Tagy Trump

štítek: Trump

P.C.Roberts: Má Trump gule volat hluboký stát k zodpovědnosti?

Toto je poslední příležitost americké vlády povolat bezpečnostní agentury k zodpovědnosti a tím jim znemožnit provozovat jejich agendy bez jakýchkoli omezení.

Humanista Trump? Historik promluvil o pravých důvodech zastavení útoku na Írán

Americký prezident Donald Trump je bytostný lhář, ale některé z jeho lží jsou závažnější než jiné, konstatuje Max Boot v komentáři pro server Washington Post. Vojenský historik a komentátor působící v think tanku Council on Foreign Relations považuje za mimořádně vypovídající Trumpovy lži o tom, co jej vedlo k odvolání útoku na Írán v odvetě za sestřel amerického bezpilotního letounu.

Sadiq Khan označil Donalda Trumpa: “Plakátový kluk pro rasisty”

Starosta Londýna Sadiq Khan označil Donalda Trumpa za "plakátového chlapce pro rasisty" poté, co jejich svár vládl uprostřed loupeže v Londýně.
Obama

Trump: Obama nejspíše věděl o skandálu Spygate

Prezident Donald Trump v rozhovoru s Georgem Stephanopoulosem pro ABC, že Barack Obama musel vědět o snaze zabránit mu ve vítězství ve volbách v roce 2016.

Putin říká, že vztahy mezi USA a Ruskem jsou „horší a horší“

Prezident Vladimir Putin uvedl, že vztahy mezi Moskvou a Washingtonem se zhoršují a zhoršují, přičemž v rozhovoru zveřejněném ve čtvrtek uvedl, že současná vláda USA uložila Rusku desítky sankcí.

Nejlepší vysvětlení pro Trumpovo předsednictví: Chová se jako realitní developer

Většina správ přichází k moci s některými hrubě rozpoznatelnými šablonami pro jak domácí tak zahraniční politiku, tvarovaný historií a personálem předchozích administrací.

Fiasko na oslavách D-Day: Trump utřel Merkel + VIDEO

Političtí komentátoři hovoří o hotovém krachu: Trump ignorantsky odmítl si s Merkel na tiskové konferenci v Portsmouthu na oslavách 75. výročí Vylodění spojenců už vůbec podat ruku, a kysele rozpačité výrazy obou státníků jen vysílají smíšené pocity dále do světa.

Trump označil Írán za teroristický stát a nevyloučil vojenský zásah

Americký prezident Donald Trump nevyloučil vojenskou operaci proti Íránu. Zdůraznil ale, že si ji nepřeje a je připraven s Teheránem jednat. Šéf Bílého domu to uvedl během své návštěvy Velké Británie v rozhovoru pro televizi ITV.

Jak si Donald Trump myslí, že vyhraje zápas s Vladimirem Putinem

Donald Trump doufá, že dosáhne vítězství s hlavou ruského státu, když bude hrát kartu "hodný a zlý“ Ale není vůbec jisté, zda bude tato strategie úspěšná, říká v rozhovoru pro Atlantico Cyrille Bret, francouzský politolog.

Iniciativě proti násilí na internetu se nedostalo podpory ze strany USA

Mezinárodní dohodu, která má za cíl vytvořit tlak na největší internetové společnosti, aby odstranila násilnický a extrémistický obsah, se rozhodla administrativa amerického prezidenta Trumpa nepodepsat. Informuje o tom na své webové stránce deník The New York Times.

Oblíbené články

Merkelové je 65 let: může „věčná kancléřka“ opustit svou funkci kvůli...

Německá kancléřka Angela Merkelová slaví ve středu 65. narozeniny. Bývalá vědecká pracovnice v oblasti fyziky z východního Německa už téměř 14 let nepřetržitě stojí v čele německé vlády.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com