Tagy Vášaryová

štítek: Vášaryová

Magda Vášáryová: Tradiční rodina nikdy neexistovala, je to jen součást hybridní války o moc

Ve společnosti je asi jen deset procent hrdinů. Netřeba se povyšovat nad těch zbývajících 90 procent, protože chtějí, aby přežili, například kvůli dětem nebo rodičům. Jenže ve chvíli, kdy se rozhoduje, kam bude společnost směřovat, je to zničující poměr, míní Magda Vášáryová.

Magda Vášáryová: Viktor Orbán je „trojsky osol Kremla“. Ten dopadl!

Ruský politolog Dmitrij Orieszkin poskytl rozhovor polskému deníku Gazeta Wyborcza. Zhodnotil v něm evropské volby. A nešetřil kritikou. Maďarského premiéra Viktora Orbána označil za „trojského osla Kremlu“, kterého Moskva ráda využije k oslabení EU. Skutečnost, že byl ve významném polském listě označen Orbán za „ruského osla“, zaujala i někdejší československou diplomatku a herečku Magdu Vášáryovou.

Magda Vášáryová o hulvátstve v politike i potrebe migrantov pre náš hospodársky rast

Bývalá herečka, diplomatka a politička Magda Vášáryová, v rozhovore pre český časopis Finmag sa okrem iného vyjadrila k migračnej kríze. Podľa Vášáryovej Česká republika ako aj Slovensko imigrantov potrebuje. Bez nich by sme vraj nedosiahli hospodársky rast, keďže vymierame a mladí odchádzajú do zahraničia.

Magda Vašáryová se sprostě navezla do Čechů! Bez servítky

Jako bývalá diplomatka umí dobře volit slova, pokud jde ale o české muže, nebrala si Magda Vášáryová (70) servítky!

Už jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17....

Slovenský poslanec za stranu Směr-SD Ľuboš Blaha na svém facebookovém profilu zveřejnil video, ve kterém se zaměřil na video americké ambasády o 17. listopadu. Vystupuje v něm slovenská herečka Emília Vášáryová.

Magda Vašáryová: „Slováci nie sú kresťania a bez migrantov sa nebudeme mať dobre!“

Slovenská herečka a bývalá politička a diplomatka Magda Vašáryová, manželka Milana Lasicu, sa otvorene vyjadrila na tému migrácie.

„Tradičná rodina neexistuje a nikdy neexistovala“

Dňa 22. 10. 2019 český Deník N uverejnil rozhovor s Magdou Vášáryovou, bývalou herečkou, diplomatkou a poslankyňou za SDKÚ-DS, v ktorom Vášáryová vykresľovala tradičnú rodinu ako nástroj, ktorý spútava ženy, ich ambície sa presadiť v spoločnosti a túžbu po rovnoprávnosti, pričom povedala: „tradičná rodina neexistuje a nikdy neexistovala“.

Archiv: Vášáryová: Bez migrantov sa nebudeme mať dobre. Za Okamurom sú peniaze z Ruska....

Na úvod Vášáryová komentovala výsledky volieb v Česku, ktoré pre ňu neboli žiadnym šokom. Podľa nej predvolebné prieskumy napovedali, že Andrej Babiš mieri za suverénnym víťazstvom a že do Poslaneckej snemovne sa môže dostať niekoľko nových strán. „Ukazuje to zmätok a nerozhodnosť v hlavách českých voličov,“ podotkla Vášáryová.

Magda Vášáryová – V otázce migrace by politici by měli jít proti vlastnímu národu...

Herečce Magduške se netřeba vůbec divit, že pro ni tradiční rodina neexistuje, protože dokáže lidi porovnávat se psy. Pravděpodobně pes a člověk je jedno a totéž.

Magda Vášáryová řešila problém české povahy. Došlo i na mládež a na to, čemu...

Magda Vášáryová byla moderátorkou narozeninového Interview Plus s historikem a sociologem Milošem Havelkou. „Tady ta vstřícnost těm generacím má potom velký vliv na výsledky voleb, a přitom ty starší ročníky si neuvědomují, že rozhodly o životě té mladé generace, že rozhodují za ně. Mně velmi vadilo to posmívání se těm nejrůznějším aktivitám teenagerů ekologických a tak dál, protože to jsou lidé, kteří mají život před sebou a nechtějí dovolit, aby o tom jejich životě rozhodovali ti, kteří už nepříliš rozumějí tomu, co se děje,“ poukázal Havelka na studenty z uskupení Fridays for Future. Kromě toho spolu řešili v rozhovoru i českou povahu, rozdíl mezi patriotismem a nacionalismem, globalismus či komputerizaci života.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Farage: Hnutí Black Lives Matter „chce svrhnout celou západní civilizaci“

Šéf brexitu Nigel Farage pronesl ostrá slova na adresu anglické fotbalové reprezentace, která během opožděného evropského fotbalového šampionátu UEFA 2020 podlehla hnutí Black Lives Matter.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com