Tagy Uprchlická krize

štítek: Uprchlická krize

Arabské klany hrozí německým policistům zabitím, pokud si dovolí vstoupit do jejich no-go zóny...

Arabské klany hrozí německým policistům zabitím, pokud si dovolí vstoupit do jejich no-go zóny – muslimové tvrdí, že v těchto čtvrtích platí právo šáría.

Řečtí vlastenci „uvítali“ migranty grilováním vepřového a pitím alkoholu

Členové pravicové skupiny „Enomenoi Makedonie“ (Spojení Makedonci) uspořádali grilování s alkoholem a vepřovým masem na protest proti přesunu migrantů na řeckou pevninu.

Německá policie předala Česku 23 migrantů, našli je u hranic v dodávkách

Třiadvacet migrantů objevili němečtí policisté ve třech dodávkách, které zastavili u města Selb nedaleko hranice s Českem. Dvacet mužů a tři ženy byli podle nich „namačkaní ve velmi malém prostoru“, informovala agentura DPA. Všechny migranty i tři převaděče předala německá spolková policie do Česka.

Migranti šplhaly přes plot do Španělska z Maroka

Více než 80 migrantům se podařilo dostat přes ostatní drát do města Melilla v Španělsku.

Zkušenosti s ubytováváním uprchlíků. Popisují zážitky, na které do konce života nezapomenou…

V roce 2007 jsem pomáhal v jednom nejmenovaném uprchlickém táboře spoluorganizovat vánoční besídku a dárky pro uprchlíky a jejich děti.

Hamáček: Česko odmítá jakékoli povinné přerozdělování migrantů v EU

Česká republika odmítá jakékoli povinné přerozdělování migrantů mezi členskými zeměmi Evropské unie. Novinářům to dnes řekl ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Evropská komise dnes představí migrační balíček, který bude obsahovat povinné rozdělování migrantů v určitých krizových případech.

Jak Merkelová měnila časem svůj názor na migraci (VIDEO)

Za 7 horami a 7 dolinami, žila jednou jedna paní Merkelová, která měla svůj vyhrazený názor na multikulturalismus a emigraci do Německa ...

Zkušenosti s ubytováváním uprchlíků. Popisují zážitky, na které do konce života nezapomenou…

Rozhodl jsem se, že těmto chudákům, kteří toho tolik prožili, musím pomoci, a ihned jsem jim věnoval určitou finanční částku. Vyměnili jsme si telefonní čísla a já jim slíbil, že jim pomohu, jak jen budu moct.

Francie: Afghánský migrant byl odsouzen za útok na zaměstnance nemocnice a hrozbu zabitím AK-47

Devatenáctiletý Afghánec, kterého si místní policisté vyzvedli před nočním klubem kvůli silnému intoxikaci, zaútočil na čtyři zaměstnance zdravotní péče ve Fakultní nemocnici v Rennes, než byl zadržen.

Bijí nás, vyhrožují nám a týrají nás, stěžují si MIGRANTI

Migrantů procházejících Bulharskem museli strpět bitvy, hrozby a další týrání ze strany bulharských policistů. Podle agentury Reuters o tom informovala srbská organizace bojující za lidská práva. Bulharské ministerstvo vnitra se k těmto obviněním zatím nechce vyjádřit.

Oblíbené články

Čina začala stavět ostnaté ploty na hranici s Vietnamem. Bojí se...

Čína nyní začíná stavět a / nebo posilovat hraniční zdi poblíž svých hranic s jihovýchodem - podle nové zprávy australské ABC „vyvolává kontroverze“ se sousedními zeměmi.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com