Tagy Spojené státy

štítek: Spojené státy

Válka v Sýrii: Ruské fregaty se připravují na zachycení stávky amerického námořnictva poblíž Sýrie

Z tohoto důvodu mají ruské válečné lodě v úmyslu provádět sérii střelných a speciálních operací po celé východní části Středozemního moře a na vojenských základnách v Sýrii.

USA prohledávají ruské S-400 na Krymu a Sýrii a snaží se prolomit ruský vzdušný...

Jde o práci ve dvojicích. Současně robot často operuje na samých hranicích vzdušného prostoru, což nutí ruskou S-400 pracovat v aktivním režimu, zatímco vojenské průzkumné letadlo skenuje elektronické signály a zpracovává je.

USA zjevně nechtějí jaderné jednání, odkazuje Severní Korea

Bezohledné poznámky amerického ministra zahraničí Mikea Pompea jasně ukazují, že Washington nemá v úmyslu obnovit jaderné jednání s Korejskou lidově demokratickou republikou (KLDR), tvrdí Pchjongjang. Zároveň varuje, že nyní je nucen splatit „trápení, které uvalily Spojené státy na naše lidí“.

USA testovaly radar podezřele podobný ruskému radaru S-400. Výsledky Vás překvapý

Mezník přichází méně než pět měsíců poté, co americká armáda vybrala Raytheona, aby postavil LTAMDS, radar nové generace, který porazí pokročilé hrozby, jako jsou hypersonické zbraně.

Americký vojenský magazín: Ruský Su-35 je hrozbou pro americké stíhací letouny

Text článku, publikovaného 14. března, uvádí, že Su-35 lze postavit proti americkým stíhačům letectva F-15, F-18 a dokonce F-35.

Americké stíhačky doprovázely ruské Tu-142

Americké stíhačky F-22 a CF-18 doprovodily dvě ruská námořní hlídková a protiponorková letadla Tu-142 v oblasti Aljašky.

Americké atomové bomby se údajně dostaly do Polska!

Napětí mezi Tureckem a Sýrií se stále vymkla kontrole. Střety mezi tureckými a syrskými silami uprostřed útoku syrské vlády rychle hrozí, že se mohou eskalovat do plnohodnotného konfliktu mezi oběma sousedy a také rozbít alianci vytvořenou mezi Tureckem a Ruskem.

Rusko nezostreľuje, jen spalují elektroniku amerických stíhaček

Ruský systém elektronického boje "Krasucha" spálil dvě z nejdražších amerických stíhaček.

Ruská ponorka se vynořila v blízkosti Sochy svobody

Skutečnost, že ruská ponorka se objevila u sochy svobody, byla taková náhlá a šokující, že prezidentský aparát nebyl schopen vznést přiměřené nároky vůči ruské vládě.

V USA potvrdili možnost zaútočit na Rusko z Evropy!

Systémy protiraketové obrany nasazené v Rumunsku a Polsku umožňují snadnou konverzi na útočné systémy, píše americký výzkumný institut amerického námořnictva.

Oblíbené články

Hledání dalšího potenciálního hostitele živočichů s koronavirem

Když se COVID-19 plíží po celém světě, hodně se zaměřuje na zastavení šíření viru a léčbu nemocných. Ale virologové říkají, že je tu ještě něco, co si zaslouží naše zaměření - hledání budoucích zvířecích hostitelů. Odborníci říkají, že je možné, že by se virus mohl objevit u nového druhu a vybudovat pro budoucnost opětovné napadení lidí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com