Tagy Turecko

štítek: Turecko

Mrtvé dítě, ztracené dítě, protože uprchlická loď se noří u pobřeží Turecka

Turecká pobřežní stráž zachránila 33 z 35 lidí na palubě poté, co se loď potopila v okrese Ayvalik v západní provincii Balikesir.

Maďarsko má záujem,aby Turecko vrátilo migrantov do Sýrie. Erdogan ďakoval Orbánovi

Budapešť sa v tejto otázke podľa šéfa maďarskej diplomacie pozerá výhradne na vlastné národné záujmy a nie na záujmy druhých.
Erdogan

Erdoganův asistent: Turecká armáda vstoupila do Sýrie „krátce“

Turecké síly spolu s povstaleckou svobodnou syrskou armádou „krátce“ překonaly syrskou hranici, uvedl ředitel komunikace prezidenta Tayyipa Erdogana brzy ve středu, protože to způsobilo překvapivé stažení amerických vojsk.

Retro: Salvini: Turecko není Evropa a nikdy nesmí vstoupit do EU!

Italský vicepremiér a ministr vnitra Matteo Salvini se na akci, kterou pořádala jeho strana Liga, vymezil vůči Turecku: „EU vyšetřuje Maďarsko a Polsko, přitom dává miliony eur Turecku“.

V Turecku bylo zadrženo přes 180 nelegálních migrantů

Turecko je klíčovým tranzitním bodem pro nelegální migranty, kteří se chtějí dostat do Evropy

Turecko neodstoupí od smlouvy o nákupu ruského systému S-400, tvrdí Erdogan

I přes nátlaku ze strany Spojených států Turecko nezruší smlouvu o nákupu systému protivzdušné obrany.

Le Figaro: Turecko se stává nežádoucím partnerem pro EU a NATO

Rozkol mezi Tureckem a jeho západními partnery se každým dnem prohlubuje, píše Le Figaro. Deník zastává názor, že ztráta důvěry, rozhodnutí Ankary koupit ruské systémy S-400 a rozpory v otázce dodržování lidských práv, vážně komplikují vztahy Turecka s EU a NATO. Západ se však neodvažuje přerušit partnerství s Ankarou.

CNBC: Spojené státy daly Turecku dva týdny, aby se vzdaly S-400!

Podle informovaných zdrojů CNBC má Turecko jen něco více než dva týdny na to, aby se rozhodlo mezi ruským S-400, za jehož nákup hrozí Washington sankcemi, a americkou alternativu ve formě komplexů Patriot.

Retro: Turecký ministr: V Evropě brzy vypukne svatá válka

Turecký ministr zahraničí Mevlut Cavusoglu v reakci na výsledky voleb v Holandsku prohlásil, že nevidí rozdíl mezi Wildersem a ostatními stranami.

Turecký parlament s fingovanou bombou a s dvojicí militantů

Turecká policie zadržela dvojici ozbrojených levicových militantů, kteří se dostali do budovy parlamentu v Ankaře. Informovala o tom agentura AP.

Oblíbené články

Cíle zničeny: Velkolepé VIDEO ukazuje ruský systém protivzdušné obrany S-400 v...

Ruská S-400 je žhavá komodita. Indie a Turecko si mohou dovolit díky americkým sankcím získat protiraketový raketový systém. Moskva chce prozradit své působivé schopnosti v čerstvě zveřejněných záznamech z terénních zkoušek.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com