Tagy Sýrie

štítek: Sýrie

Americká spisovatelka: USA musí zaplatit za „osvobození” Rakky!

Když byla bombardována sryská Rakka americká koalice nepočítala s četnými obětmi mezi civilním obyvatelstvem a zničením města, píše v článku pro The Guardian spisovatelka Molly Crabappleová.

„Bílé přilby” použily v Chan Šajchúnu slabou bombu, tvrdí Rusko

„Bílé přilby“ uspořádaly Chan Šajchúnu 4. dubna 2017 provokaci s údajným použitím chemických zbraní.

Rusko k USA: Co vy na skandál, kdy Francouzi platili IS v Sýrii?

Jedná se o činnost společnosti Lafarge, která mohla celkem vyplatit členům teroristických skupin až 15 milionů eur.

Sýrsky prezident Asad sa stretol s Putinovým osobitným vyslancom

Sýrsky prezident Bašár Asad sa stretol s osobitným vyslancom ruského prezidenta Vladimira Putina pre Sýriu, informovali v stredu sýrske štátne médiá. Stretnutie sa uskutočnilo po tom, čo Rusko vyhlásilo, že Asadov spojenec Irán musí stiahnuť svoje sily zo Sýrie, napísala agentúra AP.

Může mít „říše zla“ „kamaráda“ z USA?

Zemi v současné době dusí kouř z nesčetných doutnajících požárů, které byly zažehnuty na celém světě, samy o sobě nejsou akutní hrozbou pro světový mír, ale při větším požáru, to může vypadat úplně jinak.

Ako to vyzerá s odchodom Američanov zo Sýrie?

Alexander Zapolskis na portáli iarex komentuje stav a možnosti amerických vojsk v Sýrii

Fox popsal, jak se americké zbraně dostaly do rukou teroristů!

Americká vojenská technika a munice, které Spojené státy dodávaly „umírněné“ syrské opozici, v hojném počtu přešly do rukou militantů IS, „Al-Káidy“ a „Fronty an-Nusra,“ napsala televize Fox News.

Izraelské letectvo tvrdě udeřilo na desítky cílů v Sýrii! + VIDEO

Izraelské letectvo v reakci na noční raketové útoky Íránu zaútočilo na desítky iránských objektů v Sýrii a na baterie protivzdušné obrany, informovala izraelská armáda.

Francie vyhrožuje novými údery na Sýrii! Na obzoru nová provokace?

Francouzská ministryně obrany Florance Parleyová nevylučuje, že by Sýrie mohla čelit novým úderům v případě použití chemických zbraní.

Fiasko bombardování Sýrie

Čím více času uplyne od útoku „spojenců“ na Sýrii 14. dubna 2018, tím více jsou dostupné informace odhalující rozsah katastrofy. Zatímco Spojené státy stále dokážou bránit únikům ze svých ozbrojených sil, úniky z Francie jsou nevyvratitelné. Washington, Paříž a Londýn jasně demonstrovaly, že stále mají v úmyslu vládnout světu, ale ukázaly rovněž, že k tomu již nemají prostředky.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com