Tagy Sýrie

štítek: Sýrie

Rusko překvapilo celý svět zbraněmi v Sýrii + VIDEO

Výkonná, vysoce přesná, dalekosáhlá ruská vojenská skupina v Sýrii úspěšně používá taktické raketové systémy Iskander-M. O tom, proč byly Iskander převezeny do arabské republiky a jaké další zbraně tam byly testovány se dozvídáme v článku.

Rusko vysílá novou vlnu bitevních tanků T-90 a T-72 na podporu Assadu v Sýrii...

Ruské ministerstvo obrany pokračuje v dodávkách vojenského vybavení do Sýrské arabské republiky, protože další nákladní loď byla vyfotografována na Bosporu mezi Středozemním a Černým mořem, informovuje BulgarianMilitary.com s odkazem na AMN.

Vojenské tajemství: Co se stalo s novým ruským tankem T-14 v Sýrii?

Tohle si je třeba pamatovat: Pokud Armata T-14 byla skutečně vzata povstalci - ať už prostě „měli štěstí“ nebo ne - nemusí se pro pokročilý tank dobře hodit, zejména vzhledem k jeho nákladům.

Střely nepřátelských raket byly odrazeny ruským systémem protivzdušné obrany S-400

Baltská flotila odstartovala cvičení na odrazení pomyslných raketových útoků proti vojenským zařízením umístěným v nejzápadnější ruské Kaliningradské oblasti

Napětí roste: Sýrie je připravena použít upgradované MiG-29 k sestřelení izraelských F-16

Syrské vojenské velení oznámilo svou připravenost využít modernizované stíhače MiG-29 dodávané Ruskem k ochraně vzdušného prostoru nad východní částí Středozemního moře, včetně útoku na izraelské stíhačky.

Dramatické video: Pro-tureští bojovníci zaútočili na ruskou vojenskou hlídku v Sýrii. Exploze v přímem...

Na prezentovaných videozáznamech můžete vidět okamžik vystoupení ruské vojenské hlídky na dálnici M4 a také mohutnou explozi, ke které došlo na trase konvoje.

Válka v Sýrii: Ruská Su-57-čka provedla letecký úder nad Idlibem, tři bojovníci byli zabiti

Místní zdroje uvedly, že letadlo nebylo vidět ani syrskými militanty, ani tureckými systémy protivzdušné obrany, což vyvolává otázku, zda Rusko použilo na území Sýrie stíhací letadlo.

OSN neshledala Rusko vinným z útoků na civilisty v Sýrii. Human Rights Watch oznámila,...

Dokument však nezmiňuje Rusko, které je klíčovým politickým a vojenským spojencem syrského prezidenta Bashara al-Assada, píše The Guardian.

Válka v Sýrii: Ruské fregaty se připravují na zachycení stávky amerického námořnictva poblíž Sýrie

Z tohoto důvodu mají ruské válečné lodě v úmyslu provádět sérii střelných a speciálních operací po celé východní části Středozemního moře a na vojenských základnách v Sýrii.

USA prohledávají ruské S-400 na Krymu a Sýrii a snaží se prolomit ruský vzdušný...

Jde o práci ve dvojicích. Současně robot často operuje na samých hranicích vzdušného prostoru, což nutí ruskou S-400 pracovat v aktivním režimu, zatímco vojenské průzkumné letadlo skenuje elektronické signály a zpracovává je.

Oblíbené články

Lovec UFO tvrdí, že fotografie NASA na Marzu ukazují zbytky „starodávného...

Expert na mimozemské lovy věří, že spatřil starodávný proudový motor ležící na povrchu Marsu. Říká, že je to důkaz, že Marťané existovali a měli technologii mnohem lepší než naše vlastní.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com