Tagy Turecko

štítek: Turecko

Turecko: Erdoganova kampaň proti Západu

V Německu ovládá Turecko 900 mešit z celkového počtu 2 400. Tato islámská centra slouží členům turecké diaspory a efektivně jim brání v asimilaci do německé společnosti. Erdogan vyzval Turky žijící v Německu, aby se neasimilovali, a prohlásil, že tlak na asimilaci migrantů v Evropě je "zločinem proti lidskosti".
Viktor Orbán

Viktor Orbán: Tajná dohoda mezi Tureckem a Německem přivede další uprchlíky do Evropy

Maďarský premiér Viktor Orbán informoval o tajné dohodě mezi Tureckem a Německem, která zaručuje převoz žadatelů o azyl z blízkého východu do Evropské unie. Viktor Orbán tvrdí, že tento pakt zajistí podle zpráv přibližně půl milionu uprchlíků do Evropy

USA daly Turecku ultimátum kvůli systémům protivzdušné obrany S-400

USA navrhly Turecku, aby „zničilo, vrátilo, nebo se zbavilo“ ruských systémů protivzdušné obrany S-400. Uvedl to vysoce postavený zástupce amerického ministerstva zahraničí. Text prohlášení byl zveřejněn na webu úřadu.

Turecký nákup S-400 možná zkazil šance zemí Mexického zálivu létat na F-35

Před dvěma lety se Dubajská letecká show se zlobila, že Spojené státy se připravují zahájit rozhovory se Spojenými arabskými emiráty o společném úderném stíhači F-35, což signalizuje, že američtí představitelé snad věřili, že je čas pro arabský záliv dostat ruce na jeden z nejočekávanějších a nejcitlivějších kusů americké technologie.

Od pondělka začíná Turecko posílat do Evropy teroristy!

V Evropě může být od příštího týdne ještě horko. Bezpečnostně. Prezident Erdogan oznámil, že od pondělka zahájí posílání džihádistických teroristů Islámského státu do Evropy.

Erdogan: Al-Bagdádův vnitřní kruh se snaží vstoupit do Turecka

Turecký prezident říká, že členové zabitého vůdce skupiny islámských států Abu Bakr al-Baghdadi se snaží vstoupit do Turecka ze Sýrie.

Turecký generál: Třetí světová je nevyhnutelná a zahájí ji Amerika!

Turecký generálmajor Osman Pamukoğlu v důchodu vydal knihu „Třetí světová válka“, ve které tvrdí, že nová velká válka je nevyhnutelná.

Za 48 hodin se dostalo z Turecka do Řecka 790 migrantů

Najnovší nápor vedie k dramatickému preplňovaniu táborov pre azylantov na gréckych ostrovoch v Egejskom mori, zriadených v čase migračnej krízy v rokoch 2015 a 2016.

Viktor Orbán: Je v zájmu Maďarska propustit migranty do Sýrie

Je v zájmu Maďarska, aby se migranti stěhovali do Sýrie, místo aby jsme je nechali zaplavit Evropu, uvedl maďarský premiér Viktor Orbán během rozhovoru ve veřejném rozhlase.

Mrtvé dítě, ztracené dítě, protože uprchlická loď se noří u pobřeží Turecka

Turecká pobřežní stráž zachránila 33 z 35 lidí na palubě poté, co se loď potopila v okrese Ayvalik v západní provincii Balikesir.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com