Tagy Video

štítek: Video

Rytmus: Jsem mainstream, v rapu je hodně peněz a chci, aby šly mně. Prodávám...

Jsem mainstream, ale kvalita je stejná. V rapu je hodně peněz a já chci, aby ty peníze šly mně. Mám rád rychle vydělané peníze.

VIDEO: Migranti děsí lidi korona kašlem a zabávají se na tom

Video na YouTube ukazuje, jak se dva migranti bavili strašením obyvatel tím, že na ně kašlali a říkají, že jsou nakaženi koronavirem (COVID-19).

Video: Imigrant “srovnal” cestující v metru

Obrázek ze všedního života v multikulturní Francii. Imigrant "srovnává" knock-outovou ránou do hlavy cestující v metru. Mrkněte!

Komentář k situaci okolo videa, ve kterém vyhrožuje jistý muž veřejnosti, že bude mlácena,...

K datu 13.9. 2020 jsem zjistil k osobě dotyčného muže informace.

Lupič se snažil ukrást mobil slečně. Vysvytlo, že je to zápasnice stylu Jiu-Jitsu a...

Záběry ukazují, co se stalo údajnému lupiči poté, co se pokusil ukrást telefon studentce Jiu-Jitsu v brazilském Manausu. Dobře, víme, že byste na prvním místě neměly krást telefony, ale pokud se už k tomu odhodláte, ujistite se, že Váš cíl není trénovaní bojovník.
Su-27

Bylo zveřejněno video, jak ruský Su-27 nad Baltským mořem zachytil americký letoun

Ministerstvo obrany Ruské federace zveřejnilo video, jak ruský stíhací letoun Su-27 nad Baltským mořem zachytil průzkumné letadlo RC-135 amerického letectva.

Dramatické video: Tesla údajně „mimo kontroly“ na ulici v čínském městě a nechala za...

Pouhých pár hodin poté, co Consumer Reports zveřejnily ostrou recenzi možnosti Tesla Full Self Driving (automatické řízení), se na Twitteru objevilo video na ulici Shuangfu v Nanchong City. Na scéně, kde Tesla údajně „došla kontrola a narazila do několika automobilů“ a lidí.

Takto agresívneho Matoviča ste ešte nevideli: „Rozbijem ti papuľu! Normálne ti vytnem!“ (Video)

Ešte v roku 2018 sa dostal vtedajší opozičný poslanec Igor Matovič do potýčky s nezávislým novinárom Martinom Daňom. Ten ho na chodbách Národnej rady Slovenskej republiky šokoval označení, že je vrah a môže za vraždu Jána Kuciaka. (Video na konci článku)

Tohle ste ještě nevideli. Australský pavouk jí ptáka! (VIDEO)

Tohle ste ještě nevideli. Australský pavouk jí ptáka!

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com