Tagy Spojené státy

štítek: Spojené státy

„Američania vyhlásili, že sú najchytrejší“: Kedmi odhalil podrobnosti o najväčšom zlyhaní amerických spravodajských služieb

Izraelský politológ Jakov Kedmi povedal, že najväčšiemu teroristickému činu vo svetovej histórii, ku ktorému došlo 11. septembra 2001 v Spojených štátoch, sa dalo zabrániť, ale zlá koordinácia amerických spravodajských služieb neumožňovala prijať všetky potrebné preventívne opatrenia.

Nemecko minulo takmer miliardu eur na vojakov USA

Nemecká vláda za obdobie posledných desiatich rokov vynaložila v súvislosti s umiestnením amerických vojakov v Nemecku takmer miliardu eur, informovala agentúra DPA s odvolaním sa na nemecké ministerstvo financií.

Turecko testuje S-400 proti americkým bojovníkům

Turecká armáda testovala systémy S-400 proti americkým stíhačům F-16 a F-4 na základně apostátu.
Su-27

Ruské stíhačky zachytily americké letadlo nad Černým mořem. Co tam dělaly?

Stíhací letouny Černomořského loďstva vzlétly do vzduchu, aby zachytily americký průzkumný letoun. Informovala o tom tisková služba Jižního vojenského okruhu.

Velmi surové video: Černoši zbijí bělocha, který bezvládně leží na silnici. Pak přiskočí další,...

Jen za posledních šedesát minut se po celém světě nahrálo několik stovek videí, fotografií a příspěvků, které se týkají globálně rozšířené iniciativy Black Lives Matter. Ta má za cíl upozornit na údajnou rasovou segregaci a nesprávné zacházení s menšinami ve Spojených státech. Jenomže podle řady tweetů nejsou ani zástupci tmavé pleti žádní svatoušci.

Merkelová vyzvala EU, aby přemýšlela o světě bez vedení USA

Evropské země by měly vážně přemýšlet o nové realitě, kde se Spojené státy nemusí snažit být světovým lídrem.

Něco se chystá? Americká válečná loď dorazila do Batumi

Americká raketová loď Porter vstoupila do přístavu Batumi.

Muž tmavé pleti vrazil 92 roční stařence v Bronxu + VIDEO

Kariérní zločinec s více než 100 zatčeními byl zatčen za kruté vhození 92leté ženy při manhattanskéhm požárním hydrantu.

Bieli sa klaňajú čiernym a skladajú čiernu prísahu (USA)

Běloši v Americe se už asi úplně zbláznili. V reakci na smrt Georga Floyda se skupina bělochů ve veřejné přísaze vzdává tzv. bílých privilegií (white priviledges), odmítají tzv. rasismus (ještě nic neudělali, ale preventivně už jsou vinni), antičiernizmus (jak přeložit antiblackness?) a násilí. Organizované pomocí Black lives matter.

Putin: Protesty proti rasismu v USA jsou příznakem krize

Protesty proti rasismu, které v současnosti probíhají ve Spojených státech, jsou podle ruského prezidenta Vladimira Putina příznakem hluboké krize. Uvedl to rozhovoru pro televizi Rossija 1.

Oblíbené články

Lovec UFO tvrdí, že fotografie NASA na Marzu ukazují zbytky „starodávného...

Expert na mimozemské lovy věří, že spatřil starodávný proudový motor ležící na povrchu Marsu. Říká, že je to důkaz, že Marťané existovali a měli technologii mnohem lepší než naše vlastní.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com