Tagy Spojené státy

štítek: Spojené státy

Ruské systémy protivzdušné obrany S-400 pomohou Íránu sestřelit americké stíhačky F-35

Ruské systémy protivzdušné obrany rozmístěné v Sýrii poskytnou Íránu všechny potřebné informace o pokusech USA a útocích na islámskou republiku ze západního směru.

S-400 pro Irák. Dokážou Američané zabránit nákupu?

První náměstek amerického asistenta ministra zahraničí pro Blízký východ Joey Hood prohlásil, že eventuální irácký nákup protiletadlových systémů S-400 může vyprovokovat sankce USA. „Radíme našim partnerům, aby to nedělali,“ řekl.

USA znepokojila ruská stíhačka „zabiják“ šesté generace

Americká média se znepokojením oznámila začátek práce na nejnovější ruské stíhačce šesté generace, která má časem nahradit Su-57 PAK-FA. Experti se obávají, že tento stroj budoucnosti se stane skutečným „zabijákem“ F-35 a F-22.

Světová válka 3: SLEDUJTE videa „íránské pomsty“ na americké základny v Iráku. Excluzivní záběry

Video záběry se ukázaly jako ukázka prvních okamžiků údajného íránského odvetného útoku na americké základně v Iráku, který přichází pár dní po americkém atentátu na nejvyššího íránského generála.

Světová válka 3: Írán útočí na americké cíle; Britské námořnictvo připraveno udeřit do Íránu;...

Írán zahájil raketové útoky na síly vedené USA v Iráku v počátečních hodinách ve středu v odvětě za stávku amerického dronu na íránského velitele, jehož zabití vyvolalo obavy ze širší války na Blízkém východě.

Severní Korea plánuje vyvinout novou strategickou zbraň, řekl Kim Jong Un. USA by bylo...

Vůdce severní Koreje plánuje v blízké budoucnosti dále rozvíjet jaderné programy a zavést „novou strategickou zbraň“, uvedla státní média ve středu, přestože naznačil, že stále existuje prostor pro dialog se Spojenými státy.

Washington se chtěl naučit ruská tajemství a koupil 21 stíhacích letadel MiG-29

Když se Sovětský svaz na konci roku 1991 zhroutil, zdědily nově nezávislé státy v rámci své bývalé domény obrovské zásoby zbraní, které Rudá armáda zanechala.

Maďarský ministr zahraničí: USA by chtěly vidět víc imigrantů v Evropě. A vykázal americkou...

Americká velvyslankyně Colleen Bellová se během svého vystoupení na Korvínově univerzitě v Budapešti pustila do maďarské vlády a dostala odpověď.

Analytici: ruské stíhačky v boji „roztrhají na kousky“ F-35 USA

Nejnovější a nejdražší projekt Pentagonu – stíhačka–bombardér páté generace Lockheed Martin F-35 Joint Strike Fighter (JSF) – se stal velkým zklamáním pro vojenské letectvo USA a vyvolal vlnu kritiky jak ze strany západních pozorovatelů, tak ze strany amerických členů parlamentu, píše agentura Sputnik.

Nečekané: Ruská špionážní loď provádějící „nepravidelné manévry“ u pobřeží USA a ohrožuje komerční plavidla

Ruská špionážní loď provádí "nepravidelné manévry", zatímco operuje na jihovýchodním pobřeží Spojených států, uvedli představitelé CNN.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com