Tagy Spojené státy

štítek: Spojené státy

USA jsou hluboce znepokojeny narůstající netolerancí Ruska vůči svobodě slova

Spojené státy jsou "hluboce znepokojeny" narůstající netolerancí Ruska vůči svobodě slova a projevu. V den šestého výročí vraždy ruského opozičního politika Borise Nemcova se tak v sobotu vyjádřil americký ministr zahraničí Antony Blinken, jehož citovala agentura AFP.

Po Trumpovom míří peklo? Biden se ještě neohřál v prezidentském křesle a už útočí...

Sýrska vláda v piatok ostro odsúdila americké letecké útoky na milície podporované Iránom, ktoré operujú na východe Sýrie. Informovala o tom agentúra AFP. Sýria „rázne odsudzuje túto zbabelú americkú agresiu“, ku ktorej došlo v provincii Dajr az-Zaur, uviedlo ministerstvo zahraničných vecí v Damasku, ktoré citovala štátna tlačová agentúra SANA

Generál Dempsey: u Ruska se objevil hrozný potenciál ve vesmíru

Rusko se snaží vytvořit podmínky, v nichž nebude moci NATO plnit své úkoly, prohlásil předseda Sjednoceného výboru náčelníků štábů USA generál Martin Dempsey na setkání se zástupci Obranných sil Irska v Dublinu. Bylo to oznámeno na oficiálních webových stránkách Ministerstva obrany USA.

V Pentagonu informovali o možnosti jaderné války s Ruskem

Velitel Strategického velitelství USA, admirál Charles Richard promluvil o možnosti jaderné války s Ruskem nebo Čínou. Napsal o ní ve článku pro únorové číslo oficiálního časopisu Námořní akademie Spojených států.

Rusko varuje USA před vysíláním válečných lodí do Černého moře

Americké námořnictvo zvýšilo svoji vojenskou přítomnost v Černém moři a vyslalo tam flotilu dvou torpédoborců a tankerů, píše The Times.

Americký zánik je blízko. Amerika již neexistuje

Po celá léta katalogizuji úpadek Ameriky do kolapsu, a to nejen ekonomický kolaps z ekonomické koncentrace a offshoring pracovních míst a investic, ale také kolaps systému víry, který vytvořil určitou jednotu mezi různorodou populací.

Krize dětských migrantů. Biden: Je třeba je přijmout

Prezident Biden se připravuje na vlastní krizi na hranici s USA, kde je 5 000 dětí migrantů a počítá se: Počet nezletilých bez doprovodu, kteří se pokoušejí přejít, stoupá, zatímco požadavky na distancování koronavirů se snížily o polovinu oproti použitelným postelím ve vládních útulcích.

Čína povoluje pobřežní hlídce střílet na zahraniční plavidla, protože USA zasílají stávkovou skupinu dopravců...

V neděli vstoupila stávková skupina amerických dopravců pod vedením USS Theodora Roosevelta do „Jihočínského moře“ za „rutinních operací“. Japonsko dříve vydalo výtku čínských tvrzení ve strategickém vodním útvaru. Pentagon to oplácel slibem, že bude chránit Senkakus - východočínské mořské ostrovy ovládané Tokiem, ale také nárokované Pekingem.

Neuvěřitelné: Americká národní garda „vykázána“ do garáže, když byla donucena opustit Kapitol

Tisíce národních gardistů byli podle zpráv „vykázáni“ do stísněné garáže poté, co byli ve čtvrtek náhle nuceni opustit části areálu amerického Kapitolu.

VIDEO: V americkém Kongresu zazněla poprvé v historii děsivá modlitba k pohanskému božstvu Brahma...

Vatikán mlčí a věřící po celém světě mluví o blasfemii, jiní označili modlitbu za provolání k Luciferovi, protože kongresman v modlitbě mluvil o trůnu, světlu a lampě! Bůh ale nenaplňuje lampy, trůn náleží jen králům na Zemi a jediný, kdo svítí na cestu, je Lucifer! Deep State právě inauguroval na trůn moci v kongresu Světlonoše?

Oblíbené články

Luxusní alkohol je investicí do čirého štěstí

Jak si vychutnáváte chvilky pohody nebo úspěchu? Někdo je jednoduše rád, že je rád, ale někteří si na úspěch rádi připijí. Odjakživa se považovalo za samozřejmost mít doma lahev kvalitního alkoholu, na kterou můžete pozvat rodinu nebo přátele. Je důležité si umět život vychutnávat a když jazyk pohladí doušek luxusního alkoholu, hned se člověk cítí šťastnější. Nejen humor, ale i alkohol je kořením života a mnohým pomůže odstranit zábrany, aby si alespoň na chvíli mohli vyčistit hlavu a cítili se opravdu dobře.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com