Tagy TOP 10

štítek: TOP 10

Výjimečný Objev: Obyvatelé Poblíž Perumallapadu Objevili Ztracený Chrám + VIDEO

Novinář z Indie jménem Dheeshma Puzhakkal tweetoval spolu s videem následující:

ZKÁZA VELKÉ TARTÁRIE 1

15. ledna 2013 ruský prezident Vladimír Putin v Ruské geografické společnosti slavnostně otevřel nový archív, kde jsou veřejnosti zpřístupněny mapy Tartárie.

VIDEA: Putovali Obři Na Zemi Ve Starověku, Jak Nám O Tom Vyprávějí Slavné Biblické...

Obři opravdu na žité Zemi? Anunnaki byli titáni! Bible v Genisis 6: 4 volá: „V té době byli na zemi obři; a také poté, když synové Boží vešli k dcerám lidí a porodili jim děti, stali se z nich tito mocní."

Šifra mistra Leonarda? V očích Mony Lisy nalezeny záhadné symboly

Asi v nejznámějším díle světového renesančního umění objevili italští badatelé záhadné symboly. V obraze Mony Lisy se skrývají drobná písmena a čísla. Milovníci konspiračních teorií jsou tak blahem bez sebe – zanechal Leonardo opravdu tajnou šifru?

„Je mi 67, ale můj obličej vyzerá na 50,“ říká babička ze Chicaga. 67letá...

„Je mi 67, ale můj obličej vyzerá na 50,“ říká babička ze Chicaga. „ ... Nikdy jsem neměla v obličeji jedinou jehlu.“

Neuveriteľný objav u predajkyne kondómov! Umývala použité a ponúkal ich ako nové!

Recyklovanie je určite záslužná činnosť, ale zase všetko s mierou. Istý vietnamský producent kondómov totiž podľa zistení polície klamal výrobu. Vyšetrovatelia v jeho skladisku zabavili vyše 300 tisíc použitých prezervatívov, ktoré robotníci vo fabrike umývali a zrolovali tak, aby sa mohli predať znova!

Mumie z Nazca: výsledky testů, nové nálezy protáhlých lebek + VIDEO

19. listopadu 2018 byly zveřejněny nové výsledky vědeckých analýz tolik probíraných mumií z Nazca. Analýza těchto zvláštních člověku podobných mumií probíhá již dva roky a tyto nové výsledky znovu potvrdily jejich pravost. Vědeckými kruhy jsou ale i nadále tyto nálezy z jedné strany ignorovány a na straně druhé proti nim probíhá „válečné“ tažení. Záhadné mumie byly údajně objeveny lovci pokladů v podzemní hrobce v Peru a mohly by mít souvislost se stejně záhadnými obrazci na planině Nazca.

Průlom v archeologii: Nález Kryštofa Kolumba by mohl přepsat evropské dějiny

Ital dokončil čtyři plavby přes Atlantický oceán a otevřel tak cestu evropskému průzkumu a kolonizaci Ameriky. Jeho expedice, sponzorované katolickými monarchami Španělska, byly prvním evropským kontaktem s Karibikem, Střední Amerikou a Jižní Amerikou.

Archeologická bomba: Důkazy o skryté pyramidě objevené v Sakkáře poblíž nejstarší egyptské pyramidy

Dobrev se nedávno dohodl na cestě do Sakkáry s britským televizním moderátorem Tonym Robinsonem za dokument s názvem „Otevření velké hrobky v Egyptě“. Saqqara je pohřebiště pro staroegyptské královské rodiny a nachází se poblíž bývalého hlavního města země v Memphisu.

Lekári zo ženy vytiahli viac ako metrového hada, ktorý jej vliezol do pusy, keď...

Lekári v ruskom Dagestane vytiahli žene cez krk zo žalúdka viac ako meter dlhého živého hada. Do útrob sa jej mal vplaziť, keď spala na svojej záhrade.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com