Tagy Velká Británie

štítek: Velká Británie

Vítejte na vyspělém Západě, který nám prý má být vzorem…

Britský režim prý zakázal Donaldu Trumpovi sejít se s významným představitelem anti-islamizační, anti-neomarxistické opozice Nigelem Faragem telegraph. Husákovsko-jakešovský režim v roce 1988 povolil setkání Francoise Mitteranda s Václavem Havlem a dalšími představiteli tehdejší anti-komunistické opozice.

Moskva podrážděně Londýnu: Rusko nemusí k Salisbury nic vysvětlovat!

Rusko nemusí dávat jakékoliv vysvětlení incidentu v Salisbury, Rusko dosud neobdrželo žádné informace, kromě obvinění, uvedl místopředseda výboru pro obranu Dumy Jurij Švytkin.
Merkelová

Farage: I kdyby si Merkelová před nimi klekla, tak ji Němci neodpustí!

Angela Merkelová udělala jednu z největších politických chyb, nechala do Německa přijít více než milion migrantů a za to musí zaplatit, řekl v rozhovoru pro Fox News Nigel Farage, britský europoslanec.

Velká hra mezi USA/V. Británií, Ruskem a Německem

Není od věci se podívat, jak současné dění ve světě a především v Evropě vidí západní blogeři. Přebíráme tedy sice starší, ale stále vysoce aktuální článek ze serveru The Millennium Report.

Šokující rada USA Britům: Obětujte zdraví kvůli nákladům na obranu!

Pokud Londýn očekává, že zůstane spolehlivým spojencem Ameriky, musí zvýšit vojenské výdaje na úkor Národní zdravotní služby.

Britská pohraniční stráž a policie zadržuje a vyslýchá ruské občany

To, že vztahy mezi Ruskem a Velkou Británií se blíží k bodu mrazu dokumentují i následující dvě zprávy, vydané ruským velvyslanectvím ve Velké Británii.

Britský súd odsúdil gang novodobých otrokárov zo Slovenska spolu na 40 rokov

V úhrne na 40 rokov odsúdil britský súd členov slovenského gangu, ktorý si urobil “rodinný podnik” z privádzania bezdomovcov zo Slovenska a Česka do Spojeného kráľovstva a ich zotročovania. Informoval o tom regionálny denník The Northern Echo.

Hanebná migrační politika a lhaní: Britská ministryně vnitra rezignovala!

Šéfka ministerstva vnitra Velké Británie Amber Ruddová ve svém dopise premiérce Therese Mayové vysvětlila, proč odstoupila, napsal The Independent. Celou pravdu ale nepřiznala, ta ji dohnala.

Média se dozvěděli o “velkém přelomu” v případě Skripalových!

Polícia a rozviedka Veľkej Británie identifikovala hlavných podozrivých z atentátu na Sergeja Skripaľa a jeho dcéru Juliu, uvádza Telegraph.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com