Tagy Švédsko

štítek: Švédsko

Švédové ztratí Švédsko během 50 let a během 100 let jako národ zmizí!

Mona Walterová je somálská žena, která přišla do Švédska v 90. letech. V Somálsku nikdy silně nedodržovala náboženské zvyklosti, ale ve Švédsku byla nucena chodit do mešity a nosit hidžáb.

Kulaci dneška?! Švédsko kráčí ve šlépějích bolševizmu – děti nepřátel režimu jsou ve školách...

Švédská školačka se odmítla připojit k pátečním stávkám za klima.

Svobodnenoviny.eu: Švédsko vyhrožuje státům EU sankcemi, pokud nemají stejný postoj k migraci

Švédsko přijalo přistěhovalectví a prochází rychlou změnou v demografii svého obyvatelstva. Premiér Stefan Löfven nyní vyhrožuje, že budou uvaleny sankce na ostatní země, které nemají stejný postoj k migraci.

Helsingborg: Muslim zasadil židovce 9 bodných ran

Helsingborg: 60 letá židovská žena je v kritickém stavu poté, co byla napadena mužem s velkým nožem, který jí zasadil devět bodných ran.

Švédsko hodlá zavést sankce proti zemím EU, které odmítají přijímat migranty

Švédský premiér Stefan Löfven hodlá zavést sankce proti státům EU, které se vyslovují proti přijetí běženců u sebe, například proti Maďarsku. Politik to řekl v interview pro list Dagens Nyheter.

Švédsko je země, kde se stávají naprosto šílené věci. Švédské úřady ruské křesťanské rodině...

Švédsko je země, kde se stávají naprosto šílené věci. Švédské úřady ruské křesťanské rodině sebraly křesťansky vychovávané dítě a předaly ho k výchově muslimské rodině.

Svobodnenoviny.eu: Švédští muslimové hledají zahraniční financování, aby vybudovali obří mešitu

Muslimská komunita ve švédské obci Växjö podle místních vůdců tak dramaticky narostla, že nyní plánují vybudovat obří mešitu, která by pojala nejméně 1000 lidí, možná s pomocí zahraničních podporovatelů ze Středního východu.

Dánská politička: Když bude Švédsko arabskou zemí, tak ukončíme vztahy

Dánská poslankyně Marie Krarupová z Dánské lidové strany (DPP) hovoří o svém pohledu na Švédsko v rozhovoru pro švédský zpravodajský web Fokus.

Svobodnenoviny.eu: Švédsko: Žádné vězení ani vyhoštění pro migranta odsouzeného za loupež a pokus o...

Eritrejský migrant odsouzený za tři samostatné trestné činy ve Švédsku, včetně loupeže a pokusu o znásilnění, nebude podle místních médií čelit žádnému vězení ani vyhoštění.

Svobodnenoviny.eu: Bývalá muslimka: „Švédové ztratí Švédsko do 50 let“

Mona Walterová je somálská žena, která přišla do Švédska v devadesátých letech. V Somálsku nikdy nebyla věřící, ale ve Švédsku byla víceméně přinucena chodit do mešity a nosit hidžháb.

Oblíbené články

Fanoušci se připravují na 10 výročí smrti Michaela Jacksona

Fanoušci se připravují na 10 let od smrti Michaela Jacksona jako fascinace králem popu zůstávají nedotčeny navzdory šokujícímu tvrzení o sexuálním zneužívání dětí.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com