznámil tiskový mluvčí spolkové vlády Steffen Seibert.

Setkání Putina a Merkelové: Ukončil Trump dobu ledovou ve vztazích mezi Německem a Ruskem?...

Velmi přesně se o setkání Vladimíra Putina a Angely Merkelové 18. srpna v Mesebergu vyjádřily noviny německých obchodních kruhů Handelsblatt. „Doba ledová mezi Německem a Ruskem skončila díky Donaldu Trumpovi,“ napsaly.
Trump

Trump bude šťastný, pokud Putin a Si Ťin-pching pohřbí dolar

Podíváme-li se pragmaticky na tuto vášnivou situaci, která je charakterizována snahou většiny americké elity zničit politickou kariéru Donalda Trumpa, pak vzniká otázka: odkud se takový emocionální náboj bere?

Oblíbené články

Merkelová kritizuje Trumpovy komentáře na adresu kongresmanek

Německá kancléřka Angela Merkelová v pátek kritizovala komentáře amerického prezidenta Donalda Trumpa o demokratických zákonodárcích barev. Říká, že jsou v rozporu s tím, co považuje za „sílu Ameriky“ a vyjadřující solidaritu se ženami.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com