Tagy TOP 10

štítek: TOP 10

Tohle je supr. EETerminátor: Den vyúčtování (VIDEO)

Do roku 2020 je vyslán stroj podobný člověku. Má za úkol chránit Bohuše, který je jedinou nadějí pro naši budoucnost.

Průlom v archeologii: Vědci objevili chladné „hnízdo“ starověkých lidí v jeskyni + VIDEO

Objev byl proveden v jeskyni ve Francii, která obsahovala pozůstatky prehistorických lovců-sběratelů, kteří zemřeli asi před 30 000 lety. Jeskyně Grotte de Cussac, která byla poprvé objevena před 20 lety, se nachází v jihozápadní části země. Toto nález, který se často objevuje v gravettské kultuře evropského horního paleolitu, vrhal čerstvé světlo na pohřební rituály paleolitů.

Hrozný případ v Tasmánii, jako z filmu Čelisti. Velký bílý žralok stáhl chlapce z...

Velký bílý žralok měřící přes 3,5 metra na délku popadl chlapce z rybářské lodi v Austrálii a odtáhl ho pod vodu.

Vědci objevují nové 91 miliony let staré obří žraloky v Kansasu

Hluboko v srdci severního Kansasu vykopali vědci zemědělskou půdu, která bývala pod oceánem, a nakonec našli 91 nových "žraloků", kteří se před 91 miliony let skrývali pod hladinou.

Unikátní diamant prodán za pět milionů

V Česku proběhla mezi 14 a 17. červencem ojedinělá a na světě teprve třetí dražba vzácného modrého diamantu. Neznámý český kupec za něj zaplatil přesně 4.967.900 korun.

3 metry dlouhá “príšera s jezera” zachycená na kameře v Číně

Zdá se, že 25sekundový klip, který byl zveřejněn na místě sdílení videa Douyin místními novinami Dahe News, ukazuje stín něčeho velkého, co se tajně pohybuje pod hladinou vody v Luoyang v provincii Henan.

Děsivé VIDEO: Rozzlobený aligátor zaútočil na kajak, převrhne muže do temné řeky na pobřeží...

Peter Joyce zveřejnil 2minutové video o útoku na YouTube s poznámkou: „Při pádlování horních Waccamawů v N.C jsem byl vřele přivítán přírodou.“

Neuvěřitelný objev: „Svatý grál ztroskotání“ nalezený robotickou ponorkou s pokladem v hodnotě miliard euro...

Archeologové byli nadšeni, když robotická ponorka odkryla „svatý grál ztroskotání“ na dně Karibského moře, přičemž nesl poklad který by měl hodnotu až 14 miliard euro.

Měsíc je o 85 milionů let mladší, než jsme si mysleli, říkají němečtí vědci

Boffiny v německém leteckém centru, vedené Maximem Mauricem, vytvořily model k přesnějšímu výpočtu toho, co přesně se stalo, když se protoplanet Theia rozbila na rodící se a stále se formující Zemi asi před 4,425 miliardami let.

Co se stalo s velbloudy v Řecku?

Kdysi, před několika desítkami let, kdy spalování dřeva bylo jediným prostředkem, jak udržet dům v teple, nebyly velbloudy nesoucí na venkově ve venkovském Řecku neobvyklým pohledem.

Oblíbené články

Infektológ z poradného tímu premiéra: Už teraz sa diskutuje o obmedzeniach...

Infektológ Pavol Jarčuška, ktorý pôsobí v poradnom tíme premiéra a ako konzultant Ministerstva zdravotníctva pri nákupe koronavakcíny, hovorí, že vakcína proti ochoreniu COVID-19 bude už tento rok. S masívnym očkovaním sa vo svete podľa neho začne už na jeseň, najskôr pravdepodobne v USA
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com