Tagy Video

štítek: Video

Ruský stíhací letoun Su-57 vystřelil raketu z vertikální polohy + VIDEO

Videorámečky předložené Ministerstvem obrany Ruské federace ukazují, jak ruské bojové letadlo páté generace Su-57 vypouští raketu ve vzduchu z plně vertikální polohy a v tomto případě účinnost zasažení rakety letecký terč není v žádném případě menší než v případě odpálení rakety z horizontální polohy.

Bez komentáře. Takový výprask dostanete v Bangladéši, když nemáte rouško

Takový výprask dostanete v Bangladéši, když nemáte rouško

Jak funguje Sorosova nadace, Vám vysvětlí její ředitel pro Evropu

Mnoho lidí si dělá legraci z těch, kteří neustále zmiňují Sorosova nadaci. Mají je za debily a hlavně za konspirátorů, protože si myslí, že jeho chapadla nedokáží zajít až do politiky jednotlivých států. Tady v této reportáži vám to dopodrobna vysvětlí ředitele Sorosovy nadace pro Evropu. Zkuste si to teď logicky přenést do vašich států a udělat si z toho vlastní mínění.

Čeští hasiči a jejich dekontaminační #CoronaVirusDanceChallenge (VIDEO)

Jak píší, svým tancem chtějí podpořit všechny zasahující složky, které bojují v první linii. P.s. - při výrobě videa byly použity pouze cvičné ochranné obleky, voda a endorfiny ...

Prokousnu ti tepnu, křičel na hlídku opilec bez roušky a hrozil žloutenkou + VIDEO

Na výtržníka u tramvajové zastávky Anděl v Praze na Smíchově zavolali v sobotu večer kolemjdoucí městskou policii. Opilý muž bez roušky plival na lidi a u toho vykřikoval, že má žloutenku.

Dramatický Incident: Írán téměř sestřelil americký F-18 Super Hornet + VIDEO

Ve videu, které bylo vydáno na zpravodajském webu YJC, íránská letecká obrana v letadle téměř vystřelila na letoun, než se stihla odvrátil od íránské hranice.
Merkelová

Brzy přijde chaos, strach a hospodářská krize. Co způsobí miliony přistěhovalců Merklové?

Už dlouho před uprchlickou krizí začaly útoky včetně zapalování aut, rabování a agresivních demonstrací (například v Paříži a v Londýně v roce 2005, roky před Arabským jarem a válkami v Sýrii a Iráku) a já si myslím, že začnou znovu. Celá léta jsem varoval před nebezpečím, které by mohlo způsobit přijímání milionů nevděčných mladých migrantů.

Mladý chlapec takto zaútočil, když ho poprosili, aby si dal rouško

Každý človek musí rešpektovať to nad čím sa zhodne spoločnosť. Zhodli sme sa nad tým že budeme nosiť na verejnosti ochranné rúška aby sme zamedzili rozširovaniu tejto pandémie. Preto žiadame vládu Slovenskej republiky aby okamžite zariadila dodržiavanie pravidla a to maximálne do 24 hodín, pretože každá hodina navyše bude stáť niekoho život.

Sdílejte než to smažou. Tisíce dobře financovaných mužských migrantů terorizujících pohraniční bosenské město +...

Tisíce migrantů se záhadným a relativně hojným tokem finančních prostředků podle zpráv učinily životní peklo obyvatelům bosenské hranice města Bihac.

“Maďarské hranice budou bránit maďarští vojáci. Nepřijmeme žádné kvóty,” vzkazuje Orbán

Maďarský premiér a miláček národa Viktor Orbán na svém Facebooku zveřejnil video z cesty na letiště do Bruselu, ve kterém zopakoval postoj Maďarska ke snahám Evropě vnutit etnickou proměnu obyvatelstva. Zdůraznil, že hranice jeho země budou bránit vojáci a policisté a Maďarsko nepřijme žádný přesídlovací program EU.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com