Tagy Švédsko

štítek: Švédsko

Švédsko: Jen jedno usvědečení za 100 bombových útoků

Po více než 100 bombových útokech v jižním Švédsku během roku 2019 byla podle místních médií odsouzena pouze jedna osoba.

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školách

Návrh nových učebních osnov pro švédské základní školy předpokládá zrušení výuky státní hymny. Návrh vypracovala osvětová agentura Skolverket, která podléhá švédskému ministerstvu školství.

Na hlavu postaveno: Švédští soudci odmítají deportovat dva eritrejské uprchlíky, kteří několik hodin znásilňovali...

Švédský soudce odmítl deportovat dva eritrejské migranty usvědčené ze znásilnění z důvodu znásilnění, protože jsou vojenskými dezertéry, a pokud budou posláni zpět, budou čelit trestu.

Tak to je hodně, hodně drsné. Takto se máte chovat v multikulturním a “tolerantním”...

Slobodný Výber a Katerina Magasin Známa, švédsky publikujúca spisovateľka a žurnalistka Katerina Janouch (Kateřina Janouchová), dcéra českého disidenta, jadrového fyzika a neskoršieho zakladateľa Nadácie Charty 77 Františka Janoucha, žije od svojich desiatich rokov v Štokholme, kde sa jej otec usadil po vypovedaní z Československa v roku 1974.

Švédsko investuje miliony do výuky migrantů, jak mít sex „s blond ženy“

Švédská vláda chce přidělit 5 milionů švédských korun (zhruba půl milionu eur) na sexuální kurzy migrantů, zprávu přináší Fria Tiderová. Část peněz bude vynaložena na vládní webové stránce s informacemi o sexu „Youmo“, která poskytuje překlad do arabštiny, somálštiny a dari.

Švédský politik: Švédsko je plné, mnoho migrantů se musí vrátit domů!

Aby bylo možné napravit všechny již vzniklé škody, je nutné, aby se imigrace v oblasti azylu a reuinifikace rodiny snížila na absolutní minimum, uvedl Jimmie Åkesson, předseda politické strany Švédští demokraté.

Muslimské modlitební volání vystupovalo jako součást „akce rozmanitosti“ ve švédské církvi

Švédska církev, největší evropská luteránská denominace, v posledních letech propouštěla ​​členy alarmujícím tempem.

Svobodnenoviny.eu: Švédsko na pokraji civilní války, šéf národní policie: „Pomozte nám, pomozte nám!“

Švédsko je trháno na kusy muslimskými přistěhovalci a uprchlíky. Bezpečnostní složky křičí o pomoc a je jen otázkou času, než budou potřebovat vojenskou intervenci ze zahraničí, aby se zabránilo humanitární katastrofě.

Švéd, který urazil muslima za hrozbu, že „převezme vaši zemi“ je obžalovaný z nenávisti

53letý Švéd, který urazil muslimského muže za zveřejnění videa hrozby „převzít svou zasranou zemi“, byl obviněn z nenávisti.

Děsivá fotka a fakty. Švédsko: Pár hodin brutálně mučen migrantem, kterého švédské noviny Samhällsnytt...

Mladý pár byl vystaven hodinám brutálního mučení africkým migrantem, kterého švédské noviny Samhällsnytt označily za „Hitlera uctívajícího islamisty“.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com