Tagy Trump

štítek: Trump

Prezident Donald Trump chce mít moc nad svobodou slova. Chce zakázat sociální média

Prezident Donald Trump plánuje ohledně sporu s Twitterem vydat soudní příkaz vůči společnostem působícím v oblasti sociálních médií. Mluvčí Bílého domu to řekl ve středu, když letěl služobně z Floridy do Washingtonu.
Obama

Trump obvinil Obamu, že spáchal největší zločin v americké historii: Stali se strašné věci....

Súčasný prezident dlhodobo prehlasuje, že Obama stojí za vyšetrovaním jeho prezidentskej kampane kvôli možnej spolupráci s Ruskom a že sa snaží podkopať jeho vládu.

Robert De Niro říká, že Trumpovi nezáleží na tom, kolik lidí zemře na koronavirus....

De Niro, častý kritik prezidenta Trumpa uvedl, že je to až "Shakesperovské", jako členové pracovní skupiny pro koronavirus Bílého domu protiřečí Trumpovi.

Světová válka 3: Donald Trump říká americkému námořnictvu, aby „sestřelilo a zničilo“ íránské dělové...

USA poslaly varování Iránu, měsíce poté, co se zdálo, že vztahy mezi oběma státy se točí směrem k totální válce. Trump na Twitteru uvedl: „Dal jsem americkému námořnictvu pokyn, aby sestřelilo a zničilo všechny iránské dělové čluny, pokud budou obtěžovat naše lodě na moři.“

Šokující fotografie se objevily z tajne laboratoře v čínském městě Wuhan, když Trump zahájí...

Šokující fotografie se objevily z laboratoře v čínském městě Wuhan.

Koronavirus? Americké bombardéry pro překvapivý jaderný útok manévrují u hranic Ruska. Pět letů za...

Stačí nahradit neznámý počet amerických vojáků v Evropě neznámým počtem amerických bombardérů specializovaných k jaderného útoku. Bombardéry B-2 provedly v březnu u ruských severních hranic už pět “cvičení” – nehledě na pandemii koronaviru.

Do USA přišla pomoc z Ruska. Milé překvapení, reagoval Trump

Rusko poslalo do Spojených států v rámci pomoci v boji s novým koronavirem SARS-CoV-2 letadlo se zdravotnickým zařízením. Před novináři to prohlásil americký prezident Donald Trump.

Německo potvrzuje, že Trump se pokusil koupit firmu, která pracuje na vakcíně proti koronaviru

Donald Trump nabídl "velké sumy peněz" na získání exkluzivního přístupu k vakcíně proti koronaviru, kterou vyvinula německá společnost, informoval v neděli Die Welt.

Dělá Turecko špinavou práci za USA, poté, co se lídři EU otočili na Mnichovské...

Když probíhají procesy s mezinárodním či globálním dosahem, tak je vždy určen stát, který je nucen hradit náklady nebo organizovat hlavní nebo nejviditelnější část operace. V současnosti v souvislosti s krizí vztahů USA – EU bylo pro tuto roli vybráno Turecko. Když se podíváme do historie v širších souvislostech, tak předchůdce dnešního Turecka – Osmanská říše vždy existovala kvůli tomu, aby sloužila jako nůž přiložený k podbřišku Ruska. Ačkoli byla muslimská, vždy se s ní spojil tzv. ,, křesťanský“ Západ v tažení proti Rusku.

Orbán mluvil s Trumpem telefonicky o nelegální migrací a ochraně hranic

Předseda vlády Viktor Orbán v pondělí jednal telefonicky s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, řekl šéf tiskové společnosti pro MTI.

Oblíbené články

Něco se chystá? Satelitní snímky potvrzují rychlé čínské vojenské rozšíření na...

Nová zpráva v asijském online technologickém časopise Insider Paper uvádí satelitní zdroje s otevřeným zdrojovým kódem, aby potvrdila nejnovější rozšířené zprávy o hlavních čínských jednotkách PLA, které probíhají podél sporných čínsko-indických hraničních oblastí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com