Tagy Tiskové zprávy

štítek: Tiskové zprávy

Jak vybrat vodítko a obojek pro psa? Pár rad začínajícím pejskařům

Vodítko nebo obojek pro psa dnes můžete s klidem vybrat i na internetu, už nemusíte chodit do kamenné prodejny a trávit čas ve frontách nebo se trápit nedostatečným výběrem. Pokud chcete ale vybrat vodítko nebo obojek pro psa online, měli byste se znát pár základních rad. Začněme obojky pro pejsky.

Praha bojuje se suchem: Obnovením Lítožnického rybníka získává Praha 11 hektarů nové vodní plochy

Hl. m. Praha dokončilo výstavbu rybníka mezi městskými částmi Běchovice a Dubeč. Nový Lítožnický rybník zabírá plochu 11 hektarů a nachází se na místě původního rybníka, který byl v minulosti vypuštěn a vysušen. Součástí úpravy vodních ploch bylo i zmeandrování Říčanského potoka pod hrází, což přispěje k zadržení vody v místní krajině.

Ojetá auta v Česku: 1 ze 4 poškozeno, tachometry stočené o 61 tisíc kilometrů!

Přestože se prodej ojetých automobilů kvůli pandemii koronaviru v České republice výrazně zpomalil, řidiči v březnu a dubnu mnohem častěji kontrolovali historii svých vlastních vozidel. Rozsah kontrol dříve zakoupených automobilů v tuzemsku vzrostl až o 48 procent.

Pandémia Covid19 zasiahla najviac ženy a zvýraznila rodové nerovnosti

Pre ženy je vyváženie pracovných a rodinných povinností nekonečná výzva, no v dôsledku pandémie čelia dvojitému bremenu - majú dlhšie zmeny v práci alebo homeoffice a pri tom ich čakajú ďalšie povinnosti spojené so starostlivosťou o deti a domácnosť. Pandémia Covid19 tak naplno odhalila pretrvávajúce rodové nerovnosti.

Oslavte Mezinárodní den whiskey stylově a se sklenicí v ruce

Podíváte-li se na seznam mezinárodních dnů, zjistíte, že je opravdu bohatý. Není měsíce, v němž by nějaký chyběl. I na květen připadají velmi zajímavé významné svátky, mezi nimi zaujme především Mezinárodní den whiskey, který připadá na 18. května.

Captain Morgan rozdával zdarma CD Rybičky 48, aby podpořil dobročinnou iniciativu kapely

Captain Morgan pohotově zareagoval na dobročinnou iniciativu kapely Rybičky 48, která se rozhodla uspořádat livesteamový koncert, a zrealizoval bleskovou e-commerce spolupráci s obchodním partnerem alkohol.cz. Celkem značka během pár dnů rozdala přes 150 CD kapely Rybičky 48 ke každé své prodané lahvi a hodnotu z každého CD připsala na konto dobročinné iniciativy kapely. Ta po svém koncertu získala sumu 733 757 Kč, které věnuje Českému červenému kříži pro zajištěný ochranných pomůcek potřebným.

PILZ Czech s.r.o. – partner v boji proti Covid-19

Aktuální doba není pro nikoho z nás jednoduchá. I my - PILZ - jako přední světový dodavatel produktů, systémů a služeb v oblasti automatizace se potýkáme s mnohými omezeními.

Světový den zdraví 7. dubna 2020: Imunita a prevence

Cílem Světového dne zdraví je zamyslet se nad kvalitou svého života a snažit se ho dlouhodobě zlepšit.  Klíčovou roli zde hrají zdravý životní styl a pestrý jídelníček, který tvoří pevný základ pro silnou imunitu. Zatímco jedinci se silnou imunitou nemusí při napadení virem pocítit, že v těle probíhá tvrdý boj, jakkoli oslabení lidé vnímají příznaky a průběh intenzivněji.

Když nářadí, tak kvalitní české výroby. Kde ho najdete?

Rčení „zlaté české ručičky“ se nevztahuje pouze k našim předkům, jejichž um se věhlasně nesl do celého světa, ale souvisí i s kvalitním nářadím, které vyrábí výhradně české firmy. Zatímco u mnoha zahraničních výrobců nářadí zákazníci připlácí mnoho peněz za značku, stejnou i vyšší kvalitu najdou u sortimentu tuzemských firem, které se mohou pochlubit nářadím pro dům, zahradu, kutily a profesionály, za nízké ceny. Pořídit si nářadí české výroby v sobě snoubí hned několik výhod, podpoříte českou výrobu, nářadí pořídíte za nízkou cenu a získáte vysoce kvalitní nářadí, které vám bude spolehlivě sloužit dlouhé roky.

Armáda Spásy zahájila 24hodinový provoz nocleháren po dobu korona virové epidemie

Posláním nocleháren, jež Armáda spásy jako sociální službu zajišťuje, je umožnění přenocování a poskytnutí základní hygieny pro muže a ženy nacházející se v nepříznivé sociální situaci spojené se ztrátou bydlení. Standartně jsou otevřené 7 dní v týdnu, od 19:30 do 8 hodin ráno. Pak musí noclehárnu opustit. Nyní však z důvodu korona virové epidemie Armáda spásy umožní ve většině svých nocleháren 24hodinový provoz.

Oblíbené články

Oldřich Rambousek: Máme právo postavit se imigrantům s použitím síly??? Máme...

Skutečně složitá otázka. V její složitosti je však skryt jednoduchý a legitimní postoj k celé záležitosti. Zabij-nebo budeš zabit. Chraň svou kulturu a národ do posledního náboje-jinak budou zničeny. Možná Vám to přijde jako krutost, ale oni-ti druzí, nejednají jinak a neštítí se doslova ničeho.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com