Tagy Tiskové zprávy

štítek: Tiskové zprávy

Luxusní alkohol je investicí do čirého štěstí

Jak si vychutnáváte chvilky pohody nebo úspěchu? Někdo je jednoduše rád, že je rád, ale někteří si na úspěch rádi připijí. Odjakživa se považovalo za samozřejmost mít doma lahev kvalitního alkoholu, na kterou můžete pozvat rodinu nebo přátele. Je důležité si umět život vychutnávat a když jazyk pohladí doušek luxusního alkoholu, hned se člověk cítí šťastnější. Nejen humor, ale i alkohol je kořením života a mnohým pomůže odstranit zábrany, aby si alespoň na chvíli mohli vyčistit hlavu a cítili se opravdu dobře.

Díky eJoy® LONG si můžete dopřát radovánky i ve vyšším věku. Jak funguje?

Máte už dávno po 40-tce nebo 50-tce a myslíte si, že v tomto věku vás už sex nemůže bavit? Neskládejte zbraně, ještě existuje možnost, jak si užít ložní radovánky.

Sexy Vánoce? 7 tipů na zajímavé erotické dárky, které zpestří váš milostný život svátcích

Proč nevyužít nadcházející svátky, kdy budete trávit většinu času doma, na oživení a zpestření vašeho milostného života v ložnici? Zde jsou nejlepší tipy!

Sdružení českých taxikářů z.s. požaduje po vládě konkrétní kompenzační balíček pro pomoc odvětví taxislužby

Odvětví taxislužby je externě a extrémně přímo závislé na veškerých zavřených či omezených odvětvích již delší dobu. Náš „malý prostor provozovny“ - vozidla neumožňuje ani kontaktní rozestupy a nemáme ani možnost otevřít okénka na prodej, či jinou „alternativu“.

Je sex opravdu zdravý? Ano, snižuje kardiovaskulární onemocnění a depresi a přispívá také k...

Mnoho mužů i žen si myslí, že jde pouze o nějaký bulvární mýtus, který vznikl pro zajímavější titulky. Je to však pravda: pravidelný sex je opravdu zdravý!

Krabice od bot 2020: Pomozte nám zachránit Vánoce!

Pomoc dětem ohroženým chudobou je během pandemie důležitější než kdy dřív

7 důvodů, proč je pro muže pravidelný sex důležitý. Toto se stane, pokud ho...

Nedílnou součástí naplněného a úspěšného vztahu je kvalitní sexuální život. Platí to jak pro ženy, tak pro muže. U nich je zajímavých důvodů víc.

Nástroj, který sázkařům ušetří práci, čas a zvýší šance na úspěch

Při úspěšném sázení na sport nelze spoléhat na štěstí, těm nejlepším sázkařům nepomáhá v úspěchu náhoda, ale informovanost. Profesionálové neustále sledují sportovní dění a když na nějaký tým vsadí, vědí o něm první poslední, od jeho trenéra až po sestavu, strategii a zdravotní stav hráčů. Všechny tyto informace jsou důležité pro správnou předpověď výsledku. Sledování všech informací je složité a časově náročné, vyžaduje neustálé sledování sportovních serverů a nutnost znát i nenadálé změny, které by mohly ovlivnit utkání nebo kurz.

Společné prohlášení odbornic a odborníka na téma legislativní úprava poskytování sexuálních služeb

Politiky států mohou být tvořeny na základě hodnotících soudů a představ o tom, co bude pro obyvatele nejlepší. Nerespektují tak práva a potřeby osob. A my se domníváme, že takovým fenoménem může být zasaženo právě téma poskytování sexuálních služeb. Legislativní úprava poskytování sexuálních služeb by dala lidem, co se touto prací živí, povinnosti, ale hlavně by jim vrátila jejich práva.

Cyklisté potřebují vybavení, které je nezradí. Jakou značku používají profesionálové?

Už se vám stalo, že jste v kritické situaci zjistili, že zakoupená pumpička nefunguje nebo že vám vaše světlo přestalo svítit hned pár hodin po setmění? Pokud patříte mezi aktivní cyklisty, kterým se na kolo nepráší v kůlně, ale používáte ho neustále, pak potřebujete vybavení, na které se můžete spolehnout. Obzvláště pokud závodíte nebo jezdíte na dlouhé výlety, které jsou často mimo civilizaci, je nezodpovědné nemít odpovídající vybavení. Vždy by měla být na prvním místě kvalita a spolehlivost, pak totiž víte, že při jízdě můžete selhat už jenom vy, ale nikdy vaše vybavení.

Oblíbené články

Ľuďom už došla trpezlivosť. Bezpodmienečne žiadajú hlavu nebezpečného psychopata, mafiána a...

Už stačilo! Slovákom došla s terajšou mafiánskou vládou psychopata a zločinca Igora Matoviča trpezlivosť, hoci pred rokom jej dali svoj hlas. V liste, ktorý...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com