Tagy Velká Británie

štítek: Velká Británie

Velká hra mezi USA/V. Británií, Ruskem a Německem

Není od věci se podívat, jak současné dění ve světě a především v Evropě vidí západní blogeři. Přebíráme tedy sice starší, ale stále vysoce aktuální článek ze serveru The Millennium Report.

Šokující rada USA Britům: Obětujte zdraví kvůli nákladům na obranu!

Pokud Londýn očekává, že zůstane spolehlivým spojencem Ameriky, musí zvýšit vojenské výdaje na úkor Národní zdravotní služby.

Britská pohraniční stráž a policie zadržuje a vyslýchá ruské občany

To, že vztahy mezi Ruskem a Velkou Británií se blíží k bodu mrazu dokumentují i následující dvě zprávy, vydané ruským velvyslanectvím ve Velké Británii.

Britský súd odsúdil gang novodobých otrokárov zo Slovenska spolu na 40 rokov

V úhrne na 40 rokov odsúdil britský súd členov slovenského gangu, ktorý si urobil “rodinný podnik” z privádzania bezdomovcov zo Slovenska a Česka do Spojeného kráľovstva a ich zotročovania. Informoval o tom regionálny denník The Northern Echo.

Hanebná migrační politika a lhaní: Britská ministryně vnitra rezignovala!

Šéfka ministerstva vnitra Velké Británie Amber Ruddová ve svém dopise premiérce Therese Mayové vysvětlila, proč odstoupila, napsal The Independent. Celou pravdu ale nepřiznala, ta ji dohnala.

Média se dozvěděli o “velkém přelomu” v případě Skripalových!

Polícia a rozviedka Veľkej Británie identifikovala hlavných podozrivých z atentátu na Sergeja Skripaľa a jeho dcéru Juliu, uvádza Telegraph.

Sergej Lavrov: “Máme důkazy o spojení Londýna s “chemickým útokem” v Sýrii!”

Moskva má v hojné míře důkazy o zapojení Londýna do „chemického útoku“ v syrské Dúmě, řekl ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov v rozhovoru pro RIA Novosti.

Případ Skripal: Nyní je Západ donucen bránit se tvrzením Ruska!

Řadu týdnů západní, zejména britští politici a média spekulovali bez důkazů o ruské účasti na otravě Skripalových. Nyní vyrukovalo Rusko se svými podezřeními.

Útok na Sýrii z pohledu mezinárodního práva!

Dňa 13.4.2018 uskutočnili USA, Veľká Británia a Francúzsko vojenský útok na suverénny štát Sýriu bez predchádzajúceho súhlasu Bezpečnostnej rady OSN, pričom ani jeden z účastníkov útoku nebol zo strany Sýrie napadnutý a teda nešlo o akt sebaobrany.

Oblíbené články

Obrátí se EU, jež je výtvorem americké CIA, proti Washingtonu? Vladimír...

Současně s pádem Sovětského svazu padla i poslední překážka pro americké dychtění být jedinou supervelmocí světa. Neokonzervativci, kteří se právě v době pádu SSSR dostali ve Washingtonu k moci, využili danou jim příležitost a nahradili diplomacii hrozbami a nátlakem. Neslavný příklad této změny pochází z času režimu Bushe ml., kdy náměstek ministra zahraničí Armitage vzkázal Pakistánu: „Dělejte, co se vám říká, nebo vás zbomabardujeme zpět do doby kamenné“. A Pakistán tehdy skutečně udělal, co mu bylo nařízeno.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com