Tagy Svět

štítek: Svět

„Merkelová je nejškodlivější politička novodobé evropské historie.“ Štěpánka naštvaly kroky německé kancléřky

Hudebník a politik Petr Štěpánek (Trikolóra) zveřejnil na svém facebookovém účtu nový příspěvek, který vyvolal bouřlivou reakci ze strany uživatelů. Český politik okomentoval kroky a rozhodnutí jedné z nejvlivnějších žen v Evropě – Angely Merkelové.

První smrt na koronavir již potvrzená v Indii jako „hrůza špatného hospodaření země“

Publikováním prohlášení z nemocnice, kde byl léčen první indický pacient, který podlehl viru, zveřejnil britský deník Independent příklad „hrůzy“ špatného řízení země.

Veřejná doprava zdarma!

Lucembursko jde příkladem.

Právě teď: Disney a Universal Studios ZAVŘENO kvůli koronaviru

Tématický park DISNEY a Universal Studios byly uzavřeny kvůli obavám z koronaviry, protože smrtící virus se zmocňuje po celém světě.
Merkelová

Skončí Merkelová v dubnu na čele CDU?

Křesťanská demokratická unie německé kancléřky Angely Merkelové si na konci dubna zvolí nového vůdce, uvedli v pondělí zástupci stran.

Vědci našli způsob, jak zastavit růst rakovinných nádorů

Výzkumníci z Vanderbiltové University v USA navrhli způsob, jak bojovat proti růstu maligních nádorů, uvádí portál MedicalXpress.

Hongkong potvrzuje 2. úmrtí na koronavir mimo Čínu, když pod nemocničních pracovníků je přes...

Podle státní televize v Hongkongu úředníci právě potvrdili první úmrtí na koronavirus: 39letý pacient se stal prvním, kdo zemřel v Hongkongu na nemoc související s smrtícím koronavírem. Muž, který byl léčen v nemocnici princezny Margaret v Kwai Chung, zemřel v úterý ráno kvůli náhlému srdečnímu selhání, podle tří lékařských zdrojů.

Šok: Za noc se případy koronaviru téměř zdvojnásobily. Přinášíme graf států, kde se objevil...

Zatímco Čína má v současné době přibližně 3 000 případů, jak bylo uvedeno dříve, podle poslední zprávy čínského Střediska pro kontrolu nemocí může být skutečný počet infekcí podstatně vyšší, protože od 26. ledna (aktualizace pro 27. ledna zatím je platná krátce) 30 453 lidí je v současné době sledováno na přítomnost koronaviru.

Jak se nový čínský koronavirus šíří, strach z něho se šíří ještě rychleji

Podle expertů ve čtvrtek, kdy Čína zaplavila epicentrum smrtící chřipky podobné chřipce, způsobují katastrofy, které způsobují hromadnou paniku.

Havarovalo dopravní letadlo se 95 cestujícími na palubě

Letadlo Bek Air s 95 cestujícími a pěti členy posádky na palubě havarovalo poblíž města Almaty v Kazachstánu v pátek krátce po vzletu, uvedly úřady ve střední Asii. Na míste bylo 14 mrtvých.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com