Tagy Velká Británie

štítek: Velká Británie

Londýn se mění: 423 nových mešit a 500 zrušených kostelů

Britští multikulturalisté podporují islámský fundamentalismus. Muslimové se nepotřebují stát většinou v celé Velké Británii, stačí, když postupně islamizují nejdůležitější města. Tato změna již probíhá.

Nejhledanější pasáčka, která nutila mladé ženy z Rumunska včetně 15 roční pracovat jako prostitutky...

Rumunský detektiv vystopoval jednoho z nejžádanějších evropských zločinců, zatímco byla zadržena policií v Manchesteru.

Zasedání městské rady zahájeno vzýváním Alláha. To se už děje v Evropě!

V internetu se objevila nahrávka ukazující, jak před zasedáním městské rady britského města Luton probíhá muslimská modlitba. Tak v praxi vypadá „laická“ a „pokroková“ západní Evropa.

Šok: Britská policie nedokázala zastavit muslimský gang kvůli obavám z „komunitního napětí“

Britská policie v Manchesteru nedokázala zastavit sexuální zneužívání desítek dívek sítí pákistánských mužů, přestože věděla, že k tomu dochází kvůli obavám z vytváření „komunitního napětí“.

Otřes: Dvanáctiletá dívka byla „předána jako kus masa“ skupinou mužů na Středním východě, která...

Dvanáctiletá dívka byla „předána jako kus masa“ skupinou mužů na Středním východě, která ji prodávala za sex, včera slyšel britský soud.

V islamizovaném britském městě diverzita zcela zmizela, protože téměř všichni obyvatelé jsou muslimové

Pouze 48 z 4 033 lidí žijících v Savile Town jsou bílí, rodilí Britové a ve městě zbývá sotva jakákoli rozmanitost jako většina ostatních obyvatel nebo z Pákistánu nebo Indie.

“Dejte mi svůj telefon a zadejte heslo do Apple play jinak ….” Gang 16...

Gang šestnácti zločinců vyzbrojenými noži okradl skupinu mladých sportovců v londýnském Finsbury Parku a vyhrožoval, že zabijí tři bílé lidi, pokud jim nepředají telefony,"

Trump si podal muslimského starostu Londýna: „Ztroskotanec, měl by řešit zločin ve městě a...

Ještě před tím, než letadlo s americkým prezidentem přistálo v Anglii, označil muslimský starosta Londýna Sadiq Khan Donalda Trumpa za fašistu 21 století.

Soudce potvrdil, že britské úřady záměrně chránily muslimské zločince a ti v klidu znásilňovali...

Zatímco Tommy Robinson dál trčí ve vězení za to, že prý před soudem v Leedsu vyvolal emocionální tíseň u brutálních násilníků dlouhodobě zneužívajících a týrajícíh nezletilé dívky, proběhl v Rotherhamu DALŠÍ PROCES s další takovou partou.

Oblíbené články

Hledání dalšího potenciálního hostitele živočichů s koronavirem

Když se COVID-19 plíží po celém světě, hodně se zaměřuje na zastavení šíření viru a léčbu nemocných. Ale virologové říkají, že je tu ještě něco, co si zaslouží naše zaměření - hledání budoucích zvířecích hostitelů. Odborníci říkají, že je možné, že by se virus mohl objevit u nového druhu a vybudovat pro budoucnost opětovné napadení lidí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com