Tagy Velká Británie

štítek: Velká Británie

Sexuální otrokářství v Británii

Mainstreamová média, především ČT, už týdny omílají neustále brexit. Proč to asi dělají, když názory nás z české kotliny na rozhodnutí ostrovanů nemají vůbec žádný vliv?

Neuvěřitelná epidemie útoků kyselinou! Policie si neví rady. Další kulturní obohacení Evropy

Multikulturalismus ve Velké Británii přináší odporné plody. Každý týden je zaznamenáno kolem patnácti útoků kyselinou, přičemž skoro k třem čtvrtinám z nich dochází v hlavním městě Londýně. Policie si neví rady.

Silvestr po anglicku: Muž šel na kolemjdoucí s nožem, měl přitom vykřikovat cosi o...

Před 9 hodinou večer na silvestra řádil ve stanici metra Victoria Station v britském Manchesteru muž vyzbrojený dlouhým kuchyňským nožem s černou rukojetí a čepelí o délce 12 palců.

Britská policie nezvládá čelit kriminalitě, protože musí nahánět kritiky islámu a odpůrce multikulti …

Autor komentáře Venda Rehak: Zbytečná Policie ve Velké Británii? Elle Stevensonová, 25 let z Windsoru, byla přepadena se svojí přítelkyní ve stanici Charing Cross v Londýně.

Guardian: Britský vývoz zbraní umožňuje porušování lidských práv!

Téměř třetina veškerého vývozu zbraní Velké Británie je posílána do zemí, které podle britského ministerstva zahraničních věcí porušují lidská práva, uvádí The Guardian.

80 letá Britka nabídla místo ve svém domě uprchlíkovi – nadával jí, bil ji...

80 letá Britka, Lea Adri-Soejoko, uvěřila propagandě britské vlády a rozhodla se pomoci iránskému uprchlíkovi.

Svobodnenoviny.eu: Britští zákonodárci chtějí, aby byla „islamofobie“ oficiálně klasifikována jako rasismus

Skupina britských zákonodárců požaduje, aby byla „islamofobie“ (strach z islámu) v Británii oficiálně klasifikována jako forma rasismu s tím, že země je hluboce předpojatá a nespravedlivá vůči muslimům.

Pákistánec znásilnil nezletilou dívku, bylo z toho dítě. Neuvěříte, co prý nyní provádí britští...

Nejdříve znásilnil patnáctiletou dívku, ta porodila syna a teď pákistánskému sexuálnímu násilníkovi Aršídu Husaínovi údajně pracovníci britských sociálních úřadů pomáhají, aby se mohl na výchově svého potomka podílet. Informaci z britského deníku The Times zveřejnil server Novinky.cz.

Daily Mail: Skupiny migrantov roky znásilňovali dievčatá v Británii, polícia mlčala

Zločinecké skupiny migrantov, ktoré roky znásilňovali neplnoleté dievčatá v Británii, zámerne vyhľadávali sikhské dievčatá. Uvádza sa to v správe Asociácie pre pomoc a ospravedlnenie Sikhov

Sexuální zneužívání muslimy a jejich gangy je tam na denním pořádku… Čech vyrazil na...

IVAN POLEDNÍK má rád anglickou snídani i anglickou módu, tak se jel po letech mrknout do Birminghamu - a rozhodl se pevně, že už tam nepojede, protože si chce uchovat život, zdraví a naději

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com