Tagy Soros

štítek: Soros

Svobodnenoviny.eu: Orbán: George Soros chce vytvořit smíšené etnické společnosti, zrušit vlastenectví a předat moc...

Miliardář a finančník George Soros se snaží urychlit migraci, aby zničil vlastenectví a předal moc světové elitě, píše předseda vlády Viktor Orbán v článku pro Magyar Nemzet, kde také diskutoval o tématech jako politická korektnost, liberální demokracie, a nadcházející volební bitvě Maďarska v roce 2022.

Soros: Financoval som Čaputovú a z vývoja na Ukrajine mám radosť

V týchto dňoch (rok 2019) na verejnosť prenikla informácia, že americký finančník George Soros potvrdil financovanie Zuzany Čaputovej. Soros to povedal v mimoriadne otvorenom rozhovore pre britský denník The Guardian. Okrem iného v ňom vyhlásil, že je hrdý na to, akých má nepriateľov. Teší sa aj z vývoja situácie na Ukrajine.

Soros naléhá na EU, aby omezila financování Maďarska a učinila zemi „testovacím případem.“ Je...

„Vyzývám EU, aby z Maďarska udělala zkušební případ,“ napsal Soros ve svém prohlášení a vyzval Brusel, aby udělal příklad z Maďarska, včetně pokusů spojit financování EU s podmínkami právního státu.

Maďarský premiér Orbán: George Soros chce vytvořit smíšené etnické společnosti, zrušit nacionalismus a předat...

„Největší hrozbou pro národní sebeurčení je dnes globální síť obhájců otevřené společnosti, kteří se snaží zrušit národní správu. Cíle sítě George Sorose s neomezenými finančními a lidskými zdroji jsou jasné. Zrychlením migrace vytvoří smíšenou etnickou příslušnost , otevřené společnosti s cílem rozbít národní rozhodování a dát jej do rukou globální elity, “píše Orbán.

George Soros: Maďarsko a Polsko byly okupovány nepřáteli Evropy

Během rozhovoru Soros označil Maďarsko a Polsko jako „vnitřní nepřátele“.

George Soros nalévá do amerických prezidentských voleb v roce 2020, 50 milionů dolarů, aby...

Miliardář George Soros utratil do volební kampaně Demokratů v roce 2020 více než 42,2 milionu EUR (50 milionů USD), což je rekordní částka, informoval Washington Free Beacon. Je to o 25,3 milionu EUR více (30 milionů $), které utratil v roce 2016 a zbývá ještě další tři měsíce, takže je spravedlivé předpokládat, že celková částka bude ještě vyšší.

Soros posílá 220 milionů dolarů do černošských organizací. Český politik tuší, co za tím...

Multimiliardář George Soros se rozhodl „investovat“ 220 milionů dolarů do černošských organizací a vůdců. Za pomoci této částky budou podle Sorose černoši ve Spojených státech moci budovat „lepší zítřky“. Politika Františka Matějku to vedlo k zamyšlení, co z toho miliardáři „kápne“. „Jediný důvod, proč tento člověk rozesírá státy a společenství lidí v západním světě, by mohly být prachy, které mu z toho někde plynou,“ píše Matějka.
Evropská unie

Soros: Rusko se mění ve světovou velmoc na pozadí rozpadající se Evropské unie

Multimiliardář George Soros prohlásil, že vidí, jak se Rusko mění ve světovou velmoc v tu dobu, kdy se rozpadá Evropská unie, říká Reuters.

Soros útočí na Salviniho, říká, že chce Itálii vyřadit z EU a Eurozóny

Soros uvedl v rozhovoru, který dal minulý týden italským novinám Il Sole 24 Ore. Mluvil v souvislosti s vysvětlením důležitosti zabránění jiným členským státům EU v tom, aby sledovaly cestu Spojeného království k odchodu z bloku.
Evropská unie

George Soros předpovídá, že pandemie může znamenat konec EU

Soros uvedl poznámky v rozhovoru, který dal v pondělí britským novinám The Independent. "Obávám se zejména přežití EU, protože se jedná o neúplnou unii," uvedl. "Bylo to v procesu vytváření. Tento proces však nebyl nikdy dokončen a to činí Evropu mimořádně zranitelnou - zranitelnější než USA nejen proto, že se jedná o neúplnou unii, ale také proto, že je založena na zásadách právního státu. “

Oblíbené články

Velké investice do migrantů – nyní si obec nemůže dovolit mléko...

Ve Värmlandu se krizi postižená obec nemůže dovolit mléko pro školáků. Místo toho by měla být dětem podávána voda. Zároveň obec již několik let investuje velké a dobrovolné prostředky do přílivu migrantů, což je projekt, jehož náklady výrazně převyšují příjmy.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com