Tagy Sýrie

štítek: Sýrie

Svobodnenoviny.eu: Syrští muži, jděte domů, pomozte vaším ženám a opusťte evropské ráje sociálních dávek

Neexistují žádné validní důvody pro to, aby syrští muži zůstali v Evropě. Dnes má arabská země silný přebytek žen, zatímco syrští muži dávají přednost životu v Evropě.

Proč Rusko dovolilo Západu zaútočit na bezcenné cíle v Sýrii

Západ v hrůze sledoval, jak při americkém „vojensko-masturbačním“ útoku bylo zničeno 70% raket vypálených na Sýrii

NPR: „Celé rodiny byly vymazány” po leteckých útocích USA v Sýrii!

Americké koaliční letecké útoky na Sýrii zničily život mnoha nevinných, uvedla reportáž rozhlasu NPR.

Takhle to bylo doopravdy s chemickými útoky v Sýrii. Podívejte se

Obeť "plynového útoku" hovorí o tom, čo sa stalo

Syrský uprchlík: většina migrantů chce ovládnout Evropu a zničit křesťanství

V rozhovoru pro německý časopis syrský uprchlík hovoří o skutečných záměrech uprchlíků, kteří přišli do Německa. Německý redaktor změnil jeho jméno na “Paul” pro jeho vlastní ochranu. “Ve skutečnosti většina uprchlíků přišla do Evropy a zejména do Německa, nikoliv proto, že jejich život byl ohrožen, nebo proto, že byli utlačováni a pronásledováni nebo kvůli rasové nebo sektářské diskriminaci (…) přišli z mnoha jiných důvodů,” říká Paul.

Berliner Zeitung: Kriminální frivolnost a pokrytectví Merkelové v Sýrii!

Navzdory tomu, že se syrská armáda snaží zastavit teroristy „Islámského státu", pro Berlín je „všechno, co Asad dělá, je zlo", píše v článku pro Berliner Zeitung Götz Aly.

CM: S příchodem C-300 do Sýrie čeká na F-35 „PR katastrofa”!

Ruské raketové systémy S-300 v Sýrii přiměly Izrael ke zúžení vzdušného prostoru, napsal Contra Magazin.

Putin: Jak se Spojené státy mohou dostat ze situace v Sýrii!

Pro Spojené státy existují dva způsoby, jak se dostat ze situace v Sýrii: získat souhlas Damašku k pobytu v zemi nebo mandát Rady bezpečnosti OSN, neexistuje žádná třetí cesta.

Americký obrat v Sýrii? Z Washingtonu zní ostré varování

Americká administrativa nemá plán na ukončení syrského konfliktu a řešení hrozby, kterou válka a íránská přítomnost v Sýrii představují pro zásadní zájmy USA. S tímto varováním vystoupil editorial prestižního serveru Washington Post. Poukazuje, že poradce pro národní bezpečnost amerického prezidenta John Bolton nedávno vyvolal poprask mezi americkými kongresmany, když prohlásil, že Spojené státy zůstanou v Sýrii, dokud se ze země nestáhne Írán.

USA a Izrael varují Rusko, aby Sýrii nedodávalo protiletadlové systémy S-300

V pondělí Putin informoval telefonicky Asada o svém záměru dodat syrské armádě do dvou týdnů sofistikované systémy protivzdušné obrany S-300. Ty jsou schopny zachytit a zničit četné nepřátelské letouny a balistické a jiné rakety na vzdálenost 250 km a více. Zprovoznění elektronických protiopatření podél syrského pobřeží, kde budou rušit satelitní navigaci, vzdušné radarové systémy a komunikaci nepřátelských letadel, rovněž významně podpoří syrské obranné složky.

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com