Tagy TOP 10

štítek: TOP 10

Špionka Mata Hari

Události jsou vždycky fascinující, pokud je za nimi vládní spiknutí. Zvláště, pokud se jedná o tak barvitou událost ve světové historii jako byla legenda o Margaret Geertruida Zelle, známou jako Mata Hari. Na počátku tohoto vládního skandálu byl možná jen pochybný spisovatel, který se chtěl pomstít svému bývalému zaměstnavateli, nebo kolega či agentura, jejíž údaje unikly na veřejnost, ale tím se otevřel prostor pro vládní skandál.

iPhone znali už v roce 1670? + VIDEO

Ředitel firmy Apple Tim Cook se nestačil divit.

10 000 let stará pravěká maska nalezená na Floridě

Na Floridě byla objevena prastará maska, vyrobená pravděpodobně z mimozemského a velmi vzácného kovu.

Odkiaľ prichádza do oceánov najväčší objem plastového odpadu

Každoročne sa do svetových oceánov dostane približne osem miliónov ton plastov – čo je ekvivalent: jedného nákladného smetiarskeho auta plne naložené plastom vysypaného do oceánu každú minútu.

Nejznámější konspirační teorie, které hýbou světem

Jedna realita a dva protichůdné názory. Opravdu za některými událostmi stojí mocní, kteří tahají za nitky, a my o tom nemáme nic vědět?

UVB-76 – mystická krátkovlnná záhada

Tajemná rádiová stanice vysílá nepřetržitě už přes 30 let zvukový signál na frekvenci 4625 kHz, který se opakuje až 34x za minutu. Od chvíle, co ho radioamatéři objevili, signál neustále bzučí. Jednou za několik let se ale na pár hodin odmlčí, nebo se ztiší a mužský hlas čte nejrůznější čísla a jména v ruštině. Nejstarší zaznamenaná relace pochází z roku 1982.

Šokující objev: v Antarktidě prý našli mimozemskou základnu! + VIDEO

Program Google Earth je skutečným rájem pro všechny virtuální archeology, milovníky záhad a příznivce UFO. Nadšenci zkoumají detailní snímky povrchu naší modré planety a nacházejí na něm nejrůznější tajuplné objekty a artefakty.

V Antarktidě byly objeveny starobylé pyramidy

Vědci hlásí unikátní objev z bílého kontinentu. Objevili zde hory, které se velmi podobají pyramidám. První se vypíná poblíž mořského břehu, další dvě stojí ve vzdálenosti 16 km od pobřežní linie.

Ženy by se měly scházet s kamarádkami dvakrát týdně. Budou zdravější

„Ženy mají oproti mužům větší potřebu udržovat společenské kontakty,“ uvádí psycholožka Alisa Ruby Bash.

Kniha z 18. století prokazuje, že pozemšťané jsou s UFO konfrontováni už po staletí

Latinská učebnice matematiky, která vyšla v roce 1716, má na přebalu vyobrazené UFO, jež se vynořuje z oblaků.

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com