Tagy Válka

štítek: Válka

Jihočínské moře: Biden vydal mrazivé varování: “Válka s Pekingem je „pravděpodobnější než kdy dříve“!

JOE BIDEN varoval zahraničněpolitických expertů, že válka v Jihočínském moři o Tchaj-wan mezi Washingtonem a Pekingem je „pravděpodobnější než kdy dříve“.

L’Antidiplomatico: USA se neodváží jít do přímé konfrontace s Ruskem!

Spojené státy se neodváží jít do přímého vojenského konfliktu s Ruskem a Čínou, usoudili analytici z Itálie.

Arménská UAV byla zničena + VIDEO

Ázerbájdžánská armáda nedávno zničila systém protivzdušné obrany arménských ozbrojených sil v Tovuzu.

Polovina amerických vojáků předpokládá brzké zahájení velké války

Asi 46% aktivních amerických vojáků věří, že se v roce 2019 mohou Spojené státy účastnit velkého vojenského konfliktu. O tom svědčí údaje z průzkumu novin Military Times.

Bude válka? Pentagon se chystá k útoku proti všem. Ale největším nepřítelem je údajně...

Loni na podzim Bílý dům zveřejnil americkou Národní kybernetickou strategii, obratem podepsanou prezidentem Donaldem Trumpem.

Jaderné zbraně na Blízkém východě? Expert varuje před nebezpečným scénářem

Děsivá vražda novináře Džamála Chášukdžího ukázala nemilosrdné a nebezpečné uvažování saúdského korunního prince Mohammeda bin Salmána, deklaruje Ronen Dangoor v komentáři pro server National Interest. Bezpečnostní analytik, který dříve působil v poradním týmu izraelského premiéra, připomíná, že nedávno se navíc objevily zprávy o snaze blízkých spolupracovníků prince objednat si u soukromých zahraničních společností vraždy předních íránských představitelů, což by mohlo vyvolat mezinárodní konflikt.

Válka USA s Čínou a Ruskem? Výsledek může být překvapivý, varuje expert

Dvě odlišné americké státní komise vydaly v uplynulém týdnu zprávy, které zdůrazňují rostoucí hrozbu Čínské lidové republiky. V komentáři pro server National Interest situaci rozebral Dean Cheng, bezpečnostní analytik z think tanku The Heritage Foundation.

Ukrajinský generál nevylučuje „velkou válku” s Ruskem!

Pokud Rusko uzavře Azovské moře pro ukrajinské lodě, mohlo by to vést k „velké válce" s Ukrajinou.

Další válka na Blízkém východě na spadnutí? Riziko je ohromné, zní z Británie

"Nelze si oddechnout," konstatuje editorial serveru The Guardian. Prestižní deník připomíná, že v noci na středu Hamas a další militantní skupiny v palestinském pásmu Gazy sice oznámily, že přistupují na příměří poté, co oblast zasáhly nejhorší násilnosti od války s Izraelem z roku 2014, Izrael však prohlašuje, že jeho další akce se budou odvíjet od reálných kroků.

Má Rusko tisíce tun novičoku? Připravme se na chemickou válku, nabádá expert

V březnu 2018 při útoku novičokem v anglickém Salisbury byly poprvé v historii nasazeny chemické zbraně na území Velké Británie, poukazuje Hamish de Bretton-Gordon, ředitel humanitární iniciativy Lékaři pod palbou. Bývalý voják a expert na chemické zbraně v komentáři pro server CNN dodává, že v Sýrii zase v posledních 12 měsících došlo k nejméně osmi zdokumentovaným chemickým úderům, které spáchal režim prezidenta Bašára Asada, což platí i o posledním ničivém útoku v Dúmě.

Oblíbené články

Luxusní alkohol je investicí do čirého štěstí

Jak si vychutnáváte chvilky pohody nebo úspěchu? Někdo je jednoduše rád, že je rád, ale někteří si na úspěch rádi připijí. Odjakživa se považovalo za samozřejmost mít doma lahev kvalitního alkoholu, na kterou můžete pozvat rodinu nebo přátele. Je důležité si umět život vychutnávat a když jazyk pohladí doušek luxusního alkoholu, hned se člověk cítí šťastnější. Nejen humor, ale i alkohol je kořením života a mnohým pomůže odstranit zábrany, aby si alespoň na chvíli mohli vyčistit hlavu a cítili se opravdu dobře.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com