Tagy Spojené státy

štítek: Spojené státy

Maříková srovnala ruskou a americkou vojenskou přítomnost ve světě. Výsledky vás překvapí

Poslankyně za SPD Karla Maříková na své stránce na Facebooku zveřejnila dvě mapy, které znázorňují vojenskou přítomnost Ruska a Spojených států ve světě. Z ní jasně vyplývá, že Rusko se Spojeným státům v počtu zahraničích vojenských misí nevyrovná.

Byla uvedena podmínka „viditelnosti“ F-35

Radar systému protivzdušné obrany (PVO) nepřítele vidí americkou stíhačku páté generace F-35 Lightning II na vzdálenost 7 mil (asi 11,3 km), tvrdí Popular Mechanics.

P.C.Roberts: Na obranu rabování

Samotná základna majetku a majetnictví v USA je podle NPR odvozena od nadvlády bělochů a útlaku lidí černých, stejně tak jako od historie otroctví a dominance prvních bělošských osadníků.

P.C.Roberts: Nevycházejte z domu, nejste-li těžce ozbrojeni + VIDEO

Toto vás čeká, budete-li volit demokraty. Lidé jsou biti, okrádáni a posílání do nemocnic – a policisté nikde v dohledu. K dokreslení situace přikládám text Chrise Menahana z webu Regenade Tribune i doprovodná videa poznámky svědků události, která se před pár dny odehrála v centru města Portland.

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen.

V Rusku promluvili o způsobu totálního zničení USA

Rusko v odpovědi na výstup USA z Dohodě o likvidaci raket krátkého a středního doletu (INF Treaty) může vytvořit netradiční nosiče jaderných zbraní a vytvořit supervýkonné bojové hlavice. Tento názor vyjádřil korespondent Ruské akademie raketových věd a dělostřelectva Konstantin Sivkov v článku pro Vojensko-průmyslového kurýra.

J.B.Pollak: Výzva policie v Minneapolis: Kriminálníkům se raději poddejte

Vedení policie amerického města Minneapolis se k obyvatelům obrátilo s touto výzvou: „Buďte připraveni vzdát se svých mobilních telefonů a peněženek, jestliže je na vás budou lupiči vyžadovat. Nehádejte se s nimi a v klidu se jejich požadavkům poddejte“.

Ďalší incident nad Čiernym morom. Americké prieskumné lietadlo bolo zachytené ruskou stíhačkou Su-27. video

Ruský televízny kanál Zvezda zverejnil exkluzívne video incidentu s americkým lietadlom Р-8А Poseidon neďaleko ruských hraníc.

Panika v USA: “Zelení mužíčci” obsazují americké města

Americké médiá sú zhrozené tým, čo sa deje v niektorých mestách Spojených štátov. Neznepokojujú ich masové protesty, zabití policajti, spálené obchody a čerpacie stanice ani hromadné nepokoje s použitím násilia. Nie, znepokojujú ich a desia až do nervózneho tiku tzv. zelení mužíčkovia- po zuby ozbrojené neoznačené bezpečnostné sily, píše Ivan Danilov

Mike Whitney: Země vzdoruje trojnásobnému útoku

Nepřítel směřuje svůj útok na americký lid, na zemi a na demokracii a jeho konečným cílem je odstranit existující administrativu a nastolit svou vlastní loutkovou vládu. To je meta, kterou sleduje od samého počátku, třebaže pokud jde o pravou povahu toho, co se vlastně děje, mohly překotně vířicí událostí mnohé z nás zmást. To, na co dnes hledíme, je totiž kampaň nejšpinavějších triků (Russiagate), rozšířená do dravého nájezdu na prezidentský úřad.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com