Tagy Spojené státy

štítek: Spojené státy

„Maximální lži“: Írán odmítá tvrzení USA, že zaútočil na saúdská ropná zařízení, varuje, že...

Írán odmítl americké obvinění ze zahájení útoků dronů, které snížily produkci ropy Saúdské Arábie na polovinu. Vrchní velitel sboru islámské revoluční stráže mezitím varoval Washington, že Teherán je připraven na válku.

Horor v Americe: Více než 2000 pozůstatků lidských plodů se našlo v obydlí nedávno...

Rodina lékařů, kteří provozovali kliniku v Indianě, propadla po jeho smrti osobními věcmi a našla 2 246 zachovaných zbytků plodu.

Pete Buttigieg: Každý, kdo podporuje Trumpa, “podporuje rasismus”

Během čtvrtečního demokratického prezidentského jednání, roku 2020, demokratického kandidáta na prezidenta Southa Benda, a starostu Peteho Buttigiegiho řekl, že příznivci prezidenta Donalda Trumpa "podporují rasismus".

Kosmická loď obíhá kolem Země přes 700 dní a pouze americká armáda ví proč...

Po více než 700 dnech obíhá kolem Země záhadná kosmická loď, a přesto nikdo jiný než americké letectvo neví proč.

Správa uvolňuje na vojenskou pomoc Ukrajině 250 milionů dolarů

Trumpova administrativa uvolnila na Ukrajinu vojenskou pomoc ve výši 250 milionů dolarů, která byla vykonána navzdory kritice, že peníze byly zoufale potřeba, aby odrazily ruskou agresi a územní expanzi.

P.C.Roberts: Co si myslet o střelbě v El Pasu?

Ve všech západních zemích, ve kterých bělošská většina zakouší ze strany protibělošských ideologií, médií a vlády těžké časy, šíří média přesvědčení, že Trump je bílý rasista a tedy člověk, který terorizmus inspiruje.

Ruské bombardéry zachycené americkými a kanadskými stíhacími letouny poblíž Aljašky

Americké a kanadské stíhací letouny zachytily dvojici ruských bombardérů v mezinárodním vzdušném prostoru u pobřeží Aljašky.

P.C.Roberts: Američané odesílají sami sebe do popelnice historie

Demokraté jsou ještě šílenější, než jsem si myslel.

Michel Chossudovsky: Americkou konvenční válku proti Iránu nelze uskutečnit

Irácká varianta blitzkriegu se současným zpojením pozemních, námořních a leteckých sil je pro útok USA a jejích spojenců na Irán nepoužitelná.

Pokrytectví o uprchlících

Níže jsou uvedena dvě schémata z poslední výroční zprávy OSN o situaci uprchlíků ve světě, nazvané „Globální trendy UNHCR 2018“. Přestože tyto obrázky nezahrnují emocionální ránu ohledně mrtvoly utonulého dítěte - která byla nedávno vyplavena na pobřeží, když se jeho rodina pokoušela utéci ze země, kterou se USA a jejich spojenci „snažili osvobodit“ tím, že ji vybombardovali - každý z těchto dvou obrázků obsahuje mnohem větší a důležitější poselství, než jakákoli taková srdcervoucí fotografie nebo příběh.

Oblíbené články

Zeman

Děsivé: Europoslanec Polčák ze STAN přál smrt prezidentu Zemanovi

Výrazný představitel strany STAN a europoslanec Stanislav Polčák způsobil pobouření na sociálních sítích, když naznačil, že by prezident Miloš Zeman mohl umřít před tím, než nejvyšší státní zástupce rozhodne o případném obnovení stíhání Andreje Babiše a nemohl by tak premiéra omilostnit.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com