Tagy Vesmír

štítek: Vesmír

Nibiru existuje! Planeta X na snímcích NASA z 28. 11. 2013

Gratuluji všem, kteří věřili v existenci legendární planety X čili Nibiru – ona skutečně existuje!

V723 Mon – černá díra, kterou objevili vědci

Černou díru naleznete na obloze v oblasti souhvězdí Jednorožce a je asi třikrát hmotnější než Slunce a je vzdálená asi 1500 světelných let. No není to je obyčejná černá díra, kterých je ve vesmíru...

Senzace: Mikroby neznámé pro vědu objevené na Mezinárodní vesmírné stanici

Zvěřinec bakteriálních a houbových druhů žijících mezi námi stále roste - a to není výjimkou v prostředí s nízkou gravitací, jako je Mezinárodní vesmírná stanice (ISS).

Hrozivá PŘEDPOVĚĎ Nostradama na rok 2021: Mrtví ožijí! Příprava v USA na zombie apokalypsu

Francouzský filozof a prorok Nostradamus údajně na rok 2021 předpověděl zombie apokalypsu. Ale žádný strach! Americké Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) jsou připraveny pomoci sérií rad a tipů, které nachystali už před deseti lety.

Kde je Greta, když ji potřebuješ? NASA je svědkem dramatického polárního kolapsu ledu na...

Climactic záběry z arktického ledu klesající do moře v posledních letech běžně šokovaly diváky. Zdá se však, že tento jev není omezen na Zemi, protože NASA zachytila ​​důkazy o zhroucení polární ledové čepičky Marsu.

Dechberoucí obrázek z Havaje ukazuje ne jeden, ale dva jevy vzácných obloh

Na bouřlivé havajské obloze v červenci 2017 se zdálo, že se nad postelí bílého světla setkávají pruhy červeného a modrého blesku.

„Viděl jsem čerstvou mrtvolu mimozemšťana.“ Ufolog promluvil o tom, jak mimozemšťané kontrolují Zemi

Rozumné síly mimozemského původu již v průběhu mnoha staletí upoutávají pozornost vědců. Proč vojáci vyvolávají kontakty s mimozemšťany a jsou pozemšťané připraveni na střet s mimozemským rozumem? Sputnik.Polska se pokusil tyto otázky vyjasnit se známým ruským ufologem, spisovatelem a cestovatelem Nikolajem Subbotinem.

Země jako umlčená planeta

Pandemie, nízká míra lidské aktivity a další faktory podle měŕení vědců můžou za to, že se z naší modré, živoucí planety stala planeta jakoby bez života. Došlo to až tak daleko, že  v některých obdobích...

Astronomové si myslí, že našli na oběžné dráze Země další trojský asteroid

Astronomové zjistili, že nedávno objevený objekt sdílející oběžnou dráhu Země kolem Slunce by mohl být ve skutečnosti trojský asteroid.

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com