Tagy Tiskové zprávy

štítek: Tiskové zprávy

Puškvorec

Puškvorec lékařský je vlhkomilnou rostlinou výšky i přes 1 metr. Žlutozelená kvítka se rozvíjejí v červnu a červenci. Nyní je puškvorec běžnou rostlinou stojatých vod, vlhkých příkopů, břehů rybníků a tůní.

Justice přitvrdila v postupu proti organizátorovi demonstrace za propuštění nespravedlivě vězněného McCraee

Justice přitvrdila v postupu proti Ing. Jiřímu Fialovi, organizátorovi demonstrace za propuštění nespravedlivě vězněného pana McCraee.

V budově Městského soudu v Praze sídlí obchodní společnost, a nikdo o tom nevěděl

Dnes jsem se dostavil do budovy Městského soudu v Praze na adrese v Praze 2, ul. Slezská 9, abych zjistil, kde v uvedené budově sídlí obchodní společnost S. E. N. Tiskárna.

Na trhu se objevila nebezpečná nabíječka pro mobilní telefony!

Jak Česká obchodní inspekce ve své tiskové zprávě uvedla, na českém trhu byla v nabídce pro spotřebitele nabíječka, která může znamenat pro spotřebitele vážně riziko.

OTEVŘENÝ DOPIS ČESKÉ VLÁDĚ – MOBILNÍ SÍŤ PÁTÉ GENERACE MŮŽE OHROŽOVAT ŽIVOTY NENAROZENÝCH DĚTÍ

Robert Becker, dvakrát nominovaný na Nobelovu cenu za výzkumy působení elektrických a magnetických polí na léčení zlomenin, psal v roce 1991 v knize „Křižující proudy" o práci Abrahama Liboffa, který zastavil elektromagnetickým zářením proces dělení buňky ve chvíli, kdy se obě buňky oddělovaly.

OTEVŘENÝ DOPIS ČESKÉ VLÁDĚ – ZASTAVTE PŘÍPRAVY NA UVEDENÍ DO PROVOZU PÁTÉ GENERACE MOBILNÍCH...

V roce 1983 měl Samuel Koslov závěrečnou shrnující řeč na konferenci o Nelineární elektrodynamice v biologických systémech, ve které řekl, že konference dokázala, že vnější elektromagnetická pole jsou klíčem k ovládnutí buňky, že tento objev bude mít nesmírné důsledky v sociální, ekonomické i vojenské oblasti a navrhl, aby přítomní vědci napsali prezidentovi USA podobný dopis, jaký napsal po prvním úspěšném pokusu se štěpením atomového jádra v roce 1939 Albert Einstein americkému prezidentovi Roosveltovi.

Kde koupit či prodat použitý stroj?

Ať už budete v pozici kupujícího, který shání určitý stroj, nebo v pozici prodávajícího, pro kterého se jeho použité stroje stanou nepotřebnými, můžete se obrátit na prostředníka, kterým je Exapro.cz.

Zachovejte mateřská a rodinná centra!

Mateřská a rodinná centra poskytují nepostradatelnou podporu rodinám s těmi nejmenšími dětmi. Současná vládní politika, ale vážně ohrožuje jejich samotnou existenci. Za zachování těchto unikátních organizací nyní bojuje nová kampaň i petice.

Když technologický pokrok naráží na legislativu: hazard a online hry

Už téměř dvě desetiletí se radujeme z možnosti internetového sázení a online hazardních her, které za tu dobu prošly mnohými změnami. Za většinou z nich stojí technologický pokrok, který se ovšem mnohdy dostává do rozporu s nejrůznějšími zákony a regulacemi.

Nebankovní půjčky jsou stále populárnější! Vyplatí se vám také?

Půjčky představují velmi snadnou cestu k vytouženým cílům, ať už se jedná o vlastní bydlení, nové auto nebo nejrůznější druhy elektroniky. V dnešní době už pro ně ale nemusíte chodit jen do banky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com