Tagy Trump

štítek: Trump

Likvidace nepohodlných se rozbíhá: Po Trumpovi Salvini. “Soud” začal. Západní bažiny jdou do hrdel...

NIKOLAJ PETROV přináší varovné svědectví o další exemplární kriminalizaci politika, který chtěl ochránit svůj národ před genocidními plány globalistů

Donald Trump se stal historicky největším prezidentem USA. A důvod? Ten stojí skutečně za...

I když se teď jeho kritici začnou stavět na hlavu, já tvrdím, že Donald Trump se stal největším americkým prezidentem všech dob a žádní Bidenové, Obamové nebo Bushové mu nesahají ani po kotníky. A důvod? Ten stojí skutečně za to.

Americká inaugurace: Seznam milostí Donalda Trumpa na poslední chvíli roste

Seznam posledních milostí amerického prezidenta Donalda Trumpa se rozrostl v jedenáctou hodinu a do seznamu se údajně přidalo dalších 50 jmen.

Vymazali Trumpa. Zmizel. Proč myslíte, že vás se to týkat nebude? Už se to...

VHLED MICHALA BOKA Za útokem příznivců Donalda Trumpa na Kapitol jsou skryty mnohem vážnější problémy, varuje politolog Michal Bok. Budou se týkat každého z nás. O co jde? Dnes se již velká část našeho fungování přesunula na internet. A když se znelíbíte, můžete snadno zmizet. Své o tom ví třeba Dominik kardinál Duka. A tak zatímco jedni jsou cenzurováni, jiní na internetu šíří nenávist například vůči židům a nikdo s tím nic nedělá.

Trump se stal třetím americkým prezidentem odvolaným z funkce. Kdo byli ostatní?

Sněmovna reprezentantů Spojených států hlasovala o obvinění prezidenta Donalda Trumpa po bezprecedentních nepokojích v budově Kapitolu minulý týden. Tímto kolem obžaloby se Donald Trump zapsal do historie tím, že se stal jediným americkým prezidentem, který byl obžalován podruhé.

Donald Trump v noci na dnešek vyhlásil ve Washingtonu D.C. výjimečný stav, udělil pravomoci...

Na den inaugurace Joea Bidena se chystají po celé zemi násilné protesty MAGA vedené maskovanou Antifou, na jejichž základě bude moci nová Bidenova administrativa schválit New Patriot Act a zařadit 75 milionů Američanů a celé hnutí MAGA na seznam teroristických organizací, označení členové hnutí nebudou mít právo vlastnit zbraň, ani účet v bance. United Soviet America jako zlý sen!

Arnold Schwarzenegger říká prezidentu Trumpovi, že je „termizován“

Arnold Schwarzenegger nabídl Donaldovi Trumpovi zprávu o rozchodu s ochrannou známkou po minulotýdenním útoku na americký kapitol ze strany prezidentových příznivců: „Jste termizován, pane prezidente,“ řekl Schwarzenegger německým novinám Bild am Sonntag.

A je to venku! Americký generál odpálil bombu, Donald Trump se zřejmě dostal k...

Proslýchá se, že komunikovala z počítače s důstojníkem čínské zpravodajské služby! Mezi Antifou byli zamícháni členové speciálních jednotek! Nancy kontaktovala šéfa sboru náčelníků a tlačila na něj, aby jí pomohl odvolat prezidenta, protože Trump tato data z jejího počítače určitě použije ještě před koncem svého mandátu 20. ledna!

VIDEO: Kompletní verze výbušného Vánočního projevu Donalda Trumpa s českými titulky, který vstoupí do...

Prezident v závěru projevu nepřímo vyzval Američany k demonstracím a k hlasitému projevu odporu, tvrdost hlasu a výroků v závěru vyděsila i redaktory CNN! V Americe již podle Trumpa není svoboda tisku, existuje už jen svoboda útisku!

Trumpova skrytá válka proti hlubokému státu po celém světě – přestřelka ve Frankfurtu?

Právě teď průměrný americký spotřebitel zpráv 100%-ně ignoruje realitu. Netuší, že zrádní spiklenci po celé Americe jsou vytěžováni, prováděny „lety vydávání“ soukromými kontraktory a vyslýcháni za letu, dokud se nepřiznají ke svým rolím ve snaze svrhnout Spojené státy americké.

Oblíbené články

Čina začala stavět ostnaté ploty na hranici s Vietnamem. Bojí se...

Čína nyní začíná stavět a / nebo posilovat hraniční zdi poblíž svých hranic s jihovýchodem - podle nové zprávy australské ABC „vyvolává kontroverze“ se sousedními zeměmi.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com