Tagy Srbsko

štítek: Srbsko

Srbsko a Itálie: Evropská unie zažívá selhání za selháním

Někdy se zdá, že částka s dlouhým řetězcem nul může vyřešit všechny problémy. Je škoda, že si evropští politici myslí to samé. Mýlili se a nyní platí. Podívejme se na dobrý příklad.

Dva tunely nelegálních migrantů objevené na maďarsko-srbských hranicích

Maďarská pohraniční stráž objevila a uzavřela dva tunely, které nelegální migranti používají k přechodu do Maďarska ze Srbska.

USA hrozí sankcemi Srbsku za nákup raketového systému S-400

Spojené státy vyhrožovaly Srbsku sankcemi, které by zabránily plánům na nákup nejmodernějšího raketového systému S-400 v Rusku - jednoho z nejpokročilejších dostupných systémů protivzdušné obrany.

Srbská policie zasahovala při pochodu homosexuálů, na kterém se zúčastnila i premiérka

Policie v Srbsku se setkala s krajně pravicovými podporovateli, kteří se pokusili zabránit prohlídce homosexuální hrdosti, které se zúčastnil otevřeně i homosexuální předseda vlády.

Srbsko dostane od Bieloruska ďalšie štyri stíhačky MiG-29, v ozbrojených silách ich bude celkovo...

Počas svojej oficiálnej návštevy Republiky Bielorusko minister obrany Srbska, Alexandar Vulin, sa zúčastnil na slávnostnom odovzdaní štyroch stíhačiek MiG-29 srbskej strane. Stroje jej odovzdalo ministerstvo obrany Bieloruska. Srbský minister tiež navštívil 558. Letecko-opravárenský závod, na ktorom od 22. februára bieloruskí odborníci opravujú tieto stíhačky MiG-29, ktoré neskôr odovzdajú Srbsku

Foxtrot Alpha: Důsledky zasažení ruskými „torpédy apokalypsy”

Spojené státy a její spojenci budou mít problémy, aby čelily ruským torpédům „Poseidon“, neboli „supertorpéd", která mají zničit pobřežní města a šířit smrtící radioaktivní spad.

Změna hranic mezi Srbskem a Kosovem může vyvolat novou válku

Mezi Bělehradem a Prištinou probíhají jednání o změně hranic, o výměně území, což může ale také spustit velké problémy na Balkáně.

Rusové odpovídají Američanům: Krym? A kdy oznámíte, že Kosovo je Srbsko?

Americký ministr zahraničí Mike Pompeo vydal prohlášení, že USA „odmítají pokus o anexi Krymu Ruskem a slibují, že se tento postoj nezmění až do chvíle navrácení územní celistvosti Ukrajiny“. Vyzval rovněž Rusko k „ukončení okupace Krymu“. Na jeho prohlášení reagovalo ruské velvyslanectví ve Washingtonu.

Srbsko žádá omluvu velvyslance USA, že ochuzený uran je „neškodný“!

Srbský ministr obrany Alexander Vulin žádal od amerického velvyslance Kyle Scotta omluvu za výroky, že munice s ochuzeným uranem, kterou použily letouny NATO v roce 1999, není spojena s růstem rakoviny v Srbsku.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com