Tagy Uprchlická krize

štítek: Uprchlická krize

Kanada masivně navýší příjem imigrantů – rozjíždí OSN Globální kompakt pro migraci

Kanadský ministr imigrace, somálský imigrant Ahmed Hussen, prohlásil, že by rád viděl, aby Kanada nabírala více imigrantů než dosud a věří, že většina z nich bude moci přijít do Kanady přes ekonomické imigrační programy.

Imigrant z Nepálu podřezal v Itálií Poláka. Polák mu nechtěl totiž dát peníze …

Polák (33) odmítnul 48-letému Nepálci dát peníze na cigarety a velmi drsně na to doplatil.

Muž na internete upozornil na údajných migrantov, ktorí si užívali leto na obľúbenom jazere....

Cez víkend sa na Facebooku objavila informácia o tom, že na bratislavskom štrkovisku si užíva skupina údajných migrantov, ktorí mali pokukovať po mladých dievčatách. Správa získala v priebehu dvoch dní viac ako 1500 zdieľaní a 300 komentárov. Polícia v prípade koná

Uprchlíci, kteří se ocitli v Chorvatsku, uvízli v Bosně

Pod novým zákazem vycházení uloženým úřady v západním Bosně obyvatelé uprchlického útočiště Bira jsou vyzvednuti policií a vrátí se na své hranice, jsou-li chyceni v době mezi 10:00 a 6:00.

Muslimští policisté ve Francii se radikalizují. Nechtějí stíhat teroristy. Známe znění tajné zprávy ministerstva...

Francouzský deník „Le Parisien“ píše, že francouzská policie je velmi znepokojena radikalizací policistů, kteří vyznávají islám.

Polsko chystá imigrantům drsné přivítání

Obytné kontejnery, ostnatý drát a stráže. To v případě migrační krize čeká na všechny, kdo se do Polska pokusí ilegálně proniknout a žádat zde o azyl.

Syrský uprchlík v Německu: Sociální dávky nesmrdí, ale pracovat nebude. Proč by také měl...

“Já nebudu pracovat. Němci jsou lidé, kteří rádi vstávají brzy v šest ráno a pracují. To my uprchlíci nejsme. Sedím doma, se svou vodní dýmkou před televizí. Německo není moje země a nikdy nebudu pracovat pro tuto zemi."

Svobodnenoviny.eu: Salvini: Italské přístavy zůstanou uzavřené kvůli riziku přítomnosti teroristů na lodích s migranty

Italský ministr vnitra Metteo Salvini uvedl, že chaos, jenž způsobil svou ofenzívou v Libyi Chalífa Haftar, zvýšil riziko přítomnosti teroristů na palubě lodí s migranty mířících do Itálie.

Svobodnenoviny.eu: Somálští migranti posílají své děti zpět do Somálska, „Londýn je příliš nebezpečný“

Stovky britsko-somálských rodičů posílají své mladistvé děti zpět do Somálska, protože tvrdí, že válkou roztrhaná země je méně nebezpečná než Londýn, podle místních médií.

Svobodnenoviny.eu: Francouzská starostka napadla Macrona: „Masová imigrace musí být zastavena!“

Francouzský prezident Emmanuel Macron byl varován před hněvem, který vyvolal tím, že zasypal migranty zvýhodněným zacházením a zdroji během návštěvy radnice, kde se setkalo asi 600 starostů z celé země.

Oblíbené články

Organizace islámské spolupráce vyzvala OSN, aby vyhlásila islamofobii za formu rasismu

Organizace islámské spolupráce (OIC) v březnu vyzvala generálního tajemníka OSN, aby svolal zvláštní zasedání Valného shromáždění OSN, vyhlásil islamofobii za formu rasismu a pověřil zvláštního zpravodaje monitorováním a bojem proti této hrozbě v západních zemích.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com