Tagy Ukrajina

štítek: Ukrajina

K našim hranicím se blíží nebezpečná epidemie! Onemocněly již desítky tisíc lidí

Na Ukrajině řádí epidemie spalniček, na které už od začátku roku onemocnělo kolem 32 tisíc lidí. Nakažení Ukrajinci šíří tuto nemoc dál na západ, což se už projevilo zejména v Polsku.

CM: NATO provokuje Rusko manévry na ukrajinském nebi!

Ukrajina provede na svém území společné „nebezpečné“ manévry se Spojenými státy a dalšími členskými zeměmi NATO, uvedl reportér Contra Magazin.

Na Ukrajině řádí epidemie spalniček. Blíží se k našim hranicím!

Na Ukrajině řádí epidemie spalniček, na které už od začátku roku onemocnělo kolem 32 tisíc lidí. Nakažení Ukrajinci šíří tuto nemoc dál na západ, což se už projevilo zejména v Polsku.

Ukrajinský muniční sklad explodoval. Úřady evakuovaly 10 tisíc lidí

Vojenským muničním skladem na severu Ukrajiny otřásla ráno exploze spojená s požárem, kvůli čemuž úřady evakuovaly zhruba 10 tisíc lidí.

Spojené státy nasadily na Ukrajinu stíhačky F-15

Americké víceúčelové stíhací letouny F-15C právě zahájily historicky první nasazení na Ukrajině.

Maďarsko nedovolilo ukrajinskému ministrovi obrany zúčastniť sa na zasadnutí členských krajín NATO v Bruselu

Maďarsko šikovne využilo stanovy NATO. Vedenie aliancie stále hovorí o demokracii, o tom, že základný princíp NATO umožňuje aj malej krajine zablokovať kolektívne rozhodnutie, ktoré iniciujú veľmi silní spojenci, ako USA, Nemecko, Veľká Británia, Francúzsko a pod. A malá krajina Maďarsko sa postavila proti všetkým a nedovolila ukrajinskému ministrovi obrany zúčastniť sa na zasadnutí členských krajín NATO.

Maďarský konzulát vydává pasy Ukrajincům, ale ti musí o tom mlčet + VIDEO

V Berehovu v Zakarpatské oblasti na maďarském konzulátu jsou vystavovány Ukrajincům maďarské pasy .

Co vy na to pane Kalousku a Schwarzenbergu? Šéf ukrajinského parlamentu nazval Hitlera „největším”...

Předseda ukrajinské Nejvyšší rady Andrej Parubij ve vysílání televize ICTV označil Adolfa Hitlera za „největšího“ demokrata. „Sám jsem velkým zastáncem přímé demokracie... Mimochodem, řeknu vám, že největší člověk, který praktikoval přímou demokracii, byl Adolf Aloizovič v 30. letech,“ řekl šéf ukrajinského parlamentu. Politik dodal, že studoval přímou demokracii „na vědecké úrovni“, a vyzval nezapomenout na přínos führera v jejím vývoji.

Mikloš nás varuje z Ukrajiny: Otázka nestojí tak, či príde veľká kríza, ale kedy...

Jeden z hlavných imámov liberálneho džihádu Ivan Mikloš varuje, že spôsob, ktorým západné finančné centrá na čele so súkromnou FED riešili krízu spred desiatich rokov, bol iba odsunutím problémov, ktoré sa čoskoro prejavia oveľa horšou krízou. A priznáva, že to všetko zvýhodňuje bohatých a veľkých oproti chudobným a malým. Súčasne však nemá problém tvrdiť, že všetky iné riešenia okrem liberálnej demokracie sú podvod.

Šéf Evropských hodnot Jakub Janda schvaluje teroristický útok na restauraci v Doněcku – bude...

Ředitel Evropských hodnot Jakub Janda veřejně schvaluje teroristický útok na restauraci v povstalecké oblasti na Ukrajině.

Oblíbené články

Konec cirkusů v Čechách?

Cirkusy, které majú v Čechách dlouholetou tradici, budou musel vynechat ze svých představení všechna zvířata. Ministerstvo zemědělství (MZe) na základě požadavku ministerstva životního prostředí totiž navrhuje úplný zákaz vystupování a drezury zvířat v cirkusech.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com