Tagy Uprchlická krize

štítek: Uprchlická krize

Svobodnenoviny.eu: Retro: Uprchlíci dostali pořádnou nakládačku po obtěžování žen v ruském nočním klubu

Skupina 51 uprchlíků byla brutálně napadena v nočním klubu v Murmansku, Rusku, poté, co sexuálně napadali ženy v nočním klubu.

V Karibiku ztroskotala loď s africkými uprchlíky. Utonulo 12 lidí, z toho sedm dětí

Kolumbijské námořnictvo v Karibském moři objevilo těla 12 afrických migrantů, včetně sedmi dětí, kteří utonuli poté, co s nimi ztroskotala loď. S odvoláním na kolumbijské úřady o tom ve čtvrtek informovala agentura Reuters.

Imigranti zlynčovali 14-letého chlapce a hrozili mu zabitím

Těžko říct, zda vítači věděli nebo nevěděli, jaká bude realita soužití imigrantů s Evropany.

Svobodnenoviny.eu: Švédsko na pokraji civilní války, šéf národní policie: „Pomozte nám, pomozte nám!“

Švédsko je trháno na kusy muslimskými přistěhovalci a uprchlíky. Bezpečnostní složky křičí o pomoc a je jen otázkou času, než budou potřebovat vojenskou intervenci ze zahraničí, aby se zabránilo humanitární katastrofě.

Tak tohle je snad černá noční můra. Ve Švédsku se běžně děje, že pokud...

Tak tohle je snad černá noční můra. Ve Švédsku se běžně děje, že pokud žena napadená či znásilněná imigrantem chce nahlásit znásilnění, švédská policie se takovým případem často nezabývá, či dotyčnou postiženou odrazuje od toho, aby věc oznámila. A pokud tak učiní, tak ji často popotahuje.

Svobodnenoviny.eu: Polsko tvrdě proti EU: „Nepřijmeme žádné uprchlíky a opustíme EU, pokud nás budete...

Polská premiérka Beata Szydlová prohlásila, že jejich země „nemůže přijímat uprchlíky“ a upozornila Brusel, že opustí Evropskou unii, pokud bude země nucena vzdát se své suverenity otevřením svých hranic pro hordy migrantů.

Tohle vám v TV neukážou! Pravda o migrantech, zaútočil Matteo Salvini. Přidal VIDEO

Tento příběh jste již pravděpodobně slyšeli: Loď humanitární organizace zachránila migranty ze Středozemního moře a Matteo Salvini odmítá, aby jim bylo povoleno se vylodit v italském přístavu. Italská levice a média podle Salviniho podsouvají divákům falešný obraz migrantů, kteří se nemohou vylodit. „Já vidím muže s obnaženým hrudníkem, klidné moře, sluchátka a mobilní telefony...“ říká populární italský politik.

Finská policie bude cenzurovat zprávy o násilných činech azylantů

Pracovníci policejního oddělení finské provincie Häme obdrželi pokyny týkající se policejních informací souvisejících se žadateli o azyl.

Německá neziskovka vylovila u Afriky další migranty. K nám to ani nezkoušejte, vyložte si...

Neziskové lodě a pašeráci jsou opět v akci, upozorňuje česko-italská blogerka Monika Pilloni, která ve svém nejnovějším komentáři sleduje aktuální dění ve vodách Středozemního moře. „Ve Středozemním moři se znovu potápí, čluny opět vyplouvají. Znovu počítáme mrtvé,“ zní slova italského euroskeptického a protiimigračního vicepremiéra a ministra vnitra Mattea Salviniho.

Oblíbené články

Le Penová: Evropská unie se snaží rozpoutat občanskou válku v Irsku

Evropská unie se snaží podmínkami Brexitu rozpoutat občanskou válku v Irsku, prohlásila předsedkyně pravicové francouzské strany Národní sdružení (bývalá Národní fronta) Marine Le Penová pro televizi BFMTV.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com