Tagy Útok

štítek: Útok

Výbuch v Mali usmrtil čtyři civilisty. Čeští vojáci jsou ale v pořádku

Při výbuchu bomby umístěné v automobilu v severomalijském městě Gao zahynuli čtyři civilisté. Dalších jednatřicet osob, včetně osmi francouzských vojáků, utrpělo zranění, uvedlo malijské ministerstvo obrany. Čeští vojáci nasazení v Mali jsou v pořádku, řekla mluvčí generálního štábu Vlastimila Cyprisová.

O čem mlčí vyšetřování sestřelení MH17!

Mezinárodní vyšetřovací tým (JIT) vyšetřující havárii letu MH17 na východní Ukrajině uvedl, že protiletadlový raketový systém „Buk“, který sestřelil letadlo, měl patřit ruské armádě.

Alžířan ubodal českou přítelkyni, teď chce odpustit trest

Alžířan Nuarí Zirúkí, který si v českém vězení odpykává 12,5 roku za vraždu mladé ženy, usiluje o odpuštění zbytku trestu. Pražský městský soud se bude jeho žádostí zabývat v polovině května, uvedla dnes na dotaz ČTK mluvčí soudu Markéta Puci. Muž strávil za mřížemi přes deset let. V roce 2001 zasadil v Praze své bývalé přítelkyni 44 ran nožem, a poté uprchl do Dublinu. Dopaden byl o sedm let později.

Izraelské letectvo tvrdě udeřilo na desítky cílů v Sýrii! + VIDEO

Izraelské letectvo v reakci na noční raketové útoky Íránu zaútočilo na desítky iránských objektů v Sýrii a na baterie protivzdušné obrany, informovala izraelská armáda.

Francie vyhrožuje novými údery na Sýrii! Na obzoru nová provokace?

Francouzská ministryně obrany Florance Parleyová nevylučuje, že by Sýrie mohla čelit novým úderům v případě použití chemických zbraní.

Američtí novináři nenašli v Dúmě důkazy o chemickém útoku!

Novináři amerického televizního kanálu One America News Network navštívili syrské město Dúma a nenalezli žádné známky použití chemických zbraní.

Útok na Sýrii z pohledu mezinárodního práva!

Dňa 13.4.2018 uskutočnili USA, Veľká Británia a Francúzsko vojenský útok na suverénny štát Sýriu bez predchádzajúceho súhlasu Bezpečnostnej rady OSN, pričom ani jeden z účastníkov útoku nebol zo strany Sýrie napadnutý a teda nešlo o akt sebaobrany.

Humanita a morální svědomí Ruska vedou k válce

Svědčí to o lidskosti a morální velikosti ruské vlády, vedené Vladimirem Putinem, že Rusko souhlasilo s předstíraným útokem, aby si Donald Trump mohl zachovat tvář.

Rusko zvítězilo bez jediného výstřelu

Viktor Marachovskij reaguje na portáli ria na článok, ktorý vyšiel v americkom Huffington Post.

Trump sa vrátil na Twitter a poopravil status: “Útok na Sýrii může začít velmi...

Prezident USA Donald Trump vo štvrtok na Twitteri uviedol, že útok na Sýriu “sa môže začať veľmi skoro, alebo aj nie!” Informovala o tom tlačová agentúra AP.

Oblíbené články

Sociální sítě šokovala tvář Melanie po Putinově stisku ruky + VIDEO

Uživatelé internetu upozornili na tvář první dámy Spojených států Melanie Trumpové poté, co se se svým manželem setkala ruským prezidentem Vladimírem Putinem.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com