Tagy Švédsko

štítek: Švédsko

Zlí revizoři ve Švédku chtěli po těhotné černošce lístek – je z toho mezinárodní...

Zpráva na novinkách.cz: Stockholmská policie i dopravní podnik vyšetřují incident, při němž bezpečnostní pracovníci násilím vyvedli z vagonu metra ženu ve vysokém stupni těhotenství. Neprokázala se ve vlaku jízdenkou a nesouhlasila s pokutou.

Svobodnenoviny.eu: Švédsko na pokraji civilní války, šéf národní policie: „Pomozte nám, pomozte nám!“

Švédsko je trháno na kusy muslimskými přistěhovalci a uprchlíky. Bezpečnostní složky křičí o pomoc a je jen otázkou času, než budou potřebovat vojenskou intervenci ze zahraničí, aby se zabránilo humanitární katastrofě.

Tak tohle je snad černá noční můra. Ve Švédsku se běžně děje, že pokud...

Tak tohle je snad černá noční můra. Ve Švédsku se běžně děje, že pokud žena napadená či znásilněná imigrantem chce nahlásit znásilnění, švédská policie se takovým případem často nezabývá, či dotyčnou postiženou odrazuje od toho, aby věc oznámila. A pokud tak učiní, tak ji často popotahuje.

Svobodnenoviny.eu: Migranti ukradli švédské ženě štěňata, zmlátili jí do bezvědomí a pokoušeli se jí...

Chotelka psů v jižním Švédsku byla brutálně zmlácena v souvislosti s loupeží. Tři maskovaní muži jí ukradli šest štěňátek.

Arab ve Švédsku znásilnil svou 14-letou spolužačku. Ve škole smí zůstat, protože je prý...

Když už si myslíme, že švédská sebedestrukce dosáhla svého vrcholu, objeví se nová informace, která ty předchozí šílenosti ještě víc překoná. Tou nejnovější je případ, který se sice stal minulý květen, ale teprve nyní vyplul pořádně na povrch díky blogu Ann Heberlein.

Svobodnenoviny.eu: Švédsko investuje velké peníze na uvězňování lidí, kteří kritizují masovou migraci

Vedoučí on-line skupiny pro monitorování nenávistných projevů „Näthatsgranskaren“ Tomas åberg obdrží finančí prostředky od daňových poplatníků pro hromadné hlášení důchodců a dalších, kteří na Facebooku píší kriticky o migraci.

Svobodnenoviny.eu: Švédska státní televize: Panna Marie se naklonovala a Ježíš byl transgender

Narození Ježíše, které se slaví na Vánoce, se objevilo, aniž by měl biologického otce. Státní švédská televize SVT však toto tajemství údajně odhalila.

Svobodnenoviny.eu: Otec oběti terorismu napaden migrantem, který vandalizoval její hrob – policie neudělala nic

Nelegální migrant, který téměř denně ničil hrob 11 leté Ebby åkerlundové, zaútočil v noci na její otce Stefana.

Svobodnenoviny.eu: Nezaměstnaní Somálci požadují vyšší benefity a domy – Tvrdí, že jsou ve Švédsku...

Převážná většina Somálců ve Švédsku, odhadem 80% a více, jsou na sociálních dávkách. Přesto tvrdí, že zde dochází k „diskriminaci Somálců“ a že sociální služby „zneužívají svojí moc.“

Švédsko: Imigrantský žák obviněn ze znásilnění učitelky

Kromě policie a sociálních pracovníků imigrantských center, musí integrační výzvě čelit v první linii učitelé. A někdy i s nasazením zdraví a života.

Oblíbené články

Le Penová: Evropská unie se snaží rozpoutat občanskou válku v Irsku

Evropská unie se snaží podmínkami Brexitu rozpoutat občanskou válku v Irsku, prohlásila předsedkyně pravicové francouzské strany Národní sdružení (bývalá Národní fronta) Marine Le Penová pro televizi BFMTV.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com