Tagy Švédsko

štítek: Švédsko

Viktor Orbán

Švédští politici: Maďarsko a Polsko možná budou muset opustit EU

Švédští politici ostře kritizují Polsko a Maďarsko za jejich nedávná politická veta obnovovacího fondu a víceletého rozpočtu. Jdou až tak daleko, že říkají, že tyto dvě země hrají ošklivou hru, a zajímají se, zda jsou vůbec součástí evropské spolupráce.

Islámské sdružení chce koupit pozemky od obce Helsingborg a postavit velkou mešitu

Islámské sdružení, které dříve mělo špatné názory pro genderový apartheid a extrémní názory na karikatury Muhammada, chce koupit pozemky od obce Helsingborg a postavit velkou mešitu. Městská rada pod vedením umírněných dává palec nahoru. Novinky Dnešní recenze ukazují, že salafista Anas Khalifa byl dříve pozván jako lektor do mešity.

Ylva Johanssonová: Islám není pro Evropu hrozbou. Není třeba před ním zatvárat hranice

Navzdory několika teroristickým útokům muslimských extremistů za poslední měsíc - náboženství není hrozbou, myslí si evropská komisařka pro migraci Ylva Johanssonová. Věří také, že uzavřené hranice pro migranty by nezvýšily bezpečnost.

Strach v Malmö. Kriminální gang si natáčel jako udeřili ženu na ulici a svalili...

Portál Samhällsnytt byl prvním médiem, které ukázalo video, ako se dva muži bavili, když v Malmö srazili ženu a natáčeli událost. Pachatel se nyní celé podzimní období držel stranou od policie, a proto úřad vyšel s jeho jménem a obrázkem, aby ho chytili.

Švédsko: Šéf strany SD Jimmie Akesson chce zavřít mešity, které podporují terorismus a odebrat...

Po islamistickém teroristickém útoku ve Vídni šéf strany SD Jimmie Åkesson říká, že je více než čas jednat proti islamistům i ve Švédsku.

Jak se Švédsko stalo rájem gangsterů: Nejliberálnější země Evropy před pěti lety přivítala uprchlíky...

Migrující mafiánské gangy terorizují švédské ulice prudkým nárůstem bombových útoků a vražd a nutí šéfy policie v jedné z nejliberálnějších zemí Evropy přiznat, že ztrácejí kontrolu nad zákonem a pořádkem.

Svobodnenoviny.eu: Gangy migrantů přebírají roli policie ve švédském Göteborgu

Švédská média věnovala velkou pozornost zhoršující se situaci ve městě Göteborg a tiskové zprávy připustily, že místní gangy migrantů přebírají v mnoha oblastech roli policie a kontrolují přístup do městské části.

74letý muž kritizoval muslimské venkovní modlitby jako demonstraci moci a byl usvědčen z podněcování...

74letý muž ve Stockholmu byl usvědčen z trestného činu „podněcování k etnické skupině“. To mimo jiné po kritice muslimských venkovních modliteb jako způsobu označení náboženského území. Policie zmapovala rodinné příslušníky důchodce, co se mu na Facebooku líbí, a tlačila na něj při výslechu, jak využít jeho svobodu projevu.

Svobodnenoviny.eu: Muslimové se smějí modlit v pracovní době, rozhodl švédský soud

Švédští zaměstnavatelé nesmějí svým zaměstnancům bránit v modlení během pracovní doby, rozhodl švédský správní soud v Malmö.

Mladík “bez doprovodu” Shokrallah znásilnil dívku, dokud nezačala krvácet – Okresní soud: „Není to...

14letá dívka byla v lesích napadena a znásilňována, dokud nezačala krvácet do břicha. Shokrallah „bez doprovodu“ byl zatčen policií, ale tvrdil, že dívka s pohlavním stykem souhlasila.

Oblíbené články

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové...

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com