Tagy SSSR

štítek: SSSR

Britský profesor Gwythian Prins: „V průběhu jedné generace Evropská unie zopakuje osud SSSR a...

„Európska únia má podobné charakteristiky ako ZSSR, a zopakuje jeho osud v rámci jednej generácie. S takou predpoveďou vystúpil čestný profesor Londýnskej ekonomickej školy profesor Gwythian Prins,“ uvádza britský The Times.

Stávající světový řád je odsouzen ke zkáze

Jaltská dohoda není jen symbolem rozdělení světa na sféry vlivu, ale také symbolem schopnosti soupeřících států vyjednávat a dodržovat dosažené dohody.

FBI: SSSR vidělo za vraždou J.F. Kennedyho konspiraci víceprezidenta

Sovětské vedení věřilo, že atentát na amerického prezidenta Johna F. Kennedyho v roce 1963 byl spiknutím, a nevylučovalo, že se ho mohl účastnit viceprezident Lyndon Johnson.

USA se snaží vyzvat Rusko k zabránění „zbytečného konfliktu“ v Sýrii

USA vyzývají Rusko, aby soustředilo úsilí na boj s Islámským státem a zabránilo tak „zbytečnému konfliktu,“ oznámil RIA Novosti zástupce Pentagonu při komentáři prohlášení Ministerstva obrany RF o situaci v syrském al-Tanf.

Video: SSSR v minulosti odpálili jadernou bombu, nad důvodem budete kroutit hlavu!

Sovětský mírový jaderný program byl koncepčně velmi podobný tomu americkému. Byl však větší. Program trval až do roku 1989, kdy bylo schváleno moratorium na testování jaderných zbraní.
Ljaško

Ljaško vyzval k výrobě ukrajinských jaderných raket

Ukrajina má všechny možnosti k rozvoji jaderných zbraní, a proto musí začít pracovat v tomto směru, tvrdí ukrajinský politik. Ukrajinský politik a vůdce Radikální strany Oleg Ljaško nabádá Ukrajinu k výrobě jaderných raket Ukrajina by měla...

Pavel Veselý: Vláda lidu

Touha člověka po ovládnutí a vládě je také tady od nepaměti. Ať již vláda nad přírodou anebo vláda nad lidmi samotnými. Kolik takových vládců zažila jen nedávná historie. Touha člověka nebo skupiny vládnout nad...

Oblíbené články

V Juhoafrickej republike zverejnili zoznam bielych farmárov, ktorým má byť vyvlastnená...

Juhoafrická skupina pre menšinové práva AfriForum nedávno prišla so zoznamom bielych poľnohospodárov, ktorých pozemky má Juhoafrická republika (JAR) zaistiť bez náhrady. Vláda však odmietla zverejniť podrobnosti o zozname.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com