Tagy Svět

štítek: Svět

Bill Gates říká, kdy se svět vrátí do „úplného normálu“

„Toto je neuvěřitelná tragédie,“ uvedl spoluzakladatel Microsoftu o pandemii a dodal, že jedinou dobrou zprávou byl přístup k vakcínám.
Putin

Rusko: Putin vyhlásil válku!!

Ruský prezident Vladimir Putin sa stretol s predstaviteľmi Federálnej bezpečnostnej služby (FSB) Ruskej federácie. Tam sa hlava štátu dotkla najnaliehavejších tém súčasnej doby. Dôrazne vyhlásil, že je čas, aby špeciálne služby zastavili pokusy o ovládnutie Ruska.

Vymazali Trumpa. Zmizel. Proč myslíte, že vás se to týkat nebude? Už se to...

VHLED MICHALA BOKA Za útokem příznivců Donalda Trumpa na Kapitol jsou skryty mnohem vážnější problémy, varuje politolog Michal Bok. Budou se týkat každého z nás. O co jde? Dnes se již velká část našeho fungování přesunula na internet. A když se znelíbíte, můžete snadno zmizet. Své o tom ví třeba Dominik kardinál Duka. A tak zatímco jedni jsou cenzurováni, jiní na internetu šíří nenávist například vůči židům a nikdo s tím nic nedělá.

Podle maďarského bezpečnostního experta je hrozba terorismu v Maďarsku nižší než v Rakousku, Německu...

I přes nízkou úroveň ohrožení Maďarska země aktivně pracuje na pomoci svým sousedům. Proto po teroristickém útoku ve Vídni maďarská protiteroristická jednotka (TEK) okamžitě poskytla administrativní pomoc a spolupracovala s policií a armádou na zajištění hranice, uvedla Spöttleová.

Nový rakouský zákon o nenávistných projevech

Vzorem pro rakouský návrh zákona je hodně kritizovaný německý zákon NetzDG, také známý jako cenzurní zákon, který začal platit v lednu 2018 a který dává sociálním sítím 24 hodin na smazání nebo zablokování "očividných porušení zákona" a 7 dní na vypořádání se s méně zjevnými případy pod hrozbou pokuty až 50 miliónů eur.

Následky bombového útoku v Nashvillu zachycené na dramatických fotografiích, videích

Vánoční ranní bombardování v Nashvillu zanechalo brázdu ničení, které bylo zachyceno na dramatických fotografiích a videích, díky nimž centrum města hudby vypadalo spíš jako Bagdád nebo Bejrút.

P.C.Roberts: Ti, kteří vlastní Bidena (zpracováno dle webu Zero Hedge)

P.C.Roberts: Ti, kteří vlastní Bidena (zpracováno dle webu Zero Hedge)

Žádné pití alkoholu po dobu dvou měsíců po očkování vakcínou na COVID-19, říká Rusko...

Ruští úředníci varují občany, aby se dva měsíce po obdržení vakcíny na COVID-19 v zemi vyhýbali alkoholu - což je těžko polkatelná zpráva pro jednu z nejtěžších zemí světa, která pije alkohol.

Kanada doslova zneužila hromadný útok ilegální zbraní a po vzoru našich evropských elit omezuje...

Dnes vám neodpovím já, ale Mgr. Pavel Černý, pplk. v.v., se kterým se dostaneme i na Nový Zéland a samozřejmě nemůžeme minout ani Evropskou unii.

Koronaviry cirkulují v Itálii od září loňského roku, tvrdí vědci

Podle nového výzkumu byl koronavirus přítomen v Itálii měsíce předtím, než je známo, že došlo k jeho propuknutí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com