Tagy Švédsko

štítek: Švédsko

Učitel v Malmö svědčí: „Děti se o Švédech učí jako o nevěrných psů již...

Společenské zprávy hovořily s učitelem, který po mnoho let pracoval ve školách v oblasti Malmö.

Rozzlobení migranti ve Švédsku: Očekávali prázdné domy a přítelkyně. “Proč jste nás sem vůbec...

Migranti vo Švédsku sa sťažujú: „Cítime sa u vás mizerne. Ukážte, že sa o nás dokážete postarať.“

Kadeřník celebrita ve Švédsku byl usvědčen ze znásilnění klientky

Aryan (33) kontaktoval 16. dubna tohoto roku ženskou klientku a pozvala ji na bezplatnou péči o vlasy a šumivé víno. Žena přijala, a po zasedání, pozval ji do kanceláře pod záminkou, že jí sprví masáž krku.

Ke švédským důchodcům se přistěhují migranti

Ve Švédsku spustili neobvyklý integrační projekt – místní staří lidé a mladí žadatelé o azyl budou bydlet ve stejném domě. Podmínkou pro sestěhování je ochota vzájemně komunikovat. Informuje o tom Deutsche Welle.

Gang Švédů mluvící arabsky okradl a ponížil chlapce

Šokující video bylo včera v sobotu zasláno na Instagram ukazující gang ve Švédsku, který nutil švédského chlapce svléknout se. Poté ho pokořili. Gang mluví arabsky ve videu. Jeden z nich říká „kuksugare wallah“ nebo „přísahám Bohu.“ Neočekávaně byla většina členů gangu původními Švédy.

Otec švédského muže zabitého migrantem je nucený bránit před médii svého mrtvého syna, o...

Otec devatenáctiletého švédského muže zabitého sudánským migrantem, který se pokusil zabránit znásilnění ženy, byl médii donucen bránit svého syna na základě podnětů, že obět byl „nacista“.

Svobodnenoviny.eu: Novinář propašoval migranta do Švédska, ten byl poté odsouzen za zločin s nožem

Syrský migrant, propašovaný do Švédska novinářem pracujícím pro švédskou národní stanici, byl odsouzen na zločiny páchané nožem.

Švédsko: Arabští doktorandi odpočívají po náročných obhajobách. Tasil zbraň a…. + VIDEO

Pravděpodobně arabští doktorandi se rozhodli trochu zrelaxovat po náročných zkouškách. Z jejich noční jízdy vznikl takový záznam. Stockholmského policie si střelbu na obchodní centrum s McDonaldem vysvětluje jako (kulturní-odlišnou) formu protestu proti nízké kvalitě masa v cheeseburgoch.

Švédsko: Je plánována „nejsevernější mešita na světě“

Švédsko plánuje hostit to, co je uvedené jako „nejsevernější mešita na světě“. Mešitu přivítá město Luleå, které leží na severním švédském pobřeží v norrbottenské župě, nejsevernější části země.

Chris Pleasance, Ryan Fahey: Zdá se, že švédský model zklamal

Zatímco Norsko se v čase, kdy si zde koronavirus vyžádal jen 209 obětí, připravuje na rozvolnění karantény, přiznává sousední Švédsko, že udělalo „velkou chybu“, když karanténní opatření odmítalo tak dlouho, až počet koronavirem usmrcených zde překročil číslo 3 000.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se...

Statistiky z povinných jazykových kurzů nabízených migrantům v Německu ukazují nepatrnou úspěšnost. Zástupci strany pravicové Alternativy pro Německo (AfD) tvrdí, že to dokazuje, že migranti mají jen malou vůli integrovat se do německé společnosti.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com