Tagy Vesmír

štítek: Vesmír

Dechberoucí obrázek z Havaje ukazuje ne jeden, ale dva jevy vzácných obloh

Na bouřlivé havajské obloze v červenci 2017 se zdálo, že se nad postelí bílého světla setkávají pruhy červeného a modrého blesku.

„Viděl jsem čerstvou mrtvolu mimozemšťana.“ Ufolog promluvil o tom, jak mimozemšťané kontrolují Zemi

Rozumné síly mimozemského původu již v průběhu mnoha staletí upoutávají pozornost vědců. Proč vojáci vyvolávají kontakty s mimozemšťany a jsou pozemšťané připraveni na střet s mimozemským rozumem? Sputnik.Polska se pokusil tyto otázky vyjasnit se známým ruským ufologem, spisovatelem a cestovatelem Nikolajem Subbotinem.

Země jako umlčená planeta

Pandemie, nízká míra lidské aktivity a další faktory podle měŕení vědců můžou za to, že se z naší modré, živoucí planety stala planeta jakoby bez života. Došlo to až tak daleko, že  v některých obdobích...

Astronomové si myslí, že našli na oběžné dráze Země další trojský asteroid

Astronomové zjistili, že nedávno objevený objekt sdílející oběžnou dráhu Země kolem Slunce by mohl být ve skutečnosti trojský asteroid.

Rodinná fotografie pořízená solárním orbiterem ukazuje, že Venuše, Země a Mars září jako hvězdy

Bylo to provedeno NASA a Solar Orbiter Evropské vesmírné agentury, mise ke studiu Slunce, 18. listopadu 2020, zatímco byl na cestě k cíli. Připojuje se k rozvíjející se tradici fotografií Země pořízených nástroji daleko za hranice, kam se mohou sami lidé pustit.

Země se loni točila rychleji než kdykoli jindy za posledních 50 let

Všech 28 nejrychlejších zaznamenaných dnů (od roku 1960) se odehrálo v roce 2020, kdy Země dokončila své otáčky kolem své osy o milisekundy rychleji, než je průměr.

Toto je 7 z nejpodivnějších experimentů, které kdy lidé ve vesmíru provedli. Neuvěříte vlastním...

Způsob, jakým se věci chovají v mikrogravitaci, se nám nyní může zdát zřejmý, poté, co se lidé vydávají do vesmíru již více než 50 let.

VIDEO: Nazca Mumie Závěry Vědeckých Odborníků Na Zasedání 18. Listopadu 2018

MŮŽETE ZMĚNIT ZNAMENOU HISTORII, JE TO, ŽE OBA MARIA (MOMIA GRANDE.1,70 MTS) JOSEFINA (JEDNA Z MALÝCH 60 CMT, KTERÉ VYHLEDÁVÁ JAKO SPIELBERG ET), NENÍ LIDSKÉ.

Astronomové možná detekovali první rádiový signál z exoplanety + VIDEO

Při našem nekonečném hledání, abychom porozuměli vesmíru a našemu místu v něm, mohou cenné malé výkyvy v datech naznačovat celé nové světy.

Oblíbené články

Ľuďom už došla trpezlivosť. Bezpodmienečne žiadajú hlavu nebezpečného psychopata, mafiána a...

Už stačilo! Slovákom došla s terajšou mafiánskou vládou psychopata a zločinca Igora Matoviča trpezlivosť, hoci pred rokom jej dali svoj hlas. V liste, ktorý...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com