Tagy Spojené státy

štítek: Spojené státy

Známý americký admirál prozradil, jak se zachová NATO v případě konfliktu mezi Ruskem a...

V případě, že by došlo mezi Ruskem a Ukrajinou k válce, budou Washington a NATO „kategoricky proti, ale nepodniknou žádné kroky“. V článku pro Bloomberg to uvedl admirál amerického námořnictva ve výslužbě a bývalý vrchní velitel Severoatlantické aliance James Stavridis.

“Putin chce odříznout Ukrajinu od Černého moře”. Americký generál opět předpovídá

Ukrajinská agresia v Donbase sa môže skončiť tým, že krajina stratí more.

Ruská média: USA odstartují třetí světovou válku, aby zachránily „americkou říši“

Problematika financování volebních kampaní amerických prezidentských kandidátů začíná ve Spojených státech přitahovat pozornost. Účast tak zvané židovské lobby v tomto procesu se stala v poslední době také aktuální. Jak důležitá je tato lobby pro Spojené státy? Kdo kontroluje tok peněz v Americe? V jakém rozsahu spolu podnikání a moc souvisejí?

Čipy v mozcích vojáků. To už není sci-fi! K čemu mají sloužit?

Armáda Spojených států chce vylepšit vojáky implantací speciálních čipů do jejich mozků. Nedávno už byly zahájeny pokusy na lidech.

Jakov Kedmi pojmenoval zemi kterou USA nemilosrdně vystaví pod první úder

Izraelský vojenský a politický expert Jakov Kedmi nazval krajinu, ktorú Spojené štáty nemilosrdne vystavia prvému úderu. Stane sa tak v prípade konfliktu medzi NATO a Ruskom.

„Hrozí válka. Americký prezident Biden se kompletně zbláznil.” Slovenský poslanec přisel s vážným varováním

Světová masmédia obletěla zpráva o skandalózním vyjádření amerického prezidenta Joea Bidena, ve kterém označil ruského prezidenta Vladimira Putina za zabijáka. Reakce ze všech stran na sebe nenechaly dlouho čekat. Připojil se k nim také slovenský poslanec za Směr-SD Ľuboš Blaha, který na sociální síti upozornil na hrozící konflikt.

Ruský důstojník prozradil, proč systémy S-400 přivádějí USA do zuřivosti

USA jsou nuceny používat "špinavé" metody konkurence na trhu se zbraněmi, protože ruské úspěchy ohrožují rozvoj amerického vojensko-průmyslového komplexu. Pentagon zvažoval možnost uvalení sankcí na Indii v souvislosti s akvizicí ruských protiletadlových raketových systémů Triumf. Ačkoliv USA nakonec ultimátum zrušily, neznamená to, že se americké elity se situací smířili.

Putin nedovolí Spojeným státům hovořit s Ruskem z pozice síly, prohlásili v Kremlu

Spojeným státům se nepodaří mluvit s Ruskem z pozice síly, prohlásil tiskový tajemník ruského prezidenta Dmitrij Peskov v rozhovoru pro noviny Argumenty a fakta. "To není možné. Američané nyní opakují jako mantru, že se všemi budou mluvit z pozice síly. Ani Putin, ani nikdo jiný z ruského vedení nedovolí Američanům ani nikomu jinému, aby s námi takto mluvil. To nepřichází v úvahu, "zdůraznil Peskov v rámci komentáře k možnosti přerušení diplomatických vztahů s Washingtonem.

Stephen Lendman: Do Kyjeva proudí americké zbraně pro útok na Donbas

Poté, co akci schválily jak Bidenův režim tak americký Kongres, neustálý proud zbraní se valí do fašistického Kyjeva pro naplánovanou válku o Donbas na jihovýchodě Ukrajiny. Přičemž to, co se zde právě odehrává, nemá nic společného s modernizací a posílením obranyschopnosti Kyjeva, ale má to co dělat s agresí Kyjeva proti obyvatelům Donbasu, kteří odmítají přijmout fašistickou ukrajinskou vládu.

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com