Tagy Spojené státy

štítek: Spojené státy

Pokrytectví o uprchlících

Níže jsou uvedena dvě schémata z poslední výroční zprávy OSN o situaci uprchlíků ve světě, nazvané „Globální trendy UNHCR 2018“. Přestože tyto obrázky nezahrnují emocionální ránu ohledně mrtvoly utonulého dítěte - která byla nedávno vyplavena na pobřeží, když se jeho rodina pokoušela utéci ze země, kterou se USA a jejich spojenci „snažili osvobodit“ tím, že ji vybombardovali - každý z těchto dvou obrázků obsahuje mnohem větší a důležitější poselství, než jakákoli taková srdcervoucí fotografie nebo příběh.

Maďarský ministr zahraničí: USA by chtěly vidět víc imigrantů v Evropě. A vykázal americkou...

Americká velvyslankyně Colleen Bellová se během svého vystoupení na Korvínově univerzitě v Budapešti pustila do maďarské vlády a dostala odpověď.

USA – Rusko – Jižní Amerika – Black out – odstavování americké státní elity...

Když se řekne válka, většina lidí si představí tu nejhrubší formu války. Ale válka to nejsou jen tanky, bomby, rakety a vojáci.

Íránský ministr zahraničních věcí odhalil další let amerického špionážního dronu (FOTO)

Íránský ministr zahraničí Mohammad Džavád Zaríf zveřejnil na Twitteru mapu, která, jak napsal, ukazuje další americký špionážní prostředek, který 26. května porušil íránský vzdušný prostor. Naznačil také, že Írán má informace o tom, že USA připravují obvinění na Írán kvůli útokům na ropné tankery.

V NATO mohou být pouze dva názory, ten americký a ten nesprávný

Přes víkend jsem si četl rozhovory Olivera Stonea s prezidentem Vladimírem Putinem, píše na facebooku Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec.

Záběry dokazující sestřelení amerického dronu systémem protivzdušné obrany Íránu + VIDEO

Íránská státní televize ve čtvrtek 20. června zveřejnila záběry dronu RQ-4 Global Hawk, který byl sestřelen systémem protivzdušné obrany. Záznam také ukazuje mapu místa, kde bylo podle televize letadlo sestřeleno.

Washington sa chystá trestať za kúpu protilietadlových systémov S-400 sankciami aj Indiu

Portál iarex informuje, že Američania sa rozhodli potrestať sankciami aj Indiu, pretože India chce kúpiť ruské systémy S-400. To Američania nemôžu pripustiť, pretože ruské S-400 ukončia možnosti Američanov kontrolovať v prípade potreby indický vzdušný priestor, Rusi získajú od Indov vyšší finančný obnos a ak Indovia kúpia S-400, tak predsa nekúpia predražený a horší americký systém Patriot

V USA se zhrozili postoje Středoevropanů k Rusku!

Odborníci z Atlantické rady analyzovali postoje zemí střední Evropy vůči Rusku a Spojeným státům a označili je za „alarmující trend“.

Stephen Lendman: Pompeo falešně obviňuje Irán

Jak se očekávalo, obvinil zahraniční ministr Pompeo z incidentu v Omanském průlivu Irán. A to aniž by pro své obvinění uvedl jediný důkaz.

Putin říká, že vztahy mezi USA a Ruskem jsou „horší a horší“

Prezident Vladimir Putin uvedl, že vztahy mezi Moskvou a Washingtonem se zhoršují a zhoršují, přičemž v rozhovoru zveřejněném ve čtvrtek uvedl, že současná vláda USA uložila Rusku desítky sankcí.

Oblíbené články

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com