Tagy Uprchlická krize

štítek: Uprchlická krize

Migranti

Uprchlíci v ČR obsazují auta -pozor ať se to nestane i Vám

VAROVÁNÍ PRO MOTORISTY OD LEDNICE A MIKULOVA.UŽ JSOU ZDE!!!

Itálie masivně posiluje ostrahu hranice se Slovinskem: Imigranti

Itálie masivně posiluje ostrahu své hranice se Slovinskem a vysílá tam další vojenský kontingent. Příčinou je zvýšený průnik ilegálů za pomoci převaděčů. Zejména na hraničních přechodech v Terstu a Gorci se imigranti dostávali do Itálie tak snadno jako v dodávkách, přívěsech a pod. To se v nynější době pandemie setkává s ještě vytočenější reakcí obyvatel regionu Udine.
Le Penová

Marine Le Pen slibuje, že pokud bude zvolena, bude deportovat zločineckých migrantů

Marine Le Pen sa zaviazala deportovať všetkých zločineckých migrantov, ak v roku 2022 vyhrá francúzske prezidentské voľby.

Akčná podívaná. 11 000 migrantů přistalo na italském pobřeží během jediného týdne, Salvini obviňuje...

Podle deníku Le Figaro italské ministerstvo vnitra ve svém prohlášení oznámilo, že zdravotní a ekonomická krize spojená s koronavírusem „vytváří mimořádný příliv ekonomických migrantů, přičemž mnozí z nich přistávají na turistickém ostrově Lampedusa, v těsné blízkosti rekreantů. "

Rodina ve Velké Británii našla migranty skryté uvnitř nákladního vozu během cestování po Francii...

Šestnáctiletí migranti si mysleli, že jsou ve Velké Británii, ale místo toho se jim podařilo dostat se dál od francouzského přístavu Calais, kde se nejprve schovali do nákladního boxu, informovala francouzská rozhlasová stanice France Bleue.

VIDEO Migrant připlul do Itálie a hned dostal záchvat. Pobřežní stráž mu dala deku,...

Na pozadí koronavirové a ekonomické krize probíhá potichu stále ještě krize migrační. Před 14 dny varovali lídři jihoitalských regionů, že do Itálie stále připlouvají noví a noví migranti. Nejedná se o plané varování. Rybářskou loď s migranty zadrželi italští celníci zrovna včera. A pak se museli postarat o jednoho z nich, který přímo před nimi zkolaboval.

O strach: Imigranti jedou vlakem. Mrkněte

Imigranti jedou v pařížské imigrantské čtvrti Seine-Saint-Denis příměstským vlakem. Zachraň se kdo můžeš! Mrkněte.

Proti ilegálům: Rakousko vysílá policisty do Srbska

V rámci boje proti ilegální imigraci z Balkánu, na kterém se shodli zástupci 18 zemí vč. ČR minulý týden ve Vídni, jde Rakousko příkladem. Jako další počin schválil ministr vnitra Nehammer vyslání rakouského policejního kontingentu na pomoc při střežení makedonsko-srbské hranice u Preseva. Neprojdou!

Na migranty máte, důchodcům nedáte! Nekupujte noviny, lžou. Východní Němci se zase naštvali

V německém Sasku to opět vřelo, tentokrát v městečku Köthen, které se nachází na severozápad od Lipska poblíž Labe. Demonstrovalo se tu opět proti imigrantům, ale také proti německým médiím a německé vládě. Na místě byly protestovat oba tábory, takže se dostavila i policie, která měla za úkol je od sebe udržet. Video s reportáží pochází od televize Prima a je dostupné na jejím facebookovém kanálu.

Francouzská policie vyčistila masivní tábor migrantů na předměstí Paříže + FOTO + VIDEO

Francouzská policie zahájila proces zúčtování velmi velkého tábora migrantů v pařížském předměstí Aubervilliers, podle zpráv se přesunula až 2 000 obyvatel převážně mužů na jiná místa v okolí.

Oblíbené články

Infektológ z poradného tímu premiéra: Už teraz sa diskutuje o obmedzeniach...

Infektológ Pavol Jarčuška, ktorý pôsobí v poradnom tíme premiéra a ako konzultant Ministerstva zdravotníctva pri nákupe koronavakcíny, hovorí, že vakcína proti ochoreniu COVID-19 bude už tento rok. S masívnym očkovaním sa vo svete podľa neho začne už na jeseň, najskôr pravdepodobne v USA
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com