Tagy Turecko

štítek: Turecko

Turecko hrozí invazí do Řecka

Turecká vládní strana a dokonce i velká část opozice, se zdají být zaměřené, pokud ne vysloveně posedlé, myšlenkou napadnout a dobýt tyto řecké ostrovy, protože jsou podle nich tureckým teritoriem.

Turecko testuje S-400 proti americkým bojovníkům

Turecká armáda testovala systémy S-400 proti americkým stíhačům F-16 a F-4 na základně apostátu.

Turecká komunita očima německé Turkyně

Zeynep je Turkyně, která se narodila jako mnoho dalších dětí v Německu tureckým přistěhovalcům. Není však zcela typickým příkladem. Je jednou z mála Turkyň, které se rozhodly přijmout evropský životní styl a vzdát se islámských a tureckých konzervativních tradic svých rodičů.

Turecká pobřežní hlídková plavidla spatřila doprovod nelegálních migrantů do řeckých vod + VIDEO

Řecká pobřežní hlídka vydala videozáznam, který ukazuje jak o víkendu tři plavidla turecké pobřežní stráže doprovodí nelegální migranty do řeckých teritoriálních vod.

Uniklý dokument odhaluje tajný Turecký plán napadnout Řecko! Jak bude reagovat NATO?

Dokumenty byly zveřejněny a znovu publikovány ve zprávě Nordic Monitor. Dokument, který je prezentací PowerPoint připravenou pro turecký generální štáb, byl objeven ve spisu, který byl použit v soudním řízení vycházejícím z vyšetřování role generálního štábu v neúspěšném převratu proti tureckému prezidentovi, Recep Tayyip Erdoğanovi.

Turecké letectvo během vojenské operace bombardovalo uprchlický tábor v Iráku

Turecké letectvo vypustilo na hoře Sinjar guvernéra Nineveh více než 20 tureckých raket, zatímco tři střely zasáhly uprchlický tábor Makhmour.

Egypt mobilizuje armádu

Pět minut před půlnocí v noci na dnešek vyhlásil egyptský prezident Abdel al-Sisi ultimátům turecké armádě v Libyi a jim podřízeným oddílům džihádistů samozvaného premiéra Faiíze al-Sarrádže. Pokud do 48 hodin nepřistoupí na příměří, které nabízí Libyjská národní armáda (LNA), jíž velí polní maršál Chalífa Haftar, egyptská armáda a letectvo Spojených arabských emirátů spojí své síly na podporu LNA.

Hromadné zatčení turecké armády v Turecku. Svlékli jejich skoro do naha!

Turecká státní zastupitelství vydala příkaz k zadržení 118 osob, zejména vojenských a bezpečnostních sil podezřelých z propojení s FETÖ, „teroristickou sítí“ islámského kazatele Fethullaha Gulena, kterou turecké úřady obviňují s převratu ze Července 2016.

Řecko: Turecké ozbrojené síly se zmocní řeckého území! Ignorují suvernitu hranic Řecka a Evropské...

Řecké ozbrojené síly hlásí, že turečtí vojáci a policie trvale okupovali řecké území podél jejich sdílené hranice, v očividném ignorování suverenity Řecka i Evropské unie.

Turecko: Počet zavražděných žen dosahuje epidemických rozměrů

Motiv 50 % vražd nebyl zjištěn, ale 16 % žen bylo zavražděno, protože chtěly učinit důležitá životní rozhodnutí, jako je například rozvod, odmítnutí nabídek usmíření nebo dokonce nepřijetí telefonních hovorů od jejich manželů. 13 % žen pak bylo zabito z "ekonomických důvodů".

Oblíbené články

Infektológ z poradného tímu premiéra: Už teraz sa diskutuje o obmedzeniach...

Infektológ Pavol Jarčuška, ktorý pôsobí v poradnom tíme premiéra a ako konzultant Ministerstva zdravotníctva pri nákupe koronavakcíny, hovorí, že vakcína proti ochoreniu COVID-19 bude už tento rok. S masívnym očkovaním sa vo svete podľa neho začne už na jeseň, najskôr pravdepodobne v USA
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com