Tagy Video

štítek: Video

První část odmítnutých migrantů je již ve Španělsku + VIDEO

Ve španělském přístavu Valencie zakotvila první ze tří lodí, které převáží více než 600 afrických běženců z lodi Aquarius. Jak jsme vás už informovali, předtím je odmítly přijmout Itálie i Malta. Do přístavu vplul člun italské pobřežní hlídky s 274 lidmi na palubě. Než budou moci přejít na pevninu, podstoupí migranti předběžnou lékařskou prohlídku, uvedl mluvčí místní vlády.

Zoufalí Francouzi stavějí kolem Eiffelovky zeď. Chtějí ji bránit před těmi, které si pozvali....

Kolem slavné pařížské věže vzniká skleněná zeď o šířce 6,5 cm a výšce 2,5 m. Prý je tak odolná, že má zastavit rozjeté vozidlo. Bylo by dobře, kdyby zeď fungovala, když už bude stát dvacet milionů euro.

Je nám zle a chceme větší hotel! stěžovali si uprchlíci a zdevastovali hotel. Majitel...

Pozoruhodná situace nastala v Neapoli, kde tříhvězdičkový hotel se postaral o 350 uprchíků. Ti si ale stěžují úplně na všechno a tak verbálně zasahuje majitel hotelu.

Ohlédutí za udílením Krameriových cen: Tomský prozradil, proč už nemůže do ČT. A došlo...

Už třetí rok po sobě rozdávala Asociace nezávislých médií Krameriovy ceny za svobodnou žurnalistiku. In memoriam ocenění dostal v únoru zastřelený slovenský novinář Ján Kuciak. V porotě opět zasedl i šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl. Na akci promluvil mimo jiné poslanec ODS Václav Klaus mladší, který citoval z Bible.

Vodič taxíka vrazil do chodcov v Moskve zrejme neúmyselne; zranil osem ľudí + VIDEO

Najmenej sedem ľudí utrpelo v sobotu zranenia po tom, ako do davu chodcov v centre ruskej metropole Moskva narazil taxík. S odvolaním sa na vyjadrenia zamestnancov miestnej záchrannej služby o tom informovala agentúra TASS.

V USA mladá žena zažila muky – hlava jej uviazla vo výfuku kamióna +...

Mladá Američanka prežila muky, keď jej hlava uviazla v nadmerne veľkej výfukovej rúre kamióna. Prípad sa stal minulý víkend na hudobnom festivale v meste Winsted v americkom štáte Minnesota, informovala v stredu tlačová agentúra AP.

Nechtěná nahrávka z Evropského parlamentu + VIDEO

Komisařka pro vnitřní trh, průmysl, podnikání a malé a střední podniky v Junckerově evropské komisi Elżbieta Bieńkowská po svém vystoupení v Evropském parlamentu použila slova, která svědčí o její úrovni. Mikrofon je však zachytil...

Kryonika zažívá boom. Ale má i své zápory + VIDEO

Když nahlédneme do slovníku najdeme, že slovo kryonika pochází z řeckého slova κρύος (kryos) a znamená studený. Kryonika (nebo též hibernace) je způsob uchovávání lidí a zvířat, kteří nemohou být udrženi naživu současnou medicínou, dokud nebude možná jejich resuscitace někdy v budoucnu.

Proimigranstká poslankyně narušila minutu ticha za čtrnáctiletou dívku, kterou zavraždil uprchlík + VIDEO

Levicoví poslanci německého Bundestagu narušili minutu ticha za znásilněnou a zavražděnou čtrnáctiletou dívku Susanne F.

Jaroslav Dušek a MUDr. Jan Šula: Meditace + VIDEO

Další skvělá přednáška, kde si povídají Jaroslav Dušek a MUDr. Jan Šula: Síla ducha je nekonečná! Jak se uzdravit pomocí změny myšlení a síly ducha – pomůže nám meditace?

Oblíbené články

Temná předpověď ekonoma Pikory: Bude zle

Mnoho lidí si pochvaluje, jak skvěle šlape česká ekonomika. Nezaměstnanost je tak nízká, že máme mnohem víc volných pracovních míst než volných pracovníků. Na první pohled to zní opravdu pěkně, ale podle ekonoma Vladimíra Pikory to také znamená, že teď už může být v podstatě jen hůř. Otázkou jen je, jak hrozné to bude.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com