Tagy TOP 10

štítek: TOP 10

Čtyřletá holčička si vzpomíná na zkušenost z „minulého života“ z 11. září

Matka na TikToku sdílela pozoruhodné vzpomínky na údajný minulý život své mladé dcery.

Václavova koncepce české státnosti

Zřetelným dokladem změny zahraničněpolitické orientace českého státu za Václavovy vlády je změna zasvěcení nově zbudovaného ústředního chrámu na Pražském hradě. Se stavbou tohoto kostela započal už Václavův otec Vratislav a zasvěcení mělo původně náležet...

V Číne bol objavený “nový” záhadný druh hrobky + VIDEO

Keď sa pozrieme bližšie na archeologické vykopávky Ríše stredu s jej bohatými a trochu tajuplnými dejinami, zistíme, že sa tu najčastejšie odkrývajú staroveké hrobky. Príkladom môže poslúžiť nález z minulého leta, kedy čínski archeológovia objavili v provincii Šan-tung rovno 140 hrobov rovnakého druhu z obdobia dynastie Čou (771 - 221 pnl). Pričom 36 z nich sú podľa mienky archeológa Liua Jaňčana skutočným darom z nebies, pretože sa v nich zachovalo množstvo rôznych zaujímavých artefaktov, dokazujúcich, že sa jedná o hroby ľudí z vyšších vrstiev.

Chemtrails: Rozprašovacie dýzy na airbusoch

Nasledujúca séria fotografií pochádza zo stránky chemtrail.de, ktorú vedie Werner Altnickel. Jeho čitateľovi sa po dlhej práci podarilo fotograficky zdokumentovať mnohé lietadlá typu Air­bus, ktoré majú nad každým motorom jednu až tri dýzy. Tvrdí: „Dostali sme upozornenia od špecialistov leteckého odvetvia, že chem­trails sú rozprašované linkovými lietadlami pomocou samostatných dýz nad agregátmi.“

Dopravná značka na smiech

"Vodiči jazdite pomaly! Chodia tadiaľto deti aj unavený vinohradníci", varuje dopravné značenie, ktoré nemá obdoby.

Záhada letecké havárie: FOTO Pád stroje z Prahy, 52 mrtvých, spekulace o americké raketě!

Tragická letecká havárie se stala před 60 lety, 28. března 1961, v blízkosti německého Norimberku. Za neznámých okolností se tam zřítilo letadlo Československých aerolinií Il-18, které směřovalo na pravidelné lince z Prahy do metropole středoafrické Mali Bamaka. Pád Iljušin nepřežil nikdo ze 44 cestujících (31 mužů, devíti žen a čtyř dětí) a osmičlenné posádky.

CO SE STANE NAŠEMU TĚLU PO KONZUMACI COCA COLY?

Deset čajových lžiček cukru, které jsou obsažené v Cole, představují devastující zásah pro organizmus, jehož příčinou je kyselina fosforečná, která zpomaluje reakci cukru.

Šokující podívaná: 70 kosatek zaútočilo na mladou modrou velrybu ve čtyřhodinovém zabíjení

„Kosatky měli plán. To byl letmý pohled na život oceánského vrcholového predátora.“

Tisulská Princezna – Dívka V Rakvi – Je Nejméně 800 Milionů Let Stará A...

Stalo se to na začátku září 1969 v obci Rzhavchik Tisulskago v regionu Kemerovo. Během odběrových prací v uhelném dole v jádru dvadtsatimetrovogo uhelná sloj leží v hloubce přes 70 metrů, dva metry horník Karnaukhov objevil mramorovou rakev neuvěřitelně přesnou mechanickou výrobu.

Tohle překoná všechno. Vědci učí prasata hrát videohry

Nová studie prokázala, jak rychle se prasata dokážou přizpůsobit úkolům, které jim dříve byly naprosto cizí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com