Tagy Sýrie

štítek: Sýrie

Rusko k USA: Co vy na skandál, kdy Francouzi platili IS v Sýrii?

Jedná se o činnost společnosti Lafarge, která mohla celkem vyplatit členům teroristických skupin až 15 milionů eur.

Sýrsky prezident Asad sa stretol s Putinovým osobitným vyslancom

Sýrsky prezident Bašár Asad sa stretol s osobitným vyslancom ruského prezidenta Vladimira Putina pre Sýriu, informovali v stredu sýrske štátne médiá. Stretnutie sa uskutočnilo po tom, čo Rusko vyhlásilo, že Asadov spojenec Irán musí stiahnuť svoje sily zo Sýrie, napísala agentúra AP.

Může mít „říše zla“ „kamaráda“ z USA?

Zemi v současné době dusí kouř z nesčetných doutnajících požárů, které byly zažehnuty na celém světě, samy o sobě nejsou akutní hrozbou pro světový mír, ale při větším požáru, to může vypadat úplně jinak.

Ako to vyzerá s odchodom Američanov zo Sýrie?

Alexander Zapolskis na portáli iarex komentuje stav a možnosti amerických vojsk v Sýrii

Fox popsal, jak se americké zbraně dostaly do rukou teroristů!

Americká vojenská technika a munice, které Spojené státy dodávaly „umírněné“ syrské opozici, v hojném počtu přešly do rukou militantů IS, „Al-Káidy“ a „Fronty an-Nusra,“ napsala televize Fox News.

Izraelské letectvo tvrdě udeřilo na desítky cílů v Sýrii! + VIDEO

Izraelské letectvo v reakci na noční raketové útoky Íránu zaútočilo na desítky iránských objektů v Sýrii a na baterie protivzdušné obrany, informovala izraelská armáda.

Francie vyhrožuje novými údery na Sýrii! Na obzoru nová provokace?

Francouzská ministryně obrany Florance Parleyová nevylučuje, že by Sýrie mohla čelit novým úderům v případě použití chemických zbraní.

Fiasko bombardování Sýrie

Čím více času uplyne od útoku „spojenců“ na Sýrii 14. dubna 2018, tím více jsou dostupné informace odhalující rozsah katastrofy. Zatímco Spojené státy stále dokážou bránit únikům ze svých ozbrojených sil, úniky z Francie jsou nevyvratitelné. Washington, Paříž a Londýn jasně demonstrovaly, že stále mají v úmyslu vládnout světu, ale ukázaly rovněž, že k tomu již nemají prostředky.

P. C. Roberts: Nerozhodnost Kremlu přispěla k vývoji syrské krize!

Již jsem napsal, krize v Sýrii je pouze v počáteční fázi. Nedávný útok na syrské vojenské pozice, což byla jasná americko-izraelská operace, svědčí o tom, že tato krize se nadále rozvíjí.

Rusko: Dali jsme OPCW dostatek důkazů o provokaci „Bílých přileb“!

Odborníci z Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) dostali nezvratné důkazy o provokaci, zorganizovanou v Sýrii „Bílými přilbami“, tvrdí ruská strana.

Oblíbené články

Kdo a proč vymyslel Evropu

Položili jste si někdy otázku: Jak mohl Peter I. „otevřít okno do Evropy", když se nacházel takřka v jejím geografickém centru a ne na hranicích? Vždyť - jak nás ujišťují - hranice Evropy a Asie údajně vždy procházela po Uralských horách.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com