Tagy Vesmír

štítek: Vesmír

Americké námořnictvo odpovídá na politický dotaz ohledně UFO. Co to…?

Úplný nerealizovaný dopis, který byl zaslán zástupci Marka Walkera, byl nyní zveřejněn.

Opravdu NASA natočila UFO mimo ISS? Jaká je tedy pravda? Budete šokován+ VIDEO

Záběry, které zachytily četné zpravodajské kanály a od té doby na YouTube zaznamenaly více než půl milionu zhlédnutí, ukazují jasně viditelný objekt poblíž Mezinárodní vesmírné stanice.

Senzační objev: Tajemná jeskyně na Marsu

NASA vydala fascinující fotografii ukazující velký vstup do jeskyně na svazích marťanské sopky.

NASA varuje před dvěma asteroidy, které by mohly způsobit atmosférický výbuch nad zemí tento...

Jako by rok 2020 nebyl dost ohromující, kromě možného začátku třetí světové války, masivních požárů v Austrálii, moru svatojánského na Středním východě a v Africe a nového koronavíru se nyní zabýváme několika asteroidy, které se řítí směrem k Zemi. Jeden z asteroidů se může dokonce střetnout s atmosférou Země, což má za následek atmosférický výbuch!

Senzace: Astronomové našli zvláštní typ hvězdy, která pulzuje pouze na jedné straně

Vesmír vydal další překvapení a tentokrát je to prakticky pod našimi nosy. Jen 1500 světelných let astronomové našli hvězdu, která pulzuje - ale pouze na jedné straně. Ačkoli takový objekt byl předpovídán před desítkami let, je to poprvé, kdy jsme ho vlastně viděli.

Asteroid Vesta má turbulentní minulost

Nová studie vědců z Curtin University objasnila začátky asteroidu Vesta, druhého největšího asteroidu hlavního pásu a čtvrtého takového objeveného objektu.

Senzace: „Tajemný objekt“ na oběžné dráze kolem Země zobrazený na nových obrázcích

Vědci zveřejnili nové obrazy záhadného objektu, který se připojil k oběžné dráze Země.

První kontakt? Vědci nevědí, proč něco ve vesmíru vysílá signály Země jako hodinky

Astronomové z celého světa jsou už dlouho fascinováni tajemnými rádiovými signály bombardujícími naši planetu z hlubin vesmíru a někteří diváci je spojují s možnou mimozemskou inteligencí.

Mimozemský intelekt? Vědci poprvé lokalizovali zdroj jednotlivých „rádiových signálů mimozemšťanů“

Velmi výkonný radioteleskop ASKAR pomohl astronomům poprvé velmi přesně zjistit polohu a změřit vzdálenost ke zdroji jednotlivých FRB radiových zákmitů - záhadných „rádiových signálů mimozemšťanů“. Jejich závěry byly zveřejněny v časopise Science.

Neskutečné video: Explodující meteor zachycený na kameře

Tento nejnovější příklad, který byl v pondělí večer zaznamenán mimo domov 52letého Garyho Rogersa v Derby, ukazuje meteor, který se blíží z nebe a vytváří velmi jasný blesk.

Oblíbené články

Hledání dalšího potenciálního hostitele živočichů s koronavirem

Když se COVID-19 plíží po celém světě, hodně se zaměřuje na zastavení šíření viru a léčbu nemocných. Ale virologové říkají, že je tu ještě něco, co si zaslouží naše zaměření - hledání budoucích zvířecích hostitelů. Odborníci říkají, že je možné, že by se virus mohl objevit u nového druhu a vybudovat pro budoucnost opětovné napadení lidí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com