Tagy Turecko

štítek: Turecko

Turecké lodě se připravují na pašování nelegálních přistěhovalců

Řecké námořnictvo v posledních dnech spatřilo kolem šesti tureckých nákladních lodí, které se podle zpráv připravují na pašování nelegálních migrantů na řecké ostrovy.

Erdogan obkľučuje Grécko migrantmi – vyslal ich 30 tisíc do Albánska, to vyhlásilo vojnový...

Do oblastí, kde v Albánsku sídli grécka menšina, sa podľa dohody albánskeho premiéra Ediho Ramy a tureckého prezidenta Recepa Erdogana už sťahujú moslimskí migranti! Ďalší sú na ceste letecky. Presúvajú sa podľa dohody medzi tureckým prezidentom Erdoganom a albánskym premiérom Edi Ramomom o premiestnení 30 000 moslimských prisťahovalcov z Turecka (!) Na albánske územie, konkrétne do severného Epiru okolo hraničných priechodov s Gréckom – Kakaviá, Rípesi, Mavromáti, Treis Géfyres, Kapestítsa.

„Turecko by mělo být vyřazeno z NATO“

Nový průzkum odhalil, že více než polovina německého obyvatelstva by ráda viděla, že Turecko zavedlo NATO z nedávného vojenského vpádu do severovýchodní Sýrie.
Migranti

Turecký vůdce islámského režimu říká, že evropský blok musí přestat „svlékat“ migrační dohodu

Turecký ministr zahraničí Mevlut Cavusoglu uvedl, že EU musí podniknout „upřímné“ kroky, aby pomohla Turecku řídit tok migrantů, včetně hledání způsobů, jak zajistit návrat syrských uprchlíků domů.

Řecko varuje Turecko: „Pokud učiní sebemenší tah, rozdrtíme ho“

Ministr řekl při návštěvě vojenské základny na egejském ostrově Leros: „Pokud udělá nejmenší tah, rozdrtíme ho,“ dodal, že Athény chtějí mír a harmonii, ale „nepřipustí jediný centimetr“ své země.

Válka v Sýrii: Raketové útoky MiG-23 ve velkém měřítku na tureckou leteckou základnu v...

Dnes je to největší vojenská letecká základna v Libyi, kontrolovaná Tureckem, na kterou pravidelně útočí libyjská národní armáda.

Erdoganovy pokusy vydírat Evropu jsou odsouzeny k neúspěchu

Pokud se turecký prezident Recep Tayyip Erdogan domnívá, že může šikanovat evropské vůdce tím, že vyvolá novou migrační krizi v jižní Evropě, pak by bylo vhodné znovu promyslet.

Turecko znovu vládne uprchlické krizi v Evropě

Řecká armáda a policie se střetávají s uprchlíky, kteří spěchají, aby překročili hranici z Turecka, protože ostrovani na jih se vypořádali se stovkami nových příchozích.

Erdoğan Řecko nepravdivě obvinil ze zabití dvou migrantů

Turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan obvinil Řecko v pondělí z vraždy dvou migrantů a vážného zranění dalšího na řecko-turecké hranici.

Oblíbené články

Hledání dalšího potenciálního hostitele živočichů s koronavirem

Když se COVID-19 plíží po celém světě, hodně se zaměřuje na zastavení šíření viru a léčbu nemocných. Ale virologové říkají, že je tu ještě něco, co si zaslouží naše zaměření - hledání budoucích zvířecích hostitelů. Odborníci říkají, že je možné, že by se virus mohl objevit u nového druhu a vybudovat pro budoucnost opětovné napadení lidí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com