Tagy Velká Británie

štítek: Velká Británie

Slováci žijúci v Anglicku o tom, ako je deťom v školách nútená LGBT ideológia...

Slovenská konzervatívna aktivistka a youtuberka Lívia navštívila hlavné mesto Anglicka, aby tam vyspovedala žijúcich Slovákov. Tí sa jej vyspovedali o tom, ako je tlačená LGBTI ideológia deťom v školskom a predškolskom veku.

Migrant na ukradeném vodním kole byl mezi 200 lidmi, kteří se pokusili přejít nebezpečnou...

V neděli 12. července zastavili představitelé pohraničních sil společně s pobřežní hlídkou HM a RNLI asi 200 lidí v 15 plavidlech, který se pokusili dostat na anglické pobřeží.
Boris Johnson

Čína varuje Británii: Peking se „stáhne“, pokud „Británie vystoupí z linie“

ČÍNA plánuje „zasáhnout“ v „oblastech, kde Spojené království odstoupí“, protože vztahy mezi Pekingem a Londýnem se zhoršují kvůli Hongkongu a Huawei.

Muslimská rada Británie přepojena ke kontroverznímu muslimskému bratrstvu, ukazuje zpráva

Muslimská rada Británie, největší islámská organizace v zemi, má „důležité“ spojení s muslimským bratrstvím, skupinou, kterou mnohé státy Perského zálivu považují za teroristickou organizaci, odhalila vládní zpráva.
Merkelová

Merkelová ZRADILA Evropu! Varovala, že Spojené království musí nyní opustit EU nebo bude čelit...

Boris Johnson byl vyzván, aby doručil Brexit včas, protože čelil stupňující se hrozbě stále agresivnějšího Ruska, Vladimíra Putina, říká poslanec.

Čína varuje: Británie se připravuje podpořit Taiwan proti pekingské agresi! Důvod jsou peníze

Sunday Express se dozvěděl, že ministři uvažují o tom, jak více podporovat Taiwan, a mohli Pekingu vzdorovat a během příštích pěti let jej formálně uznat.

Londýn se mění: 423 nových mešit a 500 zrušených kostelů

Britští multikulturalisté podporují islámský fundamentalismus. Muslimové se nepotřebují stát většinou v celé Velké Británii, stačí, když postupně islamizují nejdůležitější města. Tato změna již probíhá.

Nejhledanější pasáčka, která nutila mladé ženy z Rumunska včetně 15 roční pracovat jako prostitutky...

Rumunský detektiv vystopoval jednoho z nejžádanějších evropských zločinců, zatímco byla zadržena policií v Manchesteru.

Zasedání městské rady zahájeno vzýváním Alláha. To se už děje v Evropě!

V internetu se objevila nahrávka ukazující, jak před zasedáním městské rady britského města Luton probíhá muslimská modlitba. Tak v praxi vypadá „laická“ a „pokroková“ západní Evropa.

Šok: Britská policie nedokázala zastavit muslimský gang kvůli obavám z „komunitního napětí“

Britská policie v Manchesteru nedokázala zastavit sexuální zneužívání desítek dívek sítí pákistánských mužů, přestože věděla, že k tomu dochází kvůli obavám z vytváření „komunitního napětí“.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com