Tagy Švédsko

štítek: Švédsko

Mrkněte se na video, kde tlupy „mladíků“ pustoší Švédsko. Odneslo to přes 100 aut!...

Tlupy „mladíků“ pustošily parkoviště několika švédských měst. Nejvíce to odnesl Göteborg, kde je těchto gangů nejvíce.

V dvoch švédskych mestách podpálili maskovaní mladí ľudia desiatky áut + VIDEO

Maskovaní mladí ľudia podpálili v pondelok večer na juhozápadne Švédska niekoľko desiatok osobných áut a zaútočili aj na privolaných policajtov. Informoval o tom denník Aftonbladet.

Migrant, ktorého deportáciu lietadlom zastavila mladá Švédka, bičoval svoju manželku a dcéry

Švédskej študentke Elin Erssonovej sa 23. júla podarilo zabrániť deportácii afganského migranta do svojej domovskej krajiny, keď sa pred štartom lietadla rozhodla vysielať naživo prostredníctvom sociálnej siete, odmietala sa usadiť a pripútať, kým Afgánca nevyviedli z lietadla, upozorňovala pri tom na práva azylantov. Teraz však zrejme svoj slniečkarský čin oľutovala, keď zistila, koho vlastne obhajovala. Napísal portál Voice of Europe

Policie ve Stockholmu zastřelila postiženého. Jeho plastová hračka totiž připomínala zbraň

Otřesný případ selhání policie se udál ve čtvrtek kolem čtvrté hodiny ráno ve stockholmské čtvrti Vasastan.

On to byl násilný zločinec! Vyšlo najevo o Afghánci, kterého před deportací bránila studentka...

Švédská studentka Elin Erssonová se stala na několik hodin hrdinou pro všechny příznivce multikulturalismu a liberální přistěhovalecké politiky otevřených zdrojů. Zabránila deportaci afghánského migranta. Celý příběh však má dohru, která Erssonové příliš ke cti neslouží.

Muslimské děti vyhrožovaly svým spolužákům, že jim podříznou hrdla. Takto pokračuje neúprosná islamizace Švédska.

Podle nové studie o salafismu ve Švédsku vypracované Švédskou univerzitou obrany švédská policie podala zprávu o tom, že muslimské děti vyhrožovaly svým spolužákům, že jim podříznou hrdla a ukazovaly jim přitom na mobilních telefonech záběry takových exekucí.

Švédska študentka sabotovala odlet, aby zabránila deportácii afganského nelegálneho migranta + VIDEO

Jednou z hlavných tém v predvolebnej atmosfére Švédska ja pochopiteľne migrácia. Táto diskusia sa rozprúdila ešte intenzívnejšie po čine mladej naivnej aktivistky z Göteborgu, ktorá sa osobne postavila proti deportácii ilegálneho miganta. V lietadle sa odmietala posadiť, až kým Afganca nevyviedli z lietadla. Napísal denník The Guardian.

Ve Švédsku to vře. Kvůli sňatkům s nezletilými dívkami mezi muslimy

Bruselský server Politico si všímá, jaké problémy působí Švédsku sňatky s nedospělými nevěstami, které jsou rozšířeny mezi muslimskými migranty. Toto téma může údajně ovlivnit i parlamentní volby.

Některé děti z muslimských rodin ve Švédsku nepijí ve škole vodu, protože je prý...

„Některé děti z muslimských rodin ve Švédsku nepijí ve škole vodu, protože je prý křesťanská. Policie řešila případy, kdy muslimské děti vyhrožovaly svým spolužákům podříznutím krku. Ukazovaly jim přitom na mobilních telefonech záběry z podobných exekucí.

Švédsko: Zákaz žen v plavkách na reklamách, aby se necítil někdo uražen odhalenou ženou...

Původně jsem chtěl dát něco odlehčeného na víkend, ale copak je možné najít něco takového v tomto světě?

Oblíbené články

Charita v podání Kataru? Mešity po celé Francii. V Marseille jich...

Že má Francie velice početnou muslimskou komunitu, je většině lidí známo. Ale kde tato komunita bere peníze na obrovské a opulentní mešity, kde imámové hlásají svou ideologii? Saúdská Arábie, zněl by odhad. Ale není tomu tak, i když bychom nebyli daleko. Stopy totiž vedou do Kataru. Kolik peněz přišlo na stavby, kde se scházejí vyznavači proroka Muhammada, z této země, odhaluje článek Gatestone Institutu.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com