Tagy Viktor Orbán

štítek: Viktor Orbán

Viktor Orbán

Viktor Orbán: Tajná dohoda mezi Tureckem a Německem přivede další uprchlíky do Evropy

Maďarský premiér Viktor Orbán informoval o tajné dohodě mezi Tureckem a Německem, která zaručuje převoz žadatelů o azyl z blízkého východu do Evropské unie. Viktor Orbán tvrdí, že tento pakt zajistí podle zpráv přibližně půl milionu uprchlíků do Evropy

Druhá tvár Viktora Orbána: Sen o Veľkom Maďarsku

Maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi veľká časť Európanov oprávnene tlieska za jeho nekompromisné kroky proti riadenej imigrácii, mnohí z nich však nevnímajú odvrátenú tvár jeho politiky.
Orbán

Kasinový kapitalista Soros financuje migraci. Ti lidé by vůbec neměli vyplouvat na moře. Viktor...

Publicistka Lucie Sulovská přinesla na svém facebookovém profilu rozhovor německého magazínu Bild s maďarským premiérem Viktorem Orbánem. Jak dodává, originál je v placené verzi, ale ona to přeložila celé.

Bude v Evropě obnovena demokracie?

Už proslulý starověký král Šalamoun konstatoval „nic nového pod sluncem“, všechno tu již v jisté podobě bylo, a v určité obdobě zas bude. A tak i dnešní generace, které aktivně nezažily konec 80.let a pád komunizmu, mohou v dnešní době v EU zažívat jistý odvar téhož.
Viktor Orbán

Orbán zpucoval západní státy EU: Vy máte masy migrantů, V4 chrání kulturu a je...

Maďarský premiér Viktor Orbán dnes v Bratislavě debatoval se svým slovenským protějškem Peterem Pellegrinim. Západní státy EU podle něj míří svou kritiku na země V4, neboť jsou Česko, Polsko, Maďarsko a Slovensko úspěšné. Zopakoval, že státy Visegrádu odmítají uprchlíky a jsou odhodlány chránit svou kulturu. S žádnými konkrétními idejemi pro budoucí podobu EU či spolupráci na tématu migrace však premiéři nepřišli.

Orbán vyzval EU, aby upustila od myšlenky „Spojených států Evropy”!

Maďarský premiér Viktor Orbán ve svém prvním vystoupení opětovné volbě v parlamentu vyzval Evropskou unii, aby opustila myšlenku „Spojených států Evropy", napsal Daily News Hungary.

Orbán chce do ústavy zakotviť zákaz príchodu imigrantov do Maďarska

Maďarský premiér Viktor Orbán plánuje prijať ústavný zákon, ktorý by zakazoval prijímanie imigrantov organizované Európskou úniou na maďarské územie. Rovnaký zákon chcel prijať už v roku 2016, vtedy ale nemal v parlamente dostatočný počet poslancov. V súčasnosti má so stranou kresťanských demokratov ústavnú väčšinu a tak by tento zákon mal prejsť s ľahkosťou.

Orbán po volebním vítězství: Maďarsko se vydalo vlastní cestou!

Maďarsko sa vydalo cestou, ktorú si samo zvolilo, zdôraznil v nedeľu v Budapešti predseda vládnej strany Fidesz a predseda maďarskej vlády Viktor Orbán pred burácajúcim davom svojich priaznivcov po víťazstve v maďarských parlamentných voľbách.

Moderátor Fox News se zastal Viktora Orbána: “Migranti opravdu ohrožují Evropu!”

Európski lídri zúrivo obviňujú maďarského premiéra Viktora Orbána z autokracie kvôli jeho tvrdému postoju voči migrantom z východu, podčiarkol moderátor Fox News Tucker Carlson.

Lucemburský ministr: “Orbán je diktátor, musíme proti němu zakročit!”

Lucemburský ministr zahraničí Jean Asselborn označil maďarského premiéra Viktora Orbána za jeho projev diktátorem.

Oblíbené články

Dva světy: Jeden právě mizí. Další se již vynořuje za oponou....

PETR HÁJEK sice již tuší světlo na konci tunelu, jen si není jist, zda nejde spíše o „ohně pekelné“, které nám chystají neviditelné postavy za oponou šíleného představení
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com