Tagy Uprchlická krize

štítek: Uprchlická krize

Polsko chystá imigrantům drsné přivítání

Obytné kontejnery, ostnatý drát a stráže. To v případě migrační krize čeká na všechny, kdo se do Polska pokusí ilegálně proniknout a žádat zde o azyl.

Čaputová: Musíme hledat řešení pro migranty. Belousovová: My nic nemusíme, paní prezidentka!

Otázka migrácie je problém celej Európskej únie a na riešení sa musia podieľať aj tí, ku ktorým utečenci nesmerujú. V rozhovore pre francúzsky denník Le Monde to povedala prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá sa predtým zišla s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom.

Německo: Chorvatská policie řádně chrání hranici uvedl Seehofer po obviněních humanitární organizaci, ze migrantů...

Německý ministr vnitra, stavebnictví a společenství Horst Seehofer ve čtvrtek v Záhřebu uvedl, že Chorvatsko řádně chrání hranici a nemá žádné námitky proti zacházení s migranty chorvatskou pohraniční policií.

Krize migrantů v Řecku: Ostrované udeří přes přeplněné tábory. Migranti si stěžují na podmínky

Počet migrantů roste a podmínky v přeplněných táborech na ostrovech jsou hrozné.
Německo

V Německu řádí zločinecké klany ze Středního východu + děsivé VIDEO

V nedávno vysílaném dokumentu německé veřejnoprávní televize ARD o německých Ganzích - nebo klanech, jak se jim říká v Německu - tvořených rozvětvenými zločineckými rodinami pocházejícími převážně ze Středního východu, šéf německého Spolkového kriminálního úřadu (BKA) Holger Münch řekl: "V třetině všech našich vyšetřování figurovali jako podezřelí zejména imigranti - budeme muset tento jev velmi pečlivě sledovat. "

Tohle se Orbánovi líbit nebude. Jižní Maďarsko: Migranti se zde chovají jako doma, obsazují...

Nelegální migranti pravidelně přicházejí do domovů obyvatel v jižním Maďarsku a tam se cítí jako doma, hlásí maďarská státní televize. „Dělají, co chtějí,“ říká majitel domu.

Francouzský intelektuál Renaud Camus byl odsouzen na 2 měsíce za to, že hromadné přistěhovalectví...

Camus se vězení vyhne pouze tím, že zaplatí 1800 EUR dvěma „antirasistickým“ organizacím, SOS Racisme a LICRA (Mezinárodní liga proti rasismu a antisemitismu).
Viktor Orbán

Svobodnenoviny.eu: Orban vítá Rakousko jako partnera pro řešení masové migrace s Visegrádskou skupinou

Maďarský premiér Viktor Orbán ocenil Rakousko jako „přirozeného partnera“ pro boj proti masové nelegální migraci spolu se zeměmi Visegrádské skupiny (V4).

Souhlas: Rakouský kancléř říká, že boje proti nedovolenému přistěhovalectví je stejně důležité jako změna...

Ale místo toho, aby obnovil spojenectví své konzervativní Lidové strany s ultrakonzervativní stranou Svobody, Kurz se odrazil od úplatkářského skandálu spáchaného jeho bývalým koaličním partnerem a rozhodl se zkusit vytvořit novou koalici se středo-levou Zelenou stranou.

Česká republika po rozhodnutí soudu EU neotevře dveře migrantům

Rozhodnutí soudu, kterým se zamítají námitky Slovenska a Maďarska proti povinným kvótám migrantů EU, nebude mít vliv na postoj Prahy k této otázce. Česká republika je s Polskem, Maďarskem a Slovenskem jednou ze zemí, která odmítá režim nuceného přemisťování migrantů v EU.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com