Tagy Španělsko

štítek: Španělsko

Dobře oblečení migranti přicházejí v stovkách do Španělska na lodích + VIDEO

Skupinu mužských migrantů v elegantním oblečení přinesli na španělskou pevninu námořní hlídky, podle zpráv dorazilo z Afriky více než tucet lodí.

Migranti šplhaly přes plot do Španělska z Maroka

Více než 80 migrantům se podařilo dostat přes ostatní drát do města Melilla v Španělsku.

Španělsko: V listopadu přistává na Kanárských ostrovech více než 8 000 nelegálních migrantů

V měsíci listopadu dorazilo na španělské Kanárské ostrovy více než 8 000 nelegálních migrantů z lodí, což je podle údajů španělského ministerstva vnitra historicky rekordní měsíc.
Migranti

Španělsko postaví nejvyšší hraniční zeď na světě, aby zastavilo migranty z Afriky

Španělská vláda plánuje postavit kolem svých severoafrických enkláv Ceuta a Melilla 10 metrů vysoké válcové zdi, aby zastavila nálety migrantů a individuální pokusy o vstup do země, informoval italský deník Il Giornale.
Migrantské cestovky

Španělsko: Raketový vzestup kriminality migrantů

"Máme tasery, ale ty jsou kvůli zbabělosti politiků uloženy ve skříni." - Mluvčí Městské policie v Bilbau.

Smrt vrhá temný stín na španělské město

V těchto dnech už nezveřejňují oznámení o smrti v městě Tomelloso, počet obyvatel 36 000, které se nachází ve vyprahlých pláních La Mancha, asi dvě hodiny jižně od Madridu.

Bouřky ve Španělsku a Portugalsku způsobily smrtelné nehody, několik lidí museli evakuovat + šokující...

Při nehodách, které způsobily bouřky, zemřeli ve Španělsku a Portugalsku čtyři lidé. Úřad zástupce španělské vlády v regionu Galicie informoval, že jeden muž zahynul ve čtvrtek večer, když na něj v parku v Santiagu de Compostela spadl kamenná zeď.

Ve Španělsku odstraňujou žiletkový plot, který postavili proti přívalu uprchlíků

Španělské úřady začaly odstraňovat žiletkový drát, známý jako drátěný, z hraničních oplocení podél španělské hranice s Marokem. Socialistická vláda nařídila jejich odstranění poté, co migranti, kteří se pokusili přeskočit ploty, aby vstoupili do Evropy nezákonně, utrpěli zranění poté, co se dostali do kontaktu s drátem.

Španělé vyzkoušeli radikální metodu boje se stavbou mešit

Obyvatelé španělské Sevilly, kteří protestují protistavbě další mešity v jejich městě, vymysleli, jak si v této situaci pomoci.

Studenti ve Španělsku museli uvolnit své pokoje migrantům z lodi Aquarius

Příjezd lodi Aquarius se 629 migranty do španělského Alicante už má první negativní dopad. Studenti z tamní studentské ubytovny museli vyklidit své pokoje, ač je mají zaplacené, aby tito migranti mohli být ubytovaní.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Farage: Hnutí Black Lives Matter „chce svrhnout celou západní civilizaci“

Šéf brexitu Nigel Farage pronesl ostrá slova na adresu anglické fotbalové reprezentace, která během opožděného evropského fotbalového šampionátu UEFA 2020 podlehla hnutí Black Lives Matter.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com