Tagy Video

štítek: Video

Videoreportáž: Migranti „ukameňovali“ policajtov v maďarskom meste Kiskunhalas

V tábore pre utečencov v maďarskom meste Kiskunhalas migranti zaútočili na policajtov a zahádzali ich kameňmi. Táto epizóda sa odohrala v piatok 15. januára. Vyčíňanie utečencov z Blízkeho východu zaznamenali bezpečnostné kamery.

VIDEO: Migranti zničili restauraci v Arboze při bitvě

Social News sdílí video ukazující úplný boj v restauraci ve Västmanlandu. Důvodem hádky je skutečnost, že migranti nemohli akceptovat, že byli vyloučeni z restaurace.

Šokující požadavky chudých migrantů v Itálii: “Dejte nám oblečení Armani, Hugo Boss a Pirelli!”...

Každý si pod pojmom „utečenci“ zrejme predstaví chudobných ľudí, ktorí nemajú nič na jedenie, oblečenie a sú vďační i za malý kúsok, ktorý im je zo súcitu druhých darovaný. V Taliansku sa však presvedčili o opaku. Chudobní migranti z Afriky sa totiž dožadujú obrovského luxusu.

Greta utekla od rozhovoru, ve kterém se jí nelíbily otázky + VIDEO

Moderátořka Bexte chtěla získat odpovědi na otázky týkající se zahraničních zájmů a nehlášených peněz v souvislosti s jevem Greta.

Studentka Harvardské univerzity říká, že “Bodne” každého, kdo bude říkat “Všechny životy důležité” –...

Nedávná absolventka Harvardské univerzity Claira Janoverová si stěžuje na hrozby proti ní poté, co zveřejnila video, kde vyhrožovala každému, kdo by řekl, že „na životech záleží“.

Video: Imigrant ve vlaku brutálně zaútočil na ženu

O cestování s imigranty mohou lidé na Západě vyprávět, tedy - kdyby směli... Okázalá emancipace nedělá našim jinokulturním spoluobčanům dobře, by je vytáčí doběla. To si musí každá/ý přebrat jak chce.

A dost! Maduro vyběhl s velvyslankyní EU: Video

Další diplomatický "úspěch" EU. Poté, co v pondělí Brusel svou rezolucí uvalil blokádu a nové sankce na Venezuelu, dostal co proto. Prezident Nicolás Maduro vyběhl s velvyslankyní "supremacistické" EU, a dal jí 72 hodin na opuštění země. "A dost!

Hrůza. Nelegálních migrant griloval kočku na ulici + VIDEO. Reakce Salviniho

V Itálii obíhá videoklip ukazující nelegálního migranta jak griluje kočku uprostřed ulice. Následně přijede k němu, žena a silně reaguje: „v naší zemi nejíme kočky“.

Velmi surové video: Černoši zbijí bělocha, který bezvládně leží na silnici. Pak přiskočí další,...

Jen za posledních šedesát minut se po celém světě nahrálo několik stovek videí, fotografií a příspěvků, které se týkají globálně rozšířené iniciativy Black Lives Matter. Ta má za cíl upozornit na údajnou rasovou segregaci a nesprávné zacházení s menšinami ve Spojených státech. Jenomže podle řady tweetů nejsou ani zástupci tmavé pleti žádní svatoušci.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se...

Statistiky z povinných jazykových kurzů nabízených migrantům v Německu ukazují nepatrnou úspěšnost. Zástupci strany pravicové Alternativy pro Německo (AfD) tvrdí, že to dokazuje, že migranti mají jen malou vůli integrovat se do německé společnosti.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com