Tagy šojdrová

štítek: šojdrová

Humanitární bombardování. Vzpomínáte, paní Šojdrová? Zdeněk Zbořil se s tím nemazal

ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Je to mimořádná situace a ta vyžaduje mimořádná opatření.“ Politolog Zdeněk Zbořil k informacím o šíření koronaviru dodává: „Nekritické hromadění zpráv o čemkoli, co souvisí, a dnes dokonce i nesouvisí s infekcí prezentovanou neznámým jménem a kódovým znakem, jejichž sdělení málokdo rozumí, je podle mého názoru nebezpečnější než nemoc samotná.“ Politolog se věnuje také krizi na turecko-řecké hranici. „EU asi neví, že Turecko pod prezidentem Erdoganem nechce být opět Unií odstrčeno do stínu. Jeho politika podpory migrace, někdo říká, že vyděračská vůči EU, je silnější nástroj, než si evropští politici a politicko-vojenští stratégové představovali.“ A humanitární rozměr? „Před několika lety vzal domovy dětem a vnoučatům díky našemu humanitárnímu bombardování.“

Svobodnenoviny.eu: Šojdrová viní Řeky, že ji kazí „sirotčí kampaň“. A Syřani málo utíkají? A...

A jestli neumřela, tak tam sirotky hledá dodnes. To asi nejlépe vystihuje kampaň europoslankyně Michaely Šojdrové, která si na hledání syrských sirotků takřka založila politickou kariéru. A zdá se, že už i Řekové ji prokoukli…

Šojdrová trvá na přijetí syrských dětí a rodin. Babišovi poslala otevřený dopis

Lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) vyzvala dnes otevřeným dopisem premiéra Andreje Babiše (ANO) a ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD), aby učinili vše potřebné k dohodě s řeckou vládou o přijetí první menší skupiny syrských dětí či rodin z uprchlických táborů v Řecku. Babiš dává dlouhodobě přednost pomoci syrským uprchlíkům v zemi jejich původu. Šojdrové iniciativu označil naposled před týdnem za nesmysl.

50 sirotků europoslankyně Šojdrové se může rozrůst na 300 až 400 imigrantů + VIDEO

V pořadu České Televize Máte slovo M. Jílkové proběhla diskuse na téma "Syrští sitotci".

“Syrští sirotci nejsou na prodej”, setřela Šojdrovou jasně syrská legitimní vláda

"Syrští sirotci nejsou na prodej", říká jasně syrská legitimní vláda.

Europoslankyně Šojdrová přišla s další bombou. To už je fakt na blázinec (humor)

Hlas se dojetím zadrhává, oko zaslzí a srdíčko každého slušného občana naší vlasti se tetelí blahem při pohledu na další neuvěřitelně lidské gesto europoslankyně Šojdrové.

Michaela Šojdrová je v dobrém slova smyslu pachatelkou dobra

"Všiml jsem si aktivit paní poslankyně Šojdrové, a v dobrém slova smyslu ji mohu nazvat pachatelkou dobra," řekl český prezident první listopadový den v rozhovoru pro TV Barrandov, když se hovor nasměřoval tématicky k uprchlíkům.

Oblíbené články

Oldřich Rambousek: Máme právo postavit se imigrantům s použitím síly??? Máme...

Skutečně složitá otázka. V její složitosti je však skryt jednoduchý a legitimní postoj k celé záležitosti. Zabij-nebo budeš zabit. Chraň svou kulturu a národ do posledního náboje-jinak budou zničeny. Možná Vám to přijde jako krutost, ale oni-ti druzí, nejednají jinak a neštítí se doslova ničeho.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com