Tagy Tisková zprávy

štítek: tisková zprávy

Covid-19 odhalil podvod korporátů v taxislužbě

Vláda zakázala práci řidičům bez „licence“, kteří často jezdili pro alternativní taxislužby. Vláda tímto sama veřejně přiznala, že takové jednání toleruje. Sdružení českých taxikářů z.s. na toto upozorňuje již několik let.

Začněte těžit teplo ukryté pod povrchem vašeho pozemku

Jak by se vám líbilo mít možnost „načerpat“ si teplo pro vaši nemovitost? Žádná závislost na dodávkách fosilních paliv, komplikace se skladováním, přikládáním apod. A věděli jste, že tuto možnost už dávno máte v podobě geotermální energie?

Dubnový Travelcon bude netradiční, ale bude. Bude on-line

Dvě desítky přednášek, více než čtyři desítky speakerů a tři stovky účastníků. Tak obsazený měl být letošní ročník odborné konference cestovního ruchu Travelcon na výstavišti v Českých Budějovicích ve dnech 23. a 24. dubna. A bude. A to i přes preventivní opatření přijatá českou vládou kvůli šíření nákazy COVID – 19. Jihočeská centrála cestovního ruchu (JCCR), která je pořadatelem této akce, totiž změnila místo konání. Travelcon se z výstaviště přesune do kyberprostoru.

Krabice od bot 2019: Když děti darují dětem

Největší sbírka vánočních dárků v Česku. Jediná celorepubliková sbírka, kde nejen obdarovaní, ale také dárci jsou děti Jediná sbírka v ČR, která cílí i na děti mimo systém sociálních služeb.

Na Temelínské traktoriádě měla své zastoupení i Porsche

V Litoradlicích, místní části Temelína na Českobudějovicku, si dali v sobotu 21. září sraz majitelé historické zemědělské techniky, která dodnes brázdí pole v okolí stejnojmenné jaderné elektrárny. Na sedmém ročníku Temelínské traktoriády, jejímž partnerem byla už tradičně Skupina ČEZ v rámci programu letošního Oranžového roku v okolí elektrárny, byla k vidění zhruba dvacítka traktorů veteránů. Prohlédnout si je přišly bezmála dvě stovky návštěvníků z celého okolí.

Tomáš Halík se dopustil antisemitského vyjádření. Co na to naši klausobijci?

Vážený pane kardinále, píši Vám ve věci vyjádření Tomáše Halíka v rozhovoru pro týdeník Respekt, kde pan Halík přirovnal situaci církve ve spojitosti s ojedinělými případy zneužívání dětí k Německu po holokaustu.

Oblíbené články

Desatero ke strachu z islámu teologa Tomáše Halíka

Inspirován zářijovým projevem papeže Františka před oběma komorami amerického Kongresu napsal držitel Templetonovy ceny, teolog a religionista Tomáš Halík pro LN esej jako příspěvek do aktuální české debaty o islámu a lidech, kteří v Evropě hledají azyl před válečným běsněním a terorem náboženských fanatiků. Svému textu vtiskl podobu „desatera argumentů“, kterým chce přispět ke klidnější a věcnější diskusi.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com