Tagy Švédsko

štítek: Švédsko

Švédsko je napadeno novou kriminální vlnou „ponižujících loupeží.“ Co to přesně znamená? Budete zděšený

Nový druh zločinu dělá titulky ve Švédsku, ve švédštině známé jako förnedringsrån. Förnedring znamená „ponížení“ a rån znamená „loupež“. Oběťmi těchto „loupeží“ jsou téměř vždy děti nebo teenageři.

Ve Švédsku je tolik expertů. Prečtěte si skutečný důvod proč Švédsko ignoruje opatření proti...

Koronavirus v současné době život v Evropě pozastavuje poté, co EU uzavřela hranice a země se ocitly v blokování, ale ve Švédsku se věci do značné míry nezměnily - zde je důvod.

Svobodnenoviny.eu: Švédská učitelka: Ti, kteří odmítají islámský závoj, by měli opustit zemi

Švédská učitelka vyjádřila důrazný odpor vůči předloženému zákazu náboženských šátků ve školách a uvedla, že pro ty, kteří ho odmítají, není v zemi místo.

Vedoucí švédských demokratů rozdává letáky „Naše země je plná“ na tureckých hranicích uprostřed přílivu...

"Nechoďte k nám. Švédsko je plné. Nemůžeme vám dát více peněz ani poskytnout bydlení. Omlouváme se za tuto zprávu. Lidé ze Švédska, švédští demokraté, " je napsáno v letácích.

Exmoslimka Mona Walter : Odvážne svedectvo z islamistického Švédska. Padne Vám sánka

Do Švédska utiekla zo strachu pred občianskou vojnou, ktorá vypukla v jej rodnom Somálsku. Mala devätnásť a hlavu plnú idealistických predstáv – snívala o bezpečnom živote v slobodnej, demokratickej spoločnosti, ktorá ctí slobodu i práva žien. Dnes jej ťahá na päťdesiat a ilúzie už dávno stratila. Oči jej otvoril radikálny islam. Konvertovala na kresťanstvo, kvôli obavám o život musela podstúpiť zmenu identity. Odvážna aktivistka MONA WALTER prináša necenzurované svedectvo o krajine, ktorá sa „podvolila“ bez boja.

Švédský premiér: “Brusel mě nezajímá. Nedám im ani cent navíc” neuvěřitelný útok na rozpočtové...

Švédsky předseda vlády Stefan Lofven zahájil bodavou výtku proti bruselským vůdcům poté, co požadovali 44% zvýšení ročních příspěvků do EU.

Arabština je první jazyk v šesti z devíti předškolních zařízení ve švédském Ronneby

Vzhledem k tomu, že nově příchozí migranti a jejich rodiny mají tendenci žít v několika oblastech obce, má šedesát až osmdesát devět procent předškoláků v šesti z devíti škol v centru Ronneby ve Švédsku jiný mateřský jazyk než švédštinu.

Švédsko: 20letá žena napadla a znásilnila na rohu ulice deset mužů

Hezký titulek že? Že by zrovna ve Švédsku došlo k obratu a ženy uchopily moc do svých rukou?

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů...

Lídr největší opoziční strany Moderaterna (Umírněná strana) Ulf Kristersson nedávno ve svém článku v deníku Aftonbladet napsal: "Löfvene, ztratil jste kontrolu nad Švédskem."

SAS přední letecká společnost Švédska, Norska a Dánska ve své nové reklamě: Neexistuje nic...

SAS, přední letecká společnost Švédska, Norska a Dánska, je terčem kritiky ohledně své nové reklamě, kterou lidé nazývají globalizační a multikulturní propagandou.

Oblíbené články

Hledání dalšího potenciálního hostitele živočichů s koronavirem

Když se COVID-19 plíží po celém světě, hodně se zaměřuje na zastavení šíření viru a léčbu nemocných. Ale virologové říkají, že je tu ještě něco, co si zaslouží naše zaměření - hledání budoucích zvířecích hostitelů. Odborníci říkají, že je možné, že by se virus mohl objevit u nového druhu a vybudovat pro budoucnost opětovné napadení lidí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com