Tagy Spojené státy

štítek: Spojené státy

Výdaje USA a NATO už dvacetinásobně převyšují ruské!

Ruský velvyslanec ve Velké Británii Alexandr Jakovenko vyzval při porovnání nákladů na obranu USA, NATO a Ruska, čtenáře na Twitteru, aby přemýšleli o těchto číslech.

Šojgu: USA musí vysvětlit vojenskou přítomnost v blízkosti hranic Ruska

Ruský ministr obrany říká, že USA obviňují Rusko z "agresivity", zatímco jejich vlastní armáda postupuje stále blíž k ruským hranicím, a vyzývá Washington, aby vysvětlil, proč jeho vojenské základny se přibližují k Rusku.

Zastřelila syna kvůli tomu, že ji chtěl umístit do domu pro seniory

Dvaadevadesátiletá žena ve Spojených státech zastřelila svého o dvacet let mladšího syna kvůli tomu, že ji chtěl umístit domu pro seniory.

Americká špionážní letadla se rozpadají, senátoři se ptají proč?

Americká stárnoucí průzkumná letadla C-135 se stále více rozpadají a zákonodárci chtějí po americkém letectvu vědět proč.

Americká armáda provedla úspěšné testy řízené jaderné bomby

Americká armáda provedla řadu testů, kdy bombardér Northrop Spirit B-2 byl vyzbrojen řízenými jadernými bombami B61-12.

Láska mezi Evropou a USA? Z Bruselu přišlo šokující prohlášení

Donald haněl Donalda. Polský předseda Evropské rady Donald Tusk se obul do amerického prezidenta Donalda Trumpa na začátku summitu EU v Bulharsku. „Když máte takové přátele, kdo potřebuje nepřátele?“ tlumočí jeho slova britský deník Guardian.

USA varovaly Turecko před sankcemi v případě nákupu S-400!

Turecký nákup ruských systémů S-400 bude vážným úderem do vztahů mezi Washingtonem a Ankarou, řekl americký náměstek ministra zahraničí pro evropské a euroasijské záležitosti Wess Mitchell.

Americká spisovatelka: USA musí zaplatit za „osvobození” Rakky!

Když byla bombardována sryská Rakka americká koalice nepočítala s četnými obětmi mezi civilním obyvatelstvem a zničením města, píše v článku pro The Guardian spisovatelka Molly Crabappleová.

Lee Camp: Američané shodí na lidi jednu bombu každých 12 minut

Žijeme v době neutuchající války a zvláštní je, že to na své vlastní kůži nepociťujeme. A zatím co si třeba pochutnáváme na smrzlině, na někoho – a to naším jménem – právě padá bomba. Máte za to, že žijete v normálním světě?

USA mají největší dluh v dějinách, dolar prý ztratí status světové měny

Emise dolaru pokrývá neustále rostoucí americký dluh. Dolar proto ztrácí u investorů svou atraktivitu, prohlásil proslulý americký investor Jim Rogers na Petrohradském mezinárodním ekonomickém fóru.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com