Tagy Video

štítek: Video

Vzít pušku na Babiše? Umělci natočili píseň a VIDEO

Hudební skupina Monkey Business, která se dala dohromady už v roce 1999 a funguje dodnes, se rozhodla pořádně rozčeřit české společenské vody. Zpěvák Matěj Ruppert s kolegy natočil klip, v němž herec Jiří Langmajer míří odstřelovačskou puškou na Úřad vlády a také se zaníceným výrazem obhlíží budovu parlamentu. Ruppert tím prý chtěl dát najevo, že už má dnešních předních představitelů státu dost. Není to přitom poprvé, co se do nich trefuje.

Nové FOTKY Mumifikovaných Těl Mimozemšťanů Nalezených V Jeskyni Na Náhorní Plošině Nazca

Nová fotografie, která vypráví o mumifikovaných tělech mimozemšťanů nalezených v jeskyni na náhorní plošině Nazca.

Nahrávky z nemocnice – rozhovory s lékařkami a sestrami

Rozhovory se zdravotnickými pracovnicemi z nemocnic ukazují, jak nesmyslná protipandemická opatření jsou, proč je někde nedostatek sester a lékařů, zdali jsou plné nemocnice a infekční oddělení, jak moc je práce zdravotníků náročná a proč není třeba se koronaviru tolik bát. Největším problémem je organizace léčby covidových pacientů.

Kanada doslova zneužila hromadný útok ilegální zbraní a po vzoru našich evropských elit omezuje...

Dnes vám neodpovím já, ale Mgr. Pavel Černý, pplk. v.v., se kterým se dostaneme i na Nový Zéland a samozřejmě nemůžeme minout ani Evropskou unii.

Je-li tohle pravda, budou se dít věci! + VIDEO

Je-li tohle pravda, budou se dít věci!

Strach v Malmö. Kriminální gang si natáčel jako udeřili ženu na ulici a svalili...

Portál Samhällsnytt byl prvním médiem, které ukázalo video, ako se dva muži bavili, když v Malmö srazili ženu a natáčeli událost. Pachatel se nyní celé podzimní období držel stranou od policie, a proto úřad vyšel s jeho jménem a obrázkem, aby ho chytili.

Opravdu si najděte čas podívat se na tenhle dokument, vše do sebe zapadá, bohužel....

Opravdu si najděte čas podívat se na tenhle dokument, vše do sebe zapadá, bohužel " Pošlete to dál, lidé to musí vědět! "

Netflix přináší film o migrantech s děsivým pohledem na migranční krizi s názvem “Jeho...

Prochází žánrem filmu a místo toho se vrací do samotné struktury každodenní reality, jak kdysi řekl velký John Carpenter: „Horor je reakce; není to žánr. “ Od zombie klasiky George Romera Night of the Living Dead až po film Jordan Out Peele z roku 2017 je žánr již dlouho prostředkem k ukládání politických, sociologických nebo kulturních prohlášení.

Muž sa chcel dostať do obchodu. Cez SBS-károv nemal šancu prejsť! (Video)

Na sociálnej sieti sa šíri video, kde muža s ruským (ukrajinským) prízvukom odmietli pustiť ochrankári obchodu Billa. Muž začne ochrankárov strkať až sa do neho SBSkári pustia a muž skončí na zemi.

Francie: Policie rozešla turecké ultranacionalistické extremisty po protestech proti Macronovi a Arménii. Křiceli “Alláhu...

Francouzská policie minulý týden použila slzný plyn k rozptýlení velkého shromáždění, které zahrnovalo členy Šedých vlků, turecké ultranacionalistické extrémistické skupiny, kteří pochodovali v Dijonu a křičeli islamistická, anti-Macronova a anti-arménská hesla.

Oblíbené články

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové...

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com