Tagy Vesmír

štítek: Vesmír

Lovec UFO tvrdí, že fotografie NASA na Marzu ukazují zbytky „starodávného mimozemského proudového motoru“...

Expert na mimozemské lovy věří, že spatřil starodávný proudový motor ležící na povrchu Marsu. Říká, že je to důkaz, že Marťané existovali a měli technologii mnohem lepší než naše vlastní.

Měsíc je o 85 milionů let mladší, než jsme si mysleli, říkají němečtí vědci

Boffiny v německém leteckém centru, vedené Maximem Mauricem, vytvořily model k přesnějšímu výpočtu toho, co přesně se stalo, když se protoplanet Theia rozbila na rodící se a stále se formující Zemi asi před 4,425 miliardami let.

Kometa Neowise patří k nejjasnějším. Bude se dát volně pozorovat

Kometa byla dosud viditelná pouze velmi brzy ráno. No od dnešní noci bude jí možné spatřit zhruba od 22:30 nízko nad severním obzorem. Kometa sice astronomicky pod obzor nezapadne, po celou noc ji však...

Můžeme konečně pochopit, jak může Pluto mít tekuté oceány i když je tak daleko...

Teprve v posledních letech - od historického přeletu sondy New Horizons v roce 2015 - jsme byli schopni Pluto pochopit s jakoukoli velkou hloubkou nebo podrobností.

Astronomové objevili stopy dvou vysoce rozvinutých mimozemských civilizací

Keplerův vesmírný teleskop objevil zřejmě další Dysonovu sféru (hypotetickou superkonstrukci, která umožňuje využití absolutně veškeré energie, již uvolňuje hvězda). Hvězda EPIC 204278916, která leží v souhvězdí Štíra ve vzdálenosti přibližně 400 světelných let od Slunce, bliká tak podivně, že astronomové nedokážou najít rozumné vysvětlení.

Senzace: Vědci objevili důkazy o paralelním vesmíru

Vědecký experiment v Antarktidě možná objevil částice z vesmíru, kde čas běží zpět.

Vzrušující událost: Enigmatické rychlé rádiové roztržení se opakuje v 157 denním cyklu

Výzkumný tým vedený astronomy z University of Manchester provedl dlouhodobou monitorovací kampaň opakujícího se rychlého rádiového výbuchu s názvem FRB 121102 s 76m loveckým dalekohledem a detekoval období 157 dnů s pracovním cyklem 56%.

Planeta X-Nibiru přichází: Uvidíme ji na obloze za 9 měsíců! + VIDEO

Nibiru se stále pohybuje ve vesmíru a přibližuje se ke Slunci. Skupina UFO věří, že přechod z naší hvězdy je extrémně nebezpečný, protože objekt pak bude pokračovat na Zemi. Jeho příjezd lze očekávat na 9 měsíců.

„Létající loď“ natočená z pláže na Novém Zélandu + VIDEO

Záhadnou scénu zachytila ​​kamera Moniky Schaffnerové, která 21. dubna, která šla po pláži, když si všimla, co vypadá jako loď plovoucí ve vzduchu nad oceánem.

Expert vysvětlil, jak je to s mimozemšťany

Odhaduje se, že v pozorovatelném vesmíru by mohlo být více než 10 září (tj. 10 000 000 000 000 000 000 000 000) planet. A pokud jsou některé z těchto světů přesnými dvojčaty Země, šance, že také hostují život, jsou devětkrát lepší než šance, že jsou bez života a neúrodné.

Oblíbené články

Lovec UFO tvrdí, že fotografie NASA na Marzu ukazují zbytky „starodávného...

Expert na mimozemské lovy věří, že spatřil starodávný proudový motor ležící na povrchu Marsu. Říká, že je to důkaz, že Marťané existovali a měli technologii mnohem lepší než naše vlastní.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com