Tagy Svět

štítek: Svět

Putin tvrdí, že neexistují spolehlivé informace o tom, kdo zaútočil na saúdské ropné polia

Ruský prezident Vladimir Putin před svou první návštěvou Saúdské Arábie za více než deset let řekl, že Moskva by mohla hrát klíčovou roli při zmírňování regionálního napětí vzhledem ke své dobré vztahy s arabskými státy muslimského Zálivu a šíitským Íránem.

Maďarská opozice vyhrála volby v Budapešti. Je to rána pro premiéra Orbána

Maďarská opozice zaznamenala šok, když vyhrála v nedělních volbách v Budapešti, což je první volební rána pro nacionalistického předsedy vlády Viktora Orbana od jeho nástupu k moci v roce 2010.

Velmi tvrdé. Co vlastně pověděl Putin ruským politikům a světu 1. března 2018?

Portál RusVesna uviedol prvý komentár, ktorý vysvetľuje čo vlastne povedal Putin ruským poslancom Federálneho zhromaždenia a svetovým politikom (Takmer celý prejav si môžete prečítať TU).

Forbes: “V očích světa nebyly USA vůdcem, ale samolibým idiotem!”

Ještě před pěti lety obyvatelé Ukrajiny považovali za nejnebezpečnější zemí na světě Spojené státy, a ne Rusko, s údivem poznamenal Kenneth Raposa, novinář amerického Forbesu s odvoláním na výsledky celosvětového průzkumu v roce 2013.

Vědci předpověděli velmi rychlý konec lidstva!

Američtí a britští vědci představili oficiální zprávu pro americkou Národní akademii věd, v níž se uvádí, kdy se stane život na Zemi neobyvatelný pro člověka a další savce.

Jak dlouho ještě bude USA otravovat celý svět?

Spojené štáty v úlohe svetového žandára narobili nesmierne množstvo zla. Ich doba sa končí, preto budú agresivitu stupňovať do doby, pokiaľ ich nedoženú vôľa, udalosti a karma tam, kam patria.

Trump překonal Obamu – americké elitní jednotky jsou už ve 149 zemích světa

Během své vlády administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa použila rekordně často v jiných zemích americké speciální operační síly, uvedl The Nation.

Ruské ministerstvo obrany obvinilo Pentagon ze lhaní celému světu!

Ministerstvo obrany upozornilo na rozpory mezi výroky amerického prezidenta Donald Trump o porážce „Islámského státu“ a o plánech Pentagonu zůstat v Sýrii až do vítězství nad terorismem.

Je pravda, že jen progresívní miliardáři mohou zachránit lidstvo?

Komunizmus v 20. storočí zlyhal, ale je diktovanie super-bohatých zvyšku ľudstva jediným alternatívnym systémom? Možno musíme navrhnúť socialistický systém, ktorý uznáva úspech, uvádza Slavoj Žižek.

“Svět začal opět respektovat Ameriku!”, prohlásil Trump

Prezident USA Donald Trump je přesvědčen, že jeho administrativa vrací Americe někdejší úctu ze strany ostatních států. „Ameriku znovu respektují," konstatoval prezident ve svém projevu v Pensylvánii, když mluvil o úspěších své vlády.

Oblíbené články

Ústav nezávislé žurnalistiky, oblíbený zdroj redaktorů ČT. Xaver se tam vypravil...

Poté, co se moderátor Luboš Xaver Veselý vypořádal s pracovníky pořadu Newsroom ČT24, na které pořádně uhodil, že by se napřed měli naučit dělat svoji práci, si vzal na paškál i server Hlídacípes.org, který ho kritizoval za to, že je údajně jako moderátor Českého rozhlasu příliš měkký na politiky. Luboš Xaver Veselý se podíval, kdo za serverem Hlídacípes.org. stojí. A nestačil se divit...
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com