Tagy Svetová válka 3

štítek: svetová válka 3

Světová válka 3: Rusko v „hluboké krizi“, protože ODMÍTÁNÍ USA ohledně prodloužení jaderné smlouvy...

Ruský zdroj na velvyslanectví v Moskvě ve Washingtonu uvedl, že země je znepokojena nedostatkem důvěry mezi oběma zeměmi a kvůli tomu neobnoví Smlouvu o omezení nových strategických zbraní. Nová dohoda START a USA a Ruska byla podepsána v roce 2010 a její platnost vyprší v únoru příštího roku, přičemž smlouva omezuje množství jaderných zbraní, které si obě země mohou hromadit. Přichází to, když se vztahy mezi oběma zeměmi ochladily, jak se blíží americké volby.

Světová válka 3: Donald Trump říká americkému námořnictvu, aby „sestřelilo a zničilo“ íránské dělové...

USA poslaly varování Iránu, měsíce poté, co se zdálo, že vztahy mezi oběma státy se točí směrem k totální válce. Trump na Twitteru uvedl: „Dal jsem americkému námořnictvu pokyn, aby sestřelilo a zničilo všechny iránské dělové čluny, pokud budou obtěžovat naše lodě na moři.“

Světová válka 3: Ruské bombardéry zničily turecká obrněná vozidla a sklad se zbraněmi v...

Erdoganovo porušení dohod s Moskvou mělo pro Turecko v Sýrii obrovské ztráty. Od začátku minulého týdne turecké jednotky a pro-turecké teroristy ztratily téměř sto jednotek obrněných vozidel, které byly nezákonně přepraveny do Sýrie, a to není Sýrie, ale ruské vojenské letectví, které tlačí nepřítele.

Světová válka 3: Ruské raketové systémy zasáhly teroristické cíle v Sýrii; Po íránském útoku...

Ruské protiraketové raketové systémy Pantsyr-S úspěšně dosáhly pozemních cílů svými zbraněmi v Sýrii, zejména mobilními džihádistami teroristů, hlavním konstruktérem systémů protivzdušné obrany v konstrukčním úřadu Shipunov pro výrobu nástrojů (součást společnosti High Precision Systems Company) ve středu uvedl pre portál TASS Valery Slugin.

Světová válka 3: 8 rakiet zasiahlo základňu na ktorej sa nachádzali americkí vojaci, 4...

Najmenej štyria irackí vojaci boli zranení pri ostreľovaní základni Al-Balad, v ktorej boli umiestnené aj americké jednotky. Toto zariadenie je častým cieľom útokov po tom, čo USA zabili najvyššieho iránskeho veliteľa.

Světová válka 3: Již se stala, Amerika je jenom simulace

Rok 2020 tedy začíná vzrušujícím začátkem. Je tu sotva polovina ledna a už jsme to zvládli přes druhou světovou válku, což bylo o něco méně apokalyptické, než se očekávalo. Forenzní týmy stále popírají popel, ale předběžné zprávy naznačují, že globální kapitalistická říše se vynořila z masakru z velké části neporušená.

Světová válka 3: Střelná raketa zabila osm pro-íránských členů milice na hranicích Sýrie

Údajně bylo osm obětí kromě polovojenské síly Hašed al-Shaabi, která podporuje Írán. Ačkoli úmrtí milicionářů byly potvrzeny, identita letadla nebyla.

Trump: Soleimani „chtěl vyhodit do povětří naši ambasádu“

Prezident Trump ve čtvrtek nadále hájil své rozhodnutí nařídit dronov útok, který zabil íránského generála Qassema Soleimaniho, a prohlásil, že šéf íránských sil Quds plánoval útok na americké velvyslanectví v Iráku.

Světová válka 3: Chystá se třetí světová válka? Dojde k další válce? Sdílejte

Strach roste po celém světě po atentátu na íránského generála Soleimaniho a středeční ranní odvetu z Íránu - ale chystá se 3. světová válka? Dojde k další válce?

Mapa světové války 3: Které země jsou spojenci Íránu a USA uprostřed obav z...

Obavy z druhé světové války se zvýšily poté, co íránští vůdci přísahali, že se USA tvrdě a „drceně pomstí“ poté, co letecký úder zabil generálmajora Qassema Soleimania. Vražda íránského velitele Quds Force (sil) vyvolala sliby „tvrdé odplaty“ způsobující poplach, protože poslední krok v napjatém souboji mezi oběma národy byl nazván „vyhlášením války z USA“. Ale které země jsou spojeny s Íránem a USA?
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com