Tagy Spojené státy

štítek: Spojené státy

Americké drony mapovaly území budoucího bojiště u ruských hranic

Americké strategické bezpilotní letadlo Drone Global Hawk a hlídkové protiponorkové letadlo v neděli strávily mnoho hodin hlídkováním poblíž námořních hranic Ruska na Černém moři.
Trump

NYT: Trumpova Amerika ohrožuje budoucnost a stabilitu ve světě!

Donald Trump přemění Spojené státy na sobeckou zemi bez blízkých přátel, kteří nedodržují žádné hodnoty. Podle The New York Times zahraniční a domácí politika amerického prezidenta ohrožuje budoucnost a stabilitu ve světě.

Times: USA plánují snížit speciální síly v Africe kvůli Číně a Rusku!

V příštích třech letech může Pentagon snížit počet bojových jednotek speciálních sil, kteří se účastní „tajných" afrických operací, na polovinu.

V posledních letech vidíme, že každá země, která přestala platit dolarem ropu, byla napadena...

V posledních letech vidíme, že každá země, která přestala platit dolarem ropu, byla napadena americkou armádou, vždy jde o pokus o státní převrat v zemi, která má odvahu odtrhnout se od dolarového monopolu.

P.C.Roberts: Washington izoluje neexistence diplomacie

Současně s pádem Sovětského svazu padla i poslední překážka pro americké dychtění být jedinou supervelmocí světa. Neokonzervativci, kteří se právě v době pádu SSSR dostali ve Washingtonu k moci, využili danou jim příležitost a nahradili diplomacii hrozbami a nátlakem. Neslavný příklad této změny pochází z času režimu Bushe ml., kdy náměstek ministra zahraničí Armitage vzkázal Pakistánu: „Dělejte, co se vám říká, nebo vás zbomabardujeme zpět do doby kamenné“. A Pakistán tehdy skutečně udělal, co mu bylo nařízeno.

Írán s Ruskem takhle vypekli Američany a přidávají se i další státy… Radši se...

Írán s Ruskem by mohly začít k obcházení Západních sankcí využívat kryptoměny, ohlásil 17. května ruský zpravodajský portál RBC.

Plán USA: Chystáme se zničit sedm zemí v pěti letech…

To je věta z memoranda amerického ministerstva obrany, kterou ve svém interview s webem Democracy Now citoval v březnu 2007 penzionovaný generál a nejvyšší velitel sil NATO z války v Jugoslávii Wesley Clark.

Sandersová: Moje důvěryhodnost je vyšší, než vás novinářů

Tisková tajemnice Bílého domu Sarah Huckabee Sandersová opakovaně obhajovala svou důvěryhodnost na briefingu s novináři, a to dokonce i ve chvíli, kdy byla tlačena do kouta zdánlivě nepravdivým tvrzením, které vydala před měsíci.
Trump

Business Insider: Trumpova obchodní válka zničí statisíce míst v Americe!

Obchodní válka, kterou vyvolal Trump na podporu amerického trhu práce, ve skutečnosti velmi tvrdě a negativně zasáhne americké zaměstnance, napsal Business Insider.

Hra na nervy USA: Geniálními kroky Putin ničí naděje Washingtonu. Američané lezou z kůže

Již více než dva roky se Rusko aktivně podílí na řešení situace v Sýrii. To v žádném případě neodpovídá plánům USA a jejich partnerů, kteří se snaží o destabilizaci v SAR. Velmistrovské tahy Vladimíra Putina však ničí všechna očekávání Západu. Nenechávají tento "krvavý stroj" na pokoji. ... Moskva nemá v úmyslu vystoupit ze hry a v této hře dostali Američané opět šach. V posledních měsících mohlo mezinárodní společenství pozorovat v Sýrii všechny možné druhy provokací.

Oblíbené články

Temná předpověď ekonoma Pikory: Bude zle

Mnoho lidí si pochvaluje, jak skvěle šlape česká ekonomika. Nezaměstnanost je tak nízká, že máme mnohem víc volných pracovních míst než volných pracovníků. Na první pohled to zní opravdu pěkně, ale podle ekonoma Vladimíra Pikory to také znamená, že teď už může být v podstatě jen hůř. Otázkou jen je, jak hrozné to bude.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com