Tagy Vánoce

štítek: Vánoce

Počet vánočních stromků ve květináčích roste

Čím dál víc lidí myslí ekologicky a dává před živým stromem zřezaným kdesi v lese nebo plastovým stromkem přednost živému, ale zasazenému ve květináči. Živé vánoční stromky prodávané ve květináčích, které je možné po svátcích vysadit v přírodě, jsou stále populárnější.

Vánoční nákupní horečka

Jak se Češi připravují na Vánoce

Tak to už je vážně jak ve cvokhausu. Díky směrnici EU bylo dětem zakázáno...

Úřady v německém městě Roth (Bavorsko) zakázaly dětem vyvěšovat dopisy Santa Clausovi na městských stromech, a to kvůli novým zákonům EU o ochraně osobních údajů. O události píše deník The Daily Mail.

Vánoční svátky v Evropě 2018 + VIDEO

Evropskou unii zachvátila vánoční horečka.

V italské škole zrušili vánoční besídku, bojí se muslimských žáků…

Tradiční vánoční besídka se měla také konat v Terni, městě uprostřed Itálie, ale ředitel školy se rozhodl besídku zakázat, aby "nepoškodil žáky jiných náboženství, kteří chodí do školy".

V Saudské Arábii, Somálsku a Bruneji zakázali Vánoce a kostým Mikuláše. Zkuste v EU...

Vo viacerých krajinách sveta pred pár dňami oslávili Vianoce. Pravoslávni veriaci tento sviatok majú 6 januára. Ale v niektorých štátoch Vianoce vôbec neoslavujú, sú aj krajiny, kde sú Vianoce výlučne zakázané.
video

Mainstreamová média o tomto mlčí! “Uprchlíci” zapálili vánoční strom v Bruselu

O tomto problému mainstreamová média mlčí! Uprchlíci v Bruselu na náměstí zapálili vánoční stromek a způsobili tak městu velkou škodu.

Muslimka vyzývala k zřeknutí svátků a Rusko ji potrestalo

Neuvěřitelná kauza se rozeběhla před několika dny na území Ruska. Mladá muslimka podle dostupných informací nabádala na sociálních sítích spoluvěřící k tomu, aby se zřekli pohanských svátků. Konkrétně se tak jedná například o slavení příchodu...

Prezident Miloš Zeman a jeho každoroční proslov

Český prezident Miloš Zeman uskutečnil ve včerejších hodinách svůj každoroční vánoční proslov, který sledují každý rok desetitisíce lidí na svých televizních obrazovkách. Tento proslov vysílala v sobotních hodinách Česká televize a sledovanost tohoto proslovu byla...

Papež František varuje: Pro ty, kdo slaví Vánoce, by to také mohly být jejich...

Papež František promlouvající k davům pronesl děsivou předpověď. S tím, jak svět zachvacuje běsnění války, by to mohly být naše poslední Vánoce.V knize Petrus Romanus autoři Tom Horn a Cris Putnam pronesli dvě ohromující...

Oblíbené články

Oldřich Rambousek: Máme právo postavit se imigrantům s použitím síly??? Máme...

Skutečně složitá otázka. V její složitosti je však skryt jednoduchý a legitimní postoj k celé záležitosti. Zabij-nebo budeš zabit. Chraň svou kulturu a národ do posledního náboje-jinak budou zničeny. Možná Vám to přijde jako krutost, ale oni-ti druzí, nejednají jinak a neštítí se doslova ničeho.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com