Tagy Trump

štítek: Trump

P.C.Roberts: Armageddon na obzoru?

Příznivci prezidenta Trumpa by v těchto okamžicích, kdy se tento na popud Izraele chystá rozpoutat válku, měli učinit vše možné i nemožné v zájmu toho, aby je vyslechl.

Pete Buttigieg: Každý, kdo podporuje Trumpa, “podporuje rasismus”

Během čtvrtečního demokratického prezidentského jednání, roku 2020, demokratického kandidáta na prezidenta Southa Benda, a starostu Peteho Buttigiegiho řekl, že příznivci prezidenta Donalda Trumpa "podporují rasismus".

Správa uvolňuje na vojenskou pomoc Ukrajině 250 milionů dolarů

Trumpova administrativa uvolnila na Ukrajinu vojenskou pomoc ve výši 250 milionů dolarů, která byla vykonána navzdory kritice, že peníze byly zoufale potřeba, aby odrazily ruskou agresi a územní expanzi.

Trump si podal muslimského starostu Londýna: „Ztroskotanec, měl by řešit zločin ve městě a...

Ještě před tím, než letadlo s americkým prezidentem přistálo v Anglii, označil muslimský starosta Londýna Sadiq Khan Donalda Trumpa za fašistu 21 století.

Trump v Londýně odsoudil evropské vůdce, kteří nechali do jejich zemí přijít migranty

Americký prezident Trump se vyjádřil proti tomu, co označil za migraci “milionů a milionů lidí” do Evropy, a prohlásil, že kontinent kvůli žadatelům o azyl ze Středního východu a Afriky “ztrácí svou kulturu”.

Trump v existenci UFO nevěří, ale nevylučuje ji

Pokud vás zajímalo, co si prezident USA Donald Trump myslí o existenci UFO, tak právě teď si určitou představu můžete udělat.

Trump obnovuje výzvu k tomu, aby Rusko bylo přijato do G-7

Prezident Trump v úterý zopakoval svou výzvu, aby se Rusko mohlo znovu připojit ke skupině sedmi průmyslových národů, a uvedl, že je „vhodnější je mít v něm Rusko“.

Merkelová kritizuje Trumpovy komentáře na adresu kongresmanek

Německá kancléřka Angela Merkelová v pátek kritizovala komentáře amerického prezidenta Donalda Trumpa o demokratických zákonodárcích barev. Říká, že jsou v rozporu s tím, co považuje za „sílu Ameriky“ a vyjadřující solidaritu se ženami.

P.C.Roberts: Má Trump gule volat hluboký stát k zodpovědnosti?

Toto je poslední příležitost americké vlády povolat bezpečnostní agentury k zodpovědnosti a tím jim znemožnit provozovat jejich agendy bez jakýchkoli omezení.

Humanista Trump? Historik promluvil o pravých důvodech zastavení útoku na Írán

Americký prezident Donald Trump je bytostný lhář, ale některé z jeho lží jsou závažnější než jiné, konstatuje Max Boot v komentáři pro server Washington Post. Vojenský historik a komentátor působící v think tanku Council on Foreign Relations považuje za mimořádně vypovídající Trumpovy lži o tom, co jej vedlo k odvolání útoku na Írán v odvetě za sestřel amerického bezpilotního letounu.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com