Tagy Studie

štítek: Studie

Chytřejší lidé mají kladnější vztah k alkoholu, potvrzuje nová studie

Nedávná studie potvrzuje, že chytřejší lidé jsou také největší pijani. Může to znít na první pohled divně, ale rozsáhlá analýza přišla s opravdu nečekanými závěry.

Nová studie ukazuje, že mazlení se psy funguje pro lidský mozek jako droga

Přirozený a příznivý dotek člověka se psem prokázal, že dokáže efektivně snižovat stres, krevní tlak a ve velkém uvolňuje právě serotonin, dopamin a ještě oxytocin (tzv. hormon lásky a důvěry).

Studie: Většina imigrantů v Itálii trpí mentální poruchou, která u nich vyvolává agresivní chování...

Nedávná italská studie asociace „Street psycholog“, tvrdí, že většina imigrantů, která se v současnosti nachází v Itálii, trpí mentální poruchou, která u nich vyvolává agresivní chování a psychotické stavy.

Pokud se nic nezmění, tak se nemuslimská populace Francie může stát za 40 let...

Ministerstvo spravedlnosti Francie není nezávislé na vládě. Žádný soudce se nebude snažit zjistit více o skandálu prezidenta Macrona. K žádnému důkladnému vyšetřování nedojde. Francouzské sdělovací prostředky jsou z velké části dotovány vládou a nejsou tak více nezávislé na vládě, než je ministerstvo spravedlnosti.

Profesor Keller přináší šokující fakta o nespravedlnosti současného ekonomického a společenského systému. Jde o...

Sociolog Jan Keller tentokrát představuje ve své komentované recenzi knihu ekonoma Thomase Pikettyho Kapitál ve 21. století, která vyšla také v češtině.

Studie zjistila proč ženy potřebují více spánku! Muži byli v šoku

Tvrdí, že ženy prostě používají svůj mozek více než muži.

Nový výzkum zjistil, po kterém z rodičů se dědí inteligence

Jak dopadla studie vědců z univerzity?

Tohle mění vše: Němečtí vědci prokázali život po životě

Německý tým psychologů a lékařů spojených pod Technickou Universitou v Berlíně oznámil, že dokázali klinickými testy existenci nějakého života po smrti. Toto úžasné oznámení je založeno na výsledcích studie, která využívá nový typ medicínsky kontrolované formy NDE (near-death experiences) zážitků blízké smrti, které umožnily pacientům být klinicky mrtví po dobu 20 minut před tím, než byli vráceni k životu.

Nová studie ukazuje, jak emoce ovlivňují části lidského těla

Možná znáte fráze jako zlomené srdce, motýlci v žaludku, nebo že je někomu špatně od žaludku.Nyní nová studie z Finska naznačuje, že spojení mezi emocemi a částmi těla může být součástí standardní výbavy všech...

Oblíbené články

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com