Tagy Spojené státy

štítek: Spojené státy

Trump varuje: Turecko bude hospodářsky zničeno, když napadne Kurdy

Turecko bude hospodářsky zničeno, pokud zaútočí na kurdské jednotky v severní Sýrii. Ankaru takto v neděli večer varoval americký prezident Donald Trump prostřednictvím twitteru. Zároveň však Kurdové však podle něj nemají Turecko provokovat.

USA: Nemáme čím reagovat na hyperzvukové zbraně Číny a Ruska!

Hypersonické systémy, které aktivně rozvíjejí Moskvu a Peking, představují vážné nebezpečí pro Spojené státy, varoval americký generálmajor Howard Thompson.

Rusko varuje USA před vojenským zásahem ve Venezuele!

Moskva varuje „některé horké hlavy ve Washingtonu" před realizací mocenského scénáře ve Venezuele, řekl náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Rjabkov.

Vojenské námořnictvo USA otestovalo hypersonické dělostřelecké granáty, oznámila média

Americký torpédoborec USS Dewey odpálil loni v létě v rámci zkoušek 20 hypersonických granátů ze standardního palubního kanónu, oznámil portál USNI News s odvoláním na úředníky obeznámené s výsledky testování.

Horká obchodní válka: USA zadlužené, banksteři beztrestní a Rusové nebezpeční

Co je horká ekonomická válka? Máme krávu, ale mléko dáme za dluhové dolary, které nám nepatří. A místo peněz vyfasujeme plastovou kartičku s čipem, který nám také nepatří, protože naše úspory patří podle zákona bail-in a bail-out naší drahé bance.

USA požiadali, aby sa Turecko zrieklo ruských komplexov S-400

Spojené štáty požiadali, aby sa Turecko zrieklo nákupu ruských protilietadlových raketových systémov S-400 v prospech dodávok amerických systémov Patriot. Informovali o tom v sobotu 5. januára turecké noviny Yeni Safak.

Írán pošle válečné lodě k břehům Spojených států!

V březnu se lodě Íránské islámské republiky nasměřují do Atlantického oceánu k pobřeží Spojených států za účelem bojové služby, uvedl armádní velení země, napsala agentura IRNA.

Čínský admirál chce potopit dvě americké letadlové lodě a zastrašit tak Washington

Server News.au zveřejnil detaily proslovu, který před dvěma týdny pronesl čínský admirál. Ten v něm nastínil strategii, jak vyhnat americké námořnictvo z oblasti v Jihočínském moři, na níž si dělá nároky Peking.

JW: Maas varoval, že v Německu čeká americké rakety masový odpor!

Německý ministr zahraničí Heiko Maas hovořil proti nasazení nových amerických střel v Německu a Evropě, uvedl německý deník Junge Welt.

Ruský podmorský dron Poseidon s jadrovou hlavicou dokáže zničiť celé pobrežie USA + VIDEO

Portál iarex informuje o ruskom podmorskom drone Poseidon, schopnom niesť torpéda s jadrovými hlavicami, alebo jadrovú bojovú hlavicu. Väčšina technických charakteristík a parametrov Poseidona je utajovaná, známe sú len všeobecné informácie
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com