Tagy Spojené státy

štítek: Spojené státy

P.C.Roberts: Podvodné vyšetřování volebního podvodu

Volební systémy Dominion a Smartmatic se na Ministerstvu vnitřního vyšetřování namísto vyšetřování voleb pustily do vyšetřování sama sebe.

Americký vojenský atašé v Poľsku: „Rusi nemajú právo považovať sa za rovnocenných s Američanmi“

Ak vezmeme do úvahy, že Poľsko nie je najprívetivejším štátom k Rusku na svete, bolo logické predpokladať, že si USA v tejto krajine ponechajú oficiálneho zástupcu, ktorý nebude o nič menej horlivý voči Moskve. Všetko sa ale nakoniec ukázalo inak …

P.C.Roberts: Tohle není čas pro bezstarostnost – Demokraté zamýšlejí puč

Jestliže prezident Trump nedosáhne znovuzvolení přesvědčivou většinou hlasů, tzn. tak, že o něm nebude sporu, Demokraté a presstitutky jeho vítězství nepřijmou.

P.C.Roberts: Americký styl – profit je víc než zdraví

Lék remdesivir získal úřední oprávnění od amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), ale Světová zdravotnická organizace (WHO), jej označila za neúčinný.

Nový americký superkanón bude prý schopen „ostřelovat Moskvu“!

Strategické dělo dlouhého doletu (SLRC), které se americká armáda chystá přijmout, bude schopno „ostřelovat Moskvu“, píše Popular Mechanics.

Světová válka 3: Rusko v „hluboké krizi“, protože ODMÍTÁNÍ USA ohledně prodloužení jaderné smlouvy...

Ruský zdroj na velvyslanectví v Moskvě ve Washingtonu uvedl, že země je znepokojena nedostatkem důvěry mezi oběma zeměmi a kvůli tomu neobnoví Smlouvu o omezení nových strategických zbraní. Nová dohoda START a USA a Ruska byla podepsána v roce 2010 a její platnost vyprší v únoru příštího roku, přičemž smlouva omezuje množství jaderných zbraní, které si obě země mohou hromadit. Přichází to, když se vztahy mezi oběma zeměmi ochladily, jak se blíží americké volby.

Moskva se nebojí hrozeb Washingtonu a dodá systémy S-400 Íránu

Na otázku, zda má Moskva obavy ze sankcí USA, pokud se Rusko rozhodne prodat protiletadlové raketové systémy S-400 Íránu, řekl ruský diplomat místním sdělovacím prostředkům, že Moskva se Washingtonu nebojí a že pokud by je chtěl Írán koupit, systémy budou doručeny, informuje BulgarianMilitary.com s odvoláním na EurAsia.

Americké bombardéry útočily na ruský Kaliningrad

Dva bombardéry amerického letectva B-52 provedly simulovaný útok na Kaliningrad, který představuje vážnou hrozbu pro síly NATO v Evropě, píše Forbes.

Stovky amerických bombardérů proti ruské protivzdušné obraně – říkají odborníci + VIDEO

V nepřítomnosti dochází ke sporu mezi americkými a ruskými vojenskými experty. Předmětem sporu je možnost, že Spojené státy použijí sto nebo dvě stě bombardérů k prolomení systému protivzdušné obrany Kaliningradu, který je jedním z pilířů ruské obrany.

Maříková srovnala ruskou a americkou vojenskou přítomnost ve světě. Výsledky vás překvapí

Poslankyně za SPD Karla Maříková na své stránce na Facebooku zveřejnila dvě mapy, které znázorňují vojenskou přítomnost Ruska a Spojených států ve světě. Z ní jasně vyplývá, že Rusko se Spojeným státům v počtu zahraničích vojenských misí nevyrovná.

Oblíbené články

V Belgii začíná soudní proces s policistou po smrti Kurdského batolete

Mawda Shawri měla jen dva roky, když zemřela v květnu 2018. Kurdské batole bylo v dodávce, která přepravovala své rodiče a další migranty na belgické pobřeží, v naději, že se dostanou do Velké Británie. Policista byl v lednu tohoto roku obviněn z neúmyslného zabití - dnes začíná soudní proces.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com