Tagy TOP 10

štítek: TOP 10

Velká hádanka Sfingy: Důkaz skrytých dveří pod legendární památkou odhalena + VIDEO

Podle historika je pod Velkou sfingou něco ukryté a starodávná stéla, která byla odtud odstraněna v 19. století, může pomoci vyřešit toto tajemství.

Jenom pro silné žaludky. Mutovaná koza narozená s „lidskou“ tváří byla uctívána jako bůh...

Mutovaná koza je uctívána jako bůh poté, co se narodila s děsivě vypadající lidskou tváří píše New York Post.

Pompeje: Jak archeologové objevili „pozoruhodné 2 000 let staré římské tajemství“ + VIDEO

V roce 79 nl vypukl jeden z nejsmrtelnějších sopečných výbuchů v historii Mount Vesuv a rozléhal přehřátý oblak a plynů do výšky 21 mil.

Předpovědi Nikola Tesly ke 21. století

Tesla předpovídal spoustu věcí o budoucnosti a většina z nich se ukázala být správna.

Nové druhy opice Titi objevené v Brazílii

Mezinárodní tým vědců objevil nový druh opice titi žijící v brazilských lesích.

Celebrity, které zabili jejich fanoušci + FOTO

Celebrity získávají obrovské množství pozornosti. Proč bychom se měli soustředit na své vlastní životy, když je život Kardashianky tak odlišný a vzrušující? A nemusí to být jen Kardashiáni. Milovníci hudby, sportu a filmů mají své vlastní celebrity a rozdávají děti. Chceme jen vědět všechno o těchto úžasných lidech, kteří vzali svět bouří. Jaké oblečení nosí? Jaké volby dělají, aby je postavily před balíček? Co dělá Beyonce? Jaký elixír mládí udržoval Steve Buscemi tak dlouho naživu? Kolik deodorantu Justin Bieber používá?

Byly objeveny nejstarší jeskynní malby v České republice + FOTO

Katerinská Jeskyně leží jen pár kilometrů od moravského hlavního města Brna. Je oblíbeným místem k návštěvě po tisíce let a jeho stěny jsou poseté mnoha kreslenými obrázky a zprávami z různých století.

Záhadný objev v Antarktidě: Vědci našli něco, co nepochází z našeho světa

Mezinárodní tým vědců objevil v Antarktidě podivnou věc. Je známo, že železo-56 tvoří drtivou většinu železa na naší planetě. Naopak železo-60, které je mírně radioaktivní, je prvek nacházející se ve vesmíru. Nalézt ho můžeme například v supernovách nebo mezihvězdném prachu. A jak se ukázalo nyní, i na Antarktidě.

„Velmi vzácné“ asyrské řezby objevené v Iráku

V osmém století nl. vládl asyrský král Sargon II nad bohatou a mocnou říší, která zahrnovala většinu dnešního Středního východu a inspirovala strach mezi svými sousedy. Tým italských a iráckých kurdských archeologů pracujících v severním Iráku odhalil deset kamenných reliéfů, které zdobily sofistikovaný systém kanálů vykopaný do podloží.

Fantastický objev: U Peterborough byl odkryt 3 500 let starý „vstup do jiného světa“...

Archeologové byly ohromeni, když objevily 3 500 let starý „vchod do jiného světa“, zatímco jsi mysleli že se jedná o starou římskou silnici v Peterborough.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com