Tagy Ukrajina

štítek: Ukrajina

„Budeme moci potápět jejich lodě.“ Turecko a Ukrajina uzavřely novou dohodu

Nejdřív bezpilotní letouny, a teď i korvety – loděnice Okean ve městě Mykolajiv podepsala s tureckým státním obranným koncernem dohodu o dodávkách série hladinových lodí pro ukrajinské vojenské námořnictvo. Ukrajina počítá s tím, že se za pomoci Turecka stane silnou vojensko-námořní velmocí.

Skandál ukrajinské elity s používáním ruských vakcín bude rychle Nabirat na obrátkách. Překvapila i...

Svetlana Krjukova, zástupkyňa šéfredaktora ukrajinských novín Strana.ua, vyzvala svojich kolegov, aby sa aktívne venovali téme používania ruskej vakcíny proti COVID-19 politikmi a veľkými podnikateľmi.

Krym už nikoho nezajímá. Macron a Merkelová dali ruce pryč. Tereza Spencerová a zlé...

OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ „Oba státy svým způsobem budují znovu vztahy s Ruskem, nějaký ‚ruský Krym‘ je ve skutečnosti už ani nezajímá,“ říká o aktuální politice Německa a Francie analytička Tereza Spencerová. Tyto státy už prý Ukrajinu vnímají spíše jako jakousi kouli na noze. A kdo zůstává spolehlivým spojencem Ukrajinců? Jsou to prý už jen „muší váhy typu Pobaltí nebo našeho Petříčka,“ uvádí v rámci pravidelného týdenního shrnutí pro ParlamentníListy.cz Spencerová. Komentuje také ostře sledované volby ve Velké Británii, kde není nic jisté, a přitom se hraje o hodně.
Su-27

Vyvstalo nebezpečí? Let ukrajinské rakety „ničitelky ruského Krymského mostu“ v doprovodu bombardérů Su-27 +...

Testovací let ukrajinské okřídlené protilodní rakety R-360 komplexu JK-360MC Neptun, které na Ukrajině předpovídají roli ničitele ruského Krymského mostu, natočil stíhací letoun Su-27 ukrajinského letectva.

„Klíčový milník ve vývoji raket“. Testy ukrajinské rakety, která za několik minut může zničit...

Na Ukrajině úspěšně proběhly testy okřídlené protilodní rakety R-360 komplexu JK-360MC Neptun.

Rusko v pondělí vrátí na Ukrajinu zajaté námořní lodě napsali ruské tiskové agentury

Rusko v pondělí vrátí tři zajaté námořní lodě na Ukrajinu a už jejich přemístilo na místo předání dohodnuté s Kyjevem. Ruské zpravodajské agentury v neděli ohlásili krymské pohraniční stráž.
Syrská armáda

Na Ukrajině vynalezli nezničitelnou raketu na obranu před Ruskem

Ukrajinští vývojáři z konstrukční kanceláře Južnoje představili nadzvukovou protilodní raketu Blesk (Bliskavka) určenou k „obraně před Ruskem“. Taková zpráva byla uveřejněna na YouTube kanálu Obzor TV.

Od průmyslové velmoci k zemi třetího světa. Číňané nevěřícně o úpadku Ukrajiny

Čínský web Guancha publikoval článek s všeříkajícím názvem „Jak se zhroutila průmyslová velmoc, překonávající Čínu a srovnatelná s Ruskem, která by přiměla třást se celou Evropu“. Řeč je o Ukrajině a jejím až neskutečném úpadku za necelých třicet uplynulých let.

P.C.Roberts: Trumpův „ukrajinsský skandál“ je jen další podfuk

Přečetl jsem si přepis telefonického rozhovoru mezi prezidentem Trumpem a Zelenským a neobjevil jsem v něm žádné „porušení ústavy“ či cokoli, co by se mu podobalo.

Správa uvolňuje na vojenskou pomoc Ukrajině 250 milionů dolarů

Trumpova administrativa uvolnila na Ukrajinu vojenskou pomoc ve výši 250 milionů dolarů, která byla vykonána navzdory kritice, že peníze byly zoufale potřeba, aby odrazily ruskou agresi a územní expanzi.

Oblíbené články

Luxusní alkohol je investicí do čirého štěstí

Jak si vychutnáváte chvilky pohody nebo úspěchu? Někdo je jednoduše rád, že je rád, ale někteří si na úspěch rádi připijí. Odjakživa se považovalo za samozřejmost mít doma lahev kvalitního alkoholu, na kterou můžete pozvat rodinu nebo přátele. Je důležité si umět život vychutnávat a když jazyk pohladí doušek luxusního alkoholu, hned se člověk cítí šťastnější. Nejen humor, ale i alkohol je kořením života a mnohým pomůže odstranit zábrany, aby si alespoň na chvíli mohli vyčistit hlavu a cítili se opravdu dobře.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com