Tagy Švédsko

štítek: Švédsko

Ondráček o vojne migrantských gangov vo Švédsku: Takto vraj prebieha kultúrne obohatenie

Nedávno švédska polícia informovala o zhoršujúcej sa bezpečnostnej situácii v krajine, a to predovšetkým kvôli nárastu utečencov. Poslanec Parlamentu Českej republiky Zdeněk Ondráček (KSČM) okomentoval problém, s ktorým sa Švédsko začalo potýkať až po veľkej migračnej vlne

Svobodnenoviny.eu: Švédská policie radí ženám, aby „zůstávaly střízlivé a chodily domů brzy“

Podle místních médií, švédská policie ve více městech doporučuje obyvatelům přizpůsobit své návyky a chování tak, aby se nestali terčem zločinců a sexuálních predátorů.

Muslimský řidič ve Švédsku: Modlíme se, ženám vstup zakázán!

To není žádný vtip, řidič autobusu ve Stockholmu odmítl vstup ženě do autobusu, protože se se svými kamarády muslimy právě modlil.

Důsledky multikulturalismu: Švédové prchají do Polska

Švédští občané ve velkém počtu emigrují do Polska, utíkají před agresí uprchlíků ze Středního východu a Afriky, píše Nasz Dziennik s odkazem na Republikový úřad pro cizince.

Švédsko: 20letá žena napadla a znásilnila na rohu ulice deset mužů

Hezký titulek že? Že by zrovna ve Švédsku došlo k obratu a ženy uchopily moc do svých rukou?

Nosím stále sportovní obuv, kdybych musela utíkat… Hrozivý pohled do švédského města, kde ženy...

Česká mutace think-tanku Gatestone Institute vydala varovný článek od komentátorky, politické analytičky a právničky Judith Bergmanové, která se pozastavila nad současnou situací ve Švédsku s ohledem na bezpečnost. Bergmanová upozornila na to, že se ve Švédsku nedostává dostatečné priority případům znásilnění a policie je podfinancovaná. Zaměřila se i na navrátivší se teroristy z někdejšího Islámského státu a připomněla taktéž slova švédského premiéra Stefana Löfvena, podle nějž jsou teroristé ISIS švédští občané a mají prý „plné právo“ se vrátit do Švédska.

Švédové ztratí Švédsko během 50 let a během 100 let jako národ zmizí!

Mona Walterová je somálská žena, která přišla do Švédska v 90. letech. V Somálsku nikdy silně nedodržovala náboženské zvyklosti, ale ve Švédsku byla nucena chodit do mešity a nosit hidžáb.

Kulaci dneška?! Švédsko kráčí ve šlépějích bolševizmu – děti nepřátel režimu jsou ve školách...

Švédská školačka se odmítla připojit k pátečním stávkám za klima.

Svobodnenoviny.eu: Švédsko vyhrožuje státům EU sankcemi, pokud nemají stejný postoj k migraci

Švédsko přijalo přistěhovalectví a prochází rychlou změnou v demografii svého obyvatelstva. Premiér Stefan Löfven nyní vyhrožuje, že budou uvaleny sankce na ostatní země, které nemají stejný postoj k migraci.

Helsingborg: Muslim zasadil židovce 9 bodných ran

Helsingborg: 60 letá židovská žena je v kritickém stavu poté, co byla napadena mužem s velkým nožem, který jí zasadil devět bodných ran.

Oblíbené články

Straší v paláci Linares?

V 80. letech začaly kolovat zvěsti o tom, že v paláci Linares na náměstí Cibeles ve španělském Madridu se zjevují duchové. Roku 1987 psycholožka Carmen Sánchez de Castro potvrdila, že když v budově dělala výzkum, zaslechla podivné zvuky a útočili na ni neznámé síly.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com