Tagy Švédsko

štítek: Švédsko

Švédsko: 15 muslimských sborů chce změnit švédskou ústavu – dělat si legraci z náboženství,...

Po prohlídce Rasmusa Paludana (pozn. Redakce: dánský politik), kde jeho strana Stram Kurs pálila kopie Koránu na různých místech ve Švédsku, nyní imám z Rinkeby tvrdí, že patnáct muslimských sborů chce změnit švédské zákony tak, aby zakazovaly lidem falešná náboženství. To by mělo zahrnovat zapálení „svatých písem“.

Červenec 2019: Ve švédském univerzitním města Uppsala se již 80 % dívek necítí bezpečně;...

V centru malebného švédského univerzitního města Uppsala již 80 % dívek necítí bezpečně. Důkazem je také svědectví 14leté dívky, která se bojí odhalit svoji identitu, ta švédským médiím řekla, že stále nosí sportovní obuv, aby mohla v případě napadení „rychleji utéct“.

Přistěhovalec se pokusil „spálit kostel“ ve švédském městě – svědci

Během nepokojů přistěhovalců ve švédském městě Ronneby v okrese Blekinge, které jsou považovány za následky pálení Koránu v Malmö, byly zahájeny požáry, házeny kameny a rozbíjeny výklady.

Obec nutí malé děti jíst méně – po zakoupení vil v milionech dolarů pro...

Obec v kraji Halland ve Švédsku je nucena přijmout extrémní úsporná opatření. Nyní by malým dětem ve střediscích pro volný čas mělo být povoleno jíst jen sendvič, protože obec musí mít rozpočet v rovnováze. Zároveň se ukazuje, že obec již několik let do migrantů značně investovala, mimo jiné utrácením milionů nákupem vil.

Švédská islámská strana žádá pro muslimy zvláštní ochranný status jako ohrožena menšina

Od novembra existuje vo Švédsku novo založená islamská strana (ktorá má skryté islamistické štruktúry). Jej názov je Nyans. Strana tvrdo presadzuje rôznymi metódami svoj „vznešený“ cieľ. Tým je dosiahnutie zákona, podľa ktorého budú všetci moslimovia vo Švédsku vyhlásení za minoritu, ktorá potrebuje mimoriadnu ochranu

Pastorka švédské církve je podezřelá z pašování afghánce v kufru

Jednou z žen podezřelých z převratu je Camilla Ulén, která denně slouží jako kněz ve farnosti Värmdö ve Stockholmu. Stránka farnosti na Facebooku je plná obrázků Ulén ve společnosti nezletilých bez doprovodu z Afghánistánu.

Toto je konec pro Švédů! Muslimové přinutily chlapce, aby si klekl a omluvil se...

Pro mnohé mladé muslimské migranty, kteří přišli do Švédska je rovnost s domácími Švédy často něco nedůstojné vůči jejich oddanosti pro islám. Často tak vidíme, že v této liberální zemi dávají jasně najevo svou muslimskou víru brutálním šikanou všem, kteří v islám nevěří.

Švédská matka tří dětí byla brutálně napadena migranty, útok na švédského předsedy vlády

Švédská žena zveřejnila příspěvek na Facebooku o tom, jak byla ona a její sestra nazývána „twats“ brutálně zbita migrantmi v centru Uppsale ve Švédsku.

Migranti dostanou osm milionů z peněz daňový poplatníků na plánování rodičovství v arabštině

Okresní správní rada ve Värmlandu nyní věnuje osm milionů peněz daňových poplatníků 13 obcím, aby usnadnila zřízení nových příchozích a „nezletilých osob bez doprovodu“.

Vedoucí mešity ignoruje stovky stěžovatelů: „Máme náboženskou svobodu“ + VIDEO

Sdružení přidružené k islamismu, kterému dali Karlstadovi levicoví liberální politici zelenou, aby ve městě postavili obrovskou mešitu, se nyní setkalo se stížnostmi obyvatel.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com