Tagy Vesmír

štítek: Vesmír

I švédští astronomové jsou přesvědčeni, že Planeta X existuje

Tajemná devátá planeta naší sluneční soustavy, jejíž existenci předpokládají astronomové Mike Brown a Konstantin Batygin, opravdu existuje. Jsou o tom přesvědčeni i jejich kolegové z univerzity ve švédském Lundu. Podle nich jde o těleso, které k sobě přitáhlo Slunce před 4,5 mld. let. Tento objekt lze podle švédských výzkumníků považovat za první exoplanetu, která se stala součástí našeho solárního systému.

Merkur má stále mnoho záhad. Čtěte fakta

Rakety zazněly k životu 3. srpna 2004 jako neohrožená kosmická loď vypuštěná z Cape Canaveral a vyrazila odhalit tajemství o nejmenší planetě Sluneční soustavy: Merkuru. Kurýrní plavidlo - zkratka pro povrch Merkuru, kosmické prostředí, geochemii a střelbu - vyletěla k husté malý planetě s velkými plány.

Mimořádný astronomický objev – Planeta X skutečně existuje!

Těleso má podle jejich odhadu 10x větší hmotnost než Země a je 500x těží než Pluto.

Co nás čeká pod vlivem krvavého Měsíce?

Pokud jste se v noci z úterý na středu dívali na oblohu a zahlédli na ní oranžovou „hvězdu“, zcela jistě šlo o planetu Mars. Tu noc se totiž ocitla v jedné rovině se Zemí a Sluncem, a byla tak velmi dobře viditelná.

Uvnitř Neptunu se děje něco divného

Když Voyager 2 dosáhl Neptunu v roce 1989, pouhých 12 let poté, co se vydal na svou historickou cestu sluneční soustavou, objevil šest nových měsíců, pořídil první snímky prstenů planety a zaznamenal zvláště násilnou bouři.

Mimozemská invaze nad Spojenými arabskými emiráty?

Na obloze nad městem Al Ain se před pár dny objevil podivný mrak, který vzbudil okamžitou pozornost mezi příznivci konspiračních teorií. Známý ufolog Scott Waring má jasno – je to průzkumná mimozemská loď. „Když se na díru podíváte pozorněji, všimnete si vnitřního a vnějšího kruhu,“ řekl. „To znamená, že UFO je stále na místě, kde byla pořízena jeho fotografie.“

Irka se vystrašila, když spatřila ‘UFO’ vznášející se nad letištěm v Dublinu + VIDEO

Žena, která byla o víkendu na letišti v Dublinu, dokázala získat fotografii podivného neidentifikovaného světla, které spatřila na obloze.

Díky vědcům už známé přesný čas úplného zničení Zeměkoule. Uvidí svět naši vnuci?

Mezinárodní skupina astronomů stanovila přesný čas migrace plynových obrů ve sluneční soustavě, ke kterému došlo před asi 4,48 miliardami let. To ukazuje, že bombardování Země asteroidy a protoplanetami, které roztavilo a sterilizovalo celou planetu, by mohlo skončit rychleji, než naznačovaly výsledky předchozích studií.

Bernie Sanders říká, že pokud bude zvolen za prezidenta, odhalí pravdu o mimozemšťanech +...

Prezidentský kandidát Bernie Sanders se zavázal odhalit pravdu o mimozemšťanech, bude-li zvolen v roce 2020 za amerického prezidenta.

Oblíbené články

Podľa Zoltána Andruska bral minister Richter úplatky za vybavenie povolení pre...

Televízia Markíza získala detaily výpovede Zoltána A., ktorý pri uzatváraní dohody o vine a treste v prípade vraždy Jána Kuciaka prehovoril o údajnej trestnej činnosti ministra Jána Richtera a ďalších.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com