Tagy Španělsko

štítek: Španělsko

Bouřky ve Španělsku a Portugalsku způsobily smrtelné nehody, několik lidí museli evakuovat + šokující...

Při nehodách, které způsobily bouřky, zemřeli ve Španělsku a Portugalsku čtyři lidé. Úřad zástupce španělské vlády v regionu Galicie informoval, že jeden muž zahynul ve čtvrtek večer, když na něj v parku v Santiagu de Compostela spadl kamenná zeď.

Ve Španělsku odstraňujou žiletkový plot, který postavili proti přívalu uprchlíků

Španělské úřady začaly odstraňovat žiletkový drát, známý jako drátěný, z hraničních oplocení podél španělské hranice s Marokem. Socialistická vláda nařídila jejich odstranění poté, co migranti, kteří se pokusili přeskočit ploty, aby vstoupili do Evropy nezákonně, utrpěli zranění poté, co se dostali do kontaktu s drátem.

Španělé vyzkoušeli radikální metodu boje se stavbou mešit

Obyvatelé španělské Sevilly, kteří protestují protistavbě další mešity v jejich městě, vymysleli, jak si v této situaci pomoci.

Studenti ve Španělsku museli uvolnit své pokoje migrantům z lodi Aquarius

Příjezd lodi Aquarius se 629 migranty do španělského Alicante už má první negativní dopad. Studenti z tamní studentské ubytovny museli vyklidit své pokoje, ač je mají zaplacené, aby tito migranti mohli být ubytovaní.

Španělsko nabízí bližší přístavy pro uvízlou loď migrantů

Záchranná loď uvíznutá na italském ostrově Lampedusa může přivést migranty do španělského přístavu, který je blíže k Itálii, jako je Palma de Mallorca nebo Majon, v Menorce, uvedlo Španělsko.

Španělsko zachránilo více než 50 nezletilých migrantů z lodi

Španělská námořní záchranná služba uvedla, že zachránila 59 migrantů, téměř všech nezletilých, kteří se snažili proplout nebezpečným přechodem Středozemním mořem v malé lodi.

Statečný policista si ve Španělsku poradil s Afričanem s mačetou + VIDEO

Španielska národná polícia obkľúčila muža mávajúceho mačetou, ktorý vliezol do fontány, aby unikol zatknutiu. Kým skupina policajtov odviedla jeho pozornosť, skočil po ňom jeden z ich kolegov

Jak muslimský uprchlík praktikuje svou víru v jednom ze španělských vepřových mek

Ve městě Zamora, kdysi Samurah, kdy bylo Španělsko pod muslimskou nadvládou, je Svatý týden nejvýznamnějším festivalem roku a téměř vždy se sebou nese typicky jídla z vepřového masa jako součást slavností.

Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky + VIDEO

Po řadě loupeží a sexuálních útoků, jejichž pachateli byli nezletilí imigranti ze Středního východu a Severní Afriky, se v pátek vydal znepokojený dav obyvatel města El Masnou nedaleko Barcelony k místnímu středisku pro uprchlíky, kde je ubytováno padesát nezletilých imigrantů.

Španělsko: Raketový vzestup kriminality migrantů

"Máme tasery, ale ty jsou kvůli zbabělosti politiků uloženy ve skříni." - Mluvčí Městské policie v Bilbau.

Oblíbené články

Znásilnění v Česku přibývá. Mezi pachateli jsou i partneři

Počet ohlášených znásilnění poslední tři roky v Česku roste. Za prvních deset měsíců letošního roku jich bylo podle policejních statistik 609, což je o 48 více než ve stejném období loni, a dokonce o 83 více než předloni. Počet těchto trestných činů je vyšší než za celý předloňský rok a loňská celoroční čísla jsou v dohledu. Meziročně přibyly i případy sexuálního nátlaku či pohlavního zneužívání.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com