Tagy Ukrajina

štítek: Ukrajina

Americký politolog: Protiruskými sankcemi poškodila Ukrajina sama sebe!

Sankce, které Ukrajina uložila proti Rusku, měly negativní dopad na samotné Ukrajince, uvedl v blogu na The National Interest americký politolog a bývalý poradce amerického ministerstva zahraničí Nikolai Petro.

V USA se rozhořčili a obvinili Ukrajinu ze zrádcovské “rány do zad” !

Američtí experti naléhají na vládu USA, aby vyvinula tlak na Ukrajinu v souvislosti s dodávkou motorů do Číny pro bojová letadla, a přirovnali to k „úderu do zad".

„Rusko se udusí vlastní krví”: V Kyjevě se pochlubili “mocnou” armádou!

Náměstek ministra pro dočasně okupovaných územích a vnitřně vysídlených osob Ukrajiny Jurij Grymčak pohrozil Rusku „krvavou“ odpovědí.

Porošenko se bojí nového Majdanu a připravuje se na útěk z Ukrajiny

Většina politologů se domnívá, že Petro Porošenko prohraje prezidentské volby na Ukrajině, které by se měly konat příští rok na jaře.

Porošenko představil zmodernizovaný ruský tank T-72 + VIDEO

Na Ukrajině se testuje nový tank T-72AMT, píše na facebooku ukrajinský prezident Petro Porošenko.

“Mírotvorce“ Porošenko chce dostat na Ukrajinu více vojáků NATO + VIDEO

Porošenko oznámil svůj záměr rozšířit oblast společných cvičení s USA. Ukrajinský prezident chce v příštím roce navýšit počet účastníků cvičení Sea Breeze.

Tymošenková: Víte kdo drží ukrajinskou ekonomiku nad vodou?

Vůdkyně ukrajinské politické strany „Baťkivščina“ („Vlast“) Julija Tymošenková na Facebooku uvedla, kdo drží ukrajinskou ekonomiku nad vodou.

Gangy řádí na Ukrajině: Veteráni z bojů proti Donbasu terorizují zemědělce. Proč to místním...

V roce 2014 zavedly nové ukrajinské orgány v zemi režim revolučního zákonodárství. Karatelský meč tohoto režimu čas od času dopadne na nespolehlivé politiky a veřejné osobnosti, obchodníky a úředníky, prosté a ne až tak prosté občany. Pozadu nezůstali ani zemědělci.

Ukrajinská polícia zmlátila radikálov a označila ich za „avakovských psov“ + VIDEO

Na Ukrajine to začína vrieť už nielen na donbaskom fronte, ale aj vo mnohých regiónoch, vzdialených desiatky a stovky kilometrov od frontovej línie. Občas aj v hlavnom meste sú nepokoje, ako na „fronte“. Všade vznikajú problémy s radikálmi a demobilizovanými vojakmi. Najnovšie polícia dosť tvrdo zatiahla proti členom radikálnej organizácie. Podľa svedkov, niektorých radikálov jednoducho zmlátili.

WikiLeaks: Spojení Bellingcatu s britským ministerstvem obrany?

Ministerstvo obrany Spojeného království zřejmě financovalo portál Bellingcat, známý svým pochyným žurnalistickým vyšetřováním.

Oblíbené články

Výsledek demonstrace v Dubí, kde napadli reportéra PL: Šest zadržených lidí

Policie dnes zadržela na shromáždění krajní pravice v Dubí šest lidí, dva podezřívá z výtržnictví v souvislosti s útokem na reportéra ParlamentníchListů.cz. Čtyři osoby jsou podezřelé ze spáchání přečinu projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka. ČTK to řekl mluvčí policie Dan Vítek. Zásah v Dubí policie krátce před půl čtvrtou ukončila.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com