Tagy Slovinsko

štítek: Slovinsko

Slovinsko: 74 nelegálních migrantů bylo zatčeno během operace hraničních sil

Slovinští bezpečnostní pracovníci zatkli 74 nelegálních migrantů, kteří se v úterý pokusili překročit chorvatsko-slovinskou hranici.

Slovinsko: Úřady o víkendu zatkly 97 nelegálních migrantů

Od pátku do pondělí zatkli důstojníci policejní správy Koper celkem 46 migrantů, z nichž 17 bylo vráceno do Itálie. Národnosti zadržených migrantů se neuvedli.

Slovinsko: Nelegální migranti se stále dostávají do EU na balkánské cestě. A kde je...

Někteří nelegální migranti stále dokážou prorazit hranice Evropské unie tím, že prošli přes Balkán, a to i přes pokračující uzavírání hranic a národní blokování.

Ve Slovinsku otevřeli první mešitu. Výstavbu financoval Katar, sponzor terorismu

Kritici projektu se pokusili dvakrát - v letech 2004 a 2009 - výstavbě mešity zabránit, dožadující se vypsání referenda.

Slovinsko bude evakuovat vojáky se základny v Iráku

Slovinské ministerstvo obrany tvrdí, že jeho šest vojáků rozmístěných v severním Iráku s německou výcvikovou misí bude evakuováno poté, co se jejich základna dostala pod íránský raketový útok jako odvetu za zabití nejvyššího generála Íránu v USA.

Dva syrští migranti přišli o život poté, co pašerák lidí ztratil kontrolu nad vozidlem

Dva syrští migranti přišli o život poté, co pašerák lidí ztratil kontrolu nad vozidlem s osmi nelegálními migranty na palubě.

Svobodnenoviny.eu: Příliv migrantů se obnovil: Hranici hlídají slovinští militanti

Ve Slovinsku se na hranici s Chorvatskem shromáždili ozbrojení militanti, aby zemi chránili před hrozícím přílivem migrantů.

Slovinská vláda rozdala pohraniční stráži ostrou munici, mají zastavit invazi migrantů

Slovinská vláda už má zřejmě dost migrantů, kteří po skupinách nelegálně vstupují na území Slovinska a rozhodla se jednat. Pohraničníci dostali ostrou munici a příkaz ji použít proti těm, kdo se pokusí nelegálně překročit hranici.

Slovinsko posílí hlídky na hranici vojáky proti migrantům

Slovinská armáda uvedla, že 35 vojáků se připojí k policii v hlídkujících hranicích na jihozápadě země poté, co se v této oblasti objevil větší počet migrantů.

Itálie a Slovinsko začínají s hraničními hlídkami, aby zastavily migrační toky

Italská a slovinská policie v pondělí zahájila společné hlídky do 10 km od svých hranic, aby zastavila tok migrantů, uvedla slovinská policie.

Oblíbené články

Pokud nepřijmete uprchlíky dobrovolně, nastoupí povinná solidarita! Z Bruselu se valí...

Evropská komise ve středu plánuje představit plán týkající se změny evropské migrační politiky. Návrh zřejmě bude konvenovat požadavkům německé kancléřky Angely Merkelové na solidaritu s uprchlíky. Očekává se, že se země, které dříve odmítaly migrační kvóty, proti tomuto záměru postaví, informuje iDNES.cz.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com