Tagy Video

štítek: Video

NASA

NASA zveřejnila dosud utajované video. Ukazuje, co astronauti dělali na Měsíci

Před padesáti lety posádka Apollo 11 odletěla do vesmíru, aby přistála na Měsíci. Ku příležitosti výročí se hodí připomenout veselé video, zveřejněné NASA, které ukazuje, že malý krůček pro člověka bylo na Měsíci ve skutečnosti těží udělat, než se zdá.

“Multikulturní obohacení”. Žadatel o azyl v Německu rozbíjel auta… Podívejte se

"Multikulturní obohacení". Žadatel o azyl v Německu rozbíjel auta... Podívejte se

Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky + VIDEO

Po řadě loupeží a sexuálních útoků, jejichž pachateli byli nezletilí imigranti ze Středního východu a Severní Afriky, se v pátek vydal znepokojený dav obyvatel města El Masnou nedaleko Barcelony k místnímu středisku pro uprchlíky, kde je ubytováno padesát nezletilých imigrantů.

Chris Rock: “Chci vidět více zastřelených bílých dětí, více plačících bílých matek” + VIDEO

Americký stand-up komik Chris Rock ve svém pořadu Tamborine, který běžel ve středu na Netflixu, řekl pár slov, za které, pokud by byl bílý a řekl to o černoších, by už si v zábavním průmyslu nikdy neškrtl.

NEUVĚŘITELNÉ: Na Venuši jsou města! + VIDEO

Venuše je druhou nejbližší planetou Slunci, které oběhne jednou za 224,7 pozemského dne. Znaly ji už starověké a pravěké civilizace a jejím pozorováním se zabývali nejenom proslulí babylonští astronomové, ale také naši předkové z pozdní doby kamenné ve své svatyni nedaleko Makotřas ve středních Čechách.

Jste otrokáři! Veteránka britské pravice rozbouřila Evropský parlament

Britská europoslankyně Ann Widdecombeová všem europoslancům od plic řekla, co si o nich myslí. Přirovnala své kolegy k otrokářům a kolonizátorům, od kterých je třeba se osvobodit.

Indické úřady zveřejnily záběry z GoPro kamery, které zachycují poslední chvíle osmi horolezců co...

Skupina se ztratila koncem května při výstupu na Nandá Déví. Video má pomoci při analýze toho, proč zahynuli. Kameru našli ve sněhu nedaleko místa, kde byli i těla sedmi z osmi mužů.

Muž byl natočen jako leze na vrchol druhého nejvyššího mrakodrapu v Evropě o 5...

Muž zaujal internet poté, co byl spatřen lezení na vrchol jednoho z nejvyšších mrakodrapů v Evropě bez postroje hned po půlnoci v pondělí ráno.

Reportáž ruské TV ze švédského města Malmö

Reportáž ruské TV ze švédského města Malmö

Je libo taxi? Pražský strážník se projel na kapotě neukázněného řidiče + VIDEO

Odvaha pražským strážníkům evidentně nechybí. Policie na webu Týdeník policie zveřejnila video zásahu strážníků v Praze. Agresivní řidič nechtěl s policisty řešit spáchaný přestupek a tak se rozjel. Strážník skončil na kapotě auta. Je nutno podoktnout, že se video stalo hitem.

Oblíbené články

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com