Tagy Uprchlická krize

štítek: Uprchlická krize

Děsivé svědectví z Řecka. Muslimští uprchlíci zde rabují a kradou co mohou

Muslimští uprchlíci se v Řecku nudí a pořádají vandalské a zlodějské výpravy po okolí. Místo poznání cizí kultury, zabývají se ničením domů, vypalováním stoletých olivových sadů, ničením kostelů a kradením všeho, co dokáží zpeněžit. Až je migrační neziskovky dotáhnou i k nám máme se na co těšit. Díky rozhodnutí sodu EU totiž nemůže česká vláda zakázat kvóty pro přerozdělování převážně muslimských imigrantů z Afriky a islámského světa!

Rakousko odmítá kvóty přistěhovalců, podporuje Maďarsko, Česko a přísné azylové politiky Polska. “Nátlak je...

Rakousko potvrzuje, že zachovává svou politiku v oblasti migrace a nepřijímá žádné další žadatele o azyl, přestože asi 150 nevládních organizací vyvíjelo nátlak na zemi, aby přijala migranty ze Středního východu uvíznuté v Řecku během pandemie COVID-19.

Polsko, Maďarsko a Česká republika porušily právo EU tím, že nepřijaly uprchlíky

Soudní dvůr Evropské unie (CJEU) ve svém rozhodnutí uvádí, že tyto země nepřijaly svůj podíl 120 000 žadatelů o azyl, kteří přišli do Itálie a Řecka, v rámci programu přemístění schváleného Evropskou radou v roce 2015.

Chorvatsko: Vezmeme nezletilé migranty bez doprovodu

Chorvatský premiér Andrej Plenković pod tlakem Rady Evropy signalizuje, že obrátí kurs a umožní vstup nezletilým osobám bez doprovodu mezi nelegální migranty vstoupit do jeho země.

Pozor, “von der Lejno” přežila a nikdy nespí! “POZOR chystá se na nás Migrační...

Migrační kvóty nejsou minulostí, jen se to nazve jinak.

Polsko chystá imigrantům drsné přivítání

Obytné kontejnery, ostnatý drát a stráže. To v případě migrační krize čeká na všechny, kdo se do Polska pokusí ilegálně proniknout a žádat zde o azyl.

Polský europoslanec: Rozsudek o migrujících kvótách evropského soudu je „směšný a ubohý“

Namísto pomoci svým členským státům v nouzi v době pandemie koronavirů se intuice EU zaměřují na zastaralé případy migrace a projekty týkající se klimatické neutrality, uvedl europoslanec EP pro právo a spravedlnost Patryk Jaki.

Soud EU: Odmítáním uprchlických kvót porušilo Česko, Polsko a Maďarsko své povinnosti

Česko, Polsko a Maďarsko odmítáním povinného přerozdělování žadatelů o azyl nesplnily své povinnosti plynoucí z práva Evropské unie. K tomuto závěru ve čtvrtek dospěl Soudní dvůr EU. Podle vrcholného orgánu unijní justice se trojice zemí nemohla dovolávat toho, že odmítáním migrantů chrání svou vnitřní bezpečnost. Soud odmítl i argument, že systém zavedený v roce 2015 byl nefunkční.

Turecký ministr vnitra: “Evropa. Když skončí vlna pandemie, přijde nová vlna migrace.”

Turecký ministr vnitra Süleyman Soylu tento týden oznámil, že jeho vláda odstranila téměř 6 000 migrantů z řecko-tureckého pohraničního regionu a přesunula je do devíti tureckých provincií, kde budou ubytováni v deportačních centrech, dokud nebude pandemie ukončena, informují řecké noviny Proto Thema.

Nevládní organizace obnovuje sběr migrantů ve Středomoří uprostřed globální pandemie

Záchranný člun Alan Kurdi se podle německé organizace, která jej provozuje, po dvouměsíční pauze míří zpět do Středozemního moře, a to i přes pandemii koronaviru.

Oblíbené články

Hledání dalšího potenciálního hostitele živočichů s koronavirem

Když se COVID-19 plíží po celém světě, hodně se zaměřuje na zastavení šíření viru a léčbu nemocných. Ale virologové říkají, že je tu ještě něco, co si zaslouží naše zaměření - hledání budoucích zvířecích hostitelů. Odborníci říkají, že je možné, že by se virus mohl objevit u nového druhu a vybudovat pro budoucnost opětovné napadení lidí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com