Tagy Urpchlická krize

štítek: Urpchlická krize

OSN vyzývá k uzavření libyjských zadržovacích středisek pro migranty + VIDEO

OSN vyzvala k demontáži všech zadržovacích středisek pro uprchlíky v Libyi s tím, že tato zařízení nejsou vhodná k umístění migrantů.

Syrský uprchlík: většina migrantů chce ovládnout Evropu a zničit křesťanství

V rozhovoru pro německý časopis syrský uprchlík hovoří o skutečných záměrech uprchlíků, kteří přišli do Německa. Německý redaktor změnil jeho jméno na “Paul” pro jeho vlastní ochranu. “Ve skutečnosti většina uprchlíků přišla do Evropy a zejména do Německa, nikoliv proto, že jejich život byl ohrožen, nebo proto, že byli utlačováni a pronásledováni nebo kvůli rasové nebo sektářské diskriminaci (…) přišli z mnoha jiných důvodů,” říká Paul.
Migranti

Migrant “oslávil” nadobudnutie švédskeho občianstva znásilnením tamojšej ženy. Deportovať ho už nemôžu

Krátko po získaní švédskeho občianstva migrant údajne znásilnil ženu a tvrdil, že “teraz už môže robiť, čo chce”. Píše portál InfoWars.com

Naši “hostia” znásilňujú ďalej: V Chemnitzi znásilnil 18 ročný sýrsky utečenec 15 ročné dievča

Štátna prokuratúra v meste Chemnitz požiadala súd o vydanie zatykača na páchateľa, ktorý mladistvú znásilnil uplynulú sobotu v pivnici domu, kde bývalo osem rodín a kde býval aj on.

Podle zprávy vyžádané německou vládou stojí za více než 90 % nárůstu zločinnosti nově...

Podle zprávy vyžádané německou vládou, stojí za více než 90 % nárůstu zločinnosti v Dolním Sasku nově příchozí žadatelé o azyl.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com