Tagy Vesmír

štítek: Vesmír

Čína udělala nejúžasnější snímky z odvrácené strany měsíce

Čína zahájila konec rou 2019 dokončením prvního měkkého přistání na vzdálené straně měsíce. Byl to monumentální úspěch a měsíce od doby, kdy mise odstartovala a dorazila na Měsíc. Byly naplněny zajímavými objevy, včetně objevení podivné „gelové“ látky kolem lunárního kráteru.

Tomu nebudete věřit. Myš na vnější straně rakety SpaceX? + VIDEO

Možná „kontext“ SpaceX zavádí do Mezinárodní vesmírné stanice geneticky vylepšené „silné myši“.

Proxima c: Možná druhá planeta nalezená kolem nejbližšího souseda Slunce

Proxima Centauri je červená trpasličí hvězda vzdálená 4,23 světelných let v souhvězdí Centaurus. Tato malá, chladná hvězda není pouhým okem viditelná a leží poblíž mnohem jasnější dvojice Alpha Centauri AB.

Podvod projektu Apollo

Stejně jako 11.září 2001, ponziho schéma mezinárodního finančního systému ( hlavně rezervní světové měny USD ), byla i další "přelomová událost" spíše scénáristickým majstrštykem, než ,,malým krokem pro člověka a velkým krokem pro lidstvo".

Divný bzučivý zvuk uvnitř Země má konečně vysvětlení. Budete překvapeny

Vědci studující naši planetu mají docela dobrou představu o tom, co se děje tady na povrchu. Pochopení toho, co se děje hluboko v podzemí nebo v hlubinách oceánů Země, je úplně jiná záležitost. Aniž by byli schopni neustále pozorovat procesy, které se dějí kilometry pod našimi nohama, musí vědci místo toho poslouchat.

Planéta podobná našej Zemi sa nachádza v zóne, ktorá by mohla byť obývateľná

Jednou zo zásadných otázok, ktoré vedcov trápia už nejaký čas, je otázka obývateľnosti iných planét. V posledných rokoch sa vedci intenzívne zaoberajú najmä možnosťou života na Marse.

Je ledový měsíc naší nejlepší šancí najít cizí život?

Vědci stále více věří, že život existuje mimo Zemi. Pro mnoho z nich je nyní hlavní otázkou, kam bychom se měli dívat?

Obrázek NASA ukazuje obrovský, tajemný geoglyf Marree Man z vesmíru + FOTO

Marree Man je geoglyf s rozpětím 3,5 km a nachází se uprostřed pouště Jižní Austrálie poblíž města Marree, které je 585 km od města Adelaide.

Výzkumník UFO zachytil přelet neznámého objektu před Měsícem + VIDEO

UFO a mimozemské (ET) jevy v posledních letech získaly na popularitě, zejména díky zákonu o svobodnému přístupu k informacím (FOIA). Nesčetné vládní agentury odtajnily ohromné množství dokumentů, které odhalují nejen existenci ET, ale i informace o tom, jak často jsou zaznamenány. I když nejste obeznámeni s těmito důkazy, přibývá čím dál více lidí, kteří jsou přesvědčeni o tom, že nejsme ve vesmíru sami.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com