Tagy Uprchlická krize

štítek: Uprchlická krize

Nejméně 58 mrtvých poté co se potopila loď s migranty na palubě při Mauritánskou...

Minimálně 58 lidí se utopilo poté, co se loď z Gambie, která přepravovala kolem 150 migrantů, ve středu potopila při pobřeží Mauretánie, uvedlo mauritánské ministerstvo vnitra a agentura pro migraci Spojených států.

Stockholm: Starší obyvatelé vyhodili z bytů, aby udělali místo pro migranty

Desítky starších obyvatel byly po uzavření bloku nuceny opustit své byty v oblasti Stockholmu, aby je znovu mohli otevřít pro migranty.

Migranti táboří poblíž dálnice, spikněte se, abyste se dostali do kamionů vázaných na Spojené...

Podle místních médií narůstá ilegální tábor v blízkosti dálniční zastávky v Belgii, když se migranti shromažďují a vyhledávají dodávkové vozy, které směrují do Spojeného království.

DETI V HOLANDSKU PREŽÍVAJÚ VĎAKA MIGRANTOM PEKLO! VLÁDU VŠAK ZAUJÍMAJÚ VIAC PENIAZE PRE MIGRANTOV...

Holandsko je krajina, ktorá je známa svojou liberálnou politikou a migranti do tejto krajiny aj vďaka dobrej ekonomike a sociálnym dávkam radi putujú.

Svobodnenoviny.eu: Polsko tvrdě proti EU: „Nepřijmeme žádné uprchlíky a opustíme EU, pokud nás budete...

Polská premiérka Beata Szydlová prohlásila, že jejich země „nemůže přijímat uprchlíky“ a upozornila Brusel, že opustí Evropskou unii, pokud bude země nucena vzdát se své suverenity otevřením svých hranic pro hordy migrantů.

Další česká sluničkářka se stala obětí afrického násilníka. Zneužil a týral ji v Itálií

ČEŠKA BYLA V ITÁLII MULTIKULTURNĚ OBOHACENÁ OBČANEM NIGERIE!!!! 23-letá Češka poznala svého násilníka - trýznitele asi před rokem, a to přes Facebook. Šlo o Nigerijce, 26 let. No znáte to, láska jako trám... 🙁 Před asi 15 dny se milenci poznali osobně. Dívka totiž sedla na autobus a dojela do obce Tribano, přičemž obdržela i nabídku k sňatku. Samozřejmě vůbec netušila, co jí na Apeninském poloostrově čeká...

Dva syrští migranti přišli o život poté, co pašerák lidí ztratil kontrolu nad vozidlem

Dva syrští migranti přišli o život poté, co pašerák lidí ztratil kontrolu nad vozidlem s osmi nelegálními migranty na palubě.

Papež František plánuje přijmout dalších 33 žadatelů o azyl z řeckého Lesbosu

Papež František vyslal na řecký ostrov Lesbos kardinála, který má přivézt do Říma 33 žadatelů o azyl. Konrad Krajewski se vydal na cestu v pondělí a vrátit by se měl ve středu spolu s migranty.
Turecko

Řecko: Nová demokracie prosazuje přísnější agendu pro uprchlíky. Není ale pozdě?

Po vítězství v posledních volbách dala Nová demokracie nový směr politikám pro migranty a uprchlíky, což by mohlo dále oslabit ochranné mechanismy, které mají k dispozici.

Maďarsko se připravuje na vlnu 100 000 přistěhovalců

Maďarsko musí podniknout kroky proti 100 000 nelegálním přistěhovalcům, kteří se shromažďují na západním Balkáně, protože jsou připraveni vstoupit hlouběji do Evropy, uvedl v neděli viceprezident vládní konzervativní strany Fidesz Szilárd Németh.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com