Tagy Tiskové zprávy

štítek: Tiskové zprávy

Nástroj, který sázkařům ušetří práci, čas a zvýší šance na úspěch

Při úspěšném sázení na sport nelze spoléhat na štěstí, těm nejlepším sázkařům nepomáhá v úspěchu náhoda, ale informovanost. Profesionálové neustále sledují sportovní dění a když na nějaký tým vsadí, vědí o něm první poslední, od jeho trenéra až po sestavu, strategii a zdravotní stav hráčů. Všechny tyto informace jsou důležité pro správnou předpověď výsledku. Sledování všech informací je složité a časově náročné, vyžaduje neustálé sledování sportovních serverů a nutnost znát i nenadálé změny, které by mohly ovlivnit utkání nebo kurz.

Společné prohlášení odbornic a odborníka na téma legislativní úprava poskytování sexuálních služeb

Politiky států mohou být tvořeny na základě hodnotících soudů a představ o tom, co bude pro obyvatele nejlepší. Nerespektují tak práva a potřeby osob. A my se domníváme, že takovým fenoménem může být zasaženo právě téma poskytování sexuálních služeb. Legislativní úprava poskytování sexuálních služeb by dala lidem, co se touto prací živí, povinnosti, ale hlavně by jim vrátila jejich práva.

Cyklisté potřebují vybavení, které je nezradí. Jakou značku používají profesionálové?

Už se vám stalo, že jste v kritické situaci zjistili, že zakoupená pumpička nefunguje nebo že vám vaše světlo přestalo svítit hned pár hodin po setmění? Pokud patříte mezi aktivní cyklisty, kterým se na kolo nepráší v kůlně, ale používáte ho neustále, pak potřebujete vybavení, na které se můžete spolehnout. Obzvláště pokud závodíte nebo jezdíte na dlouhé výlety, které jsou často mimo civilizaci, je nezodpovědné nemít odpovídající vybavení. Vždy by měla být na prvním místě kvalita a spolehlivost, pak totiž víte, že při jízdě můžete selhat už jenom vy, ale nikdy vaše vybavení.

Čeká nás dlouhověká společnost. Kdo se (po)stará o naše seniory?

Každý rok přibývá v České republice 50 000 seniorů. K zajištění každodenní péče bude v dohledné době potřeba desítky tisíc nových pečujících a nejčastěji to budou jejich nejbližší – manželé, partneři, děti a vnoučata.

Jak vybrat vodítko a obojek pro psa? Pár rad začínajícím pejskařům

Vodítko nebo obojek pro psa dnes můžete s klidem vybrat i na internetu, už nemusíte chodit do kamenné prodejny a trávit čas ve frontách nebo se trápit nedostatečným výběrem. Pokud chcete ale vybrat vodítko nebo obojek pro psa online, měli byste se znát pár základních rad. Začněme obojky pro pejsky.

Praha bojuje se suchem: Obnovením Lítožnického rybníka získává Praha 11 hektarů nové vodní plochy

Hl. m. Praha dokončilo výstavbu rybníka mezi městskými částmi Běchovice a Dubeč. Nový Lítožnický rybník zabírá plochu 11 hektarů a nachází se na místě původního rybníka, který byl v minulosti vypuštěn a vysušen. Součástí úpravy vodních ploch bylo i zmeandrování Říčanského potoka pod hrází, což přispěje k zadržení vody v místní krajině.

Ojetá auta v Česku: 1 ze 4 poškozeno, tachometry stočené o 61 tisíc kilometrů!

Přestože se prodej ojetých automobilů kvůli pandemii koronaviru v České republice výrazně zpomalil, řidiči v březnu a dubnu mnohem častěji kontrolovali historii svých vlastních vozidel. Rozsah kontrol dříve zakoupených automobilů v tuzemsku vzrostl až o 48 procent.

Pandémia Covid19 zasiahla najviac ženy a zvýraznila rodové nerovnosti

Pre ženy je vyváženie pracovných a rodinných povinností nekonečná výzva, no v dôsledku pandémie čelia dvojitému bremenu - majú dlhšie zmeny v práci alebo homeoffice a pri tom ich čakajú ďalšie povinnosti spojené so starostlivosťou o deti a domácnosť. Pandémia Covid19 tak naplno odhalila pretrvávajúce rodové nerovnosti.

Oslavte Mezinárodní den whiskey stylově a se sklenicí v ruce

Podíváte-li se na seznam mezinárodních dnů, zjistíte, že je opravdu bohatý. Není měsíce, v němž by nějaký chyběl. I na květen připadají velmi zajímavé významné svátky, mezi nimi zaujme především Mezinárodní den whiskey, který připadá na 18. května.

Captain Morgan rozdával zdarma CD Rybičky 48, aby podpořil dobročinnou iniciativu kapely

Captain Morgan pohotově zareagoval na dobročinnou iniciativu kapely Rybičky 48, která se rozhodla uspořádat livesteamový koncert, a zrealizoval bleskovou e-commerce spolupráci s obchodním partnerem alkohol.cz. Celkem značka během pár dnů rozdala přes 150 CD kapely Rybičky 48 ke každé své prodané lahvi a hodnotu z každého CD připsala na konto dobročinné iniciativy kapely. Ta po svém koncertu získala sumu 733 757 Kč, které věnuje Českému červenému kříži pro zajištěný ochranných pomůcek potřebným.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com