Tagy Trump

štítek: Trump

Trump tvrdí, že Rusko sponzoruje Bidena. Reakce Putina Vás překvapí

Ruský prezident Vladimir Putin odmítl komentovat tvrzení amerického prezidenta Donalda Trumpa, že Rusko údajně sponzorovalo jeho soupeře v americkém prezidentských primárkach Joea Bidena.

Trump nařizuje zastavit protibělošskou diskriminaci praktikovanou vládními úřady USA

Tatáž rasová diskriminace proti příslušníkům americké bílé většiny a zvláště proti její mužské části je v jistých oblastech USA praktikovaná též v korporacích a na univerzitách.

Sandy Fitzgerald: Trump je nominován na Nobelovu cenu míru

Od presstitutek se to nedovíte a globalisté teď vyvinou obrovský tlak na Nobelův výbor, aby mu Nobelova cena pro rok 2021 udělena nebyla.

Čínští vojenští experti nabádají Peking, aby se připravil na válku s USA

Wang dále varuje, že americký prezident Donald J. Trump pravděpodobně zahájí vojenský konflikt v oblasti Jihočínského moře ještě před prezidentskými volbami v USA, které se budou konat 3. listopadu 2020, a spekuluje, že "vyvolávání mezinárodních třenic, zejména vojenského konfliktu s Čínou, pomůže stávajícímu prezidentovi v předvolební kampani za jeho znovuzvolení."

P.C.Roberts: Slyšte Trumpa, on vám sděluje pravdu

On je jediným, který má odvahu postavit se establismentu, který je každou částečkou svého těla ďáblem, jdoucím proti vám, jak Trump správně říká.

Facebook odstranil příspěvek Trumpa o COVIDu, přestože vědci říkají téměř totéž. Podobný názor zaujímá...

Facebook odstranil krátké video amerického prezidenta Donalda Trumpa a zdůraznil, že děti jsou „téměř imunní“ vůči infekci koronaviru.

George Soros nalévá do amerických prezidentských voleb v roce 2020, 50 milionů dolarů, aby...

Miliardář George Soros utratil do volební kampaně Demokratů v roce 2020 více než 42,2 milionu EUR (50 milionů USD), což je rekordní částka, informoval Washington Free Beacon. Je to o 25,3 milionu EUR více (30 milionů $), které utratil v roce 2016 a zbývá ještě další tři měsíce, takže je spravedlivé předpokládat, že celková částka bude ještě vyšší.

Americká vlajka odstraněna. Čína se zmocnila amerického konzulátu

Čína se zmocnila konzulátu USA v Čcheng-tu tři dny poté, co bylo oznámeno jeho uzavření, uvedlo čínské ministerstvo zahraničí. Dříve čínská televizní CCTV ukázala, že americká vlajka byla odstraněna z konzulátu. Peking nařídil, aby byl konzulát uzavřelý v pátek.

Trump ztratil trpělivost a do ulic poslal speciální komanda, které doslova loví demonstrantů +...

Liberálne orientované americké médiá so znepokojením zverejňujú výpovede zadržaných a prepustených liberálnych protestujúcich, ktorí boli v Portlande počas a po demonštráciách doslova lovení špeciálnymi federálnymi jednotkami. Z akcií existuje niekoľko videí.

Trump posílá B-52 JADERNÝ BOMBER do Jihočínského moře jako projev síly

USA provedly cvičení v sobotu poblíž paracelských ostrovů, když se síly pokusily ilustrovat rostoucí sílu Washingtonu v Jihočínském moři.

Oblíbené články

Velké investice do migrantů – nyní si obec nemůže dovolit mléko...

Ve Värmlandu se krizi postižená obec nemůže dovolit mléko pro školáků. Místo toho by měla být dětem podávána voda. Zároveň obec již několik let investuje velké a dobrovolné prostředky do přílivu migrantů, což je projekt, jehož náklady výrazně převyšují příjmy.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com