Tagy Španělsko

štítek: Španělsko

Migranti

Španělsko postaví nejvyšší hraniční zeď na světě, aby zastavilo migranty z Afriky

Španělská vláda plánuje postavit kolem svých severoafrických enkláv Ceuta a Melilla 10 metrů vysoké válcové zdi, aby zastavila nálety migrantů a individuální pokusy o vstup do země, informoval italský deník Il Giornale.
Migrantské cestovky

Španělsko: Raketový vzestup kriminality migrantů

"Máme tasery, ale ty jsou kvůli zbabělosti politiků uloženy ve skříni." - Mluvčí Městské policie v Bilbau.

Smrt vrhá temný stín na španělské město

V těchto dnech už nezveřejňují oznámení o smrti v městě Tomelloso, počet obyvatel 36 000, které se nachází ve vyprahlých pláních La Mancha, asi dvě hodiny jižně od Madridu.

Bouřky ve Španělsku a Portugalsku způsobily smrtelné nehody, několik lidí museli evakuovat + šokující...

Při nehodách, které způsobily bouřky, zemřeli ve Španělsku a Portugalsku čtyři lidé. Úřad zástupce španělské vlády v regionu Galicie informoval, že jeden muž zahynul ve čtvrtek večer, když na něj v parku v Santiagu de Compostela spadl kamenná zeď.

Ve Španělsku odstraňujou žiletkový plot, který postavili proti přívalu uprchlíků

Španělské úřady začaly odstraňovat žiletkový drát, známý jako drátěný, z hraničních oplocení podél španělské hranice s Marokem. Socialistická vláda nařídila jejich odstranění poté, co migranti, kteří se pokusili přeskočit ploty, aby vstoupili do Evropy nezákonně, utrpěli zranění poté, co se dostali do kontaktu s drátem.

Španělé vyzkoušeli radikální metodu boje se stavbou mešit

Obyvatelé španělské Sevilly, kteří protestují protistavbě další mešity v jejich městě, vymysleli, jak si v této situaci pomoci.

Studenti ve Španělsku museli uvolnit své pokoje migrantům z lodi Aquarius

Příjezd lodi Aquarius se 629 migranty do španělského Alicante už má první negativní dopad. Studenti z tamní studentské ubytovny museli vyklidit své pokoje, ač je mají zaplacené, aby tito migranti mohli být ubytovaní.

Španělsko nabízí bližší přístavy pro uvízlou loď migrantů

Záchranná loď uvíznutá na italském ostrově Lampedusa může přivést migranty do španělského přístavu, který je blíže k Itálii, jako je Palma de Mallorca nebo Majon, v Menorce, uvedlo Španělsko.

Španělsko zachránilo více než 50 nezletilých migrantů z lodi

Španělská námořní záchranná služba uvedla, že zachránila 59 migrantů, téměř všech nezletilých, kteří se snažili proplout nebezpečným přechodem Středozemním mořem v malé lodi.

Statečný policista si ve Španělsku poradil s Afričanem s mačetou + VIDEO

Španielska národná polícia obkľúčila muža mávajúceho mačetou, ktorý vliezol do fontány, aby unikol zatknutiu. Kým skupina policajtov odviedla jeho pozornosť, skočil po ňom jeden z ich kolegov
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com