Tagy Srbsko

štítek: Srbsko

Srbská policie zasahovala při pochodu homosexuálů, na kterém se zúčastnila i premiérka

Policie v Srbsku se setkala s krajně pravicovými podporovateli, kteří se pokusili zabránit prohlídce homosexuální hrdosti, které se zúčastnil otevřeně i homosexuální předseda vlády.

Srbsko dostane od Bieloruska ďalšie štyri stíhačky MiG-29, v ozbrojených silách ich bude celkovo...

Počas svojej oficiálnej návštevy Republiky Bielorusko minister obrany Srbska, Alexandar Vulin, sa zúčastnil na slávnostnom odovzdaní štyroch stíhačiek MiG-29 srbskej strane. Stroje jej odovzdalo ministerstvo obrany Bieloruska. Srbský minister tiež navštívil 558. Letecko-opravárenský závod, na ktorom od 22. februára bieloruskí odborníci opravujú tieto stíhačky MiG-29, ktoré neskôr odovzdajú Srbsku

Foxtrot Alpha: Důsledky zasažení ruskými „torpédy apokalypsy”

Spojené státy a její spojenci budou mít problémy, aby čelily ruským torpédům „Poseidon“, neboli „supertorpéd", která mají zničit pobřežní města a šířit smrtící radioaktivní spad.

Změna hranic mezi Srbskem a Kosovem může vyvolat novou válku

Mezi Bělehradem a Prištinou probíhají jednání o změně hranic, o výměně území, což může ale také spustit velké problémy na Balkáně.

Rusové odpovídají Američanům: Krym? A kdy oznámíte, že Kosovo je Srbsko?

Americký ministr zahraničí Mike Pompeo vydal prohlášení, že USA „odmítají pokus o anexi Krymu Ruskem a slibují, že se tento postoj nezmění až do chvíle navrácení územní celistvosti Ukrajiny“. Vyzval rovněž Rusko k „ukončení okupace Krymu“. Na jeho prohlášení reagovalo ruské velvyslanectví ve Washingtonu.

Srbsko žádá omluvu velvyslance USA, že ochuzený uran je „neškodný“!

Srbský ministr obrany Alexander Vulin žádal od amerického velvyslance Kyle Scotta omluvu za výroky, že munice s ochuzeným uranem, kterou použily letouny NATO v roce 1999, není spojena s růstem rakoviny v Srbsku.
Zdrogovaní vojáci

Rusko a Srbsko se údajně chystají obsadit Kosovo

Americký Stratfor bije na poplach.

Maďarský server: V Srbsku stříleli po migrantech, jeden byl zraněn

Migranti viděli utíkat z místa činu tři muže.

Srbský ministr navrhuje použití drastičtějších metod proti migrantům

V Srbsku se nachází přibližně 5 tisíc migrantů.

Oblíbené články

Zeman

Děsivé: Europoslanec Polčák ze STAN přál smrt prezidentu Zemanovi

Výrazný představitel strany STAN a europoslanec Stanislav Polčák způsobil pobouření na sociálních sítích, když naznačil, že by prezident Miloš Zeman mohl umřít před tím, než nejvyšší státní zástupce rozhodne o případném obnovení stíhání Andreje Babiše a nemohl by tak premiéra omilostnit.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com