Tagy Uprchlická krize

štítek: Uprchlická krize

Konec iluzí: Belgický lidovecký poslanec o imigraci + VIDEO

Belgický lidovecký poslanec Aldo Carcaci poskytl poměrně zevrubný rozhovor ruské televizi Rossia24.

Italská politická krize, která se projevuje v bitvě u lodí migrantů

Humanitární loď nesoucí 147 migrantů zachráněných na moři byla ukotvena v neklidných vodách ve čtvrtek poblíž jižního italského ostrova, zatímco minister vnitra a obrany se sporily o osud lodě, což odráželo eskalující italskou politickou krizi.

Itálie porušuje zákon, odmítá i devítiměsíční miminka uprchlíků

Talianska vláda postupuje voči migrantom mimoriadne nekompromisne. Ako však poznamenal sicílsky súd, porušuje tým nielen medzinárodné konvencie, ale aj talianske zákony.

Řekové jsou znepokojeni, trápí jejich nový příliv migrantů

V Grécku opäť stúpol počet nelegálnych migrantov, krajina preto žiada Európsku úniu aby ich spravodlivejšie prerozdeľovala.

Bordeaux: Nelegální migrant z Bangladéše znásilnil 22letou

V Bordeaux byl tento týden zatčen 26letý nelegální přistěhovalec z Bangladéše poté, co byl obviněn ze znásilnění univerzitní studentky, když byl zaměstnán jako doručovatel Uber Eats.

Merkelová opět obhajovala své rozhodnutí otevřít hranice migrantům

Německo se podle jejích slov nemůže starat jen o vlastní blahobyt, ale také o to, co prospívá mezinárodnímu společenství.

Matteo Salvini: Blokujeme vstup dvěma lodím nevládních organizací. Nevzdáme se.

Italský ministr vnitra Matteo Salvini v úterý uvedl, že se snaží zabránit tomu, aby dvě záchranné lodě provozované francouzskými a španělskými charitativními organizacemi přivedly do Itálie více než 500 migrantů.

Pro zachráněného migranta byl pobyt v Libyi nejhorším utrpením na cestě do Evropy

Mladá matka ze Pobřeží slonoviny vydržela řadu útrap před tím, než se konečně nalodila na záchrannou loď Ocean Viking, ale říká, že by raději zemřela na moři, než by se musela vrátit do libyjského vězeňského střediska, kde byly běžné bitky.

Dalších 105 migrantů zachránilo plavidlo Ocean Viking

Nedá si pokoj? Jen před pár dny jsme informovali, že nové plavidlo humanitární organizace SOS Mediterranée a Lékaři bez hranic (MSF) zachránilo desítky migrantů.

Vítači majú problém: V Taliansku už to ide prasknúť

Zdá sa, že v Taliansku sa môže zmeniť vláda. Ľudia majú migrantov a pekných rečí čoraz viac plné zuby a Salvini má vďaka tomu také vysoké preferencie, že sa zrejme rozhodne túto koalíciu položiť a skúsiť dosiahnuť predčasné voľby
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com